کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ایالت اوهایو
همه چیز در مورد موقعیت شهر و قرار گیری نقاط تجاری و تفریحی و غیره در شهر کلمبوس اوهایو را میتوانیداینجا بیابید
2013AS17xx/ آنکارا / چهارنفر/ کلیرنس بعد از 146 روز / ساکرامنتو کالیفرنیا
پاسخ
تشکر کنندگان: mml ، amir82 ، mirman ، taherifar ، msar
[عکس: Main_street_bridge.jpg]
Main St. Bridge, Columbus, Ohio
پاسخ
دوستان ممنون از اطلاعاتتون کسی درباره سینسیناتی هم چیزی میدونه؟ ممنون میشم اگر میدونید اطلاعات بدید
2013000063xx
2نفر/مصاحبه29اپریل/46روز انتظار/ورود:29جولای.لاس وگاس
سفرنامه ایروان
پاسخ
تشکر کنندگان: زری وحدتی ، ojee ، soli asali ، taherifar ، msar ، rose119
کسی اصلا تو این تاپیک میاد ؟ عایا؟ صدام پیچید
2013000063xx
2نفر/مصاحبه29اپریل/46روز انتظار/ورود:29جولای.لاس وگاس
سفرنامه ایروان
پاسخ
تشکر کنندگان: amir82 ، زری وحدتی ، ojee ، mehrdad pharm ، taherifar ، msar
سلام عزیزم
من سعی کردم اینجا رو فعال کنم ولی تا حالا نشده Sad
موفق باشیSmile
پاسخ
تشکر کنندگان: سمانه777 ، itsmasoud ، taherifar ، msar
دوست عزیز فعلا درگیر اماده شدن واسه مصاحبه هستم، منم هفته اول مصاحبه دارم، بعدش با خیال راحت اهایو رو بررسی می کنیم
**55، مقصد: اهایو، تعداد: 3 نفر، مصاحبه هفته اول اپريل
پاسخ
تشکر کنندگان: سمانه777 ، ojee ، soli asali ، armin021 ، taherifar ، msar
سلام دوستان عزیز کسی از وضع (دیتون) اجاره آپارتمان یا پیدا کردن کار اطلاعی داره؟
پاسخ
تشکر کنندگان: itsmasoud ، سمانه777 ، taherifar ، msar ، rose119
(2013-04-01 ساعت 02:04)mehrnoush1449 نوشته:  سلام دوستان عزیز کسی از وضع (دیتون) اجاره آپارتمان یا پیدا کردن کار اطلاعی داره؟
برای اسکان موقت به سایت زیر میتوانید رجوع کنید
http://www.valueplace.com/extended-stay-...on-search/
پاسخ
تشکر کنندگان: itsmasoud ، سمانه777 ، soli asali ، taherifar ، msar
خب من زیاد اهل این نیستم که بیام تو مهاجرسرا پست بنویسم... بیشتر خواننده بودم تا نویسندهTongue ولی خب احساس می کنم که باید در مورد ایالت اوهایو که الان چند وقته واردش شدم بنویسم.
من در شهر کلمبوس بزرگترین شهر اوهای زندگی می کنم. کلمبس یکی از شهرهای مهم آمریکاست و جز شهرهای بزرگ بالای 500 هزار نفر محسوب میشه. دانشگاه و کالج زیاد داره ولی مهمتیرن دانشگاهش اوهایو استیت هست که دومین یا سومین دانشگاه بزرگ آمریکا است. جمعیت خود دانشجو دانشگاه نزدیک 80 هزار نفر میرسه!Cool
همینجا پیشنهادی به دوستان بکنم اونم اینکه همیشه سعی کنید وارد دانشگاه بزرگ و شناخته شده بشین... که موقع کار پیدا کردن لازم نباشه هی بگین دانشگاهتون کجا بوده... فقط مثلا اینجا کافیه بگین OSU یا Ohio State University البته دانشگاه بزرگ تضمین کار پیدا کردن شما نیست.
برای ورود به کلمبوس من خودم از فرودگاه شیکاگو اومدم. 2 ساعت راه با هواپیما میرسین کلمبوس.
قیمت خونه هم بستگی به منطه داره. از 450 دولار یک خوابه میتونید پیدا کنید در مناطق متوسط به بالا تا 900 تا. منظور از منطقه خوب منطقه امنه....
خود شهر کلمبوس، شهر بزرگ و خوبیه... تخته.. با دوچزخه توی تابستان و پاییز و بهار میتونید برید و بیاید.... ولی زمستانای سختی داره...
هوا تقریبا مرطوبه و یه 20 30 روزی توی تیر ماه گرم میشه.
محیط طبیعی عالی با انواع اقسام حیوانات رو داره اینجاBig Grin
برای خونه پیدا کردن و این چیزا برای راهنمایی میتونید به من پیغام خصوصی بزنید حتما کمکتون میکنم...
موفق باشید دوستااااان Smile
کیس نامبر : 800
پاسخ
(2013-06-23 ساعت 18:20)mek نوشته:  خب من زیاد اهل این نیستم که بیام تو مهاجرسرا پست بنویسم... بیشتر خواننده بودم تا نویسندهTongue ولی خب احساس می کنم که باید در مورد ایالت اوهایو که الان چند وقته واردش شدم بنویسم.
من در شهر کلمبوس بزرگترین شهر اوهای زندگی می کنم. کلمبس یکی از شهرهای مهم آمریکاست و جز شهرهای بزرگ بالای 500 هزار نفر محسوب میشه. دانشگاه و کالج زیاد داره ولی مهمتیرن دانشگاهش اوهایو استیت هست که دومین یا سومین دانشگاه بزرگ آمریکا است. جمعیت خود دانشجو دانشگاه نزدیک 80 هزار نفر میرسه!Cool
همینجا پیشنهادی به دوستان بکنم اونم اینکه همیشه سعی کنید وارد دانشگاه بزرگ و شناخته شده بشین... که موقع کار پیدا کردن لازم نباشه هی بگین دانشگاهتون کجا بوده... فقط مثلا اینجا کافیه بگین OSU یا Ohio State University البته دانشگاه بزرگ تضمین کار پیدا کردن شما نیست.
برای ورود به کلمبوس من خودم از فرودگاه شیکاگو اومدم. 2 ساعت راه با هواپیما میرسین کلمبوس.
قیمت خونه هم بستگی به منطه داره. از 450 دولار یک خوابه میتونید پیدا کنید در مناطق متوسط به بالا تا 900 تا. منظور از منطقه خوب منطقه امنه....
خود شهر کلمبوس، شهر بزرگ و خوبیه... تخته.. با دوچزخه توی تابستان و پاییز و بهار میتونید برید و بیاید.... ولی زمستانای سختی داره...
هوا تقریبا مرطوبه و یه 20 30 روزی توی تیر ماه گرم میشه.
محیط طبیعی عالی با انواع اقسام حیوانات رو داره اینجاBig Grin
برای خونه پیدا کردن و این چیزا برای راهنمایی میتونید به من پیغام خصوصی بزنید حتما کمکتون میکنم...
موفق باشید دوستااااان Smile
خیلی خیلی ممنون دوست عزیز ،خلاصه بعد از مدتها با لطف شما این تایپیک فعال شد Smileلطفا راجع به پیدا کردن کار و برخورد با مهاجر ها و غیره هم اگر اطلاعاتی دارید اینجا بنویسید
پاسخ
تشکر کنندگان: roeentan ، ojee ، سمانه777 ، زری وحدتی ، taherifar ، msar
دوستان اگر بخوام در اوهایو زبانم رو تکمیل کنم کجا برم که ارزان باشه؟
پاسخ
تشکر کنندگان: taherifar ، msar
(2013-07-21 ساعت 20:58)ziza نوشته:  دوستان اگر بخوام در اوهایو زبانم رو تکمیل کنم کجا برم که ارزان باشه؟

سلام من سفر اولم حدود 6 ماه پیش به کلمبوس بود.در مورد گفته دوستمون عرض کنم که کلمبوس بزرگترین شهر اوهایو نیست و سومین از نظر جمعیت هستش.اما دانشگاه مهمی داره.شهر برادران رای و شهر آرمسترانگ هست.من به سبب اینکه عمه خانمم که فوق العاده انسان مهربانی بود و یک ماهی که خونش بودیم خیلی برامون وقت گذاشت، خیلی دوست داشتم که تو شهر کلمبوس در کنارشون خونه بگیریم و زندگی کنم.ولی بخاطر اینکه کلا کلان شهر نیست و بافت شهری پراکنده داره و کارهای غیر مرتبطش به نسبت کمه امیدی به پیدا کردن کار اونجا نداشتم و الان پنج ماهه ایرانم و تصمیم دارم به یه شهر بزرگتر مثل دالاس برم که هم جمعیت ایرانی هاش هم بالاست و تا زمانی که بتونم مدرک دامپزشکی ایرانم را معادل کنم کاری دست و پا کنم.
پاسخ
تشکر کنندگان: marjani ، سمانه777 ، soli asali ، armin021 ، taherifar ، msar ، Danoosh ، sce
هموطنان عزیز من برای شروع میخوام بیام Toledo. کسی هست راهنمایی کنه ؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
دوستای گلم من نوامبر راهی هستم .مقصدم پورتلنده ولی درمورد اوهایو هم چیزای خوب زیاد خوندم.لیسانسم.زبانم خوبه ولی در ابتدا قصد تحصیل ندارم و دنبال کارم.با این شرایط ایا این ایالت رو توصیه میکنید؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
كسي ساكن كانتونات يا أكرون أينما هست

عذر ميخوام كانتون و يا اكرون
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان