کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سنگ صبور
تایپیک شمارش معکوس شد تایپیک شمارش معکوس مجدد و نتایج اعلام شد ... و تایپیک سنگ صبور .... تو این مدت دوستای خوبی پیدا کردم و خیلی اطلاعات گرفتم ... در این باره بر خود می بالم و افتخار میکنم که هموطنانی دارم که به هر طریقی به ما کمک و راهنمایی می کنند .... از همینجا دستاشون رو میفشارم و خالصانه می گویم که خسته نباشید .. مدیران واقعا دست مریضا ... مرحبا ... همه تون عالی هستید ...
( بعضی اوقات به این فکر می کنم که آیا کشور دیگه ای هم مثل ما سایتی مانند مهاجرسرا دارند ؟ Cool . و به مدیران افتخار می کنم ) اگه شماها نبودید ما کجا میرفتیم و کجا حرفامون رو میزدیم و کمک می گرفتیم . .... ادمین بزرگ »»»»»»» خسته نباشید و پیروز و سربلند .....
مهاجرسرا خیلی به من کمک کرد .. خیلی بیشتر از هر چیزی ... در همه قسمتهاش مشاوره و راهنمایی داره ... دوستای خوبی پیدا کردم که به هر نحوی با من هم نظر هستند ..... اولین بارم بود که شرکت کردم ......( ) .... تو این مدت بهترین راه رو انتخاب کردم و مسیر زندگی رو تغییر دادم و در تلاشم که بتونم در این راه موفق باشم ... به لاتاری به عنوان یک شانس نگاه کردم و هر چند بعضی وقت ها استرس داشتم ... ولی خوب یک شانس خیلی بزرگیه واسه کسانی که برنامه ریزی کردن و اهدافشون رو مشخص کردن و مسیر زندگی رو انتخاب ....اونایی که برنده شدین واقعاً قدرش رو بدونید ..... اول اینکه برنده ها تبریک
من هم برنامه ریزی کردم و هدفم رو مشخص کردم ... خوب فقط یه شانسه ....
به قول دومادمون که می گفت : ما اگه شانس داشتیم لااقل یه 5000 تومن تو بانک برنده میشدیم که 20 ساله حساب داریم ..TongueTongueTongueBig GrinBig GrinBig GrinWink
---------------------------------------------------------
خوب دیگه شانسه و نمیشه کاریش کرد .( نمیشه این شانسه یه بار یقه ما رو بگیره .)Tongue
---------------------------------------------------------
اما : اما از یه بابت خیلی خیلی خیلی خوشحالم .
اون هم ویزای تحصیلی که رفتم دنبالش و 2 تا دادشم منو ساپورت میکنند ....
از این بابت خیلی خوشحالم . یکی از دادش هام میگه برو استرالیا ولی خودم نظرم بیشتر آمریکاست . چون واسه آمریکا درخواست ویزا کردم .... همین که از نظر مالی بالاخره ساپورت شدم خیلی خیلی برام ارزش داره . خیلی خیلی امیدوارتر شدم .... حالا آمریکا یا استرالیا زیاد مهم نیست . من هر جا که رفتم تلاش و پشتکار خودم رو به کار میبندم تا اول آرزوها و رویاهام رو عملی کنم و بعد روی این شانس رو بزنم زمین .....Big Grin
این خبر رو دیروز شنیدم که داداشم بهم زنگ زد و خبر خوشحالی رو داد که قصد دارن 100% منو ساپورت کنن ..... آرزوها کجایی که دارم میام .... شب خوبی داشته باشید ... تا بعداً ... ( فردا چک می کنم ببینم چی شده )
دیگه زیاد به لاتاری فکر نمی کنم .... خدایا سپاس...
همچنان هستیم در کنارتان ........
موفقیت های بزرگ لازمه اراده ی قوی هستند.!
تشکر کنندگان: artemis21 ، hvm ، battosai ، shahrzad_a ، s.kh ، arash004 ، maxsoulfly ، sorena ، Magneto ، arash1986 ، farzad-it ، jasmine2953 ، leili ، MeMo ، Raha joon ، frozen mind ، ubk ، farzam2012 ، OverLord ، kami k ، Fifi2015
من هم برنده نشدم
انتظاری بیشتر از این هم نمی رفت وقتی شانس هر نفر زیر یک درصد باشه
تشکر کنندگان: battosai ، maxsoulfly ، sorena ، kami k
HAS NOT BEEN SELECTED

متاسفانه نشد میگن شانس یه بار در خونه آدمو میزنه اون یه بارم که زد خراب شد . اینم از امسالمون که از همون اولش همش دارم بد شانسی میارم در هر صورت زندگی ادامه داره توکل به خدا
برای دوستانی هم که برنده شدن از ته دل خوشحالم چون خودم تجربش کردم میدونم چه حالی دارن
با سپاس
شماره کیس :2012AS15XXX = باطل شد

تشکر کنندگان: khabaloo ، maxsoulfly ، sorena ، artemis21 ، farhad_vakili ، arefsteps ، MeMo
(2011-07-15 ساعت 21:45)maxsoulfly نوشته:  gt۳۳۳۳ جان!

از اینکه این دفعه نبردی خیلی‌ ناراحتم. آره ، واقعا نامردیه.

آمریکا خیلی‌ دلش هم بخواد که شما ، khabaloo و بقیه بچه‌های گًل مهاجرسرا برین اونجا. باید از خداشون هم باشه.

ولی‌ دوست گلم، زندگی‌ ادامه داره، امیدوارم که بتونی‌ این موضوع رو فراموش کنی‌ و از ۲-۳ روز دیگه راه بیفتی دنبال راه‌های دیگه. به خدا اگه هدف رفتن باشه میشه رفت. استرالیا ، کانادا ، انگلیس ،کلا اروپا... میشه رفت. فقط یه همت کنیم و کمربند‌ها رو سفت کنیم و ....

ایشالله هر جا هستی‌ موفّق باشی‌ و به آرزو‌هات برسی‌

با تشکر از دوست خوبم Max Soulfly
آقا الان تازه شروع بازیه پلن B الان فعال شده لاتاری البته هیچوقت برای من پلن نبوده اصلا محلی از اعراب نداشت تو محاسبات من اما یهو اومدن گفتن آقا برنده ای ما هم گفتیم خب باشه حالا که شما میفرمایین چشم Smile
نگین دی او اس هم شوخیش گرفته با ملت
خلاصه دوستان همه شاد و خرم و پیروز باشین
تشکر کنندگان: Homer ، Haghighat ، maxsoulfly ، sorena ، artemis21 ، matgogoia ، nastaran86 ، frozen mind ، OverLord ، kami k
خدایا حکمتتو شکر بازم قبول نشدم
این دفعه هم نشد .
ولی من با هرکس از دوستام تماس گرفتم برنده نشدن . پس کی برنده شده ؟
فکر کنم اینبار هم باطل بشه .
مشکوک میزنه
تشکر کنندگان: maxsoulfly ، sorena ، artemis21 ، MeMo ، Fifi2015
زكي ، نشد كه بشه
اگر ملتي چيزي را بر آزادي ترجيح دهند، همه چيز را از دست خواهند داد.
حافظا ، می خور و رندی کن و خوش باش
ولی دام تزویر مکن چون دگران قـــــرآن را

تشکر کنندگان: battosai ، maxsoulfly ، ParsTrader ، sorena ، artemis21 ، farzad-it
خيلي دلم گرفته
يه سري چيزا هست و وجود داره كه گفتن نداره
ولي لياقت برنده شدن رو داشتم
تشکر کنندگان: battosai ، khabaloo ، maxsoulfly ، sorena ، artemis21 ، arash1986 ، farhad_vakili ، soniarazmi ، farzam2012 ، kami k
فعلا سایت خراب شده و معلوم نیست چه اتفاقی براش افتاده و من نتونستم چک کنم ببینم نتیجه چی شده
در هر صورت برای همگی دوستان آرزوی موفقیت میکنم و در صورتی که امسال اسمتون در نیومده به هیچ وجه ناراحت نشین و همچنان با راه های مختلف برای ورود به امریکا تلاش کنید
برای رسیدن به هر چیز کافیه اشاره کنی ! هیچ وقت از کارت نا امید نشو ! امید یکی از کلید های موفقیت است (اینها کمی تجربه بود)
تشکر کنندگان: maxsoulfly ، sorena ، kami k
من برای خارج شدن از ایران برنامه های زیادی ریخته بودم از جمله مهاجرت غیر قانونی ولی خیلی به این لاتاری دل خوش بودم اما اینم نشد
الان دارم فکر میکنم شاید همین ایران هم جای خیلی خیلی بدی نباشه
به امید شادی و موفقیت تمام دوستان عزیز چه تو ایران چه تو هر جای دیگه
اکنون از فراوانی آسمان ها بی درنگ نعمت بی کران خدا را به سوی خود می کشانم همه راه ها گشاده و چاره ها بسیار
"همه درها باز میشوند"
آهنگ فرانسوی

تشکر کنندگان: artemis21 ، maxsoulfly ، Haghighat ، MeMo ، kami k
(2011-07-16 ساعت 01:21)Lovelyson نوشته:  فعلا سایت خراب شده و معلوم نیست چه اتفاقی براش افتاده و من نتونستم چک کنم ببینم نتیجه چی شده
در هر صورت برای همگی دوستان آرزوی موفقیت میکنم و در صورتی که امسال اسمتون در نیومده به هیچ وجه ناراحت نشین و همچنان با راه های مختلف برای ورود به امریکا تلاش کنید
دوست عزیز سایت که فعاله : https://www.dvlottery.state.gov/ESC
احتمالاْ ایراد از مرورگرتون هست.Shy
فعل و انفعال ، جزر و مد جریان ، آزمون و خطا ، تغییر ......> این است ریتم زندگی.Wink
تشکر کنندگان:
من شنیدم بالای اطلاعات قبولی برندگان نوشته 1 می. چرا ننوشتن 15 جولای؟ میشه برنده ها بگن این موضوع صحت داره یا نه؟
تشکر کنندگان: maxsoulfly
هعی بابا .. نشد آقا ، نشد ! این بارم نشد.

تشکر کنندگان: arefsteps ، kami k
ای روزگار اینم از ششمین سال... شاید که هفت عدد بهتری باشه Smile دیگه اینجوریه زندگی.. باید یاد بگیریم که از چیزایی که داریم بهره بهتری ببریم تا خودمون باشم که خودمون رو پیروز میکنیم. بچه هایی که میگن قانون جاذبه و این حرفا لطفا پاسخگو باشن... بسه دیگه این مزخرفات و خرافه گویی ها عوض اینهمه وقت هدر دادن کاش که میساختیم این کشور رو بر پایه های علم.
تشکر کنندگان: maxsoulfly ، metaarash ، kami k
منم برنده نشدم . اگه میشدم نه سربازی داشتم نه مشکل حامی تو آمریکا نه خیلی مشکل های دیگه.

تو شمارش معکوس دیدیم دوستی رو که اسمش در اومده بود و سوئد زندگی میکنه و نوشته بود به دردم نمیخوره. نمیشه بدم به کسی که به دردش میخوره ؟

آدم میمونه گاهی وقتا

من نه از اونایی ام که 15 ساله دارم ثبت نام میکنم و اسمم در نمیاد نه از اونایی ام که از رو هوا ثبت نام میکنن. آخه الان که من مدرک مهندسیمو گرفتم و قصد ساختن و مشخص کردن مسیر زندگیمو دارم به دردم میخوره. نه چند سال دیگه. الانه که نیاز دارم نه اون موقع که کارمند بشم یا ازدواج کنم که اگرم اسمم در بیاد نتونم برم و فرصت رو از یکی دیگه بگیرم.

جان عزیزاتون، اگه نمی تونین یا نمی خواین برین، ثبت نام نکنین. به خدا ظلمه . اشکم دراومد وقتی دوستمون نوشته بود به دردم نمیخوره این قبولی

خدایا شکرت که تنم سالمه .

ممنون از مدیریت . ممنون از همه . لاتاری یه قماره . یا علی
ما هم نبردیم ولی تبریک به همه برندگان
چه کنیم هنوز زندگی هست.جنگل هست.دریا هست.پرنده هست پس ما هم هستیم تا قرعه کشی DV2013
تشکر کنندگان: REZA1390 ، maxsoulfly ، artemis21

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان