کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
راه های باز آوری (Recovery) کانفرمیشن نامبر های از دست رفته
(2011-06-11 ساعت 11:10)maryam8063 نوشته:  سلام دوستان.من كانفرميشن نامبر رو در جايي يادداشت كردم ولي از صفحه پرينت نگرفتم.آيا بايد نا اميد بشم يا فقط يادداشت كردنش كفايت ميكنه؟.يعني الان كانفرميشن نامبر رو دارم غير از صفحه ي پرينت شده ش

کانفرمیشن نامبر صرفا جهت چک کردن وضعیت شما بعد از اعلام نتایج میباشد.خیلی تفاوتی ندارد که به چه شکل نسبت به حفظ و نگهداری آن اقدام کرده باشید.هرچند بهتر است عین فایل تکست اون رو نگهداری کنید چرا که ممکن است هنگام یادداشت به صورت دستی سهوا اشتباهی رخ داده و شما شناسه ای متمایز با اعداد و حروف اصلی یادداشت کنید.هرچند همکنون که من این پاسخ را ارسال میکنم نتایج اعلام شده و امیدوارم شما نیز جز برندگان باشید
چه دعایی کنمت بهتر از این
که خدا پنجره ای رو به نگاهت باشد
تشکر کنندگان: msar
سلام
من هم كانفرميشن نامبر را گم كردم البته براي ثبت نام ٢٠١٣ ،نميدونم بايد چكار كنم ؟از دوستان عزيزي كه اطلاعات دارن خواهش ميكنم من و امثال من را راهنماىي كنند . با سپاس فراوان. صالحي
سلام دوستان من هم کانفریمشن نامبر رو گم کردم 2013
ایمیلی هم نیومد چی کار کنم
سلام
هیچ عکسی،تصویری،کپی،پرینتی ازش ندارید؟
من این بلا یکبار سرم اومد! الآن 4تا کپی ازش گرفتم که گم نشه!
به خدا اول زمان ثبت نام بچه های قدیمی سایت گفتن چه جور کپی بگیرید و ازش نگهداری کنید که گم نشه!
تو تاپیک 2012 یه دور بزنید،چندتا راه رو معرفی کردن،امیدوارم که پیدا بشه
ما آزموده ایم در این شهر بخت خویش
تشکر کنندگان: ghorbat ، msar
دوست عزیز ممنون که جواب دادید ازش پرینت دارم ولی ناقصه انگار[عکس: q8p5g9yfj6c04hyu1i3.jpg]
(2011-12-26 ساعت 13:20)erfanslash نوشته:  کسی نیست به من کمک کنه ؟ Sad
شما 10 تا حرف را داريد؟
2 تا ميمونه كه بايد حدس بزنيد!
من با خودمون كه مقايسه كردم فكر كنم كاراكتر اول بعد از 2012 بايد يك عدد باشه و كاراكتر بعدي يك حرف.
حالا چون مطمئن هستيد برنده شديد. تقريبا 9*26 حالت را رندوم چك كنيد بلكه موفق شويدSad
2012, Bay Area, CA
تشکر کنندگان: erfanslash ، storagemeter ، ghorbat ، arezoo bj ، msar
هیچ راهی پیدا نشد
منم گم کردم
دوستان متن ایمیلی که به kcc زدن رو اعلام کنن به همراه ایمیلش
شاید جواب داد
ممنون
تو رو خدا یکی کمکم کنه
مامانم و بابام و برادر کوچکم امروز رفتن برای مصاحبه ولی بهشون برگه قرمز دادن. به خاطر اینکه روز اول ثبت نام اسم برادر کوچکم جا مونده بوود
کی میدونه ما باید الان چیکار کنم؟
دوست عزيز با عرض تاسف، سوالتون رو تو تاپيكي مثل مصاحبه يا سوالات برندگان مطرح كنيد شايد كسي جوابي داشته باشه.
since 2012
http://archive.org/web/web.php دووستان اینو چک کنین مثله اینکه لینکای پست 1 خرابه
تشکر کنندگان: اليزا ، ghorbat ، msar
سلام من یکی از کسایی بودم که این ایمیل و دریافت کردم و بعد از بازیابی و چک کردن تو سایت متوجه قبولیم شدم و در امضآء خودم هم اینو نوشتم.

باید بگم که این ایمیلها 100% حقیفت داره و فیک نیست. ولی به این موارد توجه کنید.

چند نکته رو دوست دارم واسه همه بگم که شاید کمکی کرده باشم.
خیلی از این آدمای سودجوی خارجی و داخلی از این ایمیلای قبولی لاتاری و از این جور چیزا می فرستن.

اول از کجا بفهمیم که کدوم ایمیل درسته و تقلبی نیست!!

خب یه این نکته ها توجه کنید.

اول این که این ایمیل ها از آدرس noreply@state.gov باید به شما رسیده باشه آدرسه دیگری نیست با چند نفر دیگه هم چک کردم.

سابجکت ایمیل باید این باشه واسه 2012 که مال من این بود
Please check your DV-2012 entrant information‏

مال 2013 عدد 2013 به جای 2012 نوشته شده.

در این ایمیل ها تاکید می کنم نباید هیچ درخواستی از شما داشته باشند مثلآ از شما مشخصات فردی بخوان یا به هر شکل دیگه این ایمیل ها فقط حاوی یک متن و یک لینک برای بازیابی کانفرمیشن کد شماست نه چیز دیگری
این هم متن ایمیل

Electronic Diversity Visa - Confirmation

Dear Diversity Visa Program entrant:

Our records indicate that you entered the 2012 Diversity Visa Program lottery, but have not yet checked the status of your entry. We encourage you to check your status on the Entry Status Check website (http://www.dvlottery.state.gov/ESC/) as soon as possible to determine whether your entry has been selected for further processing.

You must have your Confirmation Number, Last Name/Family Name/Surname, and Year of Birth in order to check your status online. If you lost or destroyed your confirmation number, please use the following link to retrieve it:
https://ceac.state.gov/ccd با اجازه لینک رو به طور کامل قرار نمی دم مثل کیس نامبر یه چیز شخصیه و قوانین سایت هم اجازه نمیده
Only 50,000 visas are available for the 2012 Diversity Visa Program. The program will end September 30, 2012 and no Diversity Visas for the 2012 program may be issued after that date.
این متن ایمیل های سال 2012 هست خیلی حرکت قشنگی رفتن خدایش دمشون گرم.

غیر از این متن هر چیز دیگری واستون آمد و گفته شده که شما برنده هستید و از این حرفا تقلبی هست.

من که دل تو دلم نبود وقتی کانفرممو بهم داد که برم تو سایت چک کنم داشت قلبم از دهنم می زد بیرون
کیس #: AS1xxx1

ارسال فرمها: 07/19/2012
کنسولگری: ابوظبی
تاریخ مصاحبه: 08/27/2012
تاریخ دریافت ویزا: 08/29/2012

از 10/17/2012 در آمریکا
تشکر کنندگان: storagemeter ، daria ، msar
و یه مورد دیگه که اغلب دوستان اصلآ بهش توجه نمی کنند حتمآ فولدر Junk در Hotmail, Live, Outlook و در یاهم و غیره فولدر Span رو چک کنید مال من تو فولدر Junk هات میلم رفته بود و بهتره ایمیل noreply@state.gov یا state.gov@ رو تو کانتکتاتون Add کنین یا توی Safe listتون بزارین.
که اگه از این آدرسا ایمیلی آمد بره تو Inboxتون.
در ابتدای این پست یه راه حل برای بازیابی کد بچه های خوب مهاجر سرا دادن ولی اگه این شرایط رو ندارین اصلآ سعی نکنین چون بی فایدست.

اگه هیستوریتون رو ریست کردین.
اگه مرورگرتون رو به صورت کامل Unistall کردین.
اگه ویندوزتون رو دوباره مجدد نصب کردین که خیلی متداول تو ایران.
و اگه از کامپیوتری غیر از کامپیوتر خودتون که ثبت نام کردین دارین این راه رو امتحان می کنید نکنید چون در این مورد 100% بی فایدست.

خودتون رو خسته نکنین چون نمیشه این راه فقط به درد کسایی می خوره که همون طور که دوستان اشاره کردن هیستوریتون باشه و حذفش نکرده باشید.

باز ممنون اگه ایرادی در گفته های من هست خوشحال میشم که منو اصلاح کنید دوستان.

همیشه شاد و موفق باشید.

از 10/17/2012 در آمریکا
توجه توجه توجه

نکته ای که یادم رفت بگم این که هر ایمیلی که برای هر کسی می یاد با شرایط بالا. لینک بازیابی کد با نفر دیگه متفاوت هست و اون لینک فقط کد کانفرم ثبت نام کننده رو بازیابی می کنه پس خواهش می کنم دوستان نکن آقا این لینکو بزار ما هم کدمون و بگیریم و این حرفا.

البته جسارت منو می بخشید که اینطوری مطرح کردم.

دوستون دارم امیدوارم همه موفق باشید.

از 10/17/2012 در آمریکا
سلام دوستان. منم مشکل شما رو دارم
چطوری میتونم برم توی KCC

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان