کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: ازدواج با ایرانی یا آمریکای
با ایرانی
49.46%
46 49.46%
با آمریکای
50.54%
47 50.54%
مجموع 93 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ازدواج با ایرانی یا آمریکایی؟
وقتی داری با یکی سر می کنی و رابطه داری چطور دلت می اید بپری تو زندگی یکی دیگه به ان مرد فکر کن بعدا ضربه بخوره و نسبت به ایرانی ها بدبین بشه که بی وفا هستند
پاسخ
تشکر کنندگان: moonwalk
(2013-12-13 ساعت 22:30)Homeyra12 نوشته:  سلام به نظر من دختر یا پسر فرق نمی کنه هرکس باید با هم فرهنگ خودش ازدواج کنه خداییش شما یه جوک...بگی اون خارجیه اونو درک می کنه که همراه تو قهقهه بزنه ؟معلومه  که نه .همین جور بروبر نگات می کنه /نکن این کارو حسن جان خطر ناکه حسن جان. الان همین حسن جان رو درگ می کنه؟ نه خداییش درگ می کنه؟ حالا خودت می دونی . ولی بی شوخی فقط هم فرهنگ .همینجا یکی از یه شهر دیگه زن میگیره مشکل داره چه برسه به یه کشور دیگه .

(2014-03-07 ساعت 03:19)georgia1 نوشته:  
(2012-04-06 ساعت 18:12)m9780 نوشته:  سلام
من خودم به شخصه ترجیح میدم با یک ایرانی ازدواج کنم.
حالا ایرانی ساکن آمریکا یا ایرانی که تازه وارد شده یا حتی ایرانی خارج از آمریکا هست!!!
دلیلم هم هیچ ربطی به اون موضوع گذشت مادران ایرانی و ... نیست دلیلم فرهنگه! دلیلم یه نقطه مشترک و اون هم ایرانی بودن هست و همین طور اگه قرار باشه بچه دار بشیم(ببین تا کجاش رو فکر کردم :d ) ترجیح میدم یه ایرانی اصیل باشه ازیک پدر و مادر ایرانی Smile
با قسمت آخر موضوع که یک ایرانی اصیل باشه مخالفم،چون من هم همین طور فکر می کردم اما یه خارجی بهم گفت که چه خبره.ما هم نژاد اصیل ندارم.فقط و فقط زرتشتی ها اصیل هستند!
هیچ به نژاد هایی که در ایران میکس شدند دقت کردید.از یه طرف عربا در جنوب، روس ها در مازندران وگیلان، ترک ها در سمت آذربایجان، بلوچ های پاکی در بلوچستان، پس حرف شما کاملا اشتباه است!!!

سلام ببخشید منظورت از بلوچ های پاکی چی هست میشه توضیح بدهی؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من در حال حاضر در امريكا هستم در ايالت كاليفرنيا
كسي ميتونه راهنمايي كنه كه من از چه طريقي ميتونم با كسي كه ايراني باشه براي ازدواج آشنا بشم
از طريق اپليكيشنهاي dating دوست ندارم چون بيشترشون غير ايراني هستن
ممنونم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-04-06 ساعت 14:31)mansour*** نوشته:  با درود
من ازدواج با یک غیر ایرانی را ترجیح می دم، اما نکته ای مخفی در زندگی ما نهفته است وبقول عوام به آن قسمت نسبت داده اند. به هرروی آنچه واقعیت دارد نسبت به آینده ازدواج فرد غیر قابل پیش بینی است ودرکل به عقیده من ازدواج کردن وخوشبخت شدن یک شانس است واصلا به زرنگ بودن وغیره ارتباط ندارد.
در خاتمه امیدوارم وآرزو می کنم تمام ازدواج ها برمبنای درک وشعوروپیوند روح صورت بگیرد.

واقعا همین طوره
پاسخ
تشکر کنندگان: mansour***
دوستان سلام.
مطالبی که خوندم خیلی مفیددو جالب بود.
ولی یک سوال اساسی.
کسی راجع به قانون ازدواج زن ایرانی و مرد امریکایی چیزی میدونه؟
زنی که ایرانه و قراره با مردی در انریکا ازدواج کنه
مرسییی
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان،
من مدتی است بصورت مجازی و کاملا اتفاقی با یک آقای آمریکایی آشنا شدم که نظامی هم هستند. ایشون برای دوماه آینده می خواد بیاد ایران که همدیگر رو ببینیم و البته ایشون می گن که دلشون می خواد با من ازدواج کنند، و من چیز زیادی از فرهنگشون نمی دونم. میشه لطفا راهنمایی کنید؟
روابط دختر و پسر در آمریکا چطور هست؟ وقتی با هم رستوران می رن، یا مسافرت و ....
ممنون می شم راهنمایی کنید
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان