کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نداشتن اسپانسر و راه حل ها
سلام دوستان

با توجه به شماره ی کیس نامبرم بهتر نیست از الان فرم های اسپانسرم پر بشه؟؟

یه راهنمایی کلی میکنید غیر از 134 چه فرمی باید اسپانسرم پر کنه؟؟ من فقط 134 را دارم. بقیشو از کجا بیارم؟؟
شماره کیس: 2011AS000007xx
تاریخ دریافت نامه قبولی: 3خرداد 89
محل دریافت نامه: اصفهان،دم در خونه!
کنسول: آنکارا
ارسال فرمهای اول:10 خرداد
کارنت :11 AUG
نامه دوم: 5 SEP
مصاحبه: 7 OCT
دریافت ویزا: 7 OCT
GOD BLESS AMERICA
تشکر کنندگان:
اسپانسر 2 ماه دیگر ردیف کن زود است الان، عجله نداشته باش
تشکر کنندگان: kaveh1979
اسپانسر من یه نفری که تازه رفته امریکا ظشاید حدود 1 سال برای یه استاد دانشگاه کار تخقیقاتی میکنه یعنی انجا داشت دکترا برق میخوند که بورس گرفت ایا میشه برا من اسپانسر باشه ؟
بی شک جهان را به عشق کسی افریده اند
چون من که افریده ام از عشق جهانی برای تو
تشکر کنندگان:
دوستان فرم های مالیاتی که احتیاج نیست اصلش باشه؟؟
من به اسپانسرم بگم فرم های مالیاتی 2 سال گذشتشو بفرسته خودش میفهمه منظورم چیه؟؟
شماره کیس: 2011AS000007xx
تاریخ دریافت نامه قبولی: 3خرداد 89
محل دریافت نامه: اصفهان،دم در خونه!
کنسول: آنکارا
ارسال فرمهای اول:10 خرداد
کارنت :11 AUG
نامه دوم: 5 SEP
مصاحبه: 7 OCT
دریافت ویزا: 7 OCT
GOD BLESS AMERICA
تشکر کنندگان:
(2010-05-31 ساعت 20:23)nasr نوشته:  اسپانسر من یه نفری که تازه رفته امریکا شاید حدود 1 سال برای یه استاد دانشگاه کار تحقیقاتی میکنه یعنی اینجا داشت دکترا برق میخوند که بورس گرفت ایا میشه برا من اسپانسر باشه ؟
تشکر کنندگان:
(2010-06-03 ساعت 01:31)kaveh1979 نوشته:  دوستان فرم های مالیاتی که احتیاج نیست اصلش باشه؟؟
من به اسپانسرم بگم فرم های مالیاتی 2 سال گذشتشو بفرسته خودش میفهمه منظورم چیه؟؟

اصل فرم های مالیاتی نیاز نیست ولی در مورد فرم I134 حتماً باید اصل اش باشه .

درضمن این بخش برای کسانی است که اسپانسر ندارند و شما باید سوال خود را در جای مناسبی مطرح بکنید .
مهاجرت و زندگی در غربت برای انسان ، مانند فردی است که در جاده های وطن خود رانندگی می کرده و حال او را به اقیانوس انداخته اند ! باید اتومبیل خود را تبدیل به قایق کند تا نجات یابد...
تشکر کنندگان: laili ، kaveh1979 ، najibi
چرا هیچکس جواب منو نمی ده
یه سوال دیگه اسپانسر لزوما باید فامیلت باشه یا می تونه دوستت هم باشه یا اشنا
تشکر کنندگان:
(2010-06-03 ساعت 11:03)nasr نوشته:  چرا هیچکس جواب منو نمی ده
یه سوال دیگه اسپانسر لزوما باید فامیلت باشه یا می تونه دوستت هم باشه یا اشنا

نیازی به نسبت فامیلی نیست
برنده لاتاری گرین کارت 2012. ساکن سالت لیک سیتی، یوتا از جولای 2011
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من اسپانسر مالي ندارم...اگر 100% اجباري هستش و اگر برنده كسي رو نداشته باشه باعث رد شدن تو مصاحبه ميشه...
چون يكي از دوستانم اولين چيزي كه افيسر ازش خواست همين برگه اسپانسري بود

با حساب بانكي تو ايران درست ميشه يا بايد برم دنبال اين وكيل هاي مهاجرتي كه برام كسي رو پيدا كنن! به نظر شما كدومش مطمئن تره!!!
لطفا راهنمايم كنيد!!!
!!!!
شماره کیس : 2011AS000000xx
تاریخ دریافت نامه قبولی: 2010 ,may19
کنسولگری: انکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:may 26,2010
تاریخ کارنت شدن کیس: Sep. 2010
تاریخ دریافت نامه دوم: 2010 ,September 4
تاریخ مصاحبه: october 04, 2010
تاریخ دریافت ویزا:october 04,2010
تشکر کنندگان:
بچه ها چند مسءله به ذهنم رسید گفتم بگم:
۱- سعی کنید اسپانسر جور کنید . هر کسی که باشه. حتی میتونه فقط گرین کارت داشته باشه ولی باید در آمریکا زندگی کنه من چند نفرو میشناسم که اسپانسرشون اینطوری بود.
۲- بیشتر اسپانسر جنبه حمایت کننده داره و اصلا نیازی نیست خط فقر را چک کنین. من باز کسایی رو میشناسم که با در آمد پایین و بازنشستگی اسپانسر شدن اما همینکه خوش سابقه باشن کافیه.
۳- باز هم میگم من یکی از دوستانم اینجا هم خونه توی نیاوران داشتن و هم خودش و شوهرش کلی پول توی حسابشون و تحصیلات و سن هم اوکی بود اما باز بهشون گفتند اسپانسر! بعد اونها که هیچ کسو توی آمریکا نداشتند رفتند و گشتند و یک نفر را که عشق وطن بود پیدا کردند و اون هم اسپانسرشون شد.
۴- اگر هیچ جوری نمیتونید اسپانسر پیدا کنید اما پول میتونید جور کنید از الان بگذارید توی حساب. یک نفر رو میشناختم که گردش مالی سال قبلشو خواستند تا بهش ویزا دادند یعنی فقط پرینت حساب را قبول نکردند و گفتند گردش حسابو بیار که ببینن چقدر پول توی یکسال توی حسابتون بوده!
۵- حالا که اینقدر خوش شانس بودید مطمءن باشید اگه واقعا الان برای شما واجبه که بهتون ویزا بدن حتما میدن بقیه شو بسپارید دست تقدیر همونطوری که برنده شدید اینم درست میشه به امید حق
برای رسیدن به مقصد به وسیله نیاندیش به مقصد فکر کن. آنوقت خواهی دید که چه آسان وسیله پیش پایت خواهد ایستاد و تو را به مقصد خواهد رساند.
تشکر کنندگان: hamed_gh ، abnanta ، Donkey chance ، Justin.B ، aminaran ، lorecance
سلام ... ببخشید ... اول این که من در آمریکا دوستانی دارم که عزیز و نزدیک هستن اما دقیقا نمی دونم در مورد درخواست برای اسپانسر شدن بر اساس چه مشخصاتی چه خواهشی باید ازشون بکنم ؟ یعنی این که نمی دونم قبول اسپاسر بودن از طرف دوستانم اونها رو دچار چه ریسک هایی می کنه ؟ آیا این ریسک ها اونقدر براشون آسیب داره که من ترجیح بدم اونا رو توی رودربایستی قرار ندم ؟ هیچ کس می دونه یه اسپانسر اصولا داره چه تعهداتی می ده و در صورت عدم تمکین به تعهد هایی که در قبال من داده به لحاظ حقوقی دچار چه مشکلاتی می شه ؟ یا اصولا آیا اسپاسر بودن یک شخص فرمالیته هست ؟ در صورتی که من نخوام اسپانسری از داخل آمریکا داشته باشم هیچ کس می دونه باید چقدر پول ( به لحاظ ریالی ، یا دلاری ) داشته باشم که بتونه جاگزین اسپانسر بشه؟
مرسی
تشکر کنندگان: aminaran
(2010-06-04 ساعت 21:29)arashbegloo نوشته:  سلام ... ببخشید ... اول این که من در آمریکا دوستانی دارم که عزیز و نزدیک هستن اما دقیقا نمی دونم در مورد درخواست برای اسپانسر شدن بر اساس چه مشخصاتی چه خواهشی باید ازشون بکنم ؟ یعنی این که نمی دونم قبول اسپاسر بودن از طرف دوستانم اونها رو دچار چه ریسک هایی می کنه ؟ آیا این ریسک ها اونقدر براشون آسیب داره که من ترجیح بدم اونا رو توی رودربایستی قرار ندم ؟ هیچ کس می دونه یه اسپانسر اصولا داره چه تعهداتی می ده و در صورت عدم تمکین به تعهد هایی که در قبال من داده به لحاظ حقوقی دچار چه مشکلاتی می شه ؟ یا اصولا آیا اسپاسر بودن یک شخص فرمالیته هست ؟ در صورتی که من نخوام اسپانسری از داخل آمریکا داشته باشم هیچ کس می دونه باید چقدر پول ( به لحاظ ریالی ، یا دلاری ) داشته باشم که بتونه جاگزین اسپانسر بشه؟
مرسی
ریسکش فقط اینه که شما سربارشون بشید که اینو خودتون میتونید با اطمینان دادن یا اینکه یک حساب مشترک با ایشون قبل از ورود باز کنید و یا هر طور خودتون میدونید حل کنید. خلاصه مطلب اینه که خودتون سابقتون و یا سابقه خانوادگیتون در نظر ایشون چطوره ! بعدم ایشون یه برگه باید پر کنه و اگه به شما اعتماد نداشته باشه و کلا هم آدم مشکوکی باشه ممکنه از زیرش در بره که توش شماره حساب و موجودش و سکیوریتی نامبرش هست.
برای رسیدن به مقصد به وسیله نیاندیش به مقصد فکر کن. آنوقت خواهی دید که چه آسان وسیله پیش پایت خواهد ایستاد و تو را به مقصد خواهد رساند.
تشکر کنندگان: abnanta ، Donkey chance
(2010-06-04 ساعت 15:42)loony نوشته:  بچه ها چند مسءله به ذهنم رسید گفتم بگم:
۱- سعی کنید اسپانسر جور کنید . هر کسی که باشه. حتی میتونه فقط گرین کارت داشته باشه ولی باید در آمریکا زندگی کنه من چند نفرو میشناسم که اسپانسرشون اینطوری بود.
۲- بیشتر اسپانسر جنبه حمایت کننده داره و اصلا نیازی نیست خط فقر را چک کنین. من باز کسایی رو میشناسم که با در آمد پایین و بازنشستگی اسپانسر شدن اما همینکه خوش سابقه باشن کافیه.
۳- باز هم میگم من یکی از دوستانم اینجا هم خونه توی نیاوران داشتن و هم خودش و شوهرش کلی پول توی حسابشون و تحصیلات و سن هم اوکی بود اما باز بهشون گفتند اسپانسر! بعد اونها که هیچ کسو توی آمریکا نداشتند رفتند و گشتند و یک نفر را که عشق وطن بود پیدا کردند و اون هم اسپانسرشون شد.
۴- اگر هیچ جوری نمیتونید اسپانسر پیدا کنید اما پول میتونید جور کنید از الان بگذارید توی حساب. یک نفر رو میشناختم که گردش مالی سال قبلشو خواستند تا بهش ویزا دادند یعنی فقط پرینت حساب را قبول نکردند و گفتند گردش حسابو بیار که ببینن چقدر پول توی یکسال توی حسابتون بوده!
۵- حالا که اینقدر خوش شانس بودید مطمءن باشید اگه واقعا الان برای شما واجبه که بهتون ویزا بدن حتما میدن بقیه شو بسپارید دست تقدیر همونطوری که برنده شدید اینم درست میشه به امید حق

loony جان من باهات هم عقیده نیستم. اسپانسر حتما حتما باید از شرایط مالی خوبی برخوردار باشه تا بتونه کسی رو ساپورت کنه و این رو از مالیاتی که داده آفیسر به خوبی متوجه میزان درآمدش میشه و اسپانسری که درآمدش کمه اصلا قبول نمیکنند.من خودم توی سفارت با دختر خانمی برخورد داشتم که افسر بهش گفت اسپانسرت مورد قبول نیست برو و یکی دیگه جور کن.
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
تشکر کنندگان: cky ، balot ، abnanta ، Donkey chance ، lorecance ، najibi
(2010-06-20 ساعت 19:45)Neda نوشته:  دوستان سلام.
من اینجا یک موسسه پیدا کردم که یکی از کاراش درست کردن اسپانسر و فرستادن مدارک بصورت تمام و کمال هست. البته پولی.
برای دو تا از دوستانم این کارو انجام داده و مدارک رو آفیسر بدون مشکل قبول کرده.
قصد تبلیغ ندارم ولی چون میدونم ممکنه معظل خیلیها( از جمله خود من بود) باشه، اگر خدای نکرده راهی پیدا نکردین و خواستید، برام پیغام بگذارید.
موفق باشین

اگه میشه سایتی ایمیلی چیزی ازشون قراربدید
تشکر کنندگان: mr.amir ، abnanta
(2010-06-20 ساعت 20:26)iliad نوشته:  
(2010-06-20 ساعت 19:45)Neda نوشته:  دوستان سلام.
من اینجا یک موسسه پیدا کردم که یکی از کاراش درست کردن اسپانسر و فرستادن مدارک بصورت تمام و کمال هست. البته پولی.
برای دو تا از دوستانم این کارو انجام داده و مدارک رو آفیسر بدون مشکل قبول کرده.
قصد تبلیغ ندارم ولی چون میدونم ممکنه معظل خیلیها( از جمله خود من بود) باشه، اگر خدای نکرده راهی پیدا نکردین و خواستید، برام پیغام بگذارید.
موفق باشین

اگه میشه سایتی ایمیلی چیزی ازشون قراربدید
منم اسپانسر ندارم ولی می خوام اول با حساب بانکی برم بعد اگه مشکلی پیش اومد دنبال اسپانسر به هر طریقی بگردم. میشه بگید این موسسه چه مقدار پول برای جور کردن اسپانسر می گیره؟
(2010-06-05 ساعت 02:04)laili نوشته:  
(2010-06-04 ساعت 15:42)loony نوشته:  بچه ها چند مسءله به ذهنم رسید گفتم بگم:

loony جان من باهات هم عقیده نیستم. اسپانسر حتما حتما باید از شرایط مالی خوبی برخوردار باشه تا بتونه کسی رو ساپورت کنه و این رو از مالیاتی که داده آفیسر به خوبی متوجه میزان درآمدش میشه و اسپانسری که درآمدش کمه اصلا قبول نمیکنند.من خودم توی سفارت با دختر خانمی برخورد داشتم که افسر بهش گفت اسپانسرت مورد قبول نیست برو و یکی دیگه جور کن.

لطفا با این قطعیت نگید چون همین 2010 دو نفر با حساب بانکی 30 و 40میلیونی و بدون اسپانسر ویزا گرفتند
ARRIVAL DATE: JAN 14
CATEGORY: DV LOTTERY
تشکر کنندگان: balot ، abnanta ، Donkey chance ، mavarfan ، aminaran ، najibi

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان