کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: شماره کیس سال 2012 شما در کدام محدوده است؟ (عدد بعد از AS در نامه قبولی)
زیر 10000
12.65%
32 12.65%
10000 تا 20000
10.28%
26 10.28%
20000 تا 30000
13.44%
34 13.44%
30000 تا 40000
12.25%
31 12.25%
40000 تا 50000
14.62%
37 14.62%
50000 تا 60000
18.58%
47 18.58%
60000 تا 100000
18.18%
46 18.18%
مجموع 253 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شماره کیس برندگان ۲۰۱۲
سلام

لطفا اگر جزء برندگان 2012 هستید لطفا در نظرسنجی بالای صفحه شرکت کنید.

جهت مشاهده موضوع مشابه در انجمن برندگان سال 2010 اینجا را کلیک کنید.
جهت مشاهده موضوع مشابه در انجمن برندگان سال 2011اینجا را کلیک کنید.
آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی
معذوری اگر در طلبش میکوشی
باقی همه رایگان نیرزد هشدار
تا عمر گرانبها بدان نفروشی
تشکر کنندگان: s$s ، Ali Sepehr ، behzad7 ، 3rip ، genix21 ، t.azimaie ، hamid_reza ، SH1A2R3 ، ali72 ، smith
تو موضوع نظر سنجی به جای 2012 به اشتباه 2011 زده شده، اگر ممکنه درست بشه
با تشکر
شماره کیس: 22xxx
کنسولگری: ankara
تاریخ مصاحبه: February
تاریخ دریافت کلیرنس: 9 - may
جمع هزینه ها: ~ 5 میلیون تومن
1 نفر
تشکر کنندگان: ParsTrader ، amir-2012 ، SH1A2R3 ، bahram_hedayati
با سلام بر همگي
من 16 july سايت www.dvlottery.state.gov/esc/ را چك كردم و پيغامي گرفتم مبني بر اينكه در مرحله اول انتخاب شدم . شماره كد من اين است ***2012AS00049 . كسي مي داند معني اين كد چيست . من مي خواهم بدانم چقدر شانس برنده شدن دارم .
معني اين كد اين است كه من در 50000 تايي اول هستم يا چيز ديگري است ؟
با سپاس
تشکر کنندگان: SH1A2R3
سلام دوست عزیز خوش آمدید
معنی این کد اینه که شماره پرونده شما بین صد هزار تا اون شماره هست. ولی الزاما به این معنی نیست که ویزای آمریکا خواهید گرفت. اما اگر پروسه کاری رو درست پیش ببرید و از نظر اونها مشکلی نداشته باشید به احتمال زیاد ویزای آمریکا میگیرید. اما چون کیس نامبرتون نسبتا بالا هست سال دیگه همین موقعها تکلیف ویزاتون مشخص میشه.

جای سوالات در این مورد این تاپیک هست.
تشکر کنندگان: ParsTrader ، saeed_n_m ، nitrogen ، SH1A2R3 ، arman_m ، kamilia modi
دوستان عزیز به اعتقاد من در شرایطی که شما تمام گزینه ها را با فاصله 10000 تایی طرح کرده اید گزینه آخر که یک بازه 40000 تایی را در بر می گیرد اصلا اصولی و قابل استنتاج نیست. در صورت امکان لطفا کیس نامبرهای بزرگتر از 60000 را نیز در 4 دسته 10000 تایی تقسیم بندی کنید که بتوان با استناد به آن به یک نتیجه گیری کلی و اجماع نظر رسید. من کاملا به علم آمار آشنایی دارم، هم به واسطه رشته تحصیلی ام و هم به واسطه شغلم. جسارتا این رای گیری با این گزینه ها به هیچ عنوان اصولی نیست. فاصلۀ عددی بین عدد بزرگ و کوچک یک طبقه باید کاملا برابر با سایر طبقات باشد نه 4 برابر آن!!!!
امید که توجه کنید. موید باشید
تشکر کنندگان: ParsTrader ، behzad7 ، daria ، afshin4749 ، amiry ، frozen mind ، SH1A2R3
(2011-08-15 ساعت 01:09)nellyala نوشته:  دوستان عزیز به اعتقاد من در شرایطی که شما تمام گزینه ها را با فاصله 10000 تایی طرح کرده اید گزینه آخر که یک بازه 40000 تایی را در بر می گیرد اصلا اصولی و قابل استنتاج نیست. در صورت امکان لطفا کیس نامبرهای بزرگتر از 60000 را نیز در 4 دسته 10000 تایی تقسیم بندی کنید که بتوان با استناد به آن به یک نتیجه گیری کلی و اجماع نظر رسید. من کاملا به علم آمار آشنایی دارم، هم به واسطه رشته تحصیلی ام و هم به واسطه شغلم. جسارتا این رای گیری با این گزینه ها به هیچ عنوان اصولی نیست. فاصلۀ عددی بین عدد بزرگ و کوچک یک طبقه باید کاملا برابر با سایر طبقات باشد نه 4 برابر آن!!!!
سلام
دوست عزیز از توجه شما سپاسگذارم
بنده هم کمی به علم امار با توجه به کارم و ... اشنایی دارم
اول باید دید که هدف از امار گیری چیست و به دنبال چه هستیم
به طور مثال در امار گیری میزان درامد با فاصله به طور مثال 100.000 تومانی از 100.000 تومان تا بی نهایت که ادامه نمی دهند بلکه از یک رقمی فقط می گویند میزان افراد دارای دارمد بالاتر از X تومان این درصد از جامعه است و یا درنوعی دیگر ودر جایی دیگر برای درامد های با چگالی بیشتر از فواصل کمتر استفاده می کنند و برای درامدهای دارای چگالی کمتر از فواصل بیشتر استفاده می نمایند
وارد جزییات و بحث های تخصصی نمی شوم
اما بسیاری از دوستان توجه به کیس نامبرشان به دنبال این هستند که بدانند در چه اولویتی به لحاظ زمانی برای دعوت به مصاحبه هستند که اگر شما نظر سنجی های سالهای قبل هم که لینک ان را در پست اول قرار دادم نگاه کنید می بینید در کیس نامبر های اخر فواصل بین اعداد خیلی بیشتر است هم اکنون هم می بینیم گروه مد نظر شما تاکنون دارای تعداد کمتر از گروه 6 و دارای تعداد مساوی با گروه 4 می باشد در حالی که همانطور که می بینیم بازه ان چهار برابر ان دو گروه است
با این حال برای احترام به خواسته شما می خواستم که ان را کمی تغییر دهم که چون دوستان زحمت کشیده اند و رای داده اند و ... اجازه دهید نظر سنجی به همین شکل باقی بماند
همچنین از راهنمایی و توجه شما سپاسگذارم
با ارزوی موفقیت برای همه

تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، smith
(2011-08-15 ساعت 02:55)ParsTrader نوشته:  
(2011-08-15 ساعت 01:09)nellyala نوشته:  دوستان عزیز به اعتقاد من در شرایطی که شما تمام گزینه ها را با فاصله 10000 تایی طرح کرده اید گزینه آخر که یک بازه 40000 تایی را در بر می گیرد اصلا اصولی و قابل استنتاج نیست. در صورت امکان لطفا کیس نامبرهای بزرگتر از 60000 را نیز در 4 دسته 10000 تایی تقسیم بندی کنید که بتوان با استناد به آن به یک نتیجه گیری کلی و اجماع نظر رسید. من کاملا به علم آمار آشنایی دارم، هم به واسطه رشته تحصیلی ام و هم به واسطه شغلم. جسارتا این رای گیری با این گزینه ها به هیچ عنوان اصولی نیست. فاصلۀ عددی بین عدد بزرگ و کوچک یک طبقه باید کاملا برابر با سایر طبقات باشد نه 4 برابر آن!!!!
سلام
دوست عزیز از توجه شما سپاسگذارم
بنده هم کمی به علم امار با توجه به کارم و ... اشنایی دارم
اول باید دید که هدف از امار گیری چیست و به دنبال چه هستیم
به طور مثال در امار گیری میزان درامد با فاصله به طور مثال 100.0000 تومانی از 100.000 تومان تا بی نهایت که ادامه نمی دهند بلکه از یک رقمی فقط می گویند میزان افراد دارای دارمد بالاتر از X تومان این درصد از جامعه است و یا درنوعی دیگر ودر جایی دیگر برای درامد های با چگالی بیشتر از فواصل کمتر استفاده می کنند و برای درامدهای دارای چگالی کمتر از فواصل بیشتر استفاده می نمایند
وارد جزییات و بحث های تخصصی نمی شوم
اما بسیاری از دوستان توجه به کیس نامبرشان به دنبال این هستند که بدانند در چه اولویتی به لحاظ زمانی برای دعوت به مصاحبه هستند که اگر شما نظر سنجی های سالهای قبل هم که لینک ان را در پست اول قرار دادم نگاه کنید می بینید در کیس نامبر های اخر فواصل بین اعداد خیلی بیشتر است هم اکنون هم می بینیم گروه مد نظر شما تاکنون دارای تعداد کمتر از گروه 6 و دارای تعداد مساوی با گروه 4 می باشد در حالی که همانطور که می بینیم بازه ان چهار برابر ان دو گروه است
با این حال برای احترام به خواسته شما می خواستم که ان را کمی تغییر دهم که چون دوستان زحمت کشیده اند و رای داده اند و ... اجازه دهید نظر سنجی به همین شکل باقی بماند
همچنین از راهنمایی و توجه شما سپاسگذارم
با ارزوی موفقیت برای همه

سلام. ممنون از توجه و پاسخ شما.
دقیقا هدف شما از این رای گیری برای من قابل درک بود و دقیقا دلیل اینکه من این موضوع را مطرح کردم این بود که عضوی از خانواده من که امسال برنده شده است دارای کیس نامبر حدود 67 هزار است اما ما با توجه به نتایج این رای گیری به هیچ وجه نمی توانیم تخمین بزنیم که چند نفر دارای کیس نامبر بزرگتر هستند. این رای گیری با توجه به هدف بیان شده در واقع برای افراد با کیس نامبر زیر 60000 کاملا مفید است و هدف شما را محقق می سازد اما متاسفانه برای کسانی که کیس نامبر بزرگتر از 60000 دارند به هیچ عنوان کارآمد و قابل استناد نیست. باز هم ممنون از توجه شما. موفق باشید.

فقط یک نکته: مثالی که در خصوص درآمد افراد زدید قیاسی مع الفارق است چون درآمد مبحثی است که غالبا سقف معینی ندارد و شما حتی اگر گزینه هایتان را تا ده میلیون تومان هم در نظر بگیرید باز محتمل است که تعداد کمی از افراد جامعۀ مورد بررسی درآمد بالاتری داشته باشند و در نتیجه جدول جامع نخواهد بود و در چنین مواردی آمارگر به ناچار گزینه پایانی را باز طرح می کند، اما در مورد کیس نامبر برندگان لاتاری که موضوع بحث ماست سقف کاملا مشخص وجود دارد، کیس نامبر بالاتر از 100.000 که نداریم. با وجود سقف مشخص هیچ دلیلی برای باز گذاشتن گزینه پایانی وجود ندارد.

تشکر کنندگان: ParsTrader ، daria ، behzad7 ، SH1A2R3
(2011-08-16 ساعت 14:17)nellyala نوشته:  
(2011-08-15 ساعت 01:09)nellyala نوشته:  

دقیقا هدف شما از این رای گیری برای من قابل درک بود و دقیقا دلیل اینکه من این موضوع را مطرح کردم این بود که عضوی از خانواده من که امسال برنده شده است دارای کیس نامبر حدود 67 هزار است اما ما با توجه به نتایج این رای گیری به هیچ وجه نمی توانیم تخمین بزنیم که چند نفر دارای کیس نامبر بزرگتر هستند. این رای گیری با توجه به هدف بیان شده در واقع برای افراد با کیس نامبر زیر 60000 کاملا مفید است و هدف شما را محقق می سازد اما متاسفانه برای کسانی که کیس نامبر بزرگتر از 60000 دارند به هیچ عنوان کارآمد و قابل استناد نیست. باز هم ممنون از توجه شما. موفق باشید.
سلام با توجه به اینکه شما فرمودید که کار اماری می کنید این حرف از شما بعید بود نگاه کنید اگر قرار بود به این شکل عمل کنیم باید مثلا کسی که رقم کیس ان 57000 است هم همین مشکل را داشته باشد و ان هم اصلا بخواهد که فاصله به 5000 کاهش پیدا کند در ضمن زمانی که من این جدول را تنظیم کردم بالاترین رقم 69000 بود که بعد چند رقم بالای 70000 هم اضافه شد و چون معلوم نبود و نیست تا چه رقمی ممکن است افزایش پیدا کند برای گروه اخر این بازه را انتخاب کردم
اما با توجه به اینکه من تاکنون رقم بالای 80000 ندیدم و احتمال کمی وجود دارد که پیدا شود با توجه به شماره کیس شما . خیلی راحت با تقریب شما می توانید عدد به دست امده در ان بازه را تقسیم بر دو کنید و با اطمینان مناسبی به این نتیجه برسید که این مقدار درصد از برندگان کیس نامبر بالاتری از شما دارند
ضمن اینکه من به تمامی دوستان هم گفتم مشکلی از نظر کارنت شدن در سالهای اخیر وجود نداشته و انشالله امسال هم وجود نخواهد داشت .
به هر حال ضمن پوزش در صورتی که اشکالی از طرف کار من برای شما به وجود امده با توجه به تجربیات سالهای گذشته شما را تشویق به خواندن تاپیکهای مختلف شهرهای مختلف امریکا و استفاده از تجربیات افراد در سالهای گذشته دعوت می کنم و دوستانه به شما پیشنهاد می کنم به جای درگیر ذهتان به این مسائل و تشویش بیهوده از هم اکنون به فکر تقویت زبان خود به شکل حرفه ایی و اساسی باشید که بسیاری از دوستان از این ناحیه در امریکا دچار مشکل جدی شدند . انشالله چشم به هم بگذارید کارنت شده اید و ویزای خود را نیز دریافت داشته اید
به امید ان روز
با ارزوی موفقیت برای شما
تشکر کنندگان: 3rip ، kopol ، frozen mind ، SH1A2R3 ، arman_m
(2011-08-16 ساعت 15:05)ParsTrader نوشته:  
(2011-08-16 ساعت 14:17)nellyala نوشته:  
(2011-08-15 ساعت 01:09)nellyala نوشته:  

سلام با توجه به اینکه شما فرمودید که کار اماری می کنید این حرف از شما بعید بود نگاه کنید اگر قرار بود به این شکل عمل کنیم باید مثلا کسی که رقم کیس ان 57000 است هم همین مشکل را داشته باشد و ان هم اصلا بخواهد که فاصله به 5000 کاهش پیدا کند در ضمن زمانی که من این جدول را تنظیم کردم بالاترین رقم 69000 بود که بعد چند رقم بالای 70000 هم اضافه شد و چون معلوم نبود و نیست تا چه رقمی ممکن است افزایش پیدا کند برای گروه اخر این بازه را انتخاب کردم
اما با توجه به اینکه من تاکنون رقم بالای 80000 ندیدم و احتمال کمی وجود دارد که پیدا شود با توجه به شماره کیس شما . خیلی راحت با تقریب شما می توانید عدد به دست امده در ان بازه را تقسیم بر دو کنید و با اطمینان مناسبی به این نتیجه برسید که این مقدار درصد از برندگان کیس نامبر بالاتری از شما دارند
ضمن اینکه من به تمامی دوستان هم گفتم مشکلی از نظر کارنت شدن در سالهای اخیر وجود نداشته و انشالله امسال هم وجود نخواهد داشت .
به هر حال ضمن پوزش در صورتی که اشکالی از طرف کار من برای شما به وجود امده با توجه به تجربیات سالهای گذشته شما را تشویق به خواندن تاپیکهای مختلف شهرهای مختلف امریکا و استفاده از تجربیات افراد در سالهای گذشته دعوت می کنم و دوستانه به شما پیشنهاد می کنم به جای درگیر ذهتان به این مسائل و تشویش بیهوده از هم اکنون به فکر تقویت زبان خود به شکل حرفه ایی و اساسی باشید که بسیاری از دوستان از این ناحیه در امریکا دچار مشکل جدی شدند . انشالله چشم به هم بگذارید کارنت شده اید و ویزای خود را نیز دریافت داشته اید
به امید ان روز
با ارزوی موفقیت برای شما

دوست عزیز من جز برندگان امسال نیستم. خواهر همسر من امسال برنده شده که چون بسیار جوان است من برای او کمی تحقیق می کنم و سایر تاپیک ها را هم مطالعه کردم، ممنون از پیشنهاد دوستانه شما.
در مورد کار آماری هم باید عرض کنم که حتی اگر فراوانی 1 طبقه صفر هم باشد باز هم این قاعده که حد پایین و بالای طبقه باید اصولی و فاصله برابر با سایر طبقات باشد لازم الاجراست. به هر حال ممنون از زحمتی که در خصوص این آمارگیری متقبل شدید اما جسارتا به باور من صحیح تر بود که شما هنگام طرح این جدول طبقات را اصولی و با فاصله برابر طرح می کردید نهایتا ممکن بود فراوانی یکی- دو طبقه آخر صفر باشد که این هیچ خللی در روند آمارگیری ایجاد نمی کند و این شرایط در آمارگیری مرسوم و صد البته اصولی است ( معمولا در آمارگیری های اصولی در صورتی که این طبقه یکی از طبقات میانی باشد همان طور با فراوانی صفر ثبت می شود و مانند سایر طبقات در تحلیل داده ها منظور می شود و اگر طبقه با فراوانی صفر در انتها باشد پس از پایان روند آمارگیری آن طبقه یا طبقات را حذف می کنند) به هر حال در آن صورت آمار به دست آمده صحیح تر بود. این پیشنهاد که فراوانی طبقه را تقسیم بر دو کنید و غیره در علم آمار که جسارتا بنده تا مقطع فوق لیسانس در این رشته تحصیل کرده ام به هیچ عنوان توصیه نمی شود. برای آنکه متوجه شوید که این پیشنهاد شما اصولی نیست به جدول نگاه کنید اگر شما در یک طبقه کیس نامبرهای 20000 تا 40000 را در نظر می گرفتید فراوانی این طبقه 21 نفر می شد و اگر شما به دوستان پیشنهاد می دادید که فراوانی این طبقه را تقسیم بر 2 کنید و غیره این نتیجه حاصل می شد که 10 یا 11 نفر بین 20000 تا 30000 و 10 یا 11 نفر بین 30000 تا 40000 قرار دارند در حالی که در واقع فراوانی طبقه 30000 تا 40000 دو برابر 20000 تا 30000 است. ( 14 به 7) که این رقم کاملا قابل توجه است. همان طور که فراوانی طبقه اول نزدیک به 3 برابر طبقه دوم است و این احتمال وجود دارد که در کیس نامبرهای بالای 60000 نیز با چنین پراکندگی ای رو به رو باشیم در نتیجه پیشنهاد شما در عمل با منطق آماری سازگار نیست. دوست خوبم من از زمان دانشجویی ام یعنی زمانی که حدود 20 سال داشتم تا امروز که 33 ساله هستم همیشه در این زمینه فعالیت کرده ام و هیچ تردیدی در صحت ادعایم ندارم. در مورد مثالی که در مورد شخصی با کیس نامبر 57000 زدید هم باید بگویم بی شک همیشه اگر آمارگیر هر بازه را کوچکتر و تعداد طبقات را بیشتر در نظر بگیرد آمار به دست آمده دقیق تر و مفیدتر خواهد بود ( که البته من خوب می دانم که این کار در روند آمارگیری در بسیاری از موارد و به دلیل پاره ای از مسائل شدنی نیست) اما اینجا صحبت درباره صحت این آمارگیری است نه فواید آن. به اعتقاد من اینکه شما برای همه طبقات ( به استثنای طبقه آخر) یک بازه 10000 تایی را در نظر گرفتید کاملا مطلوب و مناسب است ( از این بابت تشکر می کنم) اما با توجه به طبقه آخر متاسفانه این آمارگیری صحیح نیست. ببینید مثلا اگر شما 5 طبقه 20000 تایی طرح می کردید قطعا به اندازۀ این جدولی که شما طرح کرده اید کارا نبود و برای برندگان مفید واقع نمی شد اما با این وجود کاملا صحیح بود. امیدوارم متوجه منظور من شده باشید. به هر حال بسیار ممنون از تلاش و توجه شما.
دوست عزیز در خصوص کارنت شدن هم از آنجایی که من جز برندگان امسال نیستم شخصا نگرانی خاصی ندارم و اگر به نحوه آمارگیری شما انتقاد کردم صرفا به دلیل آشنایی با علم آمار بود نه تشویش از کارنت شدن یا وسواس برای دانستن الویت ها و غیره. به امید موفقیت برای تمام برندگان 2012. امید که شادکام باشید.
تشکر کنندگان: ParsTrader ، 3rip ، behzad7 ، arash004 ، frozen mind ، SH1A2R3 ، frz61
شماره کیس2012AS00063XXX

تاریخ اطلاع 26 JUL
تاریخ ارسال اولیه مدارک؟؟؟
تشکر کنندگان: frozen mind ، SH1A2R3 ، arman_m
با درود خدمت همگی دوستان کوشنده در این وبگاه.
می‌خواستم بدانم آیا وبسایتی برای کنترل کارنت شدن کسانی که دارای شماره پرونده (Case Number) هستند وجود دارد یا نه؟ بسیار سپاسگذار خواهم بود از کسی که وقت گذاشته پاسخ دهد. با آرزوی کامیابی برای همگی. خدانگهدار.
تشکر کنندگان: SH1A2R3
http://www.travel.state.gov/visa/bulleti..._1360.html
تشکر کنندگان: ParsTrader ، SH1A2R3
(2011-08-14 ساعت 17:50)saeed_n_m نوشته:  با سلام بر همگي
من 16 july سايت www.dvlottery.state.gov/esc/ را چك كردم و پيغامي گرفتم مبني بر اينكه در مرحله اول انتخاب شدم . شماره كد من اين است ***2012AS00049 . كسي مي داند معني اين كد چيست . من مي خواهم بدانم چقدر شانس برنده شدن دارم .
معني اين كد اين است كه من در 50000 تايي اول هستم يا چيز ديگري است ؟
با سپاس

این ***2012AS00049
کیس نامبر شما هست، از این به بعد هر نامه‌نگاری که با KCC داشته باشید، شما را با این شماره می‌شناسند و حتما باید این شماره را بالای همه نامه‌نگاری‌ها بنویسید. توی این شماره، از چپ به راست، 2012 یعنی اینکه سال 2012 پذیرفته شده‌اید، AS یعنی از سهمیه آسیا هستید، و آن 49xxx هم، سری یا رتبه شما هست، و این شماره برای اعلام زمان مصاحبه هست، زیرا زمان مصاحبه به‌ترتیب همین شماره ها علام می‌شود، مثلا شماره‌های زیر ۸۰۰۰ برای ماه اکتبر می‌روند به مصاحبه.
درود فراوان

2012AS35xxx
مصاحبه در اوایل ماه می ۲۰۱۲ در فرانکفورت
ورود به آمریکا، اواخر ماه می همان سال Big Grin
۲۰ روز بعدش هم گرین کارت Wink
تجربه‌های من در اینجا و آنجا
کار هر بز نیست خرمن کوفتن ، گاو نر می‌خواهد و مرد کهن !
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، arman_m ، ghorbat
گزارش
شماره 2012AS00022 x x x
کارنت اول فوریه2012
مصاحبه اول فوریه2012
دریافت ویزا دوم فوریه در هتل

نکته از دوم فوریه 2012 دریافتی سفارت بابت هر نفر از 819 دلار به 440 دلار تغییر نمود و خوشبختانه کمتر شد.
تشکر کنندگان: sima s ، oe163 ، ghorbat
ba salam
case number man 2012AS00069XXX hastesh va motasefane taze emrooz fahmidam ke barande shoode boodam
lotfan be man begid aya hanoozam shansi daram ke madarek ro be kcc befrestam ia dige kar az kar gozashte?
mamnoon
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان