کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سنگ صبور
بالاخره نتایج اعلام شد
به اونهایی که قبول شدند تبریک میگوئیم و برای بقیه نیز آرزو میکنیم در آینده به آنچه میخواهند دست یابند
دنیا به آخر نرسیده
این تایپیک به جای شمارش معکوس راه اندازی شد تا کاربران بتوانند احساس خود را بیان کنند
لطفا مطالب غیر مهاجرتی را در سایر تایپیکها مطرح نفرمایید و قدر یکدیگر را بدانید.
از اینکه طی این مدت آرامش سایت را حفظ کردید سپاسگذاریم

به دلایل شخصی از مدیریت استعفا داده ام لطفا سولات مربوط به مدیریت را از من نپرسید
خدا كنه يه هفت هشت باره ديگه باطل كنن تا برنده شيم
معجزکی در کار نیست، ما کشتی شکستگانیم، ای باد شرطه برخیز
♥ش.ن.ل.ع♥
تشکر کنندگان: Lottery2013 ، maxsoulfly ، shervean ، arash1986 ، sorena ، esan ، msar
خدایا حکمتتو شکر بازم قبول نشدم
Based on the information provided, the Entry HAS NOT BEEN SELECTED for further processing for the 2012 Electronic Diversity Visa program.

به همه دوستانی که برنده شدن تبریک میگم
تشکر کنندگان: maxsoulfly ، arash1986 ، mr_shelman ، sorena ، hashemi_83 ، Fifi2015 ، msar
Sad Sad Sad
تشکر کنندگان: arash1986 ، sorena ، aliking ، msar

من دیگه واقعا نا ندارم.....جون ندارم.. انگار کوه کندم...
خدایا شکرت...شکر...
تبریک به همه برندگان...امیدوارم در آینده مارو تنها نزارن...
موفق باشید!
تشکر کنندگان: maxsoulfly ، hvm ، arash1986 ، mr_shelman ، sorena ، sh_aytak ، Fifi2015 ، msar
wow!

سرعت پست گذاشتن بچه‌ها تو شمارش معکوس به قدری بالا رفته بود که تا hvm جان بخواد تاپیک رو قفل کنه ۸-۹ پست اضافه شد!!! Big Grin

برندگان!

تبریک میگم. خوب از این شانس و فرصت استفاده کنین Tongue

نه برندگان! (از کلمه بازندگان خوشم نمیاد! )Wink

صبور باشین و دنبال راه‌های دیگه برین.

ما که رفتیم دنبال یه چند کیلومتر بالاتر از بلاد کفر (کانادا) Big Grin
.
غرق شدن ، زیر آب رفتن نیست. زیر آب ماندن است.
.
تشکر کنندگان: hvm ، ابی22 ، khabaloo ، MeMo ، arash1986 ، sorena ، esan ، mohammad.maleki ، msar
من دفعه قبل برنده شدم و اینبار نه......به هر صورت من هم به برندگان این نوبت تبریک بگم. انشالله که براشون خیر باشه و درست استفاده کنند ازش.
تشکر کنندگان: khabaloo ، maxsoulfly ، arash1986 ، mr_shelman ، yaser1984 ، sorena ، hashemi_83 ، farzad-it ، Linspire ، h4di ، jayjay ، arman_m ، msar
منم برنده نشدم
خداییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییا

اي سينه در حرارت سوزان خود بسوز
ديگر سراغ شعله آتش زمن مگير
مي خواستم كه شعله شوم سركشي كنم
مرغي شدم به كنج قفس بسته و اسير
تشکر کنندگان: arash1986 ، sorena ، mohammad.maleki ، msar
آقا من فکر کنم این داستان به یک سری فاکتورای دیگه مربوط باشه مثل تحصیلات و .....
اکثر آدمایی که دور و بر من قبول شدن فوق لیسانس به بالا بودن
تشکر کنندگان: sorena ، mashusa ، mohammad.maleki ، msar ، hossein_1987
(2011-07-15 ساعت 21:14)alive_gene نوشته:  برنده نشدم...

داداش من سينه خيزم تا آمريكا ميرم .....اين داستانو پيگيري كن با هم بريمBig Grin
معجزکی در کار نیست، ما کشتی شکستگانیم، ای باد شرطه برخیز
♥ش.ن.ل.ع♥
تشکر کنندگان: arash1986 ، sorena ، jolly ، freedom ، Fifi2015 ، msar ، hossein_1987
(2011-07-15 ساعت 21:16)robby نوشته:  من دفعه قبل برنده شدم و اینبار نه......به هر صورت من هم به برندگان این نوبت تبریک بگم. انشالله که براشون خیر باشه و درست استفاده کنند ازش.

من درکتون می کنم. من هم دفعه قبل برنده بودم اما این بار نه... همه برنده ها مبارکشون باشه.
تشکر کنندگان: khabaloo ، dokme1982 ، حامد ، arash1986 ، sorena ، farzad-it ، h4di ، Amir Caran ، msar ، hossein_1987
ولي يه حسي بهم ميگه ايندفعه هم باطل ميشه آخه از اين همه بچه ها(+ پدر مادر خواهر برادر) يعني نبايد يکيشون قبول بشه؟
باور کنيد شک برانگيزه
درد من تنهایی نیست،بلکه مرگ ملتی است که گدایی راقناعت، بی عرضگی راصبر،وباتبسمی برلب این حماقت راحکمت خداوندمی نامد.
گاندی
تشکر کنندگان: arash1986 ، mohammad.maleki ، msar ، hossein_1987
(2011-07-15 ساعت 21:20)s.kh نوشته:  
(2011-07-15 ساعت 21:16)robby نوشته:  من دفعه قبل برنده شدم و اینبار نه......به هر صورت من هم به برندگان این نوبت تبریک بگم. انشالله که براشون خیر باشه و درست استفاده کنند ازش.

من درکتون می کنم. من هم دفعه قبل برنده بودم اما این بار نه... همه برنده ها مبارکشون باشه.

بله منم این بار برنده نشدم
اما امیدوارم از برنده های قبلی بازم کسی برنده بشه
به برنده های عزیز هم تبریک میگم
امیدوارم همه مراحل رو به خوبی پشت سر بذازین
تشکر کنندگان: maxsoulfly ، s.kh ، frozen mind ، arash1986 ، sorena ، kashian ، OverLord ، mohammad.maleki ، msar ، hossein_1987

منم برنده نشدم ، البته کیس آفیسر پرونده مهاجرتی استرالیام چند روز پیش ازم مدیکال وسوء پیشینه خواست که اینقدر به
به قبولی اینجا امیدوار بودم که اصلا بهش توجه نکردم ، ولی الان می بینم چاره ایی نیست باید به اون ور ساخت. به همه برنده ها
تبریک میگم واونایی هم که برنده نشدن بدونن با پشتکار بالاخره موفق میشن . موفق باشید
تشکر کنندگان: maxsoulfly ، sorena ، Fifi2015 ، msar ، hossein_1987
عیبی نداره.عیبی نداره ههه عیبی نداره خوب.عیبی نداره دیگه.عیبی نداره چون من در هر صورت چهارشنبه از کارم استعفا دادم....
ها ها ها ها ها ها ها ها ها ها ها ها .دیوانه شدم D:
«مردان بزرگ مانند عقاب هستند و آشیانه خود را روی قله بلند تنهائی می‌سازند.»
تشکر کنندگان: maxsoulfly ، arash1986 ، mashusa ، niloofary ، lighter ، justusa ، msar ، hossein_1987

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان