کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
راهنمای دریافت ویزای توریستی ایالات متحده آمریکا در دبی
ضمنا از دوستان اگر کسی اخیرا برای ویزای توریستی رفته کنسولگری دوبی از تجربیات خودش بیاد اینجا بگه. من پدر و مادرم دارن آخر. این ماه برای مصاحبه میرن و چون اولین سفر اینجوری اوناست کنی استرس دارم و. دوست دارم همه چیز. رو روال باشه.
لاتاری 2013
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-04-19 ساعت 08:41)sce نوشته:  
(2017-04-18 ساعت 08:52)nedafarsi نوشته:  سلام. من واسه ۵شنبه ۱۰ آگوست وقت گرفتم. واقعا لازمه بعد از مصاحبه باز چند روزی تو دوبی بمونم؟  چون از اونجا که جمعه و شنبه تعطیله، در این صورت باید ۳-۴ روز بیشتر دوبی بمونم. ممنون میشم جواب بدین. مرسی

سلام
من برای ویزای توریستی خودم نرفتم اما فکر می کنم مراحل پیکاپ پاسپورت همون مراحل ویزای مهاجزتی باشه و شما در صورتی که مصاحبتون منجر به صدور ویزای یک ضرب هم بشه باید چند روز صبر کنین تا ویزاتون صادر و. تو. پاسپورت وارد بشه. اگر هم که یک ضرب نگرفتین همون روز مصاحبه برگردین ایران. حالا اینکه صدور ویزای یک ضرب چقدر طول میکشه رو من نمی دونم اما قطعا روز مصاحبه ویزای شما رو. نمیدن.

راستش منم دقیقا همین تصور رو دارم ولی در اولین پست همین تاپیک نوشته شده که یکی دو روز بیشتر دبی بمونید شاید بعد از مصاحبه سرکنسول مدارک بیشتری بخواد و ممکنه تماس گرفته بشه!
کیس نامبر:2014AS8XX*کنسول:ابوظبی*ایمیل فرمها:MAY25*بولتن کارنت:AUG13*ویزا:اواخرOCTیکضرب*سفرنامه قسمت اول-قسمت دوم*مقصداول:هیوستون مارچ2014*مقصدنهایی:بوستون آگست2014*تجربه کار در امریکا*
پاسخ
تشکر کنندگان:
یک اکانت پرداخت شده برای 2 نفر قابل استفاده برای هر 3 سفارت اصلی ترکیه،امارات و ارمنستان میباشد به مبلغ یک میلیون تومان واگذار میشود

توجه کنین وقت سفارت نیست فقط اکانت پرداخت شدست
پاسخ
تشکر کنندگان:
[/quote]

راستش منم دقیقا همین تصور رو دارم ولی در اولین پست همین تاپیک نوشته شده که یکی دو روز بیشتر دبی بمونید شاید بعد از مصاحبه سرکنسول مدارک بیشتری بخواد و ممکنه تماس گرفته بشه!
[/quote]

خیلی بعید می دونم که این اتفاق بیوفته. مدارک ویزای توریستی خیلی ساده و. مشخصه و حتی اگر چیز اضافی هم لازم داشته باشن بعید. می دونم تو. دو روز بشه آماده کرد به نظر من شما اگر احتمال میدین که ویزاتون یه ضرب داده بشه همون چند روز رو اضافه بمونین برای مراحل پیکاپ ویزا
لاتاری 2013
پاسخ
تشکر کنندگان: nedafarsi
سلام دوستان يه سوال داشتم
اگر كسي در پروسه ي گرفتن ويزاي توريسني ردبشه(reject),تا چند وقت نميتونه دوباره اقدام كنه؟
Case number:3**
Ds260:19may
Second update:15 august
Interview:2oct
Embassy:ankara
Clear:30 jan
Visa:16 feb
Ca,los angeles
First enterance:17 march
Social card:after 30 days
Green card:after 45 days
پاسخ
تشکر کنندگان:
;کمک فوری لطفا
من واسه ویزا دانشجویی وقت سفارت گرفتم ولی الان متوجه شدم یکی از سوال که ایا قبلا ویزای آمریکا رد شده من جواب دادم نه ولی باید بله می زدم چون قبلا واسه توریستی اقدام کردم که رد شده حالا باید چیکار کنم اگه کسی می دونه لطفا راهنمایی کنه ؟؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-13 ساعت 21:08)h.mina93 نوشته:  سلام دوستان يه سوال داشتم
اگر كسي در پروسه ي گرفتن ويزاي توريسني ردبشه(reject),تا چند وقت نميتونه دوباره اقدام كنه؟

پایین اون برگه ای که بعد از ردشدن درخواست پدر و مادر من بهشون دادن نوشته شده هر زمان دیگه ای می تونن اقدام کنن. این یعنی محدودیت زمانی نباید داشته باشه.
لاتاری 2013
پاسخ
تشکر کنندگان: Shahram914
(2017-05-17 ساعت 01:21)FAM14 نوشته:  ;کمک فوری لطفا
من واسه ویزا دانشجویی وقت سفارت گرفتم ولی الان متوجه شدم یکی از سوال که ایا قبلا ویزای آمریکا رد شده من جواب دادم نه ولی باید بله می زدم چون قبلا واسه توریستی اقدام کردم که رد شده حالا باید چیکار کنم اگه کسی می دونه لطفا راهنمایی کنه ؟؟؟؟

فک کنم اگه با سفارت تماس بگیرین بهتر باشه. البته فکر کنم فرمهت قابل اصلاح نباشه اما می تونین ازشون نظر بخواین.
لاتاری 2013
پاسخ
تشکر کنندگان:
[/quote]

سلام
اینکه در لاتاری هم اسم نوشته باشیم تاثیر داره تو گرفتن ویزای توریستی؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام. من هم امروز برای اواسط اکتبر وقت مصاحبه گرفتم در دبی، دیگه به غیر از آماده کردن مدارک کار خاص دیگه ای نباید انجام دهم؟
ثبت نام : بعد از وقفه دو ساله، به امید خدا اکتبر 2018 برای لاتاری 2020  
كيس نامبر:                                                                         
دريافت نامه قبولی:                                                               
ارسال مدارك:                                                          
مصاحبه:                                                                       
كليرنس:                                                                        
دريافت ويزا: یک ضرب Rolleyes
دریافت گرین کارت:
16 دوره شرکت در لاتاری: You have not been selected  Tongue
پاسخ
تشکر کنندگان:
عالیه مرسی
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
وقتتون بخیر
من یک وقت سفارت در دبی به تاریخ 20june,2018  9:00GST  دارم که تو اون تاریخ نمی تونم برم.اگر کسی خواست پیام بده
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام.
من میخوام برای مادرم ویزای توریستی از طریق دبی اقدام کنم.
سوالم این هست که بعد از تحویل پاسپورت و مدارک به کنسولگری، با توجه به اینکه در خال حاضر administrative time process حدود سه ماه هست ؛ فرد متقاضی به چه شکل میتونه بدون پساپورت از دبی برگرده ایران؟ ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان