کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سنگ صبور
اقا نمیدونید چه حالی میده هر سال چک میکنیم
HAS NOT BEEN SELECTED Smile))

i use to see HAS NOT BEEN SELECTED each year
تنها چیزی که موفقیتهای ما را محدود میسازد، تفکری ست که به ما میگوید نمیتوانی موفق شوی
تشکر کنندگان: arash1986 ، maxsoulfly ، battosai ، khabaloo ، ramiz ، jolly ، persian_viper ، kami k ، msar
درود به همه دوستان
من هم سال چهارم بود که شرکت کردم متاسفانه قبول نشدم.....Sad
برای 7 نفر از دوستانم هم ثبت نام کرده بودم که اونها هم هیچکدام یرنده نشدند
تشکر کنندگان: maxsoulfly ، msar
تبریک به همه کسایی که قبول شدن و امیدوارم که اونایی هم که قبول نشدن سال بعد قبول شن و اما اونایی که مثل خودم دفعه اول اسمشون درآمد و حالا نه خیلی ناراحت نباشند حتما خیرشان در همین بوده . پر انرژی و پر امید مهر ماه برای 2013 ثبت نام می کنیم. جالبه با هرکی که دفعه اول اسمش درومده صحبت کردم هیچ کدوم اسمشون در نیامده
شماره کیس :سری اول 2012AS00004XXX سری دوم اسمم در نیومد
کنسولگری:ANKARA
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 12May2011
تاریخ ضایع شدن و ابطال نتایج 13MAy2011
جمع تقریبی هزینه ها: 96 هزارتومان هزینه عکس و دی اچ ال
تشکر کنندگان: frozen mind ، arash1986 ، maxsoulfly ، khabaloo ، gt3333 ، OverLord ، msar
آقا یک سوال فامیل من دو تیکه است و بینش اسپیس داره بعد باید تو قسمتی که فامیل رو میزنم باید اسپیس بزنم ؟
تشکر کنندگان: msar
(2011-07-15 ساعت 22:24)Amir Caran نوشته:  تبریک به همه کسایی که قبول شدن و امیدوارم که اونایی هم که قبول نشدن سال بعد قبول شن و اما اونایی که مثل خودم دفعه اول اسمشون درآمد و حالا نه خیلی ناراحت نباشند حتما خیرشان در همین بوده . پر انرژی و پر امید مهر ماه برای 2013 ثبت نام می کنیم. جالبه با هرکی که دفعه اول اسمش درومده صحبت کردم هیچ کدوم اسمشون در نیامده

من هم شرایطی مثل شما دارم. خدا به همه ما حتما صبر می ده. توی سایت آقای وایت یک نفر گفته توی فیس بوک بین برنده های قبلی نظرسنجی انجام شده و تا الان هیچ کی دوباره قبول نشده!!!
تشکر کنندگان: maxsoulfly ، khabaloo ، Amir Caran ، msar
(2011-07-15 ساعت 22:08)Ashkan78 نوشته:  دوست عزيز... به خدا هست!

همين الانش كه روزاي بدمونه... كلي چيزاي خوب توي مملكتمون وجود داره كه كمتر جايي شبيهش رو مي بيني. نمي گم ايده آله... اصلا...

خيلي مشكل داريم تو ايران. اما لامصب دو سه تا خوبي انگشت شمار ايران منحصر به فرده و هيچ جا نمي توني شبيهش رو ببيني و با فرهنگي كه ما داريم، زود نبود اون خوبي ها رو احساس مي كنيم.

(2011-07-15 ساعت 22:02)Magneto نوشته:  آره مشکل ما اینه که فکر می کنیم ایران جزیی از کره زمین نیست.چون درست فکر می کنیمDDD:

دیدم که این دلتنگی ها با افزایش موفقیت محو می شه .اون چند قلم هم که می فرمایید فکر نمی کنم شامل مفاهیم بنیادی زندگی در ایران بر فرض مثال پیشرفت بچه هاتون خدمات و رفاه اجتماعی و تورم و ...باشه اوه تحریما یادم رفت.احتما لا خنده و خوش و بش اوس بقال محل تنها چیزی هست که از دست رفته!
«مردان بزرگ مانند عقاب هستند و آشیانه خود را روی قله بلند تنهائی می‌سازند.»
تشکر کنندگان: satusa ، persian_viper ، msar
بنده که بار سفر بستم برای سرزمین هند ! دیگه خیالم راحت شد . انشاا... امتحان PCAT تو امریکا . این لاتاری هم حکایت جالبی داره ...
تشکر کنندگان: frozen mind ، ابی22 ، maxsoulfly ، OverLord ، kami k ، msar
دوستان اگر شما حتی اطلاعاتتون رو نادرست هم وارد کنید باز HAS NOT BEEN SELECTED پیغام میده (مثلا شماره کانفرمشن رو اشتباه بزنید یا فامیل رو درست ننویسید)

آیا با اطلاعات نادرست اصلا نباید وارد بشه؟چه جوریاست؟
تشکر کنندگان: maxsoulfly ، jolly ، msar
من که کانفرمیشن نامبر رو تو شرکت جا گذاشتم باید تا صبح منتظر بمونمو استرس داشته باشم ولی به همه برنده ها تبریک میگم و براتون آرزوی موفقیت دارم.
تشکر کنندگان: maxsoulfly ، arash1986 ، kami k ، msar
یکی جواب این دوست و بده چون سوال منم هست
(2011-07-15 ساعت 22:29)Jimmy نوشته:  آقا یک سوال فامیل من دو تیکه است و بینش اسپیس داره بعد باید تو قسمتی که فامیل رو میزنم باید اسپیس بزنم ؟

تشکر کنندگان: arash1986 ، msar
(2011-07-15 ساعت 22:55)arshin نوشته:  یکی جواب این دوست و بده چون سوال منم هست
(2011-07-15 ساعت 22:29)Jimmy نوشته:  آقا یک سوال فامیل من دو تیکه است و بینش اسپیس داره بعد باید تو قسمتی که فامیل رو میزنم باید اسپیس بزنم ؟
بله باید وارد بشه
تشکر کنندگان: msar
بله دوست عزیز

شما همون جوری که فامیلیتون رو نوشتین الان هم وارد کنین. اگه با space زدین ، الان هم با space بزنین. مگه شما بعد از ثبت نام صفحه اطلاعاتتون رو ذخیره نکردین؟ عین همون بنویسین
.
غرق شدن ، زیر آب رفتن نیست. زیر آب ماندن است.
.
تشکر کنندگان: Magneto ، arash1986 ، msar
دقیقا به همون شکل که موقع ثبت نام نوشتی ( تو برگه کانفرمیشن نامبرت هست)
بنویس

تشکر کنندگان: arash1986 ، msar
منم برنده نشدم. اصلاْ حس خوبی ندارم. فعلاْ که بدجور داغونم... برنده ها مبارکشون باشه. به امید روزهای بهتر برای همه.
فعل و انفعال ، جزر و مد جریان ، آزمون و خطا ، تغییر ......> این است ریتم زندگی.Wink
تشکر کنندگان: frozen mind ، mr_shelman ، arash1986 ، ابی22 ، maxsoulfly ، battosai ، kami k ، msar
(2011-07-15 ساعت 22:55)arshin نوشته:  یکی جواب این دوست و بده چون سوال منم هست

بله رفیق من اگه تو برگه که الان دستته اسپیس بینش هست شما هم باید برای مشاهده نتایج اسپیس بزنید !!!
---------------------------
راستی رفقا من هم در نیومدم !
من برای 3 نفر شرکت کرده بودم که هر کدوم برنده میشد منم گرین کارتم و می گرفتم که متعصفانه هیچ یک قبول نشودیم !
حتما قسمت نبوده !
به بچه هایی هم که قبول شدن از صمیم قلبم تبریک میگم ! ایشاال... زندگی بهتر ، آینده ی بهتر ، دنیایی بهتر
به امید اون روزی هرکی هرجایی که هست رازی باشه از دنیاش.
به سلامتی اونایی که این روزا زندگیشون شده
یه پنجره نیمه بازه بارون زده بهاری
یه پیک مشروب و یه نخ سیگار
یه موزیک ویرانگر و یه صفحه در حال لود مهاجر سرا
تشکر کنندگان: arash1986 ، ابی22 ، frozen mind ، artemis21 ، maxsoulfly ، battosai ، kami k ، msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان