کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ارزروم
با سلام به تمام دوستان

اگر كسي در مورد هتلهاي ارزروم و جاهاي ديدني اين شهر اطلاعاتي داره لطفا" ما را بي نصيب نزاره.
To Wounds From One[font=Arial][/font]
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
سلام
دوست من بهترين هتل ارزروم هتل پُلات هست كه 5 ستاره هست و در 1 كيلومتري شهر واقع شده و كنار اون پيست اسكي زيباي پالان دُكن ( پالون ريز ) قرار داره كه جزو جذبه هاي توريستي شهره. هتل بعديش كه در همون مكانه شعبه هتل ددمان هست كه هتل خوبيه كمي كوچيكتره و 4 ستاره هست و ديسكوي بهتري داره Smile

داخل شهر هم بازار سنتي هست كه اسمش " تاش حان " هست و سنگهاي قيمتي اصل ميفروشن.
يك پاتوق هم براي جوونهاش داره به اسم دِسيبَل مثل كلاب ميمونه برين خوبه دانشجوهاي ترك هم زياد ميان اونجا.

دانشگاه ارزروم هم جاي جالبيه و خيلي بزرگه ميتونين برين اونجا داخلش رو بگرديد سينما بريد و سالن داره براي تخته نرد بازي كردن كه خيلي جاي با حاليه !
چند تا مال بزرگ و خيلي خيلي شيك هم داره كه انواع ماركهاي معروف رو دارن.

اونجا رفتين حتما برين غذاخوري koc ( كُچ ) و كباب معروف ارزروم كه اسمش جاء كِباب هست رو بخورين فوق العاره هست و اين رستوران بهترين نوعش رو داره و عكس تمام شخصيتهاي معروف مثلا خواننده هايي كه اومدن اونجا رو رو ديوارش زده.
رفتين اونجا كُمپير هم بخورين خوشمزه درست مي‌كنن تو ارزروم.

اگه هتل داخل شهر بخوايين يكي هست كه من ازش راضي بودم اسمش الان يادم نيست ولي بعدا براتون منويسم.
باز اگه چيزي يادم اومد مينويسم.

پاسخ
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، kamranjon ، ساسان ، camelliauk ، payam62 ، ASALI ، majid eliyad ، msar
در فایل ضمیمه در مورد ارزروم چیزهای بدرد بخوری می توانید پیدا کنید

فایل‌های پیوست
.pdf   turkey-10-northeastern-anatolia_v1_m56577569830512309.pdf (اندازه 657.23 KB / تعداد دانلود: 1,071)
پاسخ
تشکر کنندگان: ساشا ، ASALI ، msar ، ed pills

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان