کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
پرسش و پاسخ
سلام

با توجه به اینکه دانشگاه دولتی شهر ما رشته مترجمی زبان رو نداره و به جای اون زبان و ادبیات انگلیسی داره موقعیت کاری رشته زبان و ادبیات انگلیسی در استرالیا چطوره ؟

اینو عرض کنم که دانشگاه پیام نور شهر ما رشته مترجمی زبان رو داره ولی نمیدونم مدرک دانشگاه پیام نور در استرالیا مورد تاییده یا خیر ؟

دوستانی که اطلاع کافی دارن کمک کنن لطفا
پاسخ
تشکر کنندگان: saeide-72 ، msar
با سلام و عرض ادب
برادر من تا سه ماه ديگر از طريق كشور تايلند وارد استراليا مي شود. فكر كنم با ويزاي تحصيلي وارد استراليا مي شود و هنوز معلوم نيست به كدوم شهر مي رود ميخواستم بدونم شما شخصي را آنجا ميشناسيد كه اگر براي برادرم مشكلي پيش اومد بتونه كمك بگيره و اينكه چطوري ميتونه مكاني براي اسكان پيدا كند و به طور كلي اول از همه او را راهنمايي كند.ايراني ها اونجا انجمني دارند كه به من معرفي كنيد. به طور كلي ميتونه فوري كار پيدا كنه. با ويزاي تحصيلي حتما بايد سر كلاس برود.
با سپاس
[/php]
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
برادر شما ابتدا بايد قبل از رفتن ازمحل اسكانش اگاهي كامل داشته باشد وبه قول معروف بي گدار به اب نزند و
از طريق سفارت ايران در استراليا انجمن مورد نظر خود را پيدا كند وبعد از ان به فكر اقامت گرفتن دراستراليا باشد زيرا با هزينه هاي بالاي استراليا اول بايد يك كاري براي خود پيدا كند كه البته اگر مدرك تحصيلي قابل ارائه داشته باشد خيلي سريع ميتواند به اهدافش برسد. موفق باشيد
پاسخ
دوست عزیز . موضوع مطرحه شما با کشور استرالیا سنخیت ندارد . زیرا استرالیا بسیار قانونمند و مدرن است . شما با هر ویزایی بخواهید به این کشور بروید کاملا حساب شده خواهد بود . اگر کسی بخواهد از طریق تحصیلی برود حتما شهر و دانشگاه آن و نیز کلیه وثیقه های لازم کاملا - کاملا - کاملا مشخص است . ایشان در صورتی که دانشو باشند میتوانند از قسمت امور بین الملل دانشگاه مربوطه خود بهترین کمک را دریافت کنند . البته اگر ورودشان غیر قانونی باشد از هم اکنون نوید بد ترین شرایط را به ایشان بدهید که من امیدوارم اینگونه نباشد .
(2011-06-20 ساعت 16:51)sufiaadetoro نوشته:  برادر شما ابتدا بايد قبل از رفتن ازمحل اسكانش اگاهي كامل داشته باشد وبه قول معروف بي گدار به اب نزند و
از طريق سفارت ايران در استراليا انجمن مورد نظر خود را پيدا كند وبعد از ان به فكر اقامت گرفتن دراستراليا باشد زيرا با هزينه هاي بالاي استراليا اول بايد يك كاري براي خود پيدا كند كه البته اگر مدرك تحصيلي قابل ارائه داشته باشد خيلي سريع ميتواند به اهدافش برسد. موفق باشيد

سوفیای عزیز از اینکه خود را در انجمن سهیم میدانید ممنون هستم ولی دو نکته را لازم میدانم عرض کنم . اول اینکه سفارت استرالیا در اینگونه موارد کمک زیادی نمیکند و دوم اینکه کسی که برای تحصیل به استرالیا میرود بیشتر از کار نمیه وقت نمیتواند پیدا کند آنهم بعد از طی شرایط خاص خود . اگر کسی بدون پشتوانه مالی قصد ادامه تحصیل داشته باشد هم از تحصیل باز خواهد ماند و هم شانس گرفتن اقامت . لطفا در خصوص اطلاعات کشور استرالیا کمی دقت فرمایید . با کشور های دیگر بسیار متفاوت است
بزرگترین لذت در دنیا انجام کاری است که دیگران میگویند نمیتوانی...!!!
پاسخ
دوستان عزیز لطفا کلیه سوالات خود در زمینه ویزای دانشجویی در قاره اقیانوسیه را در این قسمت مطرح فرمایید . مطمئنا هر کدام از دوستان جوابی داشته باشد ارائه میکند و تیم مدیریت نیز بر صحت این سوال و جواب رسیدگی خواهد کرد . موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: Linspire ، ابی22 ، seravin ، ghalandar_img ، msar
مدیر گرامی درود بر شما
.....
میخواستم یه لطف کنید در مورد تحصیل در نیوزیلند و استرالیا چند خطی توضیح دهید .( اگه امکان داره کالج )
هزینه ها و شرایط و .... و..... و.... و.....
---------
اگه آمریکا با ویزا موافقت نکرد شاید از اقیانوسه پذیرش بگیرم ....
......................
با تشکر فراوان .....
موفقیت های بزرگ لازمه اراده ی قوی هستند.!
پاسخ
تشکر کنندگان: farzad-it ، msar
میخواستم بدونم که اگر عموی من با مدارک من منو در یک آموزشگاه در استرالیا ثبت نام کنه به من ویزای تحصیلی تعلق میگیره؟
خداوند انسان را آزاد آفرید و انسان بندگی را برگزید
پاسخ
(2011-08-04 ساعت 01:28)arvin2000 نوشته:  میخواستم بدونم که اگر عموی من با مدارک من منو در یک آموزشگاه در استرالیا ثبت نام کنه به من ویزای تحصیلی تعلق میگیره؟

تا جایی که من میدونم ثبت نام شرط لازم هست ولی کافی نیست و شما برای تکمیل مدارک در سفارت باید نمره آیلتس خود را ارائه فرمایید . با ثبت نام تنها من ندیدم کسی ویزا بگیرد . موفق باشید

پاسخ
تشکر کنندگان: ابی22 ، msar
درود دوستان ....
یه سوال میخواستم بدونم برای پذیرش از نیوزیلند یا استرالیا ، معدل دیپلم هم در هنگام پذیرش تاثیر گذار هست یا نه ؟
و آیا مدرک های غیر مرتبط با دیپلم ، در هنگام پذیرش امتیاز محسوب میشود ؟؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: farzad-it ، msar
درود دوستان خوب ....
2 سوال داشتم :
آیا امکان پذیرش رشته های گرافیک ، طراحی ، طراحی صنعتی ، معماری و عمران در نیوزیلند و استرالیا وجود دارد ؟
اگر وجود دارد به چه صورت هست ؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، msar
سلام
پذیرش که امکان پذیر هست فقط اینو بدون با گرون شدن پول این دو کشور در سطح جهانی الان درس خوندن در این کشورها خیلی گرون در میاد الان دلار استرالیا حدود 1300 تومن و دلار نیوزلند حدود 900 تومن هست و سالی 40.000 دلار هرکدوم از این کشورها هزینه سالیانه هست که البته نیوزلند ارزونتر تموم میشه پیشنهاد من اینه که به سایت زیر بری و اطلاعات بیشتر را در انجا بگیری
http://www.applyabroad.org/forum/forumdi...B%8C%D8%A7

http://www.applyabroad.org/forum/showthr...9%86%D8%AF
آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی
معذوری اگر در طلبش میکوشی
باقی همه رایگان نیرزد هشدار
تا عمر گرانبها بدان نفروشی
پاسخ
تشکر کنندگان: ابی22 ، رامین راد ، farzad-it ، ghalandar_img ، fafa k.a.f ، msar
استراليا يك كشور انگليسي زبان است و از اين نظر بر بسياري از مراكز آموزشي ديگر كشورهاي جهان برتري دارد.
مراكز آموشي استراليا در مقايسه با مراكز تحصيلي ساير كشورهاي نيمكرة غربي، از هزينه‌هاي زندگي و تحصيلي بسيار مناسبتر و سطح تحصيلي بالاتر برخوردار است.
مراكز آموزشي استراليا پيوسته با نيازهاي فرهنگي و مذهبي محصلين همراه هستند و در جهت تطبيق آنان با شرايط محيط جديد، ياريشان مي‌كنند.
تحصيل در مراكز آموزشي استراليا در محيطي امن، آرام و مفرح صورت مي‌پذيرد.
رشته‌هاي مختلف زبانهاي آموزشي با شرايط تحصيلي مناسب در اختيار علاقه‌مندان مي‌باشد.
برنامة دانشگاهها و مراكز آموزشي استراليا متناسب و با توجه به نيازهاي دانشجويان و دانش‌آموزان بين‌المللي تنظيم گرديده است.

مراكز آموزشي استراليا به تمامي استانداردهاي آموزشي مجهز مي‌باشند و منطبق با ‌آن محصلين خارجي را مي‌پذيرند.
استراليا از بزرگترين اجتماعات چند فرهنگي و هماهنگ دنياست كه مردمانش خيلي گرم و صميمي مي‌باشند و به راحتي اتباع ديگر كشورها را پذيرا مي‌شوند.
امكان كار در حين تحصيل براي همة دانشجويان و دانش‌آموزان در استراليا وجود دارد. هر يك از اين محصلين مي‌توانند در خلال ترم تحصيلي خود تا بيست ساعت در هفته و در هنگام تعطيلات به طور تمام وقت به كار بپردازند. اجازة كار بلافاصله پس از آغاز تحصيل فراهم مي‌شود.
منبع : غریبه
پاسخ
تشکر کنندگان: رامین راد ، mahannn4779 ، saeide-72 ، msar
درود بر دوستان گرامی
هدف از راه اندازی این موضوع ، نظرات و راهکارها و راهنمایی ها و تجربیات در مورد اشتغال به کار دانشجویان در حین تحصیل می باشد ....
دوستان لطفا سوالات و نظرات و تجربیات خود را در این قسمت قرار دهید تا دیگر دوستان و کاربران از این اطلاعات استفاده کنند ...
پاسخ
تشکر کنندگان: kavoshgarnet ، ghalandar_img ، msar
درود بر دوستان مهاجر....

توضیحی در مورد اشتغال به کار دانشجویان بین الملل :
دانشجویان بین المللی می توانند در هنگام تحصیل در دانشگاه های استرالیا 20 ساعت در هفته را به کار مشغول شوند .( البته با مجوز کار که در هنگام صدور ویزای دانشجویی ارائه می شود .)
دانشجویانی که قبل از سال 2008 ویزای دریافت کرده اند باید جداگانه اقدام به دریافت مجوز کار کنند .
دانشجویان قبل از شروع دانشگاه نمیتوانند به کار مشغول شوند .
اگر همراه با خانواده هستید ، خانواده شما می توانند تا 20 ساعت در هفته کار کنند و اگر شما در رشته ارشد و دکترا در حال تحصیل هستید خانواده شما می تواند بدون محدودیت به کار مشغول شوند و این یک منبع درآمد برای خانواده و شما می باشد ... ( منظور از خانواده همسر و فرزندان می باشد )

دانشجویان بین الملل معمولا در دانشگاه ها و ادارات و فروشگاه ها و یا مشغال جزیی مشغول به کار می شوند ...
دانشجویان بسته به نوع کار ساعتی حدود 10 الی 17 دلار در آمد می توانند کسب کنند ....
اگر دنبال در آمد بیشتر هستید می توانید با تریس خصوصی دانشجویان جوانتر ساعتی حدود 50 دلار در آمد داشته باشد ....
-----
دوستان و کاربران گرامی خواهشمندم هرگونه سوالات مربوط به اشتغال به کار دانشجوی را در این تاپیک مطرح کنند و از دوستانی که تجربه ای در این گون زمینه ها دارند خواهشمندم تجربیات خودشون رو در اختیار دیگر کاربران بگذارند ...
با تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان: farzad-it ، kavoshgarnet ، ghalandar_img ، fafa k.a.f ، msar
سلام

میخواستم ببینم آیا کسی که دارای فامیلی (در حد Uncle , aunt) در استرالیا هست که اقامت دائم داشته باشه ، امتیاز خاصی براش وجود داره که بتونه ویزا بگیره و خودش هم اقامت دائم بگیره؟
ممنون
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان