کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تحصيل در مالزي
بچه ها مالزی نرین جای خوبی نیست فقط پول میگیرن آخر سر هم معلوم نیست بهتون مدرک بدن یا ندن استاداشم خیلی خیلی بیسوادن ...
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
علی جان من از مالزی هیچی نمی دونم، فقط یکی از دوستانم اونجا داره فوق لیسانس در یکی از رشته های فنی مهندسی می خونه. چون درسش خوب بوده یکی از استاداش گفته اگر سه ترمه درستو با نمره عالی تموم کنی برات از یکی از دانشگاههای خوب آمریکا فاند می گیرم. گویا از قرار معلوم این کارو هم کرده و این دوست من قراره با شروع سال تحصیلی جدید درسشو در آمریکا ادامه بده.
این که اینطوری یک ایرانی رو کمک کردن خیلی خوبه. البته شاید اگر هم کمک نمی کردن خودش می تونست فاند بگیره، اما همین که توجه نشون دادن خودش نشونه خوبی اوناست.
[en] PD: Jan. 6, 2001
Visa: July 2012
F4
[/en]
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، battosai ، msar
با سلام به آقای فروزن . البته شما استاد ما هستی فروزن عزیز اما من در زمینه مالزی هیچوقت احساس خوبی نداشتم البته از یادآوری شما ممنون نه اینکه بد بد باشه . من یه سفر 20 روزه داشتم به مالزی .. و زمانی که خواهرم میرفت و میومد حداقل5 باری ما فرودگاه ایشون رو بدرقه کردیم اما خب چیزی که منو ناراحت میکنه جمعیت خیلی خیلی زیاد جوون ها هستن دیدن این همه دانشجو اونم برای کشور به نظر من ضعیف خیلی برای من سخته ... دوستان زیادی ما اونجا پیدا کردیم یادم میاد چهارشنبه سوری اصلا ما رفتیم تو دانشگاهشون یه فضای باز بود برای آتیش بازی و ... . والا من همین الان هم خیلیا رو میشناسم که میگن ما پولمون رو دور انداختیم و.... اغلب افرادی که من میشناسم فقط پول خرج کردن ... البته گویی اینکه بعضی ها هم دکتراشون رو گرفتن و برگشتن ...دختر عمو من هم رفتن اما بعد از یه مدت برگشتن .. فقط پول خرج شد .... 20 اسفند 86 رفتم اونجا بعضی ها رو میشناسم که تا همین الان سال 91 همونجا موندن.... البته شاید من خیلی سطح بالا میبینم انتظارمم بیشتر شده .... در مورد دوستتون از افراد کمی هستن که من میشنوم که اینجوری بهشون (خودمونی بگم) حال دادن ... کلام آخر به نظر من اگر قرار به سرمایه گذاری هست کشورهای دیگه هم هست به نظر من اولویت با کشورهای دیگه آخرینش مالزی باشه ... البته نظر نظر شخصی هست / شاید هم به قول شما مثل دوستتون اینقدر خوب ساپورتش کنن.... اما من حاضر نیستم در مالزی درس بخونم..
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، msar
سلام دوستان
کسی میتونه درباره دوره های تخصصی ارایشگری در مالزی راهنمایی کنه؟؟؟
موسساتی که این اموزشها رو ارائه میدن رو معرفی کنین
و اینکه ایا مالزی جای خوبی هست واسه دیدن این اموزشها؟؟
چقدر طول میکشه و همه هزینه ها سرجمع چقدر در میاد؟؟
ممنون

کالج های بین المللی هستن که این رشته ها رو اراءه میدن هزینه هر دوره با ویزا 13000 رینگت می شه و مدت هر دوره هم 6 ماه می باشد .دوره های مو .ناخن. ارایش
پاسخ
(2012-11-06 ساعت 19:47)greencity نوشته:  سلام دوستان
کسی میتونه درباره دوره های تخصصی ارایشگری در مالزی راهنمایی کنه؟؟؟
موسساتی که این اموزشها رو ارائه میدن رو معرفی کنین
و اینکه ایا مالزی جای خوبی هست واسه دیدن این اموزشها؟؟
چقدر طول میکشه و همه هزینه ها سرجمع چقدر در میاد؟؟
ممنون

کالج های بین المللی هستن که این رشته ها رو اراءه میدن هزینه هر دوره با ویزا 13000 رینگت می شه و مدت هر دوره هم 6 ماه می باشد .دوره های مو .ناخن. ارایش

شما نماینده کالج گرین سیتی هستید ؟
پاسخ
سلام خسته نباشید
من یک جوان 25ساله با مدرک لیسانس مهندسی صنایع پلیمر از دانشگاه آزاد با معدل 14.15هستم میخواستم ببینم میتونم توی یکی از دانشگاه معتبر مالزی پذیرش بشم؟ دنبال آیلس زبانم هستم.هزینه ها چطوریه؟ پول مالزی ارزشش نسبت به پول ایران به چه صورتیه؟قصد دارم برای دوره ی دکترا توی اروپا یا کانادا پذیرش بگیرم سپاسگذار میشم سریع جوابم رو بدید با سپاس
پاسخ
(2015-04-03 ساعت 14:58)ali_asgari_1368 نوشته:  سلام خسته نباشید
من یک جوان 25ساله با مدرک لیسانس مهندسی صنایع پلیمر از دانشگاه آزاد با معدل 14.15هستم میخواستم ببینم میتونم توی یکی از دانشگاه معتبر مالزی پذیرش بشم؟ دنبال آیلس زبانم هستم.هزینه ها چطوریه؟ پول مالزی ارزشش نسبت به پول ایران به چه صورتیه؟قصد دارم برای دوره ی دکترا توی اروپا یا کانادا پذیرش بگیرم سپاسگذار میشم سریع جوابم رو بدید با سپاس
منم دقیقا سوالم همین هست
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان