کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ظرفیت های جدید پذیرش مهاجران متخصص 2011-2012
با تشکر از پاسخ شما
اینکه گفتید کمتر از یک ماه پر میشود .... کی باید برای دور جدید اقدام کنم تا پر نشه؟
مدرک سابقه کار از کارفرما بگیرم من تو شرکت های مشاوره ای کار میکنم مورد قبول می باشد؟
مرسی

(2012-06-22 ساعت 14:02)ParsTrader نوشته:  سلام
قوانین جدید ربطی به وکیل نداره و فعلا هم تصویب نشده و همچنان شرایط قبلی پابرجاست
پیشنهاد من اینه که خودتون انجام بدید و پول بی زبون و مفت به این وکیل ها ندید .در همین سایت و سایت اپلای ابرود در مورد نحوه پر کردن فرم ها توضیح داده شده است .

اگر منطور شما کد 1122 است که شما باید قبل از این مدرک ایلتس و سایر مدارک خودتون را اماده می کردید چون این کد کمتر از یک ماه پر میشه
برای کانادا حتما باید ایلتس جنرال داشته باشید .
پروسه زمانی برای کسانی که جدیدا اقدام کرده اند کمتر از 2 سال می باشد
با ارزوی موفقیت برای شما

پاسخ
تشکر کنندگان: msar
سلام دوستان

من دانشجوی مقطع کارشناسی روانشناسی از دانشگاه پیام نور هستم!!

کاردانی نرم افزار کامپیوتر از دانشگاه غیرانتفاعی!

آیا نوع مدرک و دانشگاهی که خوندی و معدل امتیاز داره؟

خواهش میکنم جواب بدید...
پاسخ
سلام
تا قبل از این برای کانادا معدل مدرک مهم نبود اما گویا قرار است کانادا هم مثل استرالیا برای مدارک دانشگاهی اسسمنت بگیرد که در انصورت معدل زیر14 برای کارشناسی ممکن است معادل فوق دیپلم حساب شود .
با ارزوی موفقیت برای همه
آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی
معذوری اگر در طلبش میکوشی
باقی همه رایگان نیرزد هشدار
تا عمر گرانبها بدان نفروشی
پاسخ
تشکر کنندگان: mahbube ، msar
سلام
از کجا می تونم لیست دانشگاههای کانادا آمریکا و انگلیس که رشته ی جامعه شناسی دارند رو پیدا کنم؟ در واقع از کجا بفهمم که کدوم دانشگاه رشته ی مورد نظر من رو داره؟ آدرس سایتهاشون رو اگر کسی می دونه لطفا برام بذارید- ممنونم
پاسخ
سلام به همگی
پس مهندسین کامپیوتر کلا کسایی که رشتشون نرم افزار و کامپیوتر بوده نمی تونن از طریق تخصص مهاجرت کنن ؟؟؟
پاسخ
مطابق قوانین جدید که از سال میلادی جدید (۲۰۱۳) قابل اجرا است متقاضیانی که دارای حداقل یک سال سابقه کار در رده‌های شغلی مدیریتی، رده‌های شغلی تخصصی، و یا رده‌های شغلی فنی و حرفه‌ای باشند، در صورت احراز شرایط و امتیازات لازم، می‌توانند درخواست خود را به اداره مهاجرت کانادا ارسال نمایند.
خلاصه تغییرات: حداقل نمره زبان انگلیسی، آیلتس ۶ در هر چهار مهارت است. امتیاز زبان اول از ۱۶ به ۲۴ تغییر کرده
امتیاز زبان دوم از ۸ به ۴ امتیاز کاهش پیدا کرده
امتیاز سابقه کار به ۱۵ کاهش پیدا کرده. شش سال سابقه کار حداکثر ۱۵ امتیاز در برخواهد داشت
مدرک تحصیلی همسر امتیازی ندارد در عوض نمره زبان همسر حداکثر ۵ امتیاز خواهد داشت (معادل آیلتس ۴)
امتیاز مدرک تحصیلی زیاد تغییر نکرده. دکترا ۲۵ امتیاز می‌گیرد. فوق لیسانس و دکترای حرفه‌ای ۲۳ امتیاز

(2012-07-20 ساعت 01:50)safaha نوشته:  سلام
از کجا می تونم لیست دانشگاههای کانادا آمریکا و انگلیس که رشته ی جامعه شناسی دارند رو پیدا کنم؟ در واقع از کجا بفهمم که کدوم دانشگاه رشته ی مورد نظر من رو داره؟ آدرس سایتهاشون رو اگر کسی می دونه لطفا برام بذارید- ممنونم

جامعه شناسی در چه مقطع تحصیلی؟ لیسانس، فوق لیسانس یا دکترا؟
پاسخ
سلام بچه ها من از طریق آشپزی میخوام اقدام کنم . میشه بگید دقیقا چه مدارکی لازم دارم؟
پاسخ
دوستان همسر من از یک کارفرما تو کانادا ( ایالت بیریتیش کلمبیا) در خواست کار داره و اون شخص می خواد ما بریم اونجا برای کار. حالا می خوام ببینم این کار واقعاا شدنیه؟ همسرم یکی از مدیران یک شرکت خارجی در تهرانه.
پاسخ
دوستان عزیز برای شروع اقامت فدرال باید چه اقداماتی کرد و چه فرم هایی رو پر کرد و کلا از کجا شروع کرد ؟؟؟
مدرک من لیسانس مکانیک + 9 سال سابقه کار+ آیلتس 6 + 34 سال سن
ممنون
پاسخ
سلام.برای رفتن به کانادا چه تخصصهایی رو قبول دارن
پاسخ
با سلام دوستان من فوق لیسانس صنایع با معدل 17.50 از داشنگاه صنایع دارم ایا این مدرکم میتونه در مهاجرت به کانادا کمکی بکنه ؟
با تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-08-17 ساعت 01:37)saraziba نوشته:  با سلام دوستان من فوق لیسانس صنایع با معدل 17.50 از داشنگاه صنایع دارم ایا این مدرکم میتونه در مهاجرت به کانادا کمکی بکنه ؟
با تشکر
اگر ایلتس 7۰5 به بالا داشته باشید بله کمک میکنه در غیر اینصورت شانسی ندارید
آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی
معذوری اگر در طلبش میکوشی
باقی همه رایگان نیرزد هشدار
تا عمر گرانبها بدان نفروشی
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان یه راهنمایی میخواستم ممنون میشم ازتون .من 32 سالم هست .سال 82 دیپلم گرفتم .وقفه افتاد بین تحصیلم تا سال 89 رفتم فوق دیپلم IT گرفتم و بعدشم لیسانس شبکه های کامپیوتری سال 94 . سابقه کار مرتبط با رشتم ندارم .ولی به صورت ازاد بیمه بودم و بیمه پرداخت میکردم مدت 8 سال .به نظرتون اگه تو یکی از این شرکتهایی که پشتیبانی دستگاه pos بانک هستن کار کنم و بیمه بشم برای دو سه سال به نظرتون این قابل قبول هست به عنوان سابقه مزتبط ؟ در ضمن دانشگاهم علمی کاربردی جهاددانشگاهی شیراز بوده . و معدل لیسانسم 14 .کلاس ایلتس هم دارم میرم برای نمره 7 .
ممنون میشم اگه دوستان راهنماییم کنن .
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان