کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
عدم سازش، طلاق و پیامدهای آن
جواب قطعی اینجا نمی تونید بگیرید
تنها چیزی که موفقیتهای ما را محدود میسازد، تفکری ست که به ما میگوید نمیتوانی موفق شوی
پاسخ
تشکر کنندگان: kavoshgarnet ، msar
ممنون از همتون ، دوست من ، ما واقعا می خوایم زندگی کنیم ، اصلا قضیه سوری نیست ، صد در صد می خوایم زندگی کنیم .
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
دوست من ، من کاملا فردی با عقایدی آزاد هستم ولی این جوری تا حالا ندیدم ، واسه همین برام عجیب بود و فکر کردم صوری هست
موفق باشید
تنها چیزی که موفقیتهای ما را محدود میسازد، تفکری ست که به ما میگوید نمیتوانی موفق شوی
پاسخ
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، msar
آقا دمتون گرم ، فقط یه سوال دیگه ، این خانوم اول باید بیاد تو ترکیه با من عقد بکنه ، بعد اقدام بکنیم ما ؟

یا می شه از همون آمریکا اقدام کرد ؟
پاسخ
(2010-03-29 ساعت 23:20)mosafere.iran نوشته:  آقا دمتون گرم ، فقط یه سوال دیگه ، این خانوم اول باید بیاد تو ترکیه با من عقد بکنه ، بعد اقدام بکنیم ما ؟

یا می شه از همون آمریکا اقدام کرد ؟

دو جور هست هم ویزای نامزدی هست و هم ویزای ازدواج
از یک وکیل مجرب بپرسید
پاسخ
می تونید یه وکیل خوب بهم معرفی کنید ؟
پاسخ
لطفا یه راهنمایی به من بدید ، فقط این راهنمایی 100 % عملی باشه.
ببنید الان بین من و این خانوم هنوز هیچ مدرکی وجود نداره ، یعنی ما هنوز هیچ کاری نکردیم ، وکیل هم نمی خوایم بگیریم ، یعنی اون خانوم تو آمریکا نمی خواد وکیل بگیره ، چون اولا خودش تقریبا با این مسائله و مسائل حقوقیش آشناییت داره ، دوم از دو سالگی اونجا بوده و خوب انگلیسی صحبت می کنه و خودش می تونه اقدام کنه .
حالا می خواستم کمکم کنید که ما از کجا باید شروع کنیم ، من طبق مسائلی که تو همین سایت خوندم ، فکر کنم ویزای نامزدی بهتر باشه ، چون هم ، زودتر انجام میشه و هم راحت تره ، حالا من با ایشون چجوری باید نامزد کنم ؟

و بعدش ایشون باید کجا بره ؟

من خودم به این خانم گفتم که اونجا پلوی یه عاقد بره و پشت تلفن با من صیغه کنه ، چون دقیقا یکی از فامیل های ما ، همینجوری صیغه کرد ، یعنی خانوم ایران بود ، رفت پلوی یه عاقد و با تلفن صیغه کردند . اینجوری من با این خانوم صیغه می شم دیگه ؟

بعد باید بعد از این صیغه این خانم بره امور خارجه تو آمریکا اقدام کنه ، یا من باید کاری انجام بدم ؟

منتظر جوابتون و راهنماییتون هستم ، امیدوارم روزی بشه که جبران کنم
پاسخ
(2010-03-31 ساعت 02:40)mosafere.iran نوشته:  لطفا یه راهنمایی به من بدید ، فقط این راهنمایی 100 % عملی باشه.
ببنید الان بین من و این خانوم هنوز هیچ مدرکی وجود نداره ، یعنی ما هنوز هیچ کاری نکردیم ، وکیل هم نمی خوایم بگیریم ، یعنی اون خانوم تو آمریکا نمی خواد وکیل بگیره ، چون اولا خودش تقریبا با این مسائله و مسائل حقوقیش آشناییت داره ، دوم از دو سالگی اونجا بوده و خوب انگلیسی صحبت می کنه و خودش می تونه اقدام کنه .
حالا می خواستم کمکم کنید که ما از کجا باید شروع کنیم ، من طبق مسائلی که تو همین سایت خوندم ، فکر کنم ویزای نامزدی بهتر باشه ، چون هم ، زودتر انجام میشه و هم راحت تره ، حالا من با ایشون چجوری باید نامزد کنم ؟

و بعدش ایشون باید کجا بره ؟

من خودم به این خانم گفتم که اونجا پلوی یه عاقد بره و پشت تلفن با من صیغه کنه ، چون دقیقا یکی از فامیل های ما ، همینجوری صیغه کرد ، یعنی خانوم ایران بود ، رفت پلوی یه عاقد و با تلفن صیغه کردند . اینجوری من با این خانوم صیغه می شم دیگه ؟

بعد باید بعد از این صیغه این خانم بره امور خارجه تو آمریکا اقدام کنه ، یا من باید کاری انجام بدم ؟

منتظر جوابتون و راهنماییتون هستم ، امیدوارم روزی بشه که جبران کنم

بد نیست پیش از اینکه در گیر وکیل و وزارت خانه و غیره بشوید اگر دوست دارید یک مشاوره ازدواج هم بروید شاید در تصمیم گیری به شما کمک کند. امیدوارم بهترین تصمیم را برای یکی از بزرگترین و مهمترین اقدامات زندگیتان، بگیرید.
پاسخ
تشکر کنندگان: humsun ، pnasgari ، msar ، copol
سلام دوست عزیز

مدت نامزدی و ازدواج زمانش تقریبا یکی شده.شما بید مدارکی ارائه بدید مثل ایمیل....عکس .....اومدن اون شخص به ایران.همه چیز ثابت کنه که شما نامزد و همسر واقعی با هم هستین.
وکیل خوب دکتر ناصریان هستن در اینترنت سرچ کنید سایتش و شماره اش رو پیدا میکنید.
پاسخ
فکر کنم جواب سوالتون را اینجا پیدا کنید:
http://mohajersara.com/showthread.php?tid=1082&pid=9666
پاسخ
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، msar
آقا من به نتیجه ای ندارم ، الان این خانم باید بره immigration محدوده زندگیش ، و فرم های لازم رو ببره ؟
من کاری لازم نیست انجام بدم ؟
پاسخ
درود
مشكل قانوني نداره
خانم بايد تشريف بياورند تركيه يا ايران يا جاي ديگه و شما با ايشان چند تا عكس بگيريد
يه كارت دعوت نامزدي هم در به آدرس همانجا چاپ كنيد و چند تا عكس با چند نفر ايراني و البته عروس و داماد آينده بگيريد
چند تا ايميل هم قبلا در مورد مقدمات نامزدي و اين قبيل مسائل با هم رد و بدل كنيد
اينها ميشوند دلايل و مدارك مربوطه
حالا خانم بايد درخواست خود را به انضمام همين مدارك در آمريكا به اداره مهاجرت بدهد و البته مداركي هم در مورد شغل و ماليات خودش كه نشان بدهد شغل ثابت دارد و از عهده مخارج دو نفري تان بر مي آيد
در كمتر از 2 ماه (معمولا)ميتوانيد ويزا بگيريد و حدود 3 ماه بعد گرين كارد
(اين هم وكيل مجاني )
موفق باشيد و به پاي هم پير شويد

به دلایل شخصی از مدیریت استعفا داده ام لطفا سولات مربوط به مدیریت را از من نپرسید
پاسخ
شما مطمئنید که با ویزای نامزدی میشه سه ماهه گرین کارت گرفت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من فکر نمیکنم که اینطوری باشه....شما بعد از دریافت ویزای نامزدی و رفتن به امریکا باید ازدواج کنید و بعد از گذشت دو سال از ازدواجتون و کلی تحقیق در مورد اینکه این ازدواج صوری نبوده بعد میتونی گرین کارت دریافت کنید ................
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
پاسخ
تشکر کنندگان: rs232 ، idn ، hvm ، msar
(2010-04-01 ساعت 20:39)laili نوشته:  شما مطمئنید که با ویزای نامزدی میشه سه ماهه گرین کارت گرفت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من فکر نمیکنم که اینطوری باشه....شما بعد از دریافت ویزای نامزدی و رفتن به امریکا باید ازدواج کنید و بعد از گذشت دو سال از ازدواجتون و کلی تحقیق در مورد اینکه این ازدواج صوری نبوده بعد میتونی گرین کارت دریافت کنید ................
اگر با شخصی که سیتیزن هست ازدواج کنید من هم شنیده ام که 3 ماه بعد
گرین کارت میگیرن اما مطمن نیستم
شماره کیس: 2009AS22800
دریافت اولین نامه: Mar 2008
دریافت نامه دوم: MAR 2009
مصاحبه: JUNE2009
دریافت ویزا: همون روز
پاسخ
تشکر کنندگان: hvm ، msar
(2010-04-01 ساعت 16:40)hvm نوشته:  درود
مشكل قانوني نداره
خانم بايد تشريف بياورند تركيه يا ايران يا جاي ديگه و شما با ايشان چند تا عكس بگيريد
يه كارت دعوت نامزدي هم در به آدرس همانجا چاپ كنيد و چند تا عكس با چند نفر ايراني و البته عروس و داماد آينده بگيريد
چند تا ايميل هم قبلا در مورد مقدمات نامزدي و اين قبيل مسائل با هم رد و بدل كنيد
اينها ميشوند دلايل و مدارك مربوطه
حالا خانم بايد درخواست خود را به انضمام همين مدارك در آمريكا به اداره مهاجرت بدهد و البته مداركي هم در مورد شغل و ماليات خودش كه نشان بدهد شغل ثابت دارد و از عهده مخارج دو نفري تان بر مي آيد
در كمتر از 2 ماه (معمولا)ميتوانيد ويزا بگيريد و حدود 3 ماه بعد گرين كارد
(اين هم وكيل مجاني )
موفق باشيد و به پاي هم پير شويد

دستت درد نکنه دوست من ، واقعا لطف کردی ، فقط یه مشکل کوچیک هست
من اگر بخوام این خانوم رو ببینم هم ، هزینه هامون میره بالا ، و هم باید بیشتر صبر کنیم ، چون ایشون ، اونجا کار دولتی دارن ، و نمی تونن ، مرخصی بگیرن ، مثلا یک هفته .... ولی من تو سایت travel.state خوندم ، که لازم دو نفر همدیگرو ببینند در ظرف دو سال گذشته ، مگر در شرایط خاص ، الان این خانوم 25 سال هست از آمریکا خارج نشده ، می تونه بگه من بخواطر مسائلی شغلی خودم نمی تونم خارج بشم از آمریکا ، و باید ایشون بیاد اینجا ؟

در ضمن من با این خانم ، تنها 20 روز هست که آشنا هستم ، و مدارک رابطمون واسه همین 20 روز هست ، البته راحت می تونم بهتون بگن فقط اندازه ی 200 ساعت تلفن از آمریکا گرفته شده که ریز مکالماتش هست ، ایشون زنگ زده و با من حرف زده
این خانوم همه ی فرم هارو پر کرده و آمادست ، فقط واسه بیان مطالب اونجا مشکل داریم

لطفا راهنمایی کنید
پاسخ
تشکر کنندگان: hvm ، msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان