کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بهترين رشته براي پذيرش گرفتن
من ميخواستم امسال انتخاب رشته كنم براي ليسانس.اما نمي دونم براي رفتن به خارج از ايران (بورسيه گرفتن از آمريكا-كانادا-اروپاي غربي)چه رشته اي بزنم.بعضي ها مي گن رشته ي پايه يا حتي مديريت باشه اما از دانشگاه هاي تهران باشه.اما من فكر مي كردم كه با مهندسي ها بهتر ميشه رفت.من بايد تا چند روز ديگه انتخاب رشته كنم. اگه كمكم كنيد بهترين رشته براي رفتن رو انتخاب كنم ممنون مي شم.
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
(2011-08-06 ساعت 01:32)isan نوشته:  من ميخواستم امسال انتخاب رشته كنم براي ليسانس.اما نمي دونم براي رفتن به خارج از ايران (بورسيه گرفتن از آمريكا-كانادا-اروپاي غربي)چه رشته اي بزنم.بعضي ها مي گن رشته ي پايه يا حتي مديريت باشه اما از دانشگاه هاي تهران باشه.اما من فكر مي كردم كه با مهندسي ها بهتر ميشه رفت.من بايد تا چند روز ديگه انتخاب رشته كنم. اگه كمكم كنيد بهترين رشته براي رفتن رو انتخاب كنم ممنون مي شم.

تا اونجایی که من میدونم IT و کامپیوتر توی خارج خیلی کاربرد داره
برای پذیرش گرفتن هم فکر نکنم که ربطی داشته باشه که مدرک شما از کجا باشه
خداوند انسان را آزاد آفرید و انسان بندگی را برگزید
پاسخ
تشکر کنندگان: isan ، ابی22 ، farzad-it ، msar
چرا كسي ديگه جوابمو نمي دههههههههههه.من تا چند وقته ديگه بايد انتخاب رشته كنم .plz help me
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
(2011-08-08 ساعت 00:57)isan نوشته:  چرا كسي ديگه جوابمو نمي دههههههههههه.من تا چند وقته ديگه بايد انتخاب رشته كنم .plz help me

دوست گرامی اندکی در انجمن ها جستجو کنید و مطالب را مرور نمایید به احتمال زیاد به نتیجه خواهید رسید ....
دوستان اگر در این زمینه اطلاع کافی دارند دوستمان را راهنمایی کنند .
.....
دوست من مثلا آمریکا برای رشته نانو تکنولوژی پذیرش نمی گیرد البته تا اندکی قبل .... و رشته های نظامی و 1 یا 2 رشته دیگر که تحت هیچ شرایطی پذیرش نمی گیرد ...
مثل همسر برادرم از هند در رشته نانو تکنولوژی پذیرش گرفت که بعد از مدرک دکتری به آمریکا برود برای ادامه ، و بعد از چند ماهی آمریکا اعلام کرد که در این رشته پذیرش به دانشجویان ایرانی نمی دهد ...
البته این موضوع مربوط به 6 ماه قبل می باشد و تا الان نمی دانم از تحریم در آمده یا نه .....
موفقیت های بزرگ لازمه اراده ی قوی هستند.!
پاسخ
تشکر کنندگان: farzad-it ، mehdi2014 ، msar
(2011-08-06 ساعت 01:32)isan نوشته:  من ميخواستم امسال انتخاب رشته كنم براي ليسانس.اما نمي دونم براي رفتن به خارج از ايران (بورسيه گرفتن از آمريكا-كانادا-اروپاي غربي)چه رشته اي بزنم.بعضي ها مي گن رشته ي پايه يا حتي مديريت باشه اما از دانشگاه هاي تهران باشه.اما من فكر مي كردم كه با مهندسي ها بهتر ميشه رفت.من بايد تا چند روز ديگه انتخاب رشته كنم. اگه كمكم كنيد بهترين رشته براي رفتن رو انتخاب كنم ممنون مي شم.
دوست گرامی شما میتونید در رشته های کامپیوتر نیز پذیرش بگیرید ... رشته های کامپیوتر نیز رشته های عالی در آمریکا هستند ....
...
برای گرفتن بورس اگر با استاد مکاتبه کنید خیلی عالی است . استاد راهنما میتونه در این مرحله خیلی به شما کمک کنه... یک رزومه موفق در مورد كار و تحصيل ميتونه اولين قدم در جهت مکاتبه با استاد باشه.
( منبع : زمان پذیرش از دانشگاه هند توسط همسر برادرم )
موفقیت های بزرگ لازمه اراده ی قوی هستند.!
پاسخ
تشکر کنندگان: isan ، tamanna ، mehdi2014 ، msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان