کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اطلاعیه مهم در رابطه با ایمیل شدن Confirmation Number توسط وزارت امور خارجه
(2011-05-19 ساعت 15:54)nasr نوشته:  من اصلا در جریان نیستم از چه تاریخی این جریان ÷یش اومده قضیه چیه

لطفا پستهای قبلی را بخونید متوجه میشید.
شماره کیس : 2015AS00000
تاریخ روئت قبولی در سایت: 1may
کنسولگری: آنکارا
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت ویزا:
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، msar
سلام دوستان. برای من هم ایمیل اومده ولی
1- من برای چند نفر دیگه هم ثبت نام کردم و تو ایمیلی که میاد اسم طرف رو نمی نویسه که آدم بفهمه این شماره مال کیه.
2-برای همه دوستان تا حالا شماره ای که میاد با شماره قبلیشون یکسان بوده یا فرق داشته؟
ممنون اگه پاسخ بدین.
تشکر کنندگان: msar
یعنی کسایی که میل واسشون نیومده ولی کامفرمیشن نامبر دارن عکسشون قبول نشده ؟؟؟
2013 I WIN
(2011-05-19 ساعت 15:56)baharehz نوشته:  سلام دوستان. برای من هم ایمیل اومده ولی
1- من برای چند نفر دیگه هم ثبت نام کردم و تو ایمیلی که میاد اسم طرف رو نمی نویسه که آدم بفهمه این شماره مال کیه.
2-برای همه دوستان تا حالا شماره ای که میاد با شماره قبلیشون یکسان بوده یا فرق داشته؟
ممنون اگه پاسخ بدین.

دوست عزیز من با ایمیل خودم برای 4 نفر ثبت نام کردم امروز صبح یه ایمیل اومد چک کردم دیدم با شماره قبلی پدرم یکیه هنوز هم منتظر بقیه ایمیل ها هستم اما هنوز خبری نشده!!!!!!!
F2A
Periority Date : 07 NOV. ۲۰۱۳
Approve :27 NOV ۲۰۱۳
دریافت کیس نامبر : Jan ۲۰۱۴
دریافت اینویس نامبر : Feb ۲۰۱۵
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr ۲۰۱۵
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr ۲۰۱۵
ارسال مدارک نهایی : Feb 2015
تکمیل مدارک:2015 Aug 27
مصاحبه : Sep ۲۰۱۵
دریافت یک ضرب ویزا
ایمیل به تدریج برای همه میاد. صبر داشته باشید. فکر نکنم تو این اوضاع شلوغ اگه ایمیلی هم نیاد به معنی تایید نشدن عکس باشه.
تشکر کنندگان: mar308 ، Ashkan78 ، msar
ايميل هايي كه ميفرستن به ترتيبه روز ثبت نام يا همينجوري رندوم ميفرستن؟؟؟؟من 6ام ثبت نام كردم ولي هنوز ايميلي نيومده...
معجزکی در کار نیست، ما کشتی شکستگانیم، ای باد شرطه برخیز
♥ش.ن.ل.ع♥
(2011-05-19 ساعت 16:11)JOOOJOOO نوشته:  ايميل هايي كه ميفرستن به ترتيبه روز ثبت نام يا همينجوري رندوم ميفرستن؟؟؟؟من 6ام ثبت نام كردم ولي هنوز ايميلي نيومده...

به ترتیب نیست چون من 11 ام ثبت نام کردم.
شماره کیس : 2015AS00000
تاریخ روئت قبولی در سایت: 1may
کنسولگری: آنکارا
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت ویزا:
تشکر کنندگان: JOOOJOOO ، sorena ، msar
دوستان ساعت صبح11 برای پدرم اومد برای مادرم ساعت 4 (الان)اومد سریع اومدم خبر بدم هنوز برای خودم و برادرم نیومده راستی همه با ایمیل خودم ثبت نام کرده بودیم.

پس نگران عکس نباشید چون این عکس ها که من موقع ثبت نام فرستادم اسکن شده بود از روی عکس های 6*4 بود
F2A
Periority Date : 07 NOV. ۲۰۱۳
Approve :27 NOV ۲۰۱۳
دریافت کیس نامبر : Jan ۲۰۱۴
دریافت اینویس نامبر : Feb ۲۰۱۵
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr ۲۰۱۵
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr ۲۰۱۵
ارسال مدارک نهایی : Feb 2015
تکمیل مدارک:2015 Aug 27
مصاحبه : Sep ۲۰۱۵
دریافت یک ضرب ویزا
تشکر کنندگان: mar308 ، alireza337 ، msar
برای همه میاد امروز عجله نکنید تازه 30 دقیقست که رفتن ادارشوون !! تا یه چایی صبحانه ای یه دوری بزنن منتظر مدیر بشن Big Grin طول میکشه دیگه !!
تشکر کنندگان: uxmal09 ، Nightsky007 ، farzad-it ، sorena ، ابراهيم22 ، msar
Sad 
گلها سلام،صبح ايميل واسه همسرم اومد و واسه من نيومده بود ،الانم واسه من اومد!!! واسه شما هم حتماً مياد چه عكستون درست باشه چه نباشه (نظر خودم)
نويسنده كتاب آرمان شهر من
تشکر کنندگان: sorena ، msar
کاملا طبیعیه که ایمیل ها با تاخیر بیاد. بارها این اتفاق برای من افتاده که قرار بوده برام ایمیل بیاد ولی بعد از چند ساعت حتی چند روز از ارسال بهم رسیده. این اتفاق بیشتر وقتی می افته که قراره Confirmation ثبت نام تو سایت ها برای تکمیل روند ثبت نام بیاد. حالا شما فکر کنین یه سرور بخواد 20 میلیون تا ایمیل بفرسته . خب معلومه که طول می کشه . به نظر من بیشتر از یک هفته باید منتظر موند .
برای من هم صبح امروز اومده الان چک کردم
خوشحالم که دوباره قراره قرعه کشی انجام بشه
سلامی گرم به همه
برای برادرم اومد ولی برای من فعلا خبری نیست
اگه بعضی ها فرصت قبول شدن رو از ما نگیرن به لطف خدا 2013
(2011-05-19 ساعت 10:12)farnaz82 نوشته:  این حرکتشون واقعا زیبا بود حالا بازم بیاین داد و هوار کنید،ببینید به ساده ترین چیز ها فکر میکنند و نمیگذارند حق کسی باطل بشه Wink

فعلا که حق ما ها ضایع شد اونم چه ضایعی توروز روشن برنده شدندمونو دزدین دارن باهاش پز میدنBig Grin
برای منم ایمیل اومد با قبلی فرق داره
تشکر کنندگان: khabaloo ، azem ، msar
(2011-05-19 ساعت 17:48)Hero نوشته:  
(2011-05-19 ساعت 10:12)farnaz82 نوشته:  این حرکتشون واقعا زیبا بود حالا بازم بیاین داد و هوار کنید،ببینید به ساده ترین چیز ها فکر میکنند و نمیگذارند حق کسی باطل بشه Wink

فعلا که حق ما ها ضایع شد اونم چه ضایعی توروز روشن برنده شدندمونو دزدین دارن باهاش پز میدنBig Grin
برای منم ایمیل اومد ولی فکر کنم همون قبلیه

فکر میکنم دوست دارید محروم بشید مثل بقیه؟Big Grin
اصلآ تمایلی به ادامه دادن بحث باهاتون ندارم مختارید هر جور دوست دارید فکر کنید Tongue
برنده خوش شانس ۲۰۱۱
دریافت ویزا:یک ضرب Cool
تشکر کنندگان: farzad-it ، jayjay ، msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان