کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اعتراض فی.س بوکی در اعتراض به کندی سرعت کلیرنس متقاضیان ویزا
(2011-08-01 ساعت 19:57)saint نوشته:  اقا کلیپو گذاشتن برین ببینین
دقیقه 4:37 در باره فرایند اداری هست اما چیز خاصی نگفته ....
ما داریم تلاشمان رو می کنیم .... اما هیچ راهی برای تسریع این روند وجود ندارد ...

به نظر من نمیشه انتظار داشت، ایشان اعلام کنند، باشه من بخاطر اعتراض های شما با fbi صحبت میکنم که پروسه کوتاه شه. به هر حال ایشان مرد سیاست هستند. اما من فکر می کنم نکته صحبت های ایشان زمانی بود که اعلام کردند بیش از 100 مورد از سوالات درباره پروسه اداری هست. این نشان میده ما کارمون رو انجام دادیم و اگه قدرت تاثیرگذاری داشته باشیم (که داریم) تاثیرمون رو گذاشتیم.
تشکر کنندگان: dreamer60 ، HAMEDMIM ، satusa ، Linspire ، zerogalaxy ، rayan.s ، Hornet ، alisarshar ، frozen mind ، najibi ، mim ، vahidvm60 ، Kaveh90 ، California ، bfarhadm ، comrun ، nasnam
مهم اینکه ما تونستیم...!
شماره کیس:2011AS00030XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی: خرداد 89
کنسولگری: آنکارا
ارسال فرمهای سری اول:13 July
کارنت شدن کیس:May 2011
دریافت نامه دوم:20 June
مصاحبه:July 12
دریافت کلیرنس:7 سپتامبر
دریافت ویزا:13 سپتامبر
تشکر کنندگان: dreamer60 ، HAMEDMIM ، Linspire ، alirezagh ، rayan.s ، Hornet ، HOMAYON53 ، najibi ، samadi2050 ، California ، bfarhadm ، frozen mind ، comrun
من برنامه رو ديدم . جالبه اونجا كه اشاره ميكنه 100 نفر براي پرئسه اداري سوال دارن نمي گه كه اينا اكثرا لاتاري هستند و ميزن صحرا كربلا و ميگه دانشجو ها بايد مداركشونو زودتر بفرستن كه كارشون طول نكشه. اينا خودشون از اينكه اين روند طول بكشه يا نكشه زياد ناراضي نيستن. چون به هر حال اون 819 دلار را از هركسي گرفتن . حالا مي خواد ويزا بياد يا نياد. تازه اگر يك تعدادي هم نگيرن مي تونن جلوي رئيساشون فيلم بيان كه بله ما در مورد مسئله عدم اجازه ورود بعضي افراد خيلي سخت گيريم و ... .

عصباني هستم.
شماره كيس : 2011AS39xxx
تاريخ مصاحبه: 12 سپتامبر 2011
تاريخ ورود: 19 بهمن 1389- ورود از فرودگاه دالاس
تلاش تلاش تلاش. فقط همین.

تشکر کنندگان: Hornet ، alisarshar ، satusa ، HAMEDMIM ، najibi ، mim ، sepinod ، samadi2050 ، dreamer60 ، California
سلام
لطفا از بحثهای حاشیه ای خودداری کنید تمام دوستانی که اینجا هستند به اندازه کافی استرس دارند به جای خالی کردن استرس بر سر یکدیگر سعی کنید که به هم ارامش ببخشید
باتشکر از همه دوستان
با ارزوی موفقیت در کسب کلیرنس تمام دوستان
آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی
معذوری اگر در طلبش میکوشی
باقی همه رایگان نیرزد هشدار
تا عمر گرانبها بدان نفروشی
تشکر کنندگان: Linspire ، im-i ، Hornet ، vahidvm60 ، dreamer60 ، alirezagh ، HAMEDMIM ، alisarshar ، frozen mind ، satusa ، HOMAYON53 ، comrun ، ravian
بله اینها چک امنیتی انجام بدهند اما در حد معقول ودر حد متعارف نه اینکه چند روز کوتاه مونده بخاطر کم کاری خودشان پرونده قبول شدگان راکد بماند ودر آخربعلت جواب ندادن از سوی خودشان پرونده باطل بشه کسی با چک امنیتی مخالف نیست اما در کنارش نباید حق کسانی که ماهها تلف شده ومیلیونها تومان هرینه کردند به باد فنا بره.

(2011-08-01 ساعت 09:53)satusa نوشته:  سلام دوستان
طبق قرار قبلي امروز آقاي آلن جواب سوالات رو بايد بده و ويدئوي آن توي سايت قرار مي گيره.

همه ما اعتراضمون رو كرديم و كاري كه از دستمون بر مي آمد رو انجام داديم. اميدوارم يه نتيجه خوبي بده ولي بعيد ميدونم اينا بر خلاف ميل خودشون كاري بكنند. اين موضوع براشون خيلي اهميت داره و كاملا هم آگاهانه دارند كارشون رو مي كنند و تا خودشون هم نخواهند چيزي رو تغيير نمي دهند. در مورد دانشجويان هم يه تصميمی گرفتند ولي يه تبصره توش گذاشتند كه عملا با قبل هيچ تفاوتي نداشته باشه و سختگيري كليرنس رو تحت تاثير قرار نده.
من چندين بار يه پست گذاشتم مبني بر اينكه سربازي اجباري و يا كارمند معمولي دولتي و تحصيلات دانشگاهي و ... داشتن، دليلي بر ارتباط فرد با اين سيستم نمي باشد و دقيقا مشكل اصلي مون رو هدف قرار دادم ولي هيچكدومش رو نشون نميداد اين در حالي بود كه اون قسمتها رو كه پاك مي كردم بدون مشكل نمايش داده مي شد و يا اگر در پستهاي ديگه مي نوشتم نمايش داده ميشد. كامنتهاي مربوط به يك پست ديگر رو كه مي خوندم ديدم يكي ديگه از دوستان هم همين موضوع رو ظاهرا نتونسته بود بيان كنه و توي پست ديگري اعلام كرده بود.

اميدوارم اين عدم نمايش آگاهانه نبوده باشه و فقط تصادفي يا به دلايل ديگه بوده باشه. در غير اينصورت فقط بايد شانس بياريم و اميدوار باشيم خدا كمكمون كنه.

2012AS19000
Ankara
یکضرب
هجرت: جولای2012

تشکر کنندگان: nahid.t

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان