کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
آزمون قوانین مهاجرسرا
پاسخ سوال:

از نظر قوانین سایت گزینه صحیح گزینه 1 می باشد.

همانگونه که بعضی از دوستان گفتند گزینه 3 بستگی به سلیقه فرد و میزان صمیمت با فرد کلیر شده دارد.

پس بیاییم از این به بعد به قوانین احترام بیشتری بگذاریم و با ارسال پست های تبریکی و تشکری فضای تاپیک ها را بیهوده اشغال نکنیم تا نوشته هایمان بدرد آیندگان بخورد.

پاسخ آرش عزیز هم بسیار زیبا بود و کنایه ای دلنشین بود به دوستانی که این کار را انجام می دهند.

با تشکر از همه ی دوستانی که پاسخ دادند.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: najibi ، OverLord ، ParsTrader ، rs232 ، gadfly ، mitr.p ، soli asali ، barvos ، msar ، sib 24
سوال جدید :

کاربر ناظم که مدیر سایت نیز هست در پستی مطلبی ارسال می کند که موجودیت الکترونیکی آن متعلق به شخص دیگری است و این مطلب نیز کاملا سیاسی است.

طبق قوانین سایت چه برخوردی بایستی با این مدیر صورت پذیرد؟

لینک قوانین مهاجرسرا
سیدعلی سپهر
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

تشکر کنندگان: aghdam ، mgy ، soli asali ، msar
(2011-06-24 ساعت 14:26)Nazem نوشته:  سوال جدید :

کاربر ناظم که مدیر سایت نیز هست در پستی مطلبی ارسال می کند که موجودیت الکترونیکی آن متعلق به شخص دیگری است و این مطلب نیز کاملا سیاسی است.

لینک قوانین مهاجرسرا

ببخشید من متوجه نشدم چرا ناظم باید یه پست سیاسی رو با موجودیتی الکترونیکی که متعلق به شخص دیگری است بفرستد؟ ممکنه شفاف تر بیان کنید؟
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، soli asali ، msar
(2011-06-24 ساعت 14:46)najibi نوشته:  

لینک قوانین مهاجرسرا

ببخشید من متوجه نشدم چرا ناظم باید یه پست سیاسی رو با موجودیتی الکترونیکی که متعلق به شخص دیگری است بفرستد؟ ممکنه شفاف تر بیان کنید؟

جناب نجیبی عزیز

همونطوری که در پست اول این تاپیک عرض کردم :

(2011-06-07 ساعت 14:24)Nazem نوشته:  دوستان عزیز

این تاپیک رو ایجاد کردم تا هر دفعه یکی از مدیران سایت سوالی یا مثالی رو مطرح کنند و دوستان عزیز با توجه به قوانین سایت که از اینجا می تونید اون رو بخونید در موردی اقدامی که مدیران در صورت پدید اومدن اون مثال طبق قانون بایستی انجام بدند نظر بدهند و دو هدف من از ایجاد این تاپیک که

1- مرور قوانین سایت بطور مداوم

2- ایجاد مرجعی برای تصمیم گیری مدیران در صورت رخ دادن موارد پیش بینی شده.

است ، محقق بشه.

این فقط یک مثال است و هدف من هم از مطرح نمودن اینگونه مثال ها مرور قوانینه. ممکنه ناظم بهیچ وجه اینکار رو انجام نده ولی با این هدف این سوال رو پرسیدم که ببینیم در صورتی که ناظم اینکار رو کرد از نظر قوانین سایت چه برخوردی بایستی باهاش انجام داد.

امیدوارم متوجه منظورم شده باشید.
سیدعلی سپهر
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

تشکر کنندگان: OverLord ، ParsTrader ، aghdam ، soli asali ، barvos ، msar

لینک قوانین مهاجرسرا
مطابق قانون 22 سایت :
admin نوشته:  ۲۲- هیچکدام از کاربران سایت حق ندارند به صورت مستقیم یا غیر مستقیم، موجودیت الکترونیکی که مالکیت آن در اختیار فرد دیگری است، بدون رعایت «قوانین توزیع و انتشار» آن موجودیت، منتشر کنند. مرجع تشخیص مصداق عبارات «مستقیم» و «غیر مستقیم» مدیران سایت هستند.
و همچنین قانون 9 سایت :
admin نوشته:  ۹- ارسال مطالب سیاسی، تبلیغاتی و همچنین توهین به فرد، قشر یا ملیت خاص ممنوع است.

باید همانند کاربران عادی با مدیر برخورد قانونی صورت گیرد.
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، ParsTrader ، hamed2010 ، najibi ، soli asali ، msar
(2011-06-24 ساعت 15:57)OverLord نوشته:  

لینک قوانین مهاجرسرا
مطابق قانون 22 سایت :
(2011-06-24 ساعت 14:26)admin نوشته:  ۲۲- هیچکدام از کاربران سایت حق ندارند به صورت مستقیم یا غیر مستقیم، موجودیت الکترونیکی که مالکیت آن در اختیار فرد دیگری است، بدون رعایت «قوانین توزیع و انتشار» آن موجودیت، منتشر کنند. مرجع تشخیص مصداق عبارات «مستقیم» و «غیر مستقیم» مدیران سایت هستند.
و همچنین قانون 9 سایت :
(2011-06-24 ساعت 14:26)admin نوشته:  ۹- ارسال مطالب سیاسی، تبلیغاتی و همچنین توهین به فرد، قشر یا ملیت خاص ممنوع است.

بر خلاف قوانین سایت می باشد و باید همانند کاربران عادی با مدیر برخورد قانونی صورت گیرد.

من خواستم به مطلب دوستمون ، این مورد رو هم اضافه کنم که :

۱۶- به جز در خصوص مسایل مدیریتی، مدیران سایت تفاوتی با دیگر کاربران ندارند . . . . تمامی نوشته‌ها و فعالیت‌های مدیران مشمول قوانین سایت می‌شوند.

با تشکر
شماره کیس : 2011AS44XXX
تاریخ ورود به آمریکا : 2012 Feb
تشکر کنندگان: ParsTrader ، OverLord ، maxsoulfly ، Ali Sepehr ، California ، najibi ، msar
(2011-06-23 ساعت 18:10)Nazem نوشته:  
(2007-08-19 ساعت 19:31)admin نوشته:  توافق‌نامه استفاده از سایت
1و3
من دوست دارم اگه کلیر شدم 30 - 40 تا دکمه تشکر زیر پستم زده بشه تا اینکه یه پست در تاپیک زده بشه
گزینه 3 هم قطعا فرد رو خیلی خوشحال میکنه
بیدلی در همه احوال خدا با او بود *** او نمیدیدش و از دور خدایا میکرد !!!
خدایا شکرت!
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، OverLord ، najibi ، nastaran86 ، behzadb57 ، arezoo bj ، soli asali ، msar

لینک قوانین مهاجرسرا

با پیغام خصوصی قضیه رو به مدیر اطلاع داد تا آن موضوع پاک شود
شماره کیس: 2011AS25xxx
اطلاعات كامل كيس

انتشار انرژي منفي در اين مكان ممنوع است، حتي براي شما دوست عزيز
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، najibi ، arezoo bj ، msar

لینک قوانین مهاجرسرا

طبق قوانین سایت که دوستان هم اشاره کردند این کار ممنوعه
به نظر من میبایست مدیر مذکور از مدیریت برکنار و به کاربر عادی تغییر داده بشه
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، najibi ، msar
(2011-06-23 ساعت 18:10)Nazem نوشته:  سوال جدید:

کاربر X که از باسابقه ترین کاربر های انجمن می باشد خبر کلیر شدن خود را در تاپیک کلیرنس برندگان اعلام می کند.
........
مدیر محترم ناظم عزیز و دوستان خوب مهاجرسرا سلام

در چند روز اخیر بحثهای مختلفی در انجمن در موارد تقریباً مشابه مطرح شده است که بنده شنونده ای ساکت بودم . به نظر من اگر به هدف راه اندازی این انجمن و کاربردهای آن دقت کنیم متوجه خواهیم شد که این انجمن برای تبریک گفتن ، جمع آوری اطلاعات ، دوست یابی ، وقت گذرانی و ....... راه اندازی نگردیده است . از آنجا که بسیاری از بزرگوارانی که در این انجمن گرد آمده اند در زندگی واقعی دغدغه ها و درگیریهای کاری واقعی بسیار زیادی دارند ، هدفشان از بودن در انجمن فقط کمک به دیگرانی است که تصمیم به مهاجرت و تغییر شیوه زندگی گرفته اند . پس چه زیبا خواهد بود اگر انرژی جمع را بر روی این هدف مهم و ارزشمند متمرکز کنیم و مدیران محترم که من برای کار و زحماتشان ارزش بسیاری قائل هستم در مواردی که فکر می کنند قوانین انجمن به چالش کشیده شده از اهرم مدیریتی استفاده نموده و بحثها را به مسیر خود هدایت نمایند . پس برای پاسخ شاید ممتحن محترم Wink یک گزینه را فراموش کرده باشند : 5- ادامه روند فعلی و کنترل مطالب توسط مدیران محترمSmile

موفق و پیروز باشید

[font=Tahoma]باران باش و ببار و نپرس کاسه های خالی از آن کیست . [/font][font=Tahoma] کوروش کبیر[/font]
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، najibi ، hvm ، tamanna ، msar

کاربر X که از باسابقه ترین کاربر های انجمن می باشد خبر کلیر شدن خود را در تاپیک کلیرنس برندگان اعلام می کند. تبریک خود را به چه شیوه ای به او اعلام کنیم:

1- استفاده از دکمه تبریک و تشکر
2- ارسال پست در تاپیک
3- ارسال پیام خصوصی به کاربر کلیر شده
4- گزینه 1 و 3

راهنمایی :

۱۴- برای تشکر و تبریک به دیگر کاربران از دکمه «تبریک و تشکر» استفاده کنید. ارسال متونی که صرفا برای تشکر، تبریک و احوال پرسی نوشته می‌شوند، ممنوع است و پاک خواهند شد.

باسلام خدمت ناظم عزيز
گزينه1Smile

لینک قوانین مهاجرسرا

باسلام
به سه دليل اين مدير خطاکاراست:
1-به جز در خصوص مسایل مدیریتی، مدیران سایت تفاوتی با دیگر کاربران ندارند.
2-انتشار مطالب سياسی دراين سايت ممنوع است.
3-از مديريت خود سوء استفاده کرده و مطلب سياسی متعلق به ديگری راانتشار داده است.
نوع برخورد:
1- خلع مديريت
2- ادامه عضويت به عنوان کار بر مشروط
سلام، با این آقای ناظم باید ماورای یک کاربر معمولی برخورد بشه چون علاوه بر تخلف از قوانین چهره مدیریت رو هم مخدوش کرده.

لینک قوانین مهاجرسرا

کاربر X که از باسابقه ترین کاربر های انجمن می باشد خبر کلیر شدن خود را در تاپیک کلیرنس برندگان اعلام می کند. تبریک خود را به چه شیوه ای به او اعلام کنیم:

1- استفاده از دکمه تبریک و تشکر
2- ارسال پست در تاپیک
3- ارسال پیام خصوصی به کاربر کلیر شده
4- گزینه 1 و 3

راهنمایی :

۱۴- برای تشکر و تبریک به دیگر کاربران از دکمه «تبریک و تشکر» استفاده کنید. ارسال متونی که صرفا برای تشکر، تبریک و احوال پرسی نوشته می‌شوند، ممنوع است و پاک خواهند شد.
به نظر من گزینه 1 مناسب می باشد ، پر کردن تایپیک با پیامهای مختلف تبریک و تشکر و ... دسترسی به پیامهای اصلی را مشکل مینماید و اگر کسی بعد از 2 یا 3 روز جهت اطلاعات مراجعه نماید وقت زیادی برای یافتن اطلاعات اصلی لازم دارد . یکبار من وقتی آمدم دیدم حداقل 20 تا پیام تبریک بود و فقط 2 نفر کلیر شده بودند و همه نوشته بودند به به چه همه کلیر و من دچار احساسات متفاوتی شدم .

شماره /:/2011as00016xxx
تاریخ مصاحبه : 28 march
تاریخ کلیرنس:5 jun
حرف های خیلی زیادی دارم برای گفتن
همین که مثلاً یه خورده دیگه تحمل کن،یا تسلیم نشو به اون چیزی که بهش معتقد نیستی ومی دونم خسته ای.
ولی باز تو بازنده نشو وقتی جز تو کسی لایق برنده شدن نیست
تو محکومی به موفقیت
این یادت بمونه

ناظم جان این سوال آخر یک نکته ای رو آشکار کرد: انگار کاربران دل خوشی از ما مدیران ندارند! چون همه از خلع ید و .... می گویند! (شوخی کردم)

من هم مثل دوستمون عقیده دارم هر کسی هر نقض قانونی رو مرتکب میشه مثل بقیه برخورد بشه. البته ناظم چون مسئولیت بیشتری داره، طبیعتا انتظار بیشتری هم ازش میره!

به هر حال از توجه کاربران به قوانین متشکرم.
تشکر کنندگان: Hornet ، nastaran86 ، najibi ، aghdam ، ParsTrader ، Ali Sepehr ، sare ، arezoo bj ، msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان