کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اعتراض فی.س بوکی در اعتراض به کندی سرعت کلیرنس متقاضیان ویزا
من و همسرم هم فرستادیم دوستان امیدوارم گشایشی در این کار اتفاق بیوفته Wink
برنده خوش شانس ۲۰۱۱
دریافت ویزا:یک ضرب Cool
تشکر کنندگان: Donkey chance ، alirezagh ، Linspire ، ravian ، Hornet ، satusa ، rayan.s ، California ، bita-p ، sunrise ، najibi
دوستان عزیز
Like کامنتها خیلی کمه
هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم
شماره کیس: 2011AS25xxx
اطلاعات كامل كيس

انتشار انرژي منفي در اين مكان ممنوع است، حتي براي شما دوست عزيز
تشکر کنندگان: ravian ، satusa ، Linspire ، rayan.s ، California ، bita-p ، najibi
(2011-07-23 ساعت 20:38)alirezagh نوشته:  
(2011-07-23 ساعت 19:59)satusa نوشته:  ما هم کامنت گذاشتیم و هم اینکه همه کامنتهای اعتراضی به کلیرنس رو like کردیم ولی نمی دونم چرا کامنت خودمون رو فقط خودمون میبینیم!

دوستان عزیزی که تنها خودشان قادرند کامنتشان را ببینند، می تونند توی قسمت account>>privacy setting تشریف برده و تنظیمات دسترسی به کامنت هاشون رو تغییر بدهند. البته اگر هم این کار رو نکنید گیرنده پیام فکر می کنم (!؟) پیغام شما رو می تونه بگیره ولی خوب بدیش اینه که لایکش نمیشه کرد.

من همه تنظیمات مربوط به ID هردومون رو به everyone تغییر دادم ولی هیچکدام رو نشون نمیده. کسی میدونه چطور درست میشه؟
تشکر کنندگان: California ، Hornet
اقا لایک کنین
با هر لایک اثر گذرای رو بیشتر می کنید دوستان عزیز دریغ نکنین لطفا
از انجا که این یک نظر خواهی عمومی است و دولتشون هم می خواد نشون بده چقدر دمکراتیک و پاسخگو هستن در صورتی که استقبال زیاد باشه حتما اثر گذار خواهد بود
دقت داشته باشید که جواب هم برای عموم و در همون وب پیج قرار خواهد گرفت !!!
تشکر کنندگان: satusa ، ravian ، آمریکا ، California ، Hornet ، bita-p ، najibi
(2011-07-23 ساعت 22:12)satusa نوشته:  
(2011-07-23 ساعت 20:38)alirezagh نوشته:  
(2011-07-23 ساعت 19:59)satusa نوشته:  ما هم کامنت گذاشتیم و هم اینکه همه کامنتهای اعتراضی به کلیرنس رو like کردیم ولی نمی دونم چرا کامنت خودمون رو فقط خودمون میبینیم!

دوستان عزیزی که تنها خودشان قادرند کامنتشان را ببینند، می تونند توی قسمت account>>privacy setting تشریف برده و تنظیمات دسترسی به کامنت هاشون رو تغییر بدهند. البته اگر هم این کار رو نکنید گیرنده پیام فکر می کنم (!؟) پیغام شما رو می تونه بگیره ولی خوب بدیش اینه که لایکش نمیشه کرد.

من همه تنظیمات مربوط به ID هردومون رو به everyone تغییر دادم ولی هیچکدام رو نشون نمیده. کسی میدونه چطور درست میشه؟

دوست عزیز فکر میکنم بعد از اینکه تنظیمات رو به everyone تغییر دادید اگر پیغام بذارید دیده بشه و پیغام قبلی چون با تنظیمات قبلی بوده قابل رؤیت نمی باشد.
تشکر کنندگان: alirezagh ، ravian ، satusa ، California ، Hornet ، najibi
(2011-07-23 ساعت 20:58)saint نوشته:  سلام اقای کالیفرنیا
مخلص همه بچه های با صفای سایت هستیم که اینجوری به هم کمک می کنند ...،
دوستان کا منت های اتشین میزارن
یه جوری کامنت بزارین که اگر سنگ باشه جلوش زار زار به گریه بیفته
واقعا هم همینطوره
یه کامنت خوب از یکی از بچه ها رو می زارم بخونین
جناب آلن عزیز! در ارتباط با اصل پروسه اداری-کلیرنس اشکالی نیست و این حق هر کشوری است که برای حفظ منافع مردمش از ورود افراد خطرناک و ترور---یست جلو گیری کند؛.
این که نوحه عصر تاسوعا بود منتظر نوحه ظهر عاشورام (روز 2شنبه) باشیدBig Grin.ما می توانیم.

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: satusa ، Linspire ، alirezagh ، California ، Hornet ، bita-p ، User ، najibi
خوب کار کردین
فکر کنم اتفاق خوبی صورت بگیرد
البته اگه نرن همه مونو disqualified بکنن که دیگه با کلرنس اذیت نشیم و زود جواب بگیرم
تشکر کنندگان: Linspire ، najibi
(2011-07-24 ساعت 00:16)pefa نوشته:  خوب کار کردین
فکر کنم اتفاق خوبی صورت بگیرد
البته اگه نرن همه مونو disqualified بکنن که دیگه با کلرنس اذیت نشیم و زود جواب بگیرم

لطفا" نظرات منفی ندید.مگه دانشجویانی که اعتراض کرده بودند را از آمریکا اخراج کردند؟...

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: Linspire ، Ashkan78 ، California ، frozen mind ، Hornet ، alirezagh ، bita-p ، satusa ، HOMAYON53 ، Donkey chance ، Ali Sepehr ، dreamer60 ، comrun ، najibi
منم رفتم 2 تا کامنت گذاشتم که چرا بجه ها رو اذیت می کنید
تشکر کنندگان: farnaz82 ، California ، Hornet ، alirezagh ، zohre61 ، bita-p ، satusa ، Linspire ، sunrise ، User ، najibi
دوستان عزیز من هم با ایدی یکی از دوستانم هم کامنت گذاشتم.و از برندگانی که از این سد گذشته اند و الان در امریکا هستند ودوستانی که هنوز مصاحبه نرفته اند هم خواهش میکنم کمک کنند.فقط دلیلی که ممکنه بعضی از دوستان پیغام نگذارند شاید این باشه که خیلی از برندگان هنوز به دوستان و اقوام برنده شدنشون رو نگفته اند(تا تعیین تکلیف نهایی) و با نام اصلی هم در فیس بوک هستند.و چون کامنتشون در صفحه خودشون هم نمایش داده میشه کامنت نمی گذارند.
تشکر کنندگان: alirezagh ، satusa ، Linspire ، ravian ، User ، najibi
(2011-07-24 ساعت 09:17)bita-p نوشته:  دوستان عزیز من هم با ایدی یکی از دوستانم هم کامنت گذاشتم.و از برندگانی که از این سد گذشته اند و الان در امریکا هستند هم خواهش میکنم کمک کنند.فقط دلیلی که ممکنه بعضی از دوستان پیغام نگذارند شاید این باشه که خیلی از برندگان هنوز به دوستان و اقوام برنده شدنشون رو نگفته اند(تا تعیین تکلیف نهایی) و با نام اصلی هم در فیس بوک هستند.و چون کامنتشون در صفحه خودشون هم نمایش داده میشه کامنت نمی گذارند.

دوستانی که این مشکل رو دارند می تونند برای مدتی دسترسی به کامنت ها رو تنها برای خودشان یا دوستان بخصوصشان محدود کنند.

با همین استدلال؛ دوستان امیدوار باشید، تعداد کامنت ها خیلی بیشتر از چیزی است که ما می توانیم ببینم.
تشکر کنندگان: bita-p ، Hornet ، satusa ، User ، najibi
(2011-07-24 ساعت 09:24)alirezagh نوشته:  
(2011-07-24 ساعت 09:17)bita-p نوشته:  دوستان عزیز من هم با ایدی یکی از دوستانم هم کامنت گذاشتم.و از برندگانی که از این سد گذشته اند و الان در امریکا هستند هم خواهش میکنم کمک کنند.فقط دلیلی که ممکنه بعضی از دوستان پیغام نگذارند شاید این باشه که خیلی از برندگان هنوز به دوستان و اقوام برنده شدنشون رو نگفته اند(تا تعیین تکلیف نهایی) و با نام اصلی هم در فیس بوک هستند.و چون کامنتشون در صفحه خودشون هم نمایش داده میشه کامنت نمی گذارند.

دوستانی که این مشکل رو دارند می تونند برای مدتی دسترسی به کامنت ها رو تنها برای خودشان یا دوستان بخصوصشان محدود کنند.

من هم نمي خواستم بعضي از دوستان و آشنايان اين كامنت را ببينند، براي همين رفتم و دسترسی به کامنت هاي روي Wall رو در حالت Only Me گذاشتم.
اطلاعات كامل كيس

تشکر کنندگان: alirezagh ، satusa ، bita-p ، nima.nabizadeh ، User ، najibi
Question 
(2011-07-24 ساعت 09:30)Hornet نوشته:  

من هم نمي خواستم بعضي از دوستان و آشنايان اين كامنت را ببينند، براي همين رفتم و دسترسی به کامنت هاي روي Wall رو در حالت Only Me گذاشتم.

چطوری می شه این کار رو انجام داد؟
تشکر کنندگان:
(2011-07-24 ساعت 09:51)panjere77 نوشته:  
(2011-07-24 ساعت 09:30)Hornet نوشته:  

چطوری می شه این کار رو انجام داد؟

من الان Facebook دم دستم نيست، ولي تا جايي كه يادمه اينجوريه :
بعد از وارد شدن با Username و Password در قسمت بالا سمت راست گزينه Privecy رو ميزنيد (شايد در منويي باشه كه اسمتون رو بالاش نوشته)
بعد پايين اون جدولي كه مياد گزينه Custem است
و از اونجا Post my Wall را رو گزينه Only me تنظيم ميكني.

دوست عزيز اينا رو از تو ذهنم گفتم شايد عبارات و محلها يكم اينور و اونور بشه

موفق باشيد
اطلاعات كامل كيس

تشکر کنندگان: bita-p ، alirezagh ، panjere77 ، najibi
سلام من رفتم و مسائل را در ميان گذاشتم و پيشنهاداتي نيز براشون ارسال كردم.
شماره كيس : 2011AS39xxx
تاريخ مصاحبه: 12 سپتامبر 2011
تاريخ ورود: 19 بهمن 1389- ورود از فرودگاه دالاس
تلاش تلاش تلاش. فقط همین.

تشکر کنندگان: bita-p ، Hornet ، alirezagh ، sunrise ، najibi

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان