کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نداشتن اسپانسر و راه حل ها
(2011-07-30 ساعت 10:01)alirezagh نوشته:  
(2011-07-30 ساعت 09:35)ارمان دیار نوشته:  سلام به همه دوستان
من 12sep مصاحبه دارم .
توی بانک پارسیان حساب دارم،
1. بنظرتون کی پرینت حساب بگیرم خوبه؟چند روز قبل .
2. در ضمن برای من و همسرم 40 میلیون کافیه، سند ملک هم دارم.
3.کسی تجربه بانک پارسیان رو داره؟

سلام
گرفتن نامه تمکن کمتر از 2 ساعت وقت میگیره، پس بهتره بگذارید نزدیک ارسال مدارک این کارو انجام بدید یعنی به فاصله کمتر از یک ماه از تاریخ مصاحبه. در مورد مبلغ هم همانطور که قبلا" گفتم آفیسر سلیقه ای برخورد میکنه و به مواردی مانند تحصیلات، سابقه کاری، آشنایی با زبان انگلیسی و سن هم توجه میکنه اما نظر شخصی من این مبلغ کافیه.
من از بانک پارسیان نامه گرفتم، نامه به زبان انگلیسی بود و خیلی زود هم کارم راه افتاد. فقط فراموش نکنید به شعبات ارزی-ریالی مراجعه کنید.

سلام. منم بانک پارسیان حساب داشتم. تقاضای نامه ی تمکن کردم و 4 روزه نامه رو بهم دادن...
شماره کیس:2011as00035xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی:11may2010
کنسولگری :ابوظبی
تاریخ ارسال فرمهای اول: 5july2010
تاریخ کارنت شدن: july2011
تاریخ دریافت نامه دوم: 21june2011
تاریخ مصاحبه:4 آگوست 2011
تاریخ دریافت ویزا: یکضرب روز مصاحبهBig Grin
تاریخ ورود به آمریکا: 18 آگوست 2011
دریافت سوشیال:30 آگوست 2011
تشکر کنندگان: Hornet ، najibi ، tamanna
من 12sep مصاحبه دارم .

سلام
گرفتن نامه تمکن کمتر از 2 ساعت وقت میگیره، پس بهتره بگذارید نزدیک ارسال مدارک این کارو انجام بدید یعنی به فاصله کمتر از یک ماه از تاریخ مصاحبه. در مورد مبلغ هم همانطور که قبلا" گفتم آفیسر سلیقه ای برخورد میکنه و به مواردی مانند تحصیلات، سابقه کاری، آشنایی با زبان انگلیسی و سن هم توجه میکنه اما نظر شخصی من این مبلغ کافیه.
من از بانک پارسیان نامه گرفتم، نامه به زبان انگلیسی بود و خیلی زود هم کارم راه افتاد. فقط فراموش نکنید به شعبات ارزی-ریالی مراجعه کنید.
دوست عزیز،

ممکن ازتون بپرسم که آیا گواهی تمکن از بانک پارسیان رو باید درلترجمه ببریم که مهر دادگستری و امورره امور خارجه رو هم بخور یا لازم نیست؟

دوستان عزیز،

ممکن ازتون بپرسم که آیا گواهی تمکن از بانک پارسیان رو باید درلترجمه ببریم که مهر دادگستری و امورره امور خارجه رو هم بخوره یا لازم نیست؟
تشکر کنندگان: tamanna
(2011-08-01 ساعت 15:52)tex نوشته:  
من 12sep مصاحبه دارم .

سلام
دوست عزیز،

ممکن ازتون بپرسم که آیا گواهی تمکن از بانک پارسیان رو باید درلترجمه ببریم که مهر دادگستری و امورره امور خارجه رو هم بخور یا لازم نیست؟

اگر نامه رو به زبان انگلیسی بگیرید و مهر بانک هم روش بخوره نیازی به ترجمه و یا تأیید امور بین الملل بانک نیست.
تشکر کنندگان: najibi ، satusa ، tamanna
سلام
اگر هیچکدام از مدارک اسپانسر رو نداشته باشیم (نه سند ملکی و نه اسپانسر در آمریکا)
1- میتونیم سند شخص دیگر را بنام خود زده پس از تایید در روز مصاحبه مجددآ به نام شخص اصلیش برگردونیم مشکلی پیش نمیاد؟؟؟؟
2- حداقل موجودی بانکی برای دو نفر چقد باید باشه؟
مدرک دانشگاهی هر دو نفر(فوق لیسانس ژئوفیزیک - فوق دیپلم کامپیوتر) میتونه نظر افیسرو به خودش جلب کنه و باعث شه روی اسپانسر زیاد گیر نده!!!!؟؟؟؟

تشکر کنندگان:
(2011-08-10 ساعت 17:10)n.torabi65 نوشته:  سلام
اگر هیچکدام از مدارک اسپانسر رو نداشته باشیم (نه سند ملکی و نه اسپانسر در آمریکا)
1- میتونیم سند شخص دیگر را بنام خود زده پس از تایید در روز مصاحبه مجددآ به نام شخص اصلیش برگردونیم مشکلی پیش نمیاد؟؟؟؟
2- حداقل موجودی بانکی برای دو نفر چقد باید باشه؟
مدرک دانشگاهی هر دو نفر(فوق لیسانس ژئوفیزیک - فوق دیپلم کامپیوتر) میتونه نظر افیسرو به خودش جلب کنه و باعث شه روی اسپانسر زیاد گیر نده!!!!؟؟؟؟

جواب شما به تفسیر قبلا داده شده است.
زیاد به سند مند دل خوش نکنید و به جاش پول به حساب واریز کنید و اون رو ارائه بدین.
ظاهرا حداقل برای هر نفر باید معادل 18500 دلار باشه.
همه ی بانک ها صادر میکنند.
در باره افسر نمی شه پیش بینی کرد و دوستان همه دارن بر اساس تجربه ی قبلی ها می گن اینطوری باشه و اونطوری نباشه.
صرف داشتن مدرک کمکی به قضیه ی تمکن مالی نداره.
دوستی میگفت که موجودی حساب رو گذاشته بودم و سند هم برده بودم و جایی در آمریکا درخواست کار داده بودم که قبول کرده بودن و برای مصاحبه حضوری در دو ماه آینده وقت مشخص کرده بودن، افسر با دیدن پرینت این مصاحبه، دیگه سراغ سایر مدارک مالی رو اصلا نگرفته بوده.
تشکر کنندگان: Hornet ، najibi ، tamanna
من اوراق مشارکت دارم بجای موجودی حساب ایامورد قبول می شه؟
تشکر کنندگان:
آقا سلام
من يه سؤال داشتم اونم اينکه آيا از بچه های 2011 کسی بوده که اسپانسر نداشته باشه و حساب بانکيه خوبی داشته باشه و سند هم داشته باشه ولی بازم به خاطره نداشتن اسپانسر رد بشه؟
تشکر کنندگان:
(2011-09-19 ساعت 20:34)@hamid2003 نوشته:  آقا سلام
من يه سؤال داشتم اونم اينکه آيا از بچه های 2011 کسی بوده که اسپانسر نداشته باشه و حساب بانکيه خوبی داشته باشه و سند هم داشته باشه ولی بازم به خاطره نداشتن اسپانسر رد بشه؟

تا اونجائی که ما در جریان هستیم تا الان هیچ کدوم از بچه های ۲۰۱۱ به صرف نداشتن اسپانسر رد نشدن.
تشکر کنندگان: AmericanHamid ، tamanna ، @hamid2003 ، ali72
(2011-09-19 ساعت 20:38)najibi نوشته:  
(2011-09-19 ساعت 20:34)@hamid2003 نوشته:  آقا سلام

تا اونجائی که ما در جریان هستیم تا الان هیچ کدوم از بچه های ۲۰۱۱ به صرف نداشتن اسپانسر رد نشدن.

سلام
درصورتیکه خودتون تمکن مالی داشته باشید بصورت پول نقد ،نیازی به اسپانسر نیست،این رقم برای هر نفر حدود 20 ملیون به بالا قبوله،هرچه بیشتر بهتر!البته این تجربه منه!!!
تشکر کنندگان: AmericanHamid ، tamanna ، Hornet ، @hamid2003

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان