کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اعتراض مستقیم به کا.خ سفید در مورد مدت زمان کلیرنس برای ایرانیان
دوستان عزیز من آدرس یک سایت را به شما معرفی می کنم که آقای اوباما شخصا" از همه خواسته اند هر گونه اعتراض یا پیشنهاد در روند اداری مربوط به آمریکا را مستقیما" با ایشان در میان بگذارند و قول مساعد براری بررسی و اقدام سریع داده اند . من فکر می کنم اگر از ایشان بخواهیم دستور کاهش مدت زمان کلیرینس (مراحل اداری) را در مورد ایرانیان بدهند مثمر ثمر واقع خواهد شد. این سایت بر خلاف برنامه آقای آلن (اعتراض فیس بوکی ) موردی و برای مدت زمان محدود نمی باشد. به امید اینکه این اقدام در جهت تسریع مراحل کلیرینس خودمان و آیندگان مثمر ثمر واقع شود. لازم به یادآوری است برای دسترسی به این سایت نیاز به پ یل ت ر ش ک . دارید . ضمنا"پس از تکمیل قسمت مشخصات در فیلدهای مربوطه در قسمت Subject حتما" گزینه Immigration را انتخاب کنید و در قسمت Message تقاضای خود را به زبان انگلیسی بنویسد. http://www.whitehouse.gov/contact?utm_so...gn=deficit

سفارت ابوظبی
تاریخ مصاحبه اواسط 2010JUN
نوع ویزا سرمایه گذاری
پاسخ
دوستان عزیز استفاده ازمتونی که برای اعتراض فیس بوکی استفاده کردیم مناسب است ،فقط تیتر آن پریزیدنت اوباما باشد. از عزیزانی که توانائی دارند تا متن های مناسب انگلیسی برای استفاده دیگران قرار دهند کمال تشکر را دارم .

سفارت ابوظبی
نوع ویزا سرمایه گذاری
پاسخ
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، Linspire ، eblam ، bsbali ، smebi2011 ، Tomas ، dinadino228 ، farshadsh ، soruosh ، msar
این آمریکایی ها که گفتن ما برای ایرانیها شرایط بهتری رو فراهم می آوریم تا بهتر و زودتر پاسخگوی آنها باشیم . و حتی تعداد کارمندان سفارت ابوظبی و کنسولگری آمریکا در دبی و سفارت در آنکارا رو افزایش میدیم .
حالا اینطور که بچه های مهاجرسرا دارن اعتراض می کنن ، فکر نکنم به قولشون عمل کرده باشند .
امیدوارم زودتر کلیر بشید و یا جوابتون بیاد .
موفقیت های بزرگ لازمه اراده ی قوی هستند.!
پاسخ
تشکر کنندگان: im-i ، eblam ، smebi2011 ، sam11 ، Tomas ، farshadsh ، soruosh ، msar
دوستان عزیز خوشبختانه در جواب تقاضای من از بازرسی وزارت امور خارجه با من مکاتبه شد ویک شماره محرمانه
Reference hotline number
به من تخصیص داده اند و اعلام نموده اند تقاضای من از کاخ سفید برای آنها ارجاع شده است و اطمینان داده اند مسئله جهت پیگیری به دفتر اجرائی وزارت امور خارجه در واشنگتن ارسال شده است و به زودی از نتیجه مرا مطلع خواهند کرد و در زیر نامه هم محرمانه ذکر گردیده است. به امید اخذ ویزا به راحتی برای همه دوستان منتظر

سفارت ابوظبی
نوع ویزا سرمایه گذاری
پاسخ
تشکر کنندگان: Linspire ، bsbali ، gadfly ، eblam ، غزل عسکری ، comrun ، da2016 ، amir2640 ، smebi2011 ، sam11 ، Tomas ، farshadsh ، Arashiv ، valencia ، soruosh ، msar
دوستان کسی میتونه در نوشتن یک متن برای اعتراض به من کمک کنه؟
نوع ویزا: k1
دریافتreceipt number:دسامبر2012
سرویس سنتر:کالیفرنیا
دریافت نامه نقص مدارک:اگست 2013
اپروو:سپتامبر2013
دریافت نامه حاوی کیس نامبر: دوم نوامبر
سفارت:ابوظبي. مصاحبه:فوريه٢٠١٤
پاسخ
تشکر کنندگان: im-i ، smebi2011 ، eblam ، Tomas ، farshadsh ، mohammad.maleki ، msar
با عرض سلام من که دیگه کلأ ناامید شدم و مسئله مهاجرت به آمریکا را بوسیدم و گذاشتم کنار. وقتی دولتی اینقدر مشکل ایجاد میکنه حتمأ از ورود بعضی ها به کشورش احساس راحتی نمی کنه0(البته شانس هم خیلی دخیله). به هر حال برنامه زندگیم خیلی تغییر کرده و دیگه به مهاجرت فکر نمی کنم.
پاسخ
تشکر کنندگان: smebi2011 ، eblam ، sam11 ، Tomas ، farshadsh ، msar
(2011-09-16 ساعت 18:30)bahman sabourizadeh نوشته:  با عرض سلام من که دیگه کلأ ناامید شدم و مسئله مهاجرت به آمریکا را بوسیدم و گذاشتم کنار. وقتی دولتی اینقدر مشکل ایجاد میکنه حتمأ از ورود بعضی ها به کشورش احساس راحتی نمی کنه0(البته شانس هم خیلی دخیله). به هر حال برنامه زندگیم خیلی تغییر کرده و دیگه به مهاجرت فکر نمی کنم.
متاسفانه این مسائل کاغذبازی برای جمعیت زیادی (نه فقط عده زیاد یا فقط ایرانیها) مشکل ساز شده و زندگیها و حتی خانواده های زیادی در تعلیق هستن. گاهی اوقات که سری به صفحات ادارات امور کنسولی یا سفارتخانه ها در ف ی. س ب. و. .ک میزنم، در والها یا دیسکاشنها چنان گرفتاریهایی برای ملیتهای مختلف از جمله ایرانیها میبینم که مشکلات خودم کوچک به نظر میرسه و آروم میشم Sad امیدوارم یک تحول اساسی در این پروسه (بخصوص از زمان مصاحبه) انجام بشه تا اینقدر آدم متضرر نشن و لااقل افرادی که در آینده به این مرحله میرسن با نظم و شفافیت کارشون انجام بشه. البته ظاهرا الان در آمریکا اینقدر مسائل عمده تری مطرح هستند که این مساله که برای ما که درگیرش هستیم مهمترینه، یا به چشم نمیاد یا اولویتی نداره

پاسخ
تشکر کنندگان: Blaze ، بنفشه ، SH1A2R3 ، smebi2011 ، eblam ، sam11 ، Tomas ، farshadsh ، gholami_sam ، Rock ، msar
سلام راستش این موضوع نا امیدی بحث جالبی از زندگی ما شده !

فعلا که هم این ور هم اون ور نا امیدیه

من که سعی میکنم علی رغم یک سال انتظار به زندگیم ادامه بدم و روزی هم شد که چه بهتر در غیر این صورت دنیا به پایان نمیرسه !

صبور بودن انگار بخشی از شرنوشت ماست !
پاسخ
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، smebi2011 ، eblam ، sam11 ، Tomas ، farshadsh ، gholami_sam ، msar
دوستان عزیز رفتم تحیقق کردم و فهمیدم این ها صحبت های دیروز باراک اوباما در دومین مراسم تحلیف ریاست جمهوری درباره ی مهاجرت بوده.
باراک اوباما:
. سفر ما کامل نخواهد بود مگر آنکه به مهاجران مشتاق و امیدواری که آمریکا را سرزمین فرصت ها می دانند ، خوشامد بگوئیم.
ولی سخنانی که امروز بیان کردم، خیلی متفاوت از سوگندی نیست که یک سرباز در زمان دریافت نشانی برای انجام وظبفه اش ادا میکند و یا در زمان تعبیر رؤیای یک مهاجر برای دریافت شهروندی این کشور.

((در کل خواستار اصلاح قانون مهاجرت شده.))
خدا کنه این صحبت ها یه تاثیری داشته باشه.
لاتاری 2016
کیس نامبر:***1
تاریخ سابمیت فرم :MAY 31
تاریخ مصاحبه:1 نوامبر
کلیرنس AP    
اپدیت ها:9 دسامبر
25 ژانویه
2 مارچ
9 مارچ
10 مارچ
تاریخ کلیر:10 مارچ در سایت سفارت ابوظبی abudhabiivo.net

پاسخ
سلام من مصاحبه ام ابوظبی بود برخوردشون خیلی خوب بود هرکسی که مدارکش مشکلی نداشت بهش گفتند case number تو سایت چک کنید حداکثر2 ماه طول می کشه این روند کار اداری مشکلی نیست
الی1
CR1
تشکیل پرونده:Jan-2013
دریافت نامه مصاحبه feb 2013
تاریخ مصاحبه 2013-24april
محل مصاحبه:ابوظبی
کلیرینس:10 دسامبر 2013
پاسخ
تشکر کنندگان: sanbad ، msar
سلام آیا ویزا رو دریافت کردید؟
Interview 27-jun-2013/ ankara/ clearance 2- july -2014
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
(2014-02-04 ساعت 14:03)jafarpourmh نوشته:  سلام آیا ویزا رو دریافت کردید؟
به امضاء ایشون دقت کنید پاسختون رو میبینید
تاریخ مصاحبه 2013-24april
محل مصاحبه:ابوظبی
کلیرینس:10 دسامبر 2013
مهاجر خانوادگی (F3) ساکن لانگ ایلند نیویورک و به زودی دالاس ، تقاضای اولیه سپتامبر 2002 - صدور ویزا نوامبر 2014
پاسخ
تشکر کنندگان: Nightsky007 ، ali 1346 ، azem2014 ، msar
حالا واقعا اعتراض سودي هم داشته؟
كاش دوستان نتيجه رو ميگفتن
پاسخ
دوستان عزیز سلام
موضوع از این مشکلات فرا تر است. سفارتهای آنکارا و ایروان در چند اقدام مشابه به خانواده ها بطور ناقص ویزا داده اند(لاتری 2014) از جمله خود من که با وجود دشتن فرزند های کوچک به خودم و فرزندان ویزا دادند ولی به همسرم بدلیل پایان یافتن ویزا ، ویزا ندادند و خانواده ما را در سردرگمی برده اند.همسر من فقط معلم ابتدایی بوده و کلیرینس 6 ماه طول کشیده
پاسخ
دوستان به نظرتون این مسئله جواب می ه

کلا همیشه روی ایرانیها حساس بودن

دوستان کسی هست که بتونم اطلاعات دقیق ااز این موضوع بگیرم
نفراصلی همسرم،سرباز معلم، نیروی انتظامی،تدریس خصوصی زبان، تاریخ مصاحبه 10 جون ابو ظبی، کیس نامبر:2015AS564x
اپدیت نفراصلی:10، 26، 30 jul21،26,□□ jun (شبانه)،28jul(سفارت)□□4و 10 آگوست□□8سپتامبر در جواب ایمیل، 9سپتامبر با/، 10 سپتامبر باOR
اپدیتهای خودم:10، 26، 30 jun(شبانه) □□26 jul(سفارت)، □□10آگوست، 10سپتامبر با/
کلیرنس:10سپتامبر♥♥♥♥♥
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان