کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
چگونگی مهاجرت تحصیلی به کانادا
سلام من دانشجوی ترم 5 گیاه پزشکی هستم میخوام برای ادامه تحصیل تو رشته پزشکی برم کانادا اما نه تافل دارم ونه گری بنظرتون بهتره با دو مدرک قبلی وبدون لیسانس برم یا فقط لیسانس اخه نمیتونم صبر کنم تا لیسانسم تموم بشه از طرفی ربطی به پزشکی نداره
مرسی از راهنمایتون
پاسخ
تشکر کنندگان:
ادامه تحصیل در یکی از ایالتهای کانادا.
لطفا یکی کمکم کنه.قصد ادامه تحصیل در یکی از ایالتهای کانادارو دارم ولی نمیدونم کدوم شهرش پذیرشش راحتتر هست.
از چه راهی میتونم اقدام کنم؟
اروپا راحتتره یا کانادا یا امریکا؟
من مربی شنا و چند رشته دیگه هستم همراه با مدال و حکم آیا اینها تاثیری هم دارن تو پذیرش من؟
(دیپلم الکتروتکتیک هستم)
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام ایشالا موفق باشی.
منم طراحی میکنم دنبال راحی واسه پذیرش گرفتنم شرایطمو نوشتم لطفا اطلاعات پیدا کردی به منم بگو
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام. من فارغ التحصیل مهندسی کشاورزی گرایش علوم باغبانی دانشگاه شیراز هستم. کارت معافیت خدمت هم دارم. برای ادامه تحصیل درمقطع کارشناسی ارشد در یکی از دانشگاه های فنلاند مثل هلنسی ایا با معدل دوازده وسی و پنج صدم امیدی به پذیرش دارم یا باید ارشد رو ایران باشم تا معدل پایینمو جبران کنم و با معدل بالا شانس پذیرش پیدا کنم-مرسی
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2011-03-11 ساعت 22:49)سلمان حیدری نوشته:  سلام. من فارغ التحصیل مهندسی کشاورزی گرایش علوم باغبانی دانشگاه شیراز هستم. کارت معافیت خدمت هم دارم. برای ادامه تحصیل درمقطع کارشناسی ارشد در یکی از دانشگاه های فنلاند مثل هلنسی ایا با معدل دوازده وسی و پنج صدم امیدی به پذیرش دارم یا باید ارشد رو ایران باشم تا معدل پایینمو جبران کنم و با معدل بالا شانس پذیرش پیدا کنم-مرسی

چرا کسی جواب منو نمیده؟؟؟ لطفا منو راهنمایی کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان: mohammad.maleki
(2011-03-24 ساعت 11:14)سلمان حیدری نوشته:  
(2011-03-11 ساعت 22:49)سلمان حیدری نوشته:  سلام. من فارغ التحصیل مهندسی کشاورزی گرایش علوم باغبانی دانشگاه شیراز هستم. کارت معافیت خدمت هم دارم. برای ادامه تحصیل درمقطع کارشناسی ارشد در یکی از دانشگاه های فنلاند مثل هلنسی ایا با معدل دوازده وسی و پنج صدم امیدی به پذیرش دارم یا باید ارشد رو ایران باشم تا معدل پایینمو جبران کنم و با معدل بالا شانس پذیرش پیدا کنم-مرسی

sسلام علت اینکه دوستان جواب سوال شما رو ندادند اینه که شما تو بخش کانادا این سوال رو پرسیدید
من دقیقا نمیدونم بزارید سوال کنم خبرش رو بهتون بدم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام . چهار تا سوال مهم داشتم _ اول اینکه برای گرفتن پذیرش درمقطع فوق لیسانس داشتن پیش دانشگاهی ضروریه ؟ _ مهمترین مدرک که درگرفتن پذیرش تاثیرش از همه بیشتره ؟ _ با گرفتن ویزای تحصیلی امکان اقامت بعد یک مدت وجود داره ؟
_ و سوال اخر هزینه ی فوق لیسانس برای مهندسی حدودی چقدر هست ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به همه ذوستان عزیز
من تازه لیسانسمو در رشته نرم افزار با معدل 17.95 تموم کردم از دانشگاه بیرجند
معافیت پزشکی از دوره خدمت دارم
میخوام برا ارشد و دکترا برا کانادا اقدام کنم برای شروع هر دانشگاهی ار کانادا باشه میرم
دارم برا زبان میخونم
شانس پذیرش دارم؟
چیکار باید بکنم که بتونم امسال برم
ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان

کسی میتونه در مورد ادامه تحصیل در رشته شبکه تو یک کالج متوسط در کانادا من را راهنمایی کنه؟Cool

کالج ها خوابگاه دارن یا ندارن؟( مقطع لیسانس )Sad
میشه هزینه سال اول کالج را داشته باشی و سال های بعد خودت با کار نیمه وقت هزینه خودت را در بیاری؟Sad

وام میشه گرفت؟خواهشاً یک نفر که اطلاعات کامل در این زمینه داره منو راهنمایی کنه؟Shy

اگه کالج خوب یا متوسط تو رشته شبکه میشناسید به من معرفی کنید؟Cool
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2011-03-25 ساعت 12:19)mohammad.maleki نوشته:  
(2011-03-24 ساعت 11:14)سلمان حیدری نوشته:  [quote='سلمان حیدری' pid='99557' dateline='1299867556']
سلام. من فارغ التحصیل مهندسی کشاورزی گرایش علوم باغبانی دانشگاه شیراز هستم. کارت معافیت خدمت هم دارم. برای ادامه تحصیل درمقطع کارشناسی ارشد در یکی از دانشگاه های فنلاند مثل هلنسی ایا با معدل دوازده وسی و پنج صدم امیدی به پذیرش دارم یا باید ارشد رو ایران باشم تا معدل پایینمو جبران کنم و با معدل بالا شانس پذیرش پیدا کنم-مرسی

سلام. دانشگاه هلسینکی؟!!!حالا چرا این دانشگاه رو انتخاب کردی که بهترین دانشگاه فنلانده! معدلت خیلی پایینه اصلا فکرش رو هم نکن! حتما نمره زبان هم نداری؟ بابا ای ول به تو رفیق یه کم به ما هم اعتماد به نفس بده!
شماره کیس نامبرم که کنسل شد: 2012AS00013xxx
دوباره برنده خواهم شد، مطمئنم
Wink

پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام. چاکرم.
من اشکان از تهرانم. فوق شیمی تجزیه از دانشگاه تهران دارم. اما قصد دارم دوباره این مقطع رو بگذرونم. میشه یه دوست عزیز پیدا شه درباره هزینها منو راهنمایی کنه؟؟؟
ممنون از وقتی که برای پاسخ به این سوال میگذارید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام. چاکرم.
من اشکان از تهرانم. فوق شیمی تجزیه از دانشگاه تهران دارم. اما قصد دارم دوباره این مقطع رو بگذرونم. میشه یه دوست عزیز پیدا شه درباره هزینها منو راهنمایی کنه؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام. چاکرم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام بچه ها
من تازه عضو این انجمن شدم.
دانشجوی ترم 4 کارشناسی رشته مدیریت صنعتی دانشگاه مازندرانم. (دانشگاه سراسری بابلسر). معدلم تا الان حدود 17.7 و زبان انگلیسیم خوبه ، دارم کلاس میرم و برای گرفتن مدرک زبان مشکلی ندارم.
می خوام تو یکی از گرایشهای مدیریت ارشدمو بگیرم.
می خواستم بدونم چه کارایی باید کنم ، کی باید واسه کارم اقدام کنم.
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader
سلام
شما باید قبل از شروع ترم اخر اقدام به اپلای دانشگاه و غیره کنید و تا ان موقع باید ایلتس 6.5 بگیرید اینکه از الان به فکر ان موقع هستید خیلی خوبه سعی کنید معدلتون هم همینطور بالا نگه دارید
برای شما ارزوی موفقیت دارم
آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی
معذوری اگر در طلبش میکوشی
باقی همه رایگان نیرزد هشدار
تا عمر گرانبها بدان نفروشی
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان