کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوهاي مرتبط با اعلام نتايج قرعه‌كشي دوم لاتاري ۲۰۱۲
سلام من خودم از برندگان 2010 هستم که امسال برای 18 نفر ثبت نام کردم . اسم یکیشون در آمد . مرحله اول اسمش نبود . کیس نامبر 20000
کیس نامبر : 2010AS9000
مصاحبه : January 2010 ابوظبی
کلیرنس : 53 روز بعد
دریافت ویزا :May 2010
پرواز : Oct 2010
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، maaref ، nastaran86 ، babak433
ببخشید فرق بین confirmation number و کیس نامبر چیه ؟
من کیس نامبر ندارم فقط confirmation number دارم.
اینشکلیه 201221ORK6TNLUE8
تشکر کنندگان:
(2011-07-16 ساعت 03:09)sinaone نوشته:  ببخشید فرق بین confirmation number و کیس نامبر چیه ؟
اگر برنده بشی اون موقع سایت بهت کیس نامبر میده

تشکر کنندگان: sinaone
(2011-07-16 ساعت 03:17)matinam نوشته:  
(2011-07-16 ساعت 03:09)sinaone نوشته:  ببخشید فرق بین confirmation number و کیس نامبر چیه ؟
اگر برنده بشی اون موقع سایت بهت کیس نامبر میده

چرا من نمی تونم برم تو صفحه اعلام نتایح
شماره کیس : 2013AS000000XX
تاريخ ثبت نام در سايت : 2011-10-15
تاریخ قبولی ما : 22 oct
تشکر کنندگان:
سلام به دوستان خوبم.سوال من کمی‌ پیچیده است.زمانی‌ که ما ثبت نام لاتاری انجام میدادیم،من،همسرم وپسر ۷ ساله‌ام در ایران بودیم.اکنون همسر من به همراه پسرم در مالزی زندگی‌ میکنند و درخواست پناهندگی خود را به دفتر سازمان ملل ارایه داده اند.ولی‌ من هنوز در ایران هستم.امروز آگاه شدیم که همسرم در لیست برندگان مرحله اول قرار دارد،و سفارت آنکارا برای مصاحبه در نظر گرفته شده است.مشکل اینجاست که همسر من به دلیل تسلیم درخواست پناهندگی،در حال حاضر امکان خروج از کشور مالزی را ندارد.به نظر شما دوستان با تجربه، راه حل این مشکل چیست؟ آیا می‌توان با در میان گذاشتن این مشکلات،در خواست دهیم که مصاحبه در سفارت آمریکا در مالزی بر گذار شود یا خیر؟ آیا هیچ تمهیداتی برای این قشر که به دلایل سیاسی و اجتماعی و فرهنگی‌،ناچار به خروج از کشورشان شده اند در نظر گرفته شده است؟
تشکر کنندگان: maaref ، mavarfan
(2011-07-16 ساعت 04:14)tmojtaba نوشته:  
سلام به دوستان خوبم.سوال من کمی‌ پیچیده است.زمانی‌ که ما ثبت نام لاتاری انجام میدادیم،من،همسرم وپسر ۷ ساله‌ام در ایران بودیم.اکنون همسر من به همراه پسرم در مالزی زندگی‌ میکنند و درخواست پناهندگی خود را به دفتر سازمان ملل ارایه داده اند.ولی‌ من هنوز در ایران هستم.امروز آگاه شدیم که همسرم در لیست برندگان مرحله اول قرار دارد،و سفارت آنکارا برای مصاحبه در نظر گرفته شده است.مشکل اینجاست که همسر من به دلیل تسلیم درخواست پناهندگی،در حال حاضر امکان خروج از کشور مالزی را ندارد.به نظر شما دوستان با تجربه، راه حل این مشکل چیست؟ آیا می‌توان با در میان گذاشتن این مشکلات،در خواست دهیم که مصاحبه در سفارت آمریکا در مالزی بر گذار شود یا خیر؟ آیا هیچ تمهیداتی برای این قشر که به دلایل سیاسی و اجتماعی و فرهنگی‌،ناچار به خروج از کشورشان شده اند در نظر گرفته شده است؟
سلام من اطلاعاتی در این مورد ندارم ولی میتوانید با این وکیل مشورت کنید . البته سالهای قبل امکان تغییر محل مصاحبه بین آنکارا و ابوظبی وجود داشت .جاهای دیگه رو نمیدونم

http://www.lawinscal.com

تشکر کنندگان: maaref
(2011-07-16 ساعت 04:14)tmojtaba نوشته:  

بله میشه فقط باید با ایمیل به kcc درخواست تغیر سفارت بدید
برنده خوش شانس ۲۰۱۱
دریافت ویزا:یک ضرب Cool
تشکر کنندگان: nastaran86
رضا جان...

پست شما به هيچ وجه پاك نشده. فقط چون با اون پست برنده شدنت رو اعلام كردي، به تاپيك اعلام تايج قرعه كشي دوم ويزاي گوناگوني منتقل شده.

(2011-07-16 ساعت 02:09)Rezameriam نوشته:  آقای مدیر محترم پست بنده را چه را پاک کردید؟

قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
تشکر کنندگان: frozen mind ، mavarfan
منم برنده نشدم. حالا برنده نشدن از یه طرف آدم نمیدونه اطلاعاتش تو سایت هست یا نه. چون هرچی بزنی میگه برنده نشدی.
تشکر کنندگان: hamed2010
منم برندهههههههههههههههههههههههه نشدم
2012 : HAS NOT BEEN SELECTED
2013 : HAS NOT BEEN SELECTED
2014 : شرکت نکردم
2015 : HAS NOT BEEN SELECTED
2016 : COMING SOON SadSad
تشکر کنندگان:
با سلام :
من امروز از صبح چند بار چک کردم ولی هنوز موفق نشدم چک کنم
سایت جواب نمی ده
فقط پیغام می ده:
Based on the information provided, the Entry HAS NOT BEEN SELECTED for further processing for the 2012 Electronic Diversity Visa program.

Please verify that you have entered all information correctly. You may re-check the Entry status by clicking on the ESC Home Page link below.
یکی به داد ما برسه
قلبم اومد تو دهنم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Sad
تشکر کنندگان: manamilad
سلام بر دوستان عزیز
خواهرم با کیس 35000 برنده شده.
اول اینکه 21 سالشه میتونه کسیو با خودش ببره؟!
دوم اینکه اوضاع کیس نامبرش خوب نیست نه؟!
مرسی عزیزان....
(2011-07-16 ساعت 08:31)MOHAMMADKHANI نوشته:  با سلام :
من امروز از صبح چند بار چک کردم ولی هنوز موفق نشدم چک کنم
سایت جواب نمی ده
فقط پیغام می ده:
Based on the information provided, the Entry HAS NOT BEEN SELECTED for further processing for the 2012 Electronic Diversity Visa program.

Please verify that you have entered all information correctly. You may re-check the Entry status by clicking on the ESC Home Page link below.
یکی به داد ما برسه
قلبم اومد تو دهنم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Sad

متاسفم
این یعنی اینکه شما قبول نشدید
چيزي به اسم شانس وجود نداره Smile
تشکر کنندگان: nastaran86
سلام...اول از همه تبریک میگم به همه قبولی ها....ما 6 نفر بودیم و متاسفانه هیچ کدوممون قبول نشدیم
تشکر کنندگان:
سلام
من نمی تونم چک کنم. همون صفحه قبلی رو نشون میده و بر روی لینک مربوط هم که کلیلک می کنم باز میاد تو همون صفحه باطل شدن اعلام نتایج قبلی.
چکار کنم؟
تشکر کنندگان:
سلام بچه ها واسه کردن نتایج باید فقط یک بار چک کرد یا نتایج به مرور اعلام میشن و باید تا یک چندروزی همش چک کنیم؟؟!
شماره کیس:2011as10000
تاریخ نامه قبولی :May 18th,2010
تاریخ کارنت شدن کیس:November
تاریخ دریافت نامه دوم : Nov 1st,2010
تاریخ مصاحبه : Dec 19th,2010
دریافت کلیرنس:همسرم Jan4th, خودم(حدودا 9ماه طول کشید)August 16th.
تاریخ مهاجرت:February 1st
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان