کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
راه های باز آوری (Recovery) کانفرمیشن نامبر های از دست رفته
(2011-06-09 ساعت 21:10)matgogoia نوشته:  
(2011-06-07 ساعت 23:46)mh_hshk نوشته:  
(2011-06-07 ساعت 23:41)arshin نوشته:  مگه براتون ایمیل نیومده ؟!
ایمیلی میاد براتون اکه توش confirmation هست
منم بهشون الکی گفته بودم CN گم شده همین حرف شمارو زدن اما بعدش یه ایمیل اومد که توش cn بود
نگران نباشید ایمیلها میرسه به دستتون

متاسفانه هنوز ایمیلی نیومده! من از صفحه های ثبت نام پرینت تهیه کردم و آدرس ایمیلم را هم درست وارد کردم، حتی ساعت و روز ثبت نام را هم در ایمیل براشون نوشتم! چه تاریخی برای شما ایمیل حاوی CN اومد؟ تو این چند روز ؟

دوست عزیز اگر شما از صفحه های ثبت نامت پرینت گرفتی خب تو آخرین صفحه کانفرمیشن نامبرت هست دیگه.

آخه درد من که یکی 2تا نیست!!!!! من از طریق نرم افزار xps پرینت گرفتم،فایل ها ایراد پیدا کردن و دیگه باز نمیشن! بعد از ریکاوری با نرم افزار،تنها چند خط از متن موجود در فایل ها برگشت که اون هم مربوطه به ایمیل و آدرس و...... کانفریم برنگشت!
ما آزموده ایم در این شهر بخت خویش
تشکر کنندگان: msar
سلام دوستان.من كانفرميشن نامبر رو در جايي يادداشت كردم ولي از صفحه پرينت نگرفتم.آيا بايد نا اميد بشم يا فقط يادداشت كردنش كفايت ميكنه؟.يعني الان كانفرميشن نامبر رو دارم غير از صفحه ي پرينت شده ش
شما فقط به confirmation number احتیاج دارین برای وارد کردن در سایت و چک کردن قبولی. و دیگه مهم نیست که چه جوری شماره تون رو دارین. حفظ کردین، نوشتین، پرینت گرفتین، کلا مهم نیست.Big Grin

پرینت واسه اینه که به صورت مکتوب شماره رو داشته باشین و احتمال داره که فرد موقع نوشتنِ با دست شماره رو اشتباه بنویسه. ( نمی‌خوام استرس بدم ولی‌ کلا پرینت گرفتن بهتره که من خودم نگرفتم)Tongue
.
غرق شدن ، زیر آب رفتن نیست. زیر آب ماندن است.
.
تشکر کنندگان: maryam8063 ، ebiss ، msar
درود بر دوستان عزیز .ببینید دوستان به عقلتون مراجعه کنید و زیادی هم هیجان زده نشید و به شایعات دامن نزنید!! توی خود سایت http://www.dvlottery.state.gov/ESC/ اصلا حرفی در مورد اینکه ایمیلی میزنیم نکرده و نمیدونم این دوستانی که میگن براشون ایمیل اومده منظورشون چی هست . شایداز این ایمیل های تقلبی باشه در هر صورت انجا امریکاست نه اداره ثبت احوال ایران . و بر اساس قانون و حساب و کتاب است پس لطف کنید شایعه پراکنی نکنید
(2011-06-11 ساعت 23:10)orood نوشته:  درود بر دوستان عزیز .ببینید دوستان به عقلتون مراجعه کنید و زیادی هم هیجان زده نشید و به شایعات دامن نزنید!! توی خود سایت http://www.dvlottery.state.gov/ESC/ اصلا حرفی در مورد اینکه ایمیلی میزنیم نکرده و نمیدونم این دوستانی که میگن براشون ایمیل اومده منظورشون چی هست . شایداز این ایمیل های تقلبی باشه در هر صورت انجا امریکاست نه اداره ثبت احوال ایران . و بر اساس قانون و حساب و کتاب است پس لطف کنید شایعه پراکنی نکنید

همونطور که دوستمون jooojooo گفتند ایمیل قبولی که برای هیچکی نمی فرستند . این ایمیل های هم که دوستان میگن ایمیل کانفیرم نامبر هست.
اگر هم برای کسی ایمیل قبولی فرستادند ، اون ایمیل قلابیه ..........
موفق باشید.
[font=Arial]گذشتن از سختی های پیش رو ، چندان سخت تر از آن چه پشت سر گذاشته ایم نخواهد بود . ارد بزرگ[/font]
تشکر کنندگان: ebiss ، ابی22 ، frozen mind ، msar
غصه نخوريد دوستان خود كي سي سي براي همتون ايميل ميزنه و به سادگي ميتوانيد confirmation nummber رو بازخواني كنيد فقط كافيست هر از گاهي به ايميلاتون سر بزنيد كار قابل تقديري بود ديگه كسي غصه گم كردن كانفرميشن نامبر تون رو نخوريد اگر هم ايميل نشده بزودي براتون ارسال ميشه
چه دعایی کنمت بهتر از این
که خدا پنجره ای رو به نگاهت باشد
با سلام به همگی
لطفا راهنمایی کنید
من cn را زمان ثبت نام دریافت کردم که الان عکسش را ضمیمه میکنم ببینید
ولی ایمیلی را دریافت نکردم جهت تایید و ثبت اطلاعاتم ( شایدم اومده و من ایمیلو پاک کردم . چون معمولا delete all میکنم )
حالا این cn را وقتی در سایت وارد میکنم برای چک موقعیت ( check status) هیچ عکس العملی نشون نمیده سایت که آیا من جزء نفرات شرکت داده شده در قرعه کشی هستم یا نه
حالا از شما این سوالو دارم که چیکار کنکم ؟؟
این cn چرا جواب نمیده؟؟
چجوری میشه مطمئن بشم که در قرعه کشی شرکت کردم؟؟

با تشکر
(ببخشید اگر جاش اینجا نبود )
(2011-07-11 ساعت 22:47)l2eza_n3t نوشته:  با سلام به همگی
لطفا راهنمایی کنید
من cn را زمان ثبت نام دریافت کردم که الان عکسش را ضمیمه میکنم ببینید
ولی ایمیلی را دریافت نکردم جهت تایید و ثبت اطلاعاتم ( شایدم اومده و من ایمیلو پاک کردم . چون معمولا delete all میکنم )
حالا این cn را وقتی در سایت وارد میکنم برای چک موقعیت ( check status) هیچ عکس العملی نشون نمیده سایت که آیا من جزء نفرات شرکت داده شده در قرعه کشی هستم یا نه
حالا از شما این سوالو دارم که چیکار کنکم ؟؟
این cn چرا جواب نمیده؟؟
چجوری میشه مطمئن بشم که در قرعه کشی شرکت کردم؟؟

با تشکر
(ببخشید اگر جاش اینجا نبود )
دوست عزیز اگر کنفرمیشن نامبر را دارید با همون در 15 جولای میتونید چک کنید. مهم نیست که براتون ایمیل اومده یا نه. برای اونایی هم که ایمیل اومده کانفرمیشن نامبرها تفاوتی نداشته و همون قبلی ها است. پس نگران چیزی نباشید و 15 جولای با همون شماره چک کنید.
CR1
تشکر کنندگان: l2eza_n3t ، msar
اول اینکه نیازی نیست تمام مشخصاتتون رو اینجا بگذارید که برای همه قابل دسترس هست و بهتره که برش دارید. دوم اینکه شما کانفرمیشن نامبر دارید و این یعنی اینکه ثبت نام شما انجام شده و خیالتون راحت باشه که روزه جمعه میتونید با همین مشخصات چک کنید.
مطلب دیگه در رابطه با اینکه ثبت نام شما مورد قبول بوده یا نه باید بگم وقتی کانفرمیشن نامبر دارید یعنی اینکه مورد قبول بوده ولی بعدا چک میکنند که مثلا عکس ارسالی با ویژگی های خواسته شده سازگار هست و یا اینکه مطمئن بشن که شما فقط یکبار فرم رو پر کرده باشند که در غیر این صورت از دور قرعه خارج میشوید.
نگران نباشید همه چیز درسته. موفق باشید.
CR1
تشکر کنندگان: shervean ، l2eza_n3t ، msar
چرا پستی که من عکس کانفرمیشن نامبرمو گذاشته بودم پاک کردین؟؟؟!!!
(2011-05-27 ساعت 17:35)persianboy87 نوشته:  با سلام. این روش و این سایت رو کی داده آقای محترم؟ خود دولت آمریکا به همه شرکت کننده ها یا همون هایی که ثبت نام کردن چه اونایی که قبول شدن یا نشدن که همه باطل شد یه ایمیل به اون آدرسی که موقع ثبت نام دادن به فرم ثبت نامشون فرستاده توی این ایمیل یه لینک داده که با استفاده ازش میتونی به راحتی کانفیرمیشن نامبرت رو دریافت کنی. با عرض معضرت

با سلام
دوست عزیزو ممنون از ارسال این مطلب. ممنون میشم اگه لطف بفرمائید و اون ایمیل را برایم فوروارد کنین. منم رفرنس نامبرم رو گم کرده ام. خیلی سپاسگزارم.
آقا تورو خدا يکی به من بگه چيکار کنم ؟ نه ايمل برام اومده نه چيزی . چی کار کنم ؟ ميتونم ايميل بزنم درخواست کنم ؟
تشکر کنندگان: sahar alidoost ، msar
?
Thank you for your inquiry.

We expect the results of the new random selection process to be available on or about

July 15, 2011 at http://www.dvlottery.state.gov.

KCCDV/Public Inquiry

Kentucky Consular Center

Support Contractor - Serco - NA

Phone: (606) 526-7500

Email: KCCDV@state.gov

Any information in this transmission pertaining to the issuance or refusal of visas or permits to enter the United States shall be considered confidential under Section 222 (f) of the Immigration and Nationality Act (INA) [8 U.S.C. Section 1202]. Access to and use of such information must be solely for the formulation, amendment, administration, or enforcement of the immigration, nationality, and other laws of the United States under INA 222(f) and as specified in FAM guidance. If you have received such information in error, do not review, retransmit, disclose, disseminate, use, or take any action in reliance upon this information, and contact the sender as soon as possible.

This email is Sensitive but Unclassified based on the definitions provided in 12 FAM 540.

This email is Sensitive but Unclassified based on the definitions provided in 12 FAM 540.

This email is UNCLASSIFIED.
الان برای من این ایمیل رسید . نفهمیدم یعنی چی ! لطفا راهنمایم کنید.
سلام

در قسمت چك كردن سايت لاتاري يك شماره اشتباه وارد كنيد همون پيغام برنده نشدن رو ميده كه شماره اصلي است ميدونين براي چي هست البته اول شماره بزنين 2012

Based on the information provided, the Entry HAS NOT BEEN SELECTED for further processing for the 2012 Electronic Diversity Visa program.
(2011-08-06 ساعت 01:30)reza932 نوشته:  سلام

در قسمت چك كردن سايت لاتاري يك شماره اشتباه وارد كنيد همون پيغام برنده نشدن رو ميده كه شماره اصلي است ميدونين براي چي هست البته اول شماره بزنين 2012

Based on the information provided, the Entry HAS NOT BEEN SELECTED for further processing for the 2012 Electronic Diversity Visa program.
يعنی چی ؟

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان