کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
*** اعلام ابطال نتایج قرعه كشي اول لاتاری ۲۰۱۲ ***
(2011-05-14 ساعت 01:54)rs232 نوشته:  دوستان عزیز,
اول این که لغو این قرعه کشی فقط برای ایران نبوده است و هر کسی که از سراسر دنیا شرکت کرده بود و اسمش هم در آمده بود باید دوباره چشم به قرعه کشی بعدی بدوزد. دنبال کشف دروغ و توطئه و دست های پنهان پشت پرده هم نباشید چون برنامه کامپیوتری آنها به طور اشتباه فقط کسانی که در دو روز اول ثبت نام کرده بودند را در قرعه کشی شرکت داده بود و وقتی که افراد مختلف از این مسئله که برنده شدگان فقط از دو روز اول بوده اند تعجب کردند آنها به این قضیه شک کردند و بعد از بررسی متوجه این اشتباه شدند. آنها خیلی راحت می توانستند این مسئله را مخفی کنند که هم برای خودشان بهتر باشد و هم اینکه سر و ته آن را با همین قبول شدگان ببندند ولی همین جا است که فرق برخی از ما با آنها مشخص می شود. در امریکا هر چیزی که به هر نحوی مخالف قانون باشد ابطال می شود و باید دقیقا منطبق بر قانون دوباره اجرا شود. اینطوری حق کسانی که دیر تر در قرعه کشی شرکت کرده اند نیز ضایع نمی شود و همه در این قرعه کشی شانس برابر خواهند داشت. البته اگر چنین چیزی در مورد خود مردم امریکا اتفاق می افتاد موظف بودند که از قبول شدگان قبلی معذرت خواهی کنند و ضرر مالی و روانی آنها را جبران کنند ولی اداره مهاجرت که با مردم دیگر کشورها و مهاجران طرف است هرگز از این جور کارها نکرده است و نمی کند.
برای کسانی که قبول شده بودند واقعا متاسفم و می دانم که هرگز تصور خواندن چنین خبری را نمی کرده اند ولی امیدوارم که دوباره قبول شوند و یا اینکه راه بهتری برای مهاجرت پیش پایشان گذاشته شود.

این تیکه رو گل گفتی
نها خیلی راحت می توانستند این مسئله را مخفی کنند که هم برای خودشان بهتر باشد و هم اینکه سر و ته آن را با همین قبول شدگان ببندند ولی همین جا است که فرق برخی از ما با آنها مشخص می شود. در امریکا هر چیزی که به هر نحوی مخالف قانون باشد ابطال می شود و باید دقیقا منطبق بر قانون دوباره اجرا شود.
کیس نامبر : 2010AS9000
مصاحبه : January 2010 ابوظبی
کلیرنس : 53 روز بعد
دریافت ویزا :May 2010
پرواز : Oct 2010
تشکر کنندگان: sorena
(2011-05-14 ساعت 01:23)nightwolf نوشته:  
(2011-05-14 ساعت 01:02)Alphakiloo نوشته:  Wink
(2011-05-14 ساعت 00:50)nightwolf نوشته:  
(2011-05-14 ساعت 00:40)beigebar نوشته:  چرا اینقدر اذیتشون میکنین. هی میگین بیچاره ها که دلشون را بسوزُنین!؟
خدایی چند دقیقه فکر کنین، اینها که نمی تون یه سایت درستُ درمون درست کنن، کشورشون می تونه چه جور جایی باشه!؟
اینقدر از ایران ایراد میگیرین یه سر به سایت یارانه ها بزنین، ببینین با این همه عضو این مشکلُ داره؟
بعضی ها فکر می کنن آمریکا بهشته!
اتفاقا این به ظاهر نشون میده که میخوان نوشن بدن که خیلی عادلن شایدم درست باشه شاید نه و مسائلی پشت پرده باشه
عقاید شخصی شما به خودتون مربوطه
درسته بهشت نیست
بارها بارها تو فروم در موردش بحث شده اگه دنباله جوابی میتونی جوابتو پیدا کنی

و در.. اخر قرعه کشی چه ربطی به تعداد عضو های یارانه ها تو ایران داره اخه؟
دلیله اینکه ما اینجاییم و داریم پست میدیم اینه که یه نوعی همدردی کنیم به بچه ها روحیه بدیم قصد نمک پاشیدن به زخم کسی نداریم

دوستان عزیز Smile
سلام
شانس برنده شدن طبق سالهای گذشته حدود 0.05% یعنی از هر 200 نفر 1 نفر است. در نتیجه با توجه به اینکه ما فقط یه ثبت نام ساده کردیم همین قدر یعنی 0.05% باید انتظار داشته باشیمCool
نابرده رنج گنج میسر نمی شود*** مزد آن گرفت جان برادر که کار کرد
اگر انقدر مهم است زبان رو قوی کنیم بریم پذیرش بگیریم پاشین برینBig Grin
یا تو اینترنت دنبال همسر شهروند آمریکا برای ازدواج و رفتن و البته زندگی کردن بگردینBig GrinWink
در کل توکل به خدا ، به این راه مثل سنگ مفت گنجشک مفت نگاه کنید
یا بهتر تیر در تاریکیBig Grin
سخت نگیرید
"نمک پاشیدن" و این حرفا قابل صرف نظر است
بی خیال بابا
این شعرای خیام تو امضا بخوندید
ممنون خیلی توضیحات خوبی دادی
ولی یه چیزی که اشاره نکردی این بود که همین تیری که تو تاریکی که این بنده خداها ول داده بودن به هدف خورده بود..تا همین 1 روز پیش... یا با همون نیم صدم درصد شانس بهشون رو کرده بود... پس اگه یکم به عمق قضیه فکر کنی میبینی خیلی سوزش داره و بالعکس نمیشه بیخیالش شد ...........

اختیار دارین ، خواهش می کنم
پدرم هر وقت تو زندگی بهم فشار می اومد میگفت:
مرد آن است که در کشاکش درد*** سنگ زیرین آسیاب باشد
مگر تو این دنیا جز تحمل و صبر کار دیگه ای هم میشه کرد، البته جز سعی کوشش دوباره Smile
کم کن طمع از جهان و می زی خورسند *** وز نیک و بد زمانه بگسل پیوند
می در کف و، زلف دلبری گیر که زود *** هم بگذرد و نماند این روزی چند
CoolCool
در کارگه کوزه گری رفتم دوش *** دیدم دو هزار کوزه گویا و خموش
ناگاه یکی کوزه بر آورد خروش *** کو کوزه گر و کوزه خر و کوزه فروش
تشکر کنندگان: Homer ، sorena ، mehran61 ، nightwolf
سلام منم چند روز پیش ایمیل زده بودم کی سی سی امروز این جواب رو به من دادن
Thank you for your inquiry.

***IMPORTANT NOTICE REGARDING THE 2012 DIVERSITY LOTTERY PROGRAM***

Please direct any 2012 Diversity Visa questions to the website www.dvlottery.state.gov.
تشکر کنندگان:
هیچ نیرویی قدرت اشتیاق ادمی رو نداره.
ما با تمام وجودمون از خداوند مشتاقانه می خواهیم
که عزیزانی که برنده شده بودند اگر صلاح هست باز برنده بشوند
و خداوند در سایه لطف خودش اون بچه هایی هم که مشتاق هستند
به امریکا بیاند رو برنده کنه .
به امید اینکه دل همگی شاد باشه تا چند روز دیگه.
شماره کیس: 2009AS22800
دریافت اولین نامه: Mar 2008
دریافت نامه دوم: MAR 2009
مصاحبه: JUNE2009
دریافت ویزا: همون روز
تشکر کنندگان: hasti_banoo ، Homer ، Sooshians ، sorena ، ابی22 ، leili ، mehran61 ، mina_s ، Amir Caran ، lorecance ، arash004 ، Farshid22 ، h18762000
از وقتی دیدم برنده شدم امیدم به تغییر زندگی ‌یاد شده بود. و با شور و اشتیاق دنبال فراهم کردن کارام بود م
ولی نمیدونم باید شانس ماها اینجوری بشه چرا این همه سال نشد و سهم ما این بدبیاری شد؟ اگه اول میدیدم یرنده نشدم اینقدر ناراحت نمیشدم که الان شدم، همش میرم به سایت سر میزنم به امید اینکه هک شده باشه واین پیغام واقعست نداشته باشه ولی اینجور که معلومه یکی دیگه از بدشانسی های من رقم خورد
خیلی دلم گرفته
تشکر کنندگان: hasti_banoo ، Homer ، rs232 ، rahbar ، sorena ، satusa ، Blaze ، mehran61 ، mina_s ، h18762000
من هم متاسفم برای کسانی که برنده اعلام شده بودند.
به هر حال تصمیم گیرنده اداره مهاجرت هست و ما نمی توانیم کاری بکنیم جز اینکه منتظر نتایج دور دوم باشیم.
تشکر کنندگان: Homer ، farnaz82 ، uxmal09 ، rayan.s ، frozen mind ، Sooshians ، sorena ، ابی22 ، mehran61 ، mina_s ، Leo 2882
دوستان عزیزی که در فهرست قبلی برنده شدند،واقعا و از صمیم قلب متاسفم از اتفاقی که افتاده. بسیار سخته پذیرش این واقعیت که یکی از کلیدی ترین ارگانهای دولتی این کشور، چنین اشتباهی کنه. درسته که اعلام کردند و اشتباهشون رو پذیرفتند، ولی هیچ کمکی به افرادی که تو این مدت آینده ای دیگه برای خودشون به تصویر کشیده بودند، نمی کنه. نمی خوام تسلی بدم که به نظرم حقیقتا ناراحت کننده است و با حرف امثال من مشکلی حل نخواهد شد. اما امیدوارم بتونید سریعتر باهاش کنار بیاید و در لیست جدید هم اسمتون اعلام بشه.

در مدتی که اینجا هستم، موارد متعددی از حواس پرتی ادارت و مخصوصا مشکل اساسی در سیستمهای یکپارچه در اصطلاح کامپیوتری اونها دیدم. ولی این مورد واقعا باعث تاسفه ..
آقا من اسمم در نیومد. کلی گریه کردیم. تا اینکه چند روز قبل خواب دیدم دارم دوباره کانفیرم نامبر میزنم. گفتم برم دوباره یه چک بکنم که دیدم میگه سایت مشکل داره. روز بعد هم رفتم همینو دیدم. و لی امروز که رفتم. گفتم هی وای من. الان هم خوشحالم هم برای اون بنده خدا هایی که الان فهمیدن قبول نشدن ناراحت. اون روز گفتم خوش به حالتون که قبول شدین و لی الان میگم امیدوارم دوباره قبول شید و منم با شما قبول شم.

تشکر کنندگان: hasti_banoo ، admin ، Homer ، WIKIMAN ، farnaz82 ، laili ، frozen mind ، Sooshians ، کاوه 1 ، sorena ، satusa ، ابی22 ، leili ، Blaze ، mehran61 ، mina_s ، arash1986 ، clear ، soltan ، Farshid22
(2011-05-14 ساعت 03:14)gt33333 نوشته:  از وقتی دیدم برنده شدم امیدم به تغییر زندگی ‌یاد شده بود. و با شور و اشتیاق دنبال فراهم کردن کارام بود م
ولی نمیدونم باید شانس ماها اینجوری بشه چرا این همه سال نشد و سهم ما این بدبیاری شد؟ اگه اول میدیدم یرنده نشدم اینقدر ناراحت نمیشدم که الان شدم، همش میرم به سایت سر میزنم به امید اینکه هک شده باشه واین پیغام واقعست نداشته باشه ولی اینجور که معلومه یکی دیگه از بدشانسی های من رقم خورد
خیلی دلم گرفته

دوست عزیز منم حالم بهتر از تو نیست اما چاره ای نیست چیکار میشه کرد
تا امروز فکرم انقدر مشغول این بود که فرمها رو زود بفرستم دیر نشه یا اینکه کی قبول میکنه اسپانسرم بشه
اما از امروز باید به این فکر کنیم آیا دوباره برنده میشیم
با این حال امیدتو از دست نده توکلت به خدا باشه
شماره کیس :2012AS15XXX = باطل شد

تشکر کنندگان: admin ، hamid_p ، rahbar ، laili ، frozen mind ، matgogoia ، sorena ، satusa ، mehran61 ، mina_s ، Farshid22
اولا من اگه جای شما بودم فقط ناراحت نمی شدم بلکه به زمین و زمان بد و بییراه می گفتم.شماها خیلی هم صبورین. اما از کجا می دونین دوباره برنده نمی شین؟؟ اگه قرار باشه برین میرین.... اگرم نشد به روزی فکر کنین که ممکن بود بگین کاش پام میشکست و نمیومدم...
نمی دونیم قراره سرنوشتمون چه طوری باشه.پس چو فردا شود , فکر فردا کنیم....
ایشالللللله بگن قبلی ها هستن و حالا باقیمانده ها رو دوباره قرعه کشی می کنیم Smile

توکل به خدا Rolleyes
تشکر کنندگان: Homer ، sorena ، mina_s ، clear ، mehran61 ، h18762000 ، jolly
هر سال 100.000 نفر رو انتخاب میکردن ولی من فکر کنم اینا این دفه باید 200.000 نفر رو انتخاب کنن. چون خیلی ها همون روز اول چک کردن و الان از این موضوع خبر ندارن که باید دوباره چک کنن یا اگر هم داشته باشن کانفرم نامبر ندارن تا چک کنن.
تشکر کنندگان: mohammad_b ، sorena ، mehran61 ، mina_s
سلام
من در جنوب کالیفرنیا زندگی می کنم اینجا بر خلاف ایران بسیاری از کارها
با نظر جمعی انجام میشه.
من هم به kcc ایمیل دادم و از اونها خواستم که امسال 200000 برنده اعلام
کنند.این هایی که قبول شدند رو نگه دارند و 100000 دیگه اعلام کنند به دلیل
اینکه این مشکل از جانب اونها بوده.
یکی دیگر از دوستانم ایمیل داد که انهایی که نامه برنده شدنشان را دارند
را قبول کنید و برای بقیه باز قرعه کشی کنید.
من سعی می کنم اینجا از دوستانم بخواهم که با ایمیل ها و راه کارهای
مختلف با kcc تماس بگیریم.
به نظر من این راه ممکن هست که موثر بشه و ایده ایی به اونها بده.
اگر مدیریت سایت موافق باشند میتونیم یک ایمیل درست کنیم و به صورت
کمپین برای kcc ارسال کنیم. با راه کار های متفاوت.
سپاس
شماره کیس: 2009AS22800
دریافت اولین نامه: Mar 2008
دریافت نامه دوم: MAR 2009
مصاحبه: JUNE2009
دریافت ویزا: همون روز
تشکر کنندگان: Sooshians ، ntnt ، sorena ، ابی22 ، mehran61 ، Xman ، clear ، hooman78 ، Amir Caran ، Farshid22 ، Magneto ، Leo 2882
(2011-05-14 ساعت 07:01)اریو نوشته:  سلام
من در جنوب کالیفرنیا زندگی می کنم اینجا بر خلاف ایران بسیاری از کارها
با نظر جمعی انجام میشه.
من هم به kcc ایمیل دادم و از اونها خواستم که امسال 200000 برنده اعلام
کنند.این هایی که قبول شدند رو نگه دارند و 100000 دیگه اعلام کنند به دلیل
اینکه این مشکل از جانب اونها بوده.
یکی دیگر از دوستانم ایمیل داد که انهایی که نامه برنده شدنشان را دارند
را قبول کنید و برای بقیه باز قرعه کشی کنید.
من سعی می کنم اینجا از دوستانم بخواهم که با ایمیل ها و راه کارهای
مختلف با kcc تماس بگیریم.
به نظر من این راه ممکن هست که موثر بشه و ایده ایی به اونها بده.
اگر مدیریت سایت موافق باشند میتونیم یک ایمیل درست کنیم و به صورت
کمپین برای kcc ارسال کنیم. با راه کار های متفاوت.
سپاس
دوست گرامی؛ قانون اصلی مهاجرت از طریق لاتاری اینه که حداکثر برای 50000هزار نفر مجاز به صدور ویزا هستند. پس نه نامه شما نه نامه تمام برندگان نمی تونه تاثیر داشته باشه.من هرگز دوست نداشتم جای عزیزان برنده اولیه لاتاری امسال باشم ولی باید چه بخوان چه نخوان این عزیزان این واقعیت تلخ را بپذیرند و امیدوار به آینده باشند چون تلخی امید واهی صدبار از حقیقت بدتر است.

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: frozen mind ، Sooshians ، sorena ، satusa ، ابی22 ، mehran61 ، mina_s ، amirhomayoun
تكليف اونايي كه برگشون رو پاره كردن ريختن دور چي مي شه دوستان مثل منو دوستانم
آيا ممكن بعد از اعلام نتايج اگه برنده شده باشيم ايميلي دريافت كنيم
شماره کیس : 2013AS000000XX
تاريخ ثبت نام در سايت : 2011-10-15
تاریخ قبولی ما : 22 oct
تشکر کنندگان:
(2011-05-14 ساعت 01:22)rayan.s نوشته:  دوستان عزیز؛ در این مورد دو دسته بد شانسی آوردن یه دسته اونایی که برنده شده بودند و دسته دوم کسانی که به حساب پایان قرعه کشی کانفرمیشن نامبراشون رو انداختن دور!!!
رایان عزیز تقریبا 100 % کسایی که من میشناسم کانفرمیشن نامبرشون و انداختن دور... عجب بساطی شده این لاتاری 2012... البته قابل ذکره دیگه سال دیگه برنده ها 100 % با کمبود ویزا تو ماههای آخر مواجه نمیشن چون حداقل 30-40 % برنده ها به خاطر نداشتن کانفرمیشن نامبر هیچ وقت نمیفهمند که برنده شدن!!!

تشکر کنندگان: rayan.s ، mehran61

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان