کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مهاجرت به گرجستان
البته من خودم به سفارت رفتم و پرسيدم ثبت شركت با ٤٠٠ دلار امكان پذيره از پاسخ شما هم ممنونم دوست عزيز
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام هيچكس پاسخگو نيست؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
از دوستانى كه اطلاعات دارن خواهش ميكنم راهنمايى ام كنند اونجورى كه من از خوندن اين فروم دستگيرم شد اينه كه با تاسيس شركت ابتدا به ساكن اقامت نميدن و از اونجاييكه من دوتا بچه محصل دارم و امكان ثبت نامشون تو مدرسه ايرانى فقط با داشتن اقامت امكان پذيره يه مقدار شرايط برام سخت ميشه اگه كسى تجربه اى دراينخصوص داره لطف كنند و راهنمايى ام كنند ممنون ميشم
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام خدمت دوستان عزیز میخواستم بدونم کسی از بازار خشکبار و آجیل ایرانی که بشه صادر کرد به گرجستان خبری داره
پاسخ
تشکر کنندگان: pishtaz611
سلام من بازنشسته 57 ساله دارای همسر و دو دوختر 16 ساله و 8 ساله با حقوق 4000000 تومان و سرمایه 100میلیون تومان میخواهم در کشوری آرام برای خود و فرزندانم زندگی کنم ایا گرجستان گزینه خوبی است اگر نه چه کشوری خوب است با امکانات من ضمنا تکرار میکنم برای زندگی دوران بازنشستگی و آینده فرزندان نه کار کردن .با تشکر از همه دوستان صادق .
پاسخ
تشکر کنندگان: gbtm
(2011-07-16 ساعت 12:41)andrewlachina نوشته:  با توجه به این که امکان مهاجرت به گرجستان با شرایط نسبتا اسان برای ایرانیان فراهم شده این تاپیک را ایجاد میکنم دوستان سوالی اگر  دارند در خدمتم .

گرجستان (گرجی: საქართველო، تلفظ: ساکارتْوِلو) کشوری در قفقاز است که پایتخت آن شهر تفلیس است. گرجستان کشوری است که در منطقه اوراسیا قرار دارد که مرز میان اروپا و آسیا است. گرجستان در میانه و غرب قفقاز جنوبی (ماورای قفقاز) واقع شده است و از شمال با فدراسیون روسیه، از شرق با جمهوری آذربایجان، از جنوب با ارمنستان، و از جنوب غربی با ترکیه هم مرز است و در غرب هم با دریای سیاه همسایه است.

گرجستان کشوری کوهستانی و پرباران می‌باشد که پهناوری آن ۶۹٬۷۰۰ کیلومتر مربع (۱۲۱ام) است و جمعیت آن ۶/۴ میلیون تن (آمار ۱۳۸۷) می‌باشد. بیشتر مردم گرجستان مسیحی هستند و ۸۴ درصد آنان از نژاد گرجی هستند که به زبان گرجی سخن می‌گویند، این زبان خط ویژه خود را دارد.

گرجستان تاریخ و فرهنگ پربار و کهنی دارد و از نخستین کشورهایی است که مسیحیت را به عنوان دین رسمی کشور برگزید (در سده‌های چهارم و پنجم میلادی). تاریخ و فرهنگ گرجستان با ایران مشترکات بسیاری دارد چراکه این کشور مدتها جزئی از ایران بوده است. در دوره صفویه، مادر بیشتر شاهان، گرجی بودند و گرجی‌ها در بسیاری از مناصب کشوری و لشکری حضور داشتند. در سال ۱۱۹۲ هجری خورشیدی (۱۸۱۲ میلادی/۱۲۲۸ قمری) طبق پیمان‌نامه گلستان، گرجستان رسماً از ایران جدا شد و به خاک روسیه تزاری پیوست. گرجستان در دی ۱۳۷۰ (دسامبر ۱۹۹۱) از شوروی اسقلال یافت.

نام بین‌المللی گرجستان، جرجیا (Georgia) می‌باشد که در بیشتر جهان به این نام خوانده می‌شود. این کشور دارای دو جمهوری خودمختار آبخازیا و اوستیای جنوبی (به گرجی: منطقهٔ تسخینوالی) است که در شمال کشور و در همسایگی روسیه هستند و اکنون این دو منطقه با پشتیبانی روسیه اعلام استقلال کرده‌اند.

حکومت گرجستان، جمهوری دموکراتیک و سکولار است. رئیس جمهور کنونی کشور میخائیل ساکاشویلی است که رابطه نزدیکی با غرب دارد و خواهان عضویت گرجستان در ناتو و اتحادیه اروپا می‌باشد. و با روسیه برسر دو جمهوری خودمختار آبخازیا و اوستیای جنوبی - به ویژه پس از جنگ سال ۱۳۸۷ - اختلافات فراوانی دارد.

(2011-07-29 ساعت 14:58)andrewlachina نوشته:  خب اگه برا کرامت انسانی و حریم خصوصی و فرهنگ مردم و.... میخوای مهاجرت کنی دور کشور های غیر اروپا یی رو یه خط قرمز پر رنگ بکش  . مخصوصا کشور های حوزه خلیج فارس که دیگه هیچی . تمام به ظاهر پیشرفتی که تو این کشور ها میبینی از پول مفت و باد اوده نفته و روزی هم که نفت تموم بشه تبدیل میشن به همن اعراب بادیه نشین چون ذهنشون تغیری نکرده اگه تو ایران ده درصد مردم مغزشون توی 1400 سال پیشه اونجا 90 درصد مردم اینجورین . منم با دوستمون firstpars موافقم و یه توصیه برات دارم یه کشور اروپای شرقی انتخاب کن و برو یک سال بدون این که بخوای کاری راه بندازی توش زندگی کن .  بهترین روش هم گرفتن ویزای تحصیلی برای زبان خوندنه . بعضی هاشون میدن این ویزارو . تو یک سال هم زبان یاد گرفتی هم با اون کشور       کامل اشنا شدی . پول زیادی هم خرج نکردی حد اکثر 10 تومن از پولت اگه بخوای متعادل زندگی کنی خرج میشه . بعد با باقی پولت بیزینس راه بینداز . اینجوری خیلی موفق تر میشی تا بخوای ابتدا به ساکن بری و کار راه بیندازی .
سلام با تشکر از اینکه پیام من را جواب دادید. از اینکه مزاحم میشوم عذز می خواهم . سوالی دارم ایا می شود بدون کار کردن فقط با همین حقوق و درآمد در گرجستان زندگی کرد ؟ با این شرایط چگونه میتوانم اقامت بگیرم و دیگر اینکه با خرید خانه اقامت داده میشود ؟ متشکر میشوم اگر من را راهنمایی کنید . محسن بهشتی
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-01 ساعت 11:47)arman54 نوشته:  از دوستانى كه اطلاعات دارن خواهش ميكنم راهنمايى ام كنند اونجورى كه من از خوندن اين فروم دستگيرم شد اينه كه با تاسيس شركت ابتدا به ساكن اقامت نميدن و از اونجاييكه من دوتا بچه محصل دارم و امكان ثبت نامشون تو مدرسه ايرانى فقط با داشتن اقامت امكان پذيره يه مقدار شرايط برام سخت ميشه اگه كسى تجربه اى دراينخصوص داره لطف كنند و راهنمايى ام كنند ممنون ميشم
روال کار حدودا اینجوریه که ابتدا شما باید شرکت ثبت کنید بعد از اون باید اون کار رو راه بیندازید و پول در بیاورید و این که در نهایت باید چند نفر تبعه گرجستان رو استخدام کنید و مالیاتشون باید به موقع پرداخت بشه و در اون صورت بهتون اقامت میدن! این که با صرف ثبت شرکت بخوایید اقامت بگیرید شدنی نیست! البته تا اونجایی که میدونم! شما اگه واقعا یه بیزینس یا ایده دارید و میخوایید اونجا راه بیندازید اونجا خیلی خوبه. چند سال پیش فقط با شرکت ثبت کردن اقامت میداند اما چون خیلی از ایرانیها شرکت صوری ثبت کردند فقط برای این که اقامت بگیرند! بعد از اون هم گرجستان قوانین رو تغییر داد.
کیس CR1
بیشتر از 2 سال در پروسه AP!
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-11-01 ساعت 17:53)باران پاییز نوشته:  سلام من بازنشسته 57 ساله دارای همسر و دو دوختر 16 ساله و 8 ساله با حقوق 4000000 تومان و سرمایه 100میلیون تومان میخواهم در کشوری آرام برای خود و فرزندانم زندگی کنم ایا گرجستان گزینه خوبی است اگر نه چه کشوری خوب است با امکانات من ضمنا تکرار میکنم برای زندگی دوران بازنشستگی و آینده فرزندان نه کار کردن .با تشکر از همه دوستان صادق .
با توجه به این که شما 4 نفرید با این حقوق میتونید زندگی تقریبا معمولی داشته باشید و البته که باید صرفه جویی بکنید. اما مساله اینجاست که برای اقامت یا باید از طریق ثبت شرکت و یا از طریق تحصیلی و یا از طریق سرمایه گذاری اقدام بکنید که برای ویزای سرمایه گذاری بیش از اینا نیاز هست تا اونجایی که خبر دارم.
کیس CR1
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-09-27 ساعت 01:18)lotfali.zadeh نوشته:  
(2016-09-24 ساعت 06:19)arman54 نوشته:  با سلام و خسته نباشيد من يه سفر كوتاه به گرجستان داشتم  و همهزشرايط.رو از نزديك.ديدم حال مشتاق مهاجرت به اين كشور زيبا هستم رشته ام نرم افزاره و ميخوام اونجا شركت توليد نرم افزار بزنم حال سوال من اينه كه حتما واسه تاسيس شركت بايد خونه بخرم يا ميتونم يه خونه اجاره كنم؟

اجاره خونه یا به نام آفیس برای اخذ اقامت کافیه
جلوی اداره ثبت شرکت و اقامت گرجی های زیادی هستن میتونین اونجا اینکارو با قیمت مناسب انجام بدین
پول به کلاهبرداری هایی که ایرانی ها اونجا انجام میدن ندین

من چندین بار گرجستان رفته ام شما کجای گرجستان دیدین که به نظرتون کشور زیبا اومد؟؟
منظورتون اینه که گرجستان زیبا نیست؟
گرجستان طبیعت زیبایی داره...
به علاوه این که سبک خیلی از خونه ها هم زیبا و سبک اروپایی ساخته شده...
منطقه و خیابون های قشنگ زیادی داره اما اونی که الان خاطرم هست خیابان مرجانیشویلی هست که بسیار زیباست! چند تا عکس هم که گرفتم و به یکی از دوستان که نشون دادم, میگفت فرقی با بلژیک نداره (البته که ایشون بلژیک رفته بودند)! (منظورم خیابون مرجانیشویلی هست) اگه بخوام گرجستان رو تعریف کنم باید بگم تلفیقی از اروپا و خاورمیانه! خیلی از جاهاش خونه های کهنه و خراب شده اما خیلی از جاها هم مدرن و زیبا به سبک اروپا. که البته روز به روز داره بهتر میشه با سیاست های درستی که در پیش گرفته...
کیس CR1
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام.سوال من اینه که بعداز ورود به گرجستان و طی کردن مدت پنج سال برای اقامت دائم.ایا این 5سال باید بدون خروج از گرجستان باشد یا میشه در رفت و امد بود ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-07-17 ساعت 00:00)andrewlachina نوشته:  
(2015-10-09 ساعت 13:36)ashkani نوشته:  سلام خسته نباشی میخواستم بدونم کشور گرجستان پـنـاهــنده هم قبول میکنه؟ شرایط پـنـاهــندگی چطوریه؟
سوال شما خلاف قوانین سایت هست و گرجستان هم پـنـاهــنده قبول نمیکنه .

سلام من تازه وارد سایت شدم و کل پست هارو از پیج 1 تا 40 خوندم(چشمام کاسه خونه)
چون درپی مهاجرت هستم در سفری که به گرجستان داشتم اونجارو محیط مناسبی برای زندگی دیدم
چون مدرک من روانشناسی ذهن هست لذا پیش هر وکیلی که برای مشاوره رفتم به محض رویت صورتشون شارلاتانی وکلاهبرداری رو میتونستم تشخیص بدم.(اون یکی دو نفری هم که سیرت پذیرایی داشتند به محض اینکه شروع به صحبت میکردن از وعده های انچنانی و فضاییشون میشد فهمید کلاه بردارن.
چون دیدم شما با من هم عقیده اید و توی پست های قبلی اشاره به افرادی که ازنظر شما مورد تایید هستند کردید.میخواستم اگر امکانش هست به من معرفی کنید تا یک مشورتی هم با آشنایان شما داشته باشم
پاسخ
تشکر کنندگان: gbtm
پروسه ایی همانند خرید ملک و اخذ اقامت وجود داره ؟
چون هزینه برای خرید ملک و مسکن مناسل بود
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-12-09 ساعت 14:43)MEMPHIS نوشته:  
(2016-07-17 ساعت 00:00)andrewlachina نوشته:  
(2015-10-09 ساعت 13:36)ashkani نوشته:  سلام خسته نباشی میخواستم بدونم کشور گرجستان پـنـاهــنده هم قبول میکنه؟ شرایط پـنـاهــندگی چطوریه؟
سوال شما خلاف قوانین سایت هست و گرجستان هم پـنـاهــنده قبول نمیکنه .

سلام من تازه وارد سایت شدم و کل پست هارو از پیج 1 تا 40 خوندم(چشمام کاسه خونه)
چون درپی مهاجرت هستم در سفری که به گرجستان داشتم اونجارو محیط مناسبی برای زندگی دیدم
چون مدرک من روانشناسی ذهن هست لذا پیش هر وکیلی که برای مشاوره رفتم به محض رویت صورتشون شارلاتانی وکلاهبرداری رو میتونستم تشخیص بدم.(اون یکی دو نفری هم که سیرت پذیرایی داشتند به محض اینکه شروع به صحبت میکردن از وعده های انچنانی و فضاییشون میشد فهمید کلاه بردارن.
چون دیدم شما با من هم عقیده اید و توی پست های قبلی اشاره به افرادی که ازنظر شما مورد تایید هستند کردید.میخواستم اگر امکانش هست به من معرفی کنید تا یک مشورتی هم با آشنایان شما داشته باشم
دوستان وکیل من دیگه وکالت مهاجرتی قبول نمیکنند اگر خواستید خودم در حد توان و دانشم در خدمتم .
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام خدا رو شكر بالاخره اين فروم رونق پيدا كرد دوستان درمورد حساب بانكى چى؟ به چه صورت هست؟ حتما بايد اقامت داشته باشيم با ثبت شركت ميشه حساب باز كرد؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-12-25 ساعت 22:31)arman54 نوشته:  با سلام خدا رو شكر بالاخره اين فروم رونق پيدا كرد دوستان درمورد حساب بانكى چى؟ به چه صورت هست؟ حتما بايد اقامت داشته باشيم با ثبت شركت ميشه حساب باز كرد؟
الان رو نمیدونم که اگه قوانین رو تغییر داده باشند! ولی اون موقع سال 2012 که من رفته بودم فقط با پاسپورت ایرانی میشد حساب باز کرد! البته یکی از بانک هاش برای ایرانی ها به خاطر تحریم حساب باز نمیکرد که اسمشو خاطرم نیست! ولی ما تونستیم توی بانک Bank of Georgia حساب باز کنیم. ادرسش هم خیلی سر راسته. (freedom square) میدان آزادی.
کیس CR1
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان