کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
راهنمای دریافت ویزای توریستی ایالات متحده آمریکا در دبی
(2016-04-21 ساعت 23:27)odiseh نوشته:  سلام دوستان
من اقامت دایم در آمریکا دارم و الان می خوام که برای پدر و مادرم ویزای توریستی بگیرم و در واقع اونا رو به مدت 3 ماه به آمریکا دعوت کنم.  ولی مراحل کار رو نمی دونم..... میشه لطفا راهنمایی بفرمایید؟ در ضمن من فعلا خانه دار هستم و همسرم شاغل هست نمی دونم این اطلاعات لازمه یا نه از این نظر که برای تامین مخارج موندنی اونها پیش ما
سلام دوست عزیز
1-ابتدا فرم ds160رو پر میکنید از سایت ceac.state.gov
پس از پر کردن فرم به این سایت برگردید واین مرحله ها رو انجام بدید
2-یک حساب کاربری بسازید
3-شماره تاییدیه فرم رو وارد کنید
4-اگر از آنکارا وقت میگیرید فرایند برگشت پاسپورت از پست رو انتخاب میکنید
5-هزینه ها رو پرداخت میکنید زمان مصاحبه را انتخاب میکنید (البته بستگی به این دارد که وقت باز شود ممکنه به محض اینکه سایت باز شد وقتها پر بشه وباید برا ماه بعد منتظر بمونید معمولا این قسمت حوصله میخواد ووقت گیر است من این چند بارکه مصاحبه رفتم از طریق لیدر وقت گرفتم )
6-بعد از تعیین وقت مصاحبه باید مدارک تهیه کنند وبا خودشون به سفارت ببرند
7-اگر کلیرنس بخورند باید منتظر بمونند تا کلیر بشن
در پایان اگر دوست داشته باشید ایمیل لیدری در آنکارا که من میشناسم رو براتون خصوصی میفرستم ایشون کاملا راهنمایتون میکنن (گرفتن وقت سفارت+ترانسفر فرودگاهی+گرفتن هتل+بردن به سفارت+گرفتن پاسپورت از پست)
تندرست وشاد باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، odiseh ، Shahram914 ، storagemeter ، kasra ، Masoudpish
سلام دوستان خوب هستید؟
من 26 ساله مجرد و دارای مدرک کارشناسی، شاغل هستم و میتونم گواهی اشتغال و مرخصی بگیرم. پدرم فوت شدن فرزند ارشد و قیم برادر دوازده سالم هستم. کارت معافیت و سند شش دانگ خونه دارم و نامه ی حساب بانکی بالای دویست میلیون هم میتونم بگیرم از بانک. شرکت خودم رو هم ثبت کردم سفر خارجی نداشتم . میخواستم ببینم به نظر شما وابستگی عاطفی کافی هست؟ و شانس من چقدر هست؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-02 ساعت 22:44)Mraliyari نوشته:  سلام دوستان خوب هستید؟
من 26 ساله مجرد و دارای مدرک کارشناسی، شاغل هستم و میتونم گواهی اشتغال و مرخصی بگیرم. پدرم فوت شدن فرزند ارشد و قیم برادر دوازده سالم هستم. کارت معافیت و سند شش دانگ خونه دارم و نامه ی حساب بانکی بالای دویست میلیون هم میتونم بگیرم از بانک. شرکت خودم رو هم ثبت کردم سفر خارجی نداشتم . میخواستم ببینم به نظر شما وابستگی عاطفی کافی هست؟ و شانس من چقدر هست؟

اگر ویزای شینگن قبلا گرفتین و سفر اروپا داشتید ، شانس گرفتن ویزای آمریکا را دارید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان بنده در دبی وقت داشتم ولی بعلت تعطیلی اعیاد فطر عربها ویزا دبی در نیومد میخواستم بدونم اگر بخوام سفارت دیگری مثلا گرجستان یا هر جایه دیگه رو انتخاب بکنم دوباره باید 160$ بدهم یا چون هنوز یکسال پرداختم اعتبار داره میشه با همون رسید پرداخت در سفارتهای دیگر اقدام کرد و پولی نپرداخت آخه چون ما سه نفریم
پاسخ
تشکر کنندگان:
Salam.
Doost aziz in leader ke goftin Ankara soragh darin. Chetor mishe leader bara Armenia peyda kard? Khahesh mikonam age kasi dar leader bara gereftane waghte mosahebe Armanestan soragh dare,
Bege. Please!!!!!
Mamnoon
نوع ویزا: K1
اولین اقدام: نوامبر2012
نقص مدارک: 17 می
اپرووال: 12 جولای
کیس نامبر: 29 جولای
تعیین تاریخ مصاحبه: 15 آگوست
مصاحبه: ابوظبی، نوامبر2013, یه ضرب
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام. من در امریکا مقیم دایم هستم. فرم ۱۶۰ را برای بدر و مادرم جداگانه بر کردم و با کد مربوطه در وب سایت امارات برای وقت مصاحبه در دبی برایشان فایل ایجاد کردم. تا امروز حدودا یک هفته شده ولی بیغامی راجع به وقت ملاقات نیومده. اگر کسی تجربه داره لطفا میشه بگین حدودا چند وقت طول میکشه که وقت بدن. سوال دیگم اینه که معمولا فقط یک روز رو برای انتخاب میدن یا از بین چند روز حق انتخاب خواهیم داشت. ممنون میشم کمکم کنید.
2013AS00003xxx ‫(٢ نفر)/ دیدن قبولی: 2012-05-01 / ارسال فرم‌ها: 2012-17-06 با TNT / سفارت: آنکارا / مصاحبه : اواخر ژانویه / كلير در May 8 / ایشیو: 22 MAY / دریافت ویزاها : 23 MAY
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام کسی لیدری که وقت سفارت از ارمنستان بگیره میشناسه که معرفی کنه ؟
Smile
پاسخ
تشکر کنندگان:
SALAM BAR HAME DOOSTAN , MERCI AZ SITE KHOOBETAN , MAN YE SOAAL DASHTAM KASI MITOONE KOMAKAM KONE , AVAL INKE MAN AZ TARIGHE DUBAI BARA PEDAR VA MADARAM KE IRAN HASTAND VAGHTE SEFARAT MIKHAM BEGIRAM HARCHI 1 MAHE CHECK MIKONAM VAGHTE MOLAGHAT DADE NEMISHW , BAYAD CHIKAR KARD DOOSTAN MIGAN BAYAD AZ TARIGHE DALAL VA VASETE NOBAT GEREFT VAGHEAN AGE DOROSTE KASI SHOMARE DARE YA AGAR RAHKARI DIGE AST KOMAK KONID MERCI
پاسخ
تشکر کنندگان:
توضیحات دوست عزیز که در اول صفحه گذاشتن مربوط به سیستم قدیم هست الان دیگه همه چی آنلاین شده .
پاسخ
تشکر کنندگان:
من كمتر از ده روز پيش تونستم براي پدر و مادرم وقت مصاحبه بگيرم
فكر كنم نوزدهم هر ماه سايت اين امكان رو ميده
مجددا چك كنين
لاتاری 2013
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai
(2016-11-28 ساعت 03:10)sce نوشته:  من كمتر از ده روز پيش تونستم براي پدر و مادرم وقت مصاحبه بگيرم
فكر كنم نوزدهم هر ماه سايت اين امكان رو ميده
مجددا چك كنين

درود .

وقتی که فرم دی اس 160 رو پر میکنیم بعدش باید چه کاری انجام بدیم ؟ اگر توضیح بدی واقعن مرسی .
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من فرم ds-160 پرکردم  وبرای سفارت ارمنستان حساب کاربری ساختم فقط پرداخت هزینه باقی مانده چند تا سوال داشتم اگه راهنمای کنید ممنون می شم
1-اگه پول واریز کنم حتما سفارت وقت می ده یا نه ؟
2-وضیعت وقت تو سفارت های دیگه (ترکیه و دبی ) چجوری هست ؟
3-کلا سفارت ارمنستان خوبه ؟
4-من زبان انگلیسی بلدم می تونم سفارت دیگه مثل باکو یا کرجستان اقدام کنم ؟
2013 بار اول بودم مگفتم شانسم میزنه ولی نشد
2014 بد جوری امید داشتم که بازم نشد
2015 عدم ثبت نام
2016 دیگه اروم شدم فقط میگم بالاخر قبول میشم

پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
بعد از تعیین وقت و پرداخت پول آیا امکان تغییر فرم ها هست؟
**2014as19 /مصاحبه: اواخر نوامبر/ تعداد كيس: يك نفر/ سفارت: ابوظبي/ كلير بعد از ١٩١ روز ٢٩ مي
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-12-02 ساعت 16:52)sasan67 نوشته:  سلام دوستان
من فرم ds-160 پرکردم  وبرای سفارت ارمنستان حساب کاربری ساختم فقط پرداخت هزینه باقی مانده چند تا سوال داشتم اگه راهنمای کنید ممنون می شم
1-اگه پول واریز کنم حتما سفارت وقت می ده یا نه ؟
2-وضیعت وقت تو سفارت های دیگه (ترکیه و دبی ) چجوری هست ؟
3-کلا سفارت ارمنستان خوبه ؟
4-من زبان انگلیسی بلدم می تونم سفارت دیگه مثل باکو یا کرجستان اقدام کنم ؟

سلام
حدود دو هفته پیش سفارت دوبی و ارمنستان باز شدند. ارمنستان خیلی زود پر شد ولی فکر میکنم دوبی هنوز برای می باز هست.
**2014as19 /مصاحبه: اواخر نوامبر/ تعداد كيس: يك نفر/ سفارت: ابوظبي/ كلير بعد از ١٩١ روز ٢٩ مي
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai
متن نامه که واسه این که طرف تو ایران سر کار و واسه مدت مدتی می خواد با ویزاب توریستی بیا امریکا چه بنوسیم بهتر لطفا کمک کتید
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان