کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مهاجرت به گرجستان
سلام دوست عزیز
من 12 سال کارم قطعات کامپیوتر است
مبلغ 120 میلیون تومان هم پول نقد دارم
میخواستم برای کار و زندگی به گرجستان سفر کنم
و من همسر و یک کودک 4 ساله هم دارم
آیا میتونم تو رشته خودم آنجا فعالیت کنم
ممنونم از کمک شما
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-11-18 ساعت 17:18)yasin368 نوشته:  سلام دوست عزیز
من 12 سال کارم قطعات کامپیوتر است
مبلغ 120 میلیون تومان هم پول نقد دارم
میخواستم برای کار و زندگی به گرجستان سفر کنم
و من همسر و یک کودک 4 ساله هم دارم
آیا میتونم تو رشته خودم آنجا فعالیت کنم
ممنونم از کمک شما
درود بر شما
پیشنهاد می کنم سفری 2 هفته ای به تفلیس داشته باشید به نظر من کشوری به جمعیت گرجستان و شهری 1 میلیونی تفلیس نمی تواند برای تجارت کامپیوتر جای مناسبی باشد آنجا با توجه به اقلیم و بعنوان دروازه اروپا محل مناسبی جهت کارهای کشاورزی و صادرات محصولات ارگانیک به اروپا با سرمایه بالای 5 میلیون دلار هست .
پاسخ
تشکر کنندگان: man-ari-ram ، andrewlachina ، hesam1
با سلام خدمت دوستان.من تازه با این انجمن آشنا شدم .من یک فیلمسازم. میخواستم بدونم وضع سینما در گرجستان چه جوریه؟یعنی فیلمی ساخته میشه و از فیلمسازان حمایت میکنن؟ ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام .....در مورد هزینه های پذیرش و امکان کار برای ادامه تحصیل دکتری برق در گرجستان مطلب بنویسید......متشکرم
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام
اگر اقامت یکساله بگیریم می توانیم به ایران بیاییم یا اینکه باید یکسال را آنجا باشیم تا اقامت دو ساله را بتوانیم اخذ کنیم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
[quote='rasti_110' pid='248032' dateline='1354952293']
با سلام
اگر اقامت یکساله بگیریم می توانیم به ایران بیاییم یا اینکه باید یکسال را آنجا باشیم تا اقامت دو ساله را بتوانیم اخذ کنیم؟
[/quote
درود بر شما
اگر کمی شکیبا باشید اول سال 2013 که اقامت یکساله من تمام می شود معلوم خواهد شد که بصورتی که شما گفتید تمدید اقامت خواهند کرد یا خیر
شاد باشید
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام
من با نزدیک به 10 سال سابقه پیمانکاری در بخش های عمرانی و صنعتی قصد دارم یک شرکت در گرجستان تاسیس کنم ، از دوستانی که مقیم هستند خواهش میکنم اگه نظری دارند اطلاع بدند ، در اصل من قصد دارم به همین منوال که در ایران کار میکردم در گرجستان کار کنم ، میخوام بدونم اصلا امکانش وجود داره!! یا مثل امارات با ایرانی ها رابطه خوبی ندارند ، وضعیت پروژه های عمرانی اونجا چجوری ؟ ، شرکت های سرمایه گذار ایرانی هم هستند یا نه...

متشکرم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-12-08 ساعت 12:08)rasti_110 نوشته:  با سلام
الان که همون یک ساله اولیه رو هم دیگه ابتدا به ساکن نمیدن . باید اول فعال بشه شرکتتون و گردش داشته باشه تا همون یک ساله اول رو بدن و تمدید هم اگه گرجستان نباشید و فعالیت مفید برای اقتصاد گرجستان نکرده باشید محاله تمدید کنن .
پاسخ
تشکر کنندگان: hesam1 ، fredios
(2012-12-12 ساعت 15:44)andrewlachina نوشته:  
الان که همون یک ساله اولیه رو هم دیگه ابتدا به ساکن نمیدن . باید اول فعال بشه شرکتتون و گردش داشته باشه تا همون یک ساله اول رو بدن و تمدید هم اگه گرجستان نباشید و فعالیت مفید برای اقتصاد گرجستان نکرده باشید محاله تمدید کنن .

اندروی عزیز

با تشکر از زحمات شما.

اگر شرکت در مناطق آزاد نظیر منطقه ی آزاد پوتی ثبت شود، با توجه به اینکه مالیات بر درآمد در مناطق آزاد وجود ندارد آیا مشکلات در زمینه ی اقامت یا تمدید آن کاهش می یابد؟

ما قصد داریم شرکتی را در منطقه ازاد پوتی ثبت کنیم. ما قصد داریم از خارج از گرجستان به منطقه ی آزاد پوتی جنس وارد می کنیم و از آن جا به مشتریانمان در دیگر کشورها کالا صادر کنیم و بفروشیم. سوال من این است با توجه به نوع فعالییت ذکر شده در بالا، ثبت شرکت و فعالییت در منطقه ی آزاد پوتی صحیح است؟

اصولا نظر شما در مورد مناطق آزاد گرجستان و به ویژه منطقه آزاد پوتی چیست؟
پاسخ
تشکر کنندگان: fredios
با سلام خدمت دوستان.من تازه با این انجمن آشنا شدم .من یک فیلمسازم. میخواستم بدونم وضع سینما در گرجستان چه جوریه؟یعنی فیلمی ساخته میشه و از فیلمسازان حمایت میکنن؟ ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-12-23 ساعت 12:24)Micheal نوشته:  
(2012-12-12 ساعت 15:44)andrewlachina نوشته:  

اندروی عزیز

با تشکر از زحمات شما.

اگر شرکت در مناطق آزاد نظیر منطقه ی آزاد پوتی ثبت شود، با توجه به اینکه مالیات بر درآمد در مناطق آزاد وجود ندارد آیا مشکلات در زمینه ی اقامت یا تمدید آن کاهش می یابد؟

ما قصد داریم شرکتی را در منطقه ازاد پوتی ثبت کنیم. ما قصد داریم از خارج از گرجستان به منطقه ی آزاد پوتی جنس وارد می کنیم و از آن جا به مشتریانمان در دیگر کشورها کالا صادر کنیم و بفروشیم. سوال من این است با توجه به نوع فعالییت ذکر شده در بالا، ثبت شرکت و فعالییت در منطقه ی آزاد پوتی صحیح است؟

اصولا نظر شما در مورد مناطق آزاد گرجستان و به ویژه منطقه آزاد پوتی چیست؟
نمیدونم حقیقتش من از کنار این منطقه ازادی که میفرمایید رد شدم ولی اطلاع دقیق از داخلش ندارم . ری اکسپورت امکان پذیره ولی اینی که با این کار بهتون اقامت بدن رو نمیدونم . ببینید دولت گرجستان (به خصوص این جدیده ) یه ساست کلی رو در پیش گرفته اگه حضور شما در گرجستان برای این کشور نفعی داشته باشد ( این نفع میتواند مالیات باشد یا اگر در مناطق ازاد باشید مثلا استخدام 10 نفر کارمند گرجی ) به شما اقامت میدهند . در غیر این صورت نه .
پاسخ
تشکر کنندگان: fredios ، Micheal
(2012-12-11 ساعت 15:14)Iron Bound نوشته:  با سلام
من با نزدیک به 10 سال سابقه پیمانکاری در بخش های عمرانی و صنعتی قصد دارم یک شرکت در گرجستان تاسیس کنم ، از دوستانی که مقیم هستند خواهش میکنم اگه نظری دارند اطلاع بدند ، در اصل من قصد دارم به همین منوال که در ایران کار میکردم در گرجستان کار کنم ، میخوام بدونم اصلا امکانش وجود داره!! یا مثل امارات با ایرانی ها رابطه خوبی ندارند ، وضعیت پروژه های عمرانی اونجا چجوری ؟ ، شرکت های سرمایه گذار ایرانی هم هستند یا نه...

متشکرم

درود بر شما
من یک سال هست که به تفلیس سفر می کنم و مهندس عمران هستم بستر کار ساخت و ساز در آنجا مهیا می باشد من با یک کسی در آنجا آشنا شدم که خود این شخص از سرمایه گزاران و دست اندر کاران ساخت و ساز بود و چندین پروژه مسکونی و تجاری و هتل در دست اجرا داشت پیشنهاد همکاری داد ولی با برآورد اولیه حداقل به 2 میلیون دلار سرمایه جهت شراکت نیاز بود.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوست عزیز andrewlachina
تو چند تا از پاسخ هاتون گفتین که وکیل گرجی مطمئن و البه مسلط به فارسی سراغ دارین ؟؟
امکانش هست به من معرفی کنید؟؟
بسیار سپاسگذار خواهم بود اگر با میل من ارسال کنید و در تماس باشید
pooyan08@yahoo.com
مجددا ممنون و درود
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-01-12 ساعت 02:07)newwave نوشته:  سلام دوست عزیز andrewlachina
تو چند تا از پاسخ هاتون گفتین که وکیل گرجی مطمئن و البه مسلط به فارسی سراغ دارین ؟؟
pooyan08@yahoo.com
مجددا ممنون و درود
به عللی که قبلا تو یه پست توضیح دادم دیگه به کسی وکیل معرفی نمیکنم . شرمنده .
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-01-13 ساعت 04:39)andrewlachina نوشته:  
(2013-01-12 ساعت 02:07)newwave نوشته:  سلام دوست عزیز andrewlachina
pooyan08@yahoo.com
مجددا ممنون و درود
به عللی که قبلا تو یه پست توضیح دادم دیگه به کسی وکیل معرفی نمیکنم . شرمنده .

درور مجدد
می تونم اقلا چندسوال و راهنمایی از خودتون داشته باشم؟؟
ترجیحا در ایمیل؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان