کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اعتراض فی.س بوکی در اعتراض به کندی سرعت کلیرنس متقاضیان ویزا
با سلام به همگی ،من رفتم و کامنت گذاشتم،از اونجاییکه بعضی از دوستان کم لطفی میکنن و نمی رن کامنت بذارن من به مامان و خواهر هام هم گفتم برن و کامنت بذارن.
شماره کیس:2011as10000
تاریخ نامه قبولی :May 18th,2010
تاریخ کارنت شدن کیس:November
تاریخ دریافت نامه دوم : Nov 1st,2010
تاریخ مصاحبه : Dec 19th,2010
دریافت کلیرنس:همسرم Jan4th, خودم(حدودا 9ماه طول کشید)August 16th.
تاریخ مهاجرت:February 1st
تشکر کنندگان: Linspire ، California ، im-i ، nasnam ، Hornet ، rayan.s ، satusa ، ravian ، bita-p ، nima.nabizadeh ، zerogalaxy ، sepinod ، najibi ، KOUROSHAVIN
چرا بقیه کامنت نمی زارن ؟؟؟
به جای اینکه اینجا حرص بخوریم بهتر نیست اعتراض کنیم ؟؟؟؟
تشکر کنندگان: California ، im-i ، nasnam ، Hornet ، rayan.s ، satusa ، bita-p ، sepinod ، najibi ، KOUROSHAVIN
دوستان حتما از دکمه لایک هم استفاده کنید
الان فقط یکی از بچه ها هست که داره کامنت بقیه رو لایک میکنه (مهدی جان خدا خیرت بده)
ممنون
بیدلی در همه احوال خدا با او بود *** او نمیدیدش و از دور خدایا میکرد !!!
خدایا شکرت!
تشکر کنندگان: im-i ، Linspire ، Hornet ، rayan.s ، satusa ، bita-p ، nima.nabizadeh ، comrun ، najibi ، KOUROSHAVIN
با سلام به دوستان
من یک بار دیگه روند گذاشتن کامنت رو توضیح میدم، بدونید این کار موثر خواهد بود (من خودم با ID سهیل امیری این کار رو کردم):

1. باید عضو فیس بوک باشید
2. برید به این صفحه و روی دکمه لایک Like در بالای صفحه کلیک کنید
https://www.facebook.com/USAdarFarsi
.3 برید به این صفحه
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=2...104&type=1
4. دو تا کار انجام بدید یکی اینکه برید انتهای صفحه و یک کامنت بذارید و دوم اینکه کامنت های قبلی رو همشو بخونید و اونهایی رو که درباره پروسه کلیرنس می باشد رو لایک کنید (روی دکمه like پایین هر کامنت کلیک کنید)

فقط تا دوشنبه 25 جولای ساعت 8 شب به وقت تهران فرصت دارید.
تشکر کنندگان: Linspire ، Hornet ، rayan.s ، satusa ، California ، bita-p ، zerogalaxy ، alirezagh ، najibi ، KOUROSHAVIN
منم کامنت گذاشتم!به دوستانم هم می‌سپرم که اونها هم بگذارند.
تشکر کنندگان: Hornet ، rayan.s ، satusa ، California ، bita-p ، najibi
سلام دوستان
من می خواهم که پیغام بگذارم یا لایک بزنم اما متاسفانه فیل.ت.ر ش.ک.ن ام کار نمی کنه و یه سایتی هم از بی.بی.سی گرفتم با اون وارد می شم اما نه می تونم زیر عکس ها مطلب بنویسم نه لایک بزنم!
سرعت را هم بصورت اعصاب خورد کنی پایین آورده.
اگر کسی فیل.ت.ر.ش.ک.ن داره برای من بصورت پیغام خصوصی بگذاره.

شماره کیس: 2011AS00033xxx
وضعیت کیس من

تشکر کنندگان: Hornet ، نگار 65 ، satusa ، California ، najibi
منم كامنت گذاشتم
و به تعداد زيادي از دوستانم زنگ زدم، ايميل زدم كه برن كامنت بزارن.

بعضي از اين هموطنان ما خيلي باحالن، البته دور از جون حاضرين اين تاپيك؛
يك مدتي كه كارمون شده بود التماس براي اينكه "اطلاعاتون رو براي جدول free_free بفرستيد" حالا هم كه بايد التماس كنيم؛ دوست عزيز تو رو خدا تشريفتو ببر دو خط تو اون صفحه ... بنويس. Cool
واقعاً بعضي ها كلاً خنثي هستند، براي همينه كه وضعمون اينه Smile
واي كه چقدر حرص خوردم Big GrinBig Grin
شماره کیس: 2011AS25xxx
اطلاعات كامل كيس

انتشار انرژي منفي در اين مكان ممنوع است، حتي براي شما دوست عزيز
من هر چی کامنت می گذارم فقط خودم می بینم. چرا اینجوریه!!!
شماره کیس:2011AS00028XXX

تشکر کنندگان: satusa ، Linspire ، sunrise ، California
دوستان عزیز ی هم که مصاحبه رفتید (نرفتید)،کلیر شدید،ویزا گرفتید، . . .خلاصه به قولی خرتون از پل گذشته لطفا شما هم برید وکامنت بذارید،جای دوری نمی ره !! ثواب داره به خدا، فقط به اظهار همدردی و دعا در تاپیک کلیرنس اکتفا نکنید، هیچ کاری نداره اگر هم پروفایلی در فیس بوک ندارید خیلی سریع و راحت فقط با پر کردن چند خط یک پروفایل میسازید اما به نتیجه همکاری که میکنید فکر کنید، امیدوارم که امشب کامنت های بیشتری از طرف دوستان ببینیم:rolleyes:
شماره کیس:2011as10000
تاریخ نامه قبولی :May 18th,2010
تاریخ کارنت شدن کیس:November
تاریخ دریافت نامه دوم : Nov 1st,2010
تاریخ مصاحبه : Dec 19th,2010
دریافت کلیرنس:همسرم Jan4th, خودم(حدودا 9ماه طول کشید)August 16th.
تاریخ مهاجرت:February 1st
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، satusa ، Linspire ، alirezagh ، Donkey chance ، im-i ، California ، vahidvm60 ، rayan.s ، bita-p ، User ، najibi
ما هم کامنت گذاشتیم و هم اینکه همه کامنتهای اعتراضی به کلیرنس رو like کردیم ولی نمی دونم چرا کامنت خودمون رو فقط خودمون میبینیم!
تشکر کنندگان: sunrise ، Donkey chance ، alirezagh ، im-i ، California ، نگار 65 ، ravian ، rayan.s ، bita-p ، najibi
(2011-07-23 ساعت 19:59)satusa نوشته:  ما هم کامنت گذاشتیم و هم اینکه همه کامنتهای اعتراضی به کلیرنس رو like کردیم ولی نمی دونم چرا کامنت خودمون رو فقط خودمون میبینیم!

دوستان عزیزی که تنها خودشان قادرند کامنتشان را ببینند، می تونند توی قسمت account>>privacy setting تشریف برده و تنظیمات دسترسی به کامنت هاشون رو تغییر بدهند. البته اگر هم این کار رو نکنید گیرنده پیام فکر می کنم (!؟) پیغام شما رو می تونه بگیره ولی خوب بدیش اینه که لایکش نمیشه کرد.
تشکر کنندگان: نگار 65 ، satusa ، rayan.s ، California ، najibi
(2011-07-23 ساعت 19:49)نگار 65 نوشته:  من هر چی کامنت می گذارم فقط خودم می بینم. چرا اینجوریه!!!

نگار جان و بقیه دوستانی که شک دارن به پست شدن کامنتشون اگر آیدی شما با اسم مستعاره بگید تا چک کنیم ببینیم که کامنت هاتون پست شده یا نه
تا الان 9 نفر 11 تا کامنت گذاشتن (فقط؟؟؟؟)

در ضمن دم آقای Saint هم گرم که مثل شیر از صبح تا الان آنلاین وایستاده پای نت و دوستان رو راهنمایی می کنه
دوستان هم لایک زدن را فراموش نکنن
بیدلی در همه احوال خدا با او بود *** او نمیدیدش و از دور خدایا میکرد !!!
خدایا شکرت!
تشکر کنندگان: نگار 65 ، alirezagh ، Linspire ، rayan.s ، bita-p ، User ، najibi
با سلام و خسته نباشید به دوستان همیشه در صحنه بنده هم به نوبه خودم یک پیام اعتراضی حضور برادر آلن ارسال کردم و جمله دوستان را هم لایک نمودم تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.
خدمت دوستانی که هنوز اقدام نکردند هم باید عرض کنم ما اسم خلیج عرب را در مترجم گوگل به خلیج فارس برگردوندیم اینکه دیگه چیزی نیست فقط صد نفر میخواد و ما مثل همیشه میتوانیم
بزن بریم فیس بوک
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، Donkey chance ، alirezagh ، نگار 65 ، fardin2 ، rayan.s ، California ، bita-p ، User ، dreamer60 ، najibi
سلام اقای کالیفرنیا
مخلص همه بچه های با صفای سایت هستیم که اینجوری به هم کمک می کنند ...،
دوستان کا منت های اتشین میزارن
یه جوری کامنت بزارین که اگر سنگ باشه جلوش زار زار به گریه بیفته
واقعا هم همینطوره
یه کامنت خوب از یکی از بچه ها رو می زارم بخونین
جناب آلن عزیز! در ارتباط با اصل پروسه اداری-کلیرنس اشکالی نیست و این حق هر کشوری است که برای حفظ منافع مردمش از ورود افراد خطرناک و ترور---یست جلو گیری کند؛ اما مشکل طولانی بودن این پروسه در مورد ایرانیان است.-در مورد پروسه لاتاری بخاطر محدود بودن زمان این مسئله نمود بیشتری دارد- حال با توجه به اینکه ..... ایرانیان باید برای اخذ ویزا اینهمه عذاب بکشن؟.( شاید باورش برای کسانی که تجربه انتظار جواب کلیرنس را نکشیده باشند سخت باشه ولی باور کنید هر کس که گرفتار این مرحله میشه زندگیش مختل میشه... با وجود اینکه آفیسر میگه فقط جمعه ها سایت را چک کنید ولی هر روز و هر شب کار آدم میشه چک کردن سایت!!! و واقعا" برزخی است! (برزخ محلی بین بهشت و جهنم است)).وقتی میبینم تبعه های عر-بستان فرماندگی و اجرای عملیات ت-رور--یستی در 1-1 س--پتامبر را بعهده داشتند یا الان در افغا-نستان و عرا-ق در حال کشتن سربازان آمر---یکایی هستند بدون اخذ ویزا حق ورود به آمر-یکا را دارند ولی ما ایرانیان که نه فقط عملیات 1-1 سپ--تامبر را در زمان خود محکوم کردیم حتی یک مورد از ش-لیک یک ایرانی به سربازان آمر--یکایی در عر--اق و افغا---نستان گزارش نشده و ایران-یان آمری-کایی تبار هم که یکی از بهترین جوامع مهاجر در آمر---یکا هستند برای اومدن به آمر---یکا باید این چنین تحقیر شوند, افسوس میخورم! در نهایت از شما و همکارانتان خواهش می کنم در روند پروسه کلیرنس ایرانیان تجدید نظر کنید. با سپاس و آرزوی بهترینها برای شما و همکارانتان که این فرصت را در اختیار ایرانیان گذاشتید.

----

لطفا در نوشتن یا نقل قول مطالب دقت کنید تا عبارتی حلاف قوانین مهاجرسرا در آن نباشد.
hasti_banoo

سلام دوستان
بنده هم به نوبه خود هم کامنت های قبلی رو لایک زدم و هم یه یادداشت نوشتم
تشکر کنندگان: Donkey chance ، Linspire ، ravian ، satusa ، Hornet ، rayan.s ، alirezagh ، California ، bita-p ، najibi

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان