کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اقدام برای ویزای امارات
سلام دوستان خوبم!
اول از همه در همینجا از راهنمایی همه دوستان در مباحث قبلی صمیمانه تشکر میکنم.
بچه ها من کم کم باید به فکر ویزای امارات باشم. میخواستم از دوستانی که قبلاً ابوظبی مصاحبه شدن و دوستانی که اطلاعی در این زمینه دارن درخواست کنم که لینک یا اسم چند تا آژانس مسافرتی خوب و مدت زمان گرفتن ویزاشون رو تو همین مبحث اعلام کنن و اینکه زمان اقامت رو چند روز قبل و چند روز بعد از مصاحبه بگیریم بهتره. (منظورم تعداد روزهای اقامت در امارات برای انجام کلیه کارها اعم از معاینات پزشکی قبل از مصاحبه و زمان انتظار برای بعد از مصاحبه هست.) ممنون از همگی Big Grin
کیس نامبر : AS000021XX
دریافت نامه اول : 1st April 2008
ارسال نامه اول : 28th May 2008
اعلام کارنت : 15th August 2008
دریافت نامه دوم : 10th September 2008
تاريخ مصاحبه : 7th October 2008
دریافت ویزا : 8th October 2008
تاریخ ورود به آمریکا: 14th March 2009
دریافت گرین کارت : 14th April 2009
تشکر کنندگان:
سلام دوست عزیز

راستش من هم ابوظبی رو انتخاب کردم البته هنوز نوبتم نشده و نمی دونم باید بریم دبی یا جای دیگه.
من تا حالا چند بار رفتم دبی ،گرفتن ویزا و رزرو هتل رو آژانس برام انجام داد البته باید بدونی پولی که بابت ویزا میدی بسته به زمان دریافت ویزاست، یعنی هر چه بخوای ویزا رو سریعتر بگیری باید پول بیشتری بدی در ضمن طول مدت اقامتت هم کمتر می شه. پس زودتر بگیری به نفعته. در ضمن من هر بار از آژانسهای مختلف گرفتم . از آژانسهای مختلف قیمت گرفتم و با هم مقایسه کردم آخه اونا با هتلهای مختلف قرارداد دارن و باید دید کدوم امکانات بهتری ارائه میدن.( البته باید بدونی که برخی از هتلها رو اکثر آژانسها بهت پیشنهاد میدن)
تشکر کنندگان:
سلام

خیلی عذر می خوام !!!

مگه رفتن از ایران به دوبی نیازمند ویزا هست ؟؟؟
تشکر کنندگان:
من آژانس ارگ جدید را امتحان کرده ام .نمی دونم که کار گرین کارد را هم انجام می دهد یا نه ولی به نظر می آید آژانس منصفی باشه .حتی موقعی که برای من روز رفت را اشتباه گرفتن و من بعد از گذشتن اون روز فهمیدم که اشتباه روز را برام رزرو کردن خودشون دوباره بلیط را صادر کردند وجریمه وخسارت را خوشون به عهده گرفتند (که البته وظیفشون بوده ولی خوب این جا ایران است و همه این کار را نمی کنند .).
در عین حال با اینکه من عجله داشتم و بیشتر آژانسها می گفتن که باید پول ویزای ارجنت را بدهم این جا ویزای معمولی با پرواز اسمان برام گرفتند.
هتل هم یک هتل بسیارمعمولی 2 یا 3 ستاره بنام صدف رفتم که بسیار ارام بود و از دیسکو وسر صدا و خبری نبود و تا سفارت حدود 15 دقیقه در نبود ترافیک وشاید کمی هم کمتر راه بود با تاکسی و البته شب اضافی هم به خاطر این که های کلاس نیست بسیار مناسب می افتد.
کیس نامبر:  2009as34700
دریافت نامه اول: may 27
تاریخ کارنت شدن:  بولتن june
(واقعا یکسال از زمان رسیدن نامه اول گذشت)
تاریخ دریافت نامه دوم: 1 june
تاریخ مصاحبه کنسل شده: 15 july  
تغییر تاریخ مصاحبه به :1 july
تغییر تاریخ مصاحبه به :1 sep
دریافت ویزا:روز مصاحبه
اقدام برای سیتزن شیپ: Dec 2015
انگشت نگاری: Feb 2016
رسیدن نامه ی مصاحبه: May 14th 2016
مصاحبه : Jun 14th 2016
مراسم قسم: Jun 16th 2016
تشکر کنندگان:
korandcomp نوشته: سلام

خیلی عذر می خوام !!!

مگه رفتن از ایران به دوبی نیازمند ویزا هست ؟؟؟

سلام

بله دوست عزیز , احتیاج به ویزا است .
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان