کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگو در مورد سرویسهای پستی و راههای ارسال فرمهای سری اول به KCC
راستش من متولد 21/7/1363 هستم که میشه معادل 1984/13/10 ولی شناسنامم رو واسه 21/6/1363 گرفتن که میشه معادل 1984/12/09. متأسفانه موقع اقدام واسه لاتری چون روز آخرش بود از شدت عجله تاریخ واقعی تولدمو نوشتم نه تاریخ شناسنامم رو. ولی تو فرم ها تاریخ شناسنامه ای رو نوشتم. حالا میخوام بدونم KCC اصلاً همچین کاری واسش مفهومی داره که کسی شناسنامش رو زودتر بگیره یا به مشکل میخورم؟ میشه راهنماییم کنین ببینم چی باید بنویسم واسشون؟
مرسی از لطفتون
[/quote]

دوست عزیز توصیه من اینه که یه ایمیل بزنید و بگید که در تبدیل شمسی به میلادی اشتباه کردین. تاریخ صحیح تولدتونم یه بار دیگه ذکر کنید. موفق باشید
ما که یقین دارم روزی پروانه می شویم پس بگذار روزگار تا می تواند پیله کند.

شماره کیس: 2012AS00041XXX
کنسولگری: ANKARA
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 04 آگوست 2011، از طریق ایمیل
تاریخ کارنت شدن کیس: June 2012
تاریخ مصاحبه: 20 June
تاریخ دریافت کلیرنس: 31 July
جمع تقریبی هزینه ها: 4 میلیون تومان
تشکر کنندگان:
با سلام

این متن کاملا واضح است و فقط یک برداشت دارد و آن همان است که دوست مان اشاره کردند و خودتان هم برداشت کردید.
***2012AS16
تاریخ دریافت ویزا:29 March
تاریخ ورود به آمریکا :June 1
تاریخ دریافت گرین کارت : 20 June,Big Grin
تعداد افراد با این کیس:3
تشکر کنندگان: Hediyeh
(2011-09-03 ساعت 15:09)Mostafa Kianoush نوشته:  راستش من متولد 21/7/1363 هستم که میشه معادل 1984/13/10 ولی شناسنامم رو واسه 21/6/1363 گرفتن که میشه معادل 1984/12/09. متأسفانه موقع اقدام واسه لاتری چون روز آخرش بود از شدت عجله تاریخ واقعی تولدمو نوشتم نه تاریخ شناسنامم رو. ولی تو فرم ها تاریخ شناسنامه ای رو نوشتم. حالا میخوام بدونم KCC اصلاً همچین کاری واسش مفهومی داره که کسی شناسنامش رو زودتر بگیره یا به مشکل میخورم؟ میشه راهنماییم کنین ببینم چی باید بنویسم واسشون؟
مرسی از لطفتون

دوست عزیز توصیه من اینه که یه ایمیل بزنید و بگید که در تبدیل شمسی به میلادی اشتباه کردین. تاریخ صحیح تولدتونم یه بار دیگه ذکر کنید. موفق باشید
[/quote]

با عرض سلام مجدد و خسته نباشید
من ایمیلی با متن زیر رو آماده کردم و برای KCC فرستادم:
Dear Sir / Madam

I regret to inform you that in preparing my application for the DV lottery, I made an error in converting my date of birth from the Iranian calender to the Christian calender.

Thus my correct DOB is 09/12/1984 instead of 10/13/1984 and I took the liberty of preparing all the subsequent documents with the correct DOB.

You are kindly requested to make the necessary corrections.

Thanks & Best Regards

-------------------

First name/Last name

و اونها دیشب به شکل زیر جوابمو دادن (که به نظرم درست حرفمو نفهمیدن) :
Thank you for your inquiry.

KCC does not have the ability to retrieve or make changes to the data that was provided on the original entry to the lottery.

حالا میخواستم ببینم آیا نیازه دوباره بهشون میل بزنم و بگم که "بابا منم میدونم شما نمیتونین فرم ثبت نام اولیه رو تغییر بدین، من فقط خواستم اطلاع بدم که بعداً با مشکل مواجه نشم". به نظرتون ایمیل بزنم یا نزنم و اگه باید بزنم چی بنویسم؟ چی کار کنم؟
ممنون
شماره کیس : 2012AS00054XXX
تاریخ رویت قبولی در سایت: 17 جولای
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 27 آگوست
کنسولگری: آنکارا
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت ویزا:
تاریخ ورود به آمریکا :
تاریخ دریافت گرین کارت :
تشکر کنندگان: batis2010 ، rad_95
(2011-09-08 ساعت 13:43)mani_0098 نوشته:  
(2011-09-03 ساعت 15:09)Mostafa Kianoush نوشته:  راستش من متولد 21/7/1363 هستم که میشه معادل 1984/13/10 ولی شناسنامم رو واسه 21/6/1363 گرفتن که میشه معادل 1984/12/09. متأسفانه موقع اقدام واسه لاتری چون روز آخرش بود از شدت عجله تاریخ واقعی تولدمو نوشتم نه تاریخ شناسنامم رو. ولی تو فرم ها تاریخ شناسنامه ای رو نوشتم. حالا میخوام بدونم KCC اصلاً همچین کاری واسش مفهومی داره که کسی شناسنامش رو زودتر بگیره یا به مشکل میخورم؟ میشه راهنماییم کنین ببینم چی باید بنویسم واسشون؟
مرسی از لطفتون

Dear Sir / Madam

I regret to inform you that in preparing my application for the DV lottery, I made an error in converting my date of birth from the Iranian calender to the Christian calender.

Thus my correct DOB is 09/12/1984 instead of 10/13/1984 and I took the liberty of preparing all the subsequent documents with the correct DOB.

Thanks & Best Regards

-------------------

First name/Last name

KCC does not have the ability to retrieve or make changes to the data that was provided on the original entry to the lottery.

حالا میخواستم ببینم آیا نیازه دوباره بهشون میل بزنم و بگم که "بابا منم میدونم شما نمیتونین فرم ثبت نام اولیه رو تغییر بدین، من فقط خواستم اطلاع بدم که بعداً با مشکل مواجه نشم". به نظرتون ایمیل بزنم یا نزنم و اگه باید بزنم چی بنویسم؟ چی کار کنم؟
ممنون
[/quote]

آقا شما ای میلو اشتباه دادی باید بگی که اشتباه زدی اما اصلاح شدش رو با 230 فرستادی.متنت ناقص بود.فکر کردن می خوای اطلاعات اولیه رو تغییر بدی.
(2011-09-08 ساعت 13:55)outlaw نوشته:  
(2011-09-08 ساعت 13:43)mani_0098 نوشته:  
مرسی از لطفتون

Dear Sir / Madam

Thanks & Best Regards

-------------------

First name/Last name

ممنون

آقا شما ای میلو اشتباه دادی باید بگی که اشتباه زدی اما اصلاح شدش رو با 230 فرستادی.متنت ناقص بود.فکر کردن می خوای اطلاعات اولیه رو تغییر بدی.از کلمات مختصر استفاده نکن متنم ساده بنویس.و قید کن فرم 230 و 122 رو.
[/quote]

شماره کیس :20125xxx
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:14 Aug
کنسولگری:آنکارا
تاریخ مصاحبه: Nov
تاریخ دریافت ویزا: خدا بخواد قبل از ژانویهBig Grin و خواست Big Grin دسامبر
تاریخ دریافت گرین کارت : 1 ماه پس از ورود
2 نفر
تشکر کنندگان: batis2010 ، mortx
ممنون
[/quote]
منم با نظر دوستمون outlaw موافقم. شما فرمهای ارسالی رو با اطلاعات صحیح فرستادین. پس لازمه که تاکید کنید اطلاعات فعلیتون صحیحه و در ثبت نام اولیه اشتباه کردین. موفق باشید.
ما که یقین دارم روزی پروانه می شویم پس بگذار روزگار تا می تواند پیله کند.

شماره کیس: 2012AS00041XXX
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 04 آگوست 2011، از طریق ایمیل
تاریخ کارنت شدن کیس: June 2012
تاریخ مصاحبه: 20 June
تاریخ دریافت کلیرنس: 31 July
جمع تقریبی هزینه ها: 4 میلیون تومان
تشکر کنندگان: batis2010
من با DHL فرستادم . تو سایت که چک کردم 72 ساعت بعد رسیده بود.75000 تومان هم هزینش شد.البته مسئول دفتر اصفهانشون زیاد خوش اخلاق نبود!یک تعهد کتبی هم ازم گرفت که اگه نرسید مسئولیتی ندارند!میگفت برخی بسته ها را خود امریکا نگه میداره به دلیل مسائل امنیتی.پس اگه تو سایت دیدی نرسیده اینجا نیا سراغش!!!ا
شماره کیس : 2012AS00057XXX
کنسولگری:Ankara
تاریخ مصاحبه:18june2012،برگه آبی
تاریخ دریافت کلیرنس-ویزا:31July-9Aug
جمع تقریبی هزینه ها3نفرتادریافت ویزا:300 هزار عکس و ترجمه وپست،990دلار سفارت،1980000هزاربلیط ترکیش،1100دلار هتل،1117لیر معاینه پزشکی بیمارستان آمریکایی استانبول
نقل قول:راستش من متولد 21/7/1363 هستم که میشه معادل 1984/13/10 ولی شناسنامم رو واسه 21/6/1363 گرفتن که میشه معادل 1984/12/09. متأسفانه موقع اقدام واسه لاتری چون روز آخرش بود از شدت عجله تاریخ واقعی تولدمو نوشتم نه تاریخ شناسنامم رو. ولی تو فرم ها تاریخ شناسنامه ای رو نوشتم. حالا میخوام بدونم KCC اصلاً همچین کاری واسش مفهومی داره که کسی شناسنامش رو زودتر بگیره یا به مشکل میخورم؟ میشه راهنماییم کنین ببینم چی باید بنویسم واسشون؟
مرسی از لطفتون
[
quote]
با سلام
دوست عزیز خیلی جالبه منم اسمم مانیه تاریخ تولدم دقیقا مثل شماست فقط یه سال کوچکترم . دقیقا هم اشتباه شما رو کردم تاریخم رو 13 OCT نوشتم. اگه میشه میگین کارتون به کجا کشید چون من هم می خوام با KCC مکاتبه کنم.
شماره کیس : 2012AS00024XXX
تاریخ کارنت شدن کیس: March 2011
تاریخ دریافت نامه دوم: 14 Feb
تاریخ مصاحبه: 25 July
تاریخ دریافت ویزا: 10 Sep
(2011-09-12 ساعت 10:52)munny نوشته:  
نقل قول:راستش من متولد 21/7/1363 هستم که میشه معادل 1984/13/10 ولی شناسنامم رو واسه 21/6/1363 گرفتن که میشه معادل 1984/12/09. متأسفانه موقع اقدام واسه لاتری چون روز آخرش بود از شدت عجله تاریخ واقعی تولدمو نوشتم نه تاریخ شناسنامم رو. ولی تو فرم ها تاریخ شناسنامه ای رو نوشتم. حالا میخوام بدونم KCC اصلاً همچین کاری واسش مفهومی داره که کسی شناسنامش رو زودتر بگیره یا به مشکل میخورم؟ میشه راهنماییم کنین ببینم چی باید بنویسم واسشون؟
مرسی از لطفتون
[
quote]
با سلام
دوست عزیز خیلی جالبه منم اسمم مانیه تاریخ تولدم دقیقا مثل شماست فقط یه سال کوچکترم . دقیقا هم اشتباه شما رو کردم تاریخم رو 13 OCT نوشتم. اگه میشه میگین کارتون به کجا کشید چون من هم می خوام با KCC مکاتبه کنم.

سلام دوست من،
راستش این چند روزه که اونجا یا تعطیل بوده یا به استقبال 11 سپتامبر رفته بودن؛ هنوز جوابی ندادن به ایمیل آخرم. به محض اینکه جواب بدن شما رو در جریانش میگذارم دوست همنام Big Grin
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت ویزا:
تاریخ ورود به آمریکا :
تاریخ دریافت گرین کارت :
(2011-09-12 ساعت 11:05)mani_0098 نوشته:  
(2011-09-12 ساعت 10:52)munny نوشته:  
مرسی از لطفتون
[
quote]
با سلام

سلام دوست من،
راستش این چند روزه که اونجا یا تعطیل بوده یا به استقبال 11 سپتامبر رفته بودن؛ هنوز جوابی ندادن به ایمیل آخرم. به محض اینکه جواب بدن شما رو در جریانش میگذارم دوست همنام Big Grin
ممنون از پاسختون . اگه میشه متن ایمیلتون رو هم اینجا بزارید چون من انگلیسیم زیاد خوب نیست نمیدونم چجوری براشون توضیح بدم

ممنون از پاسختون . اگه میشه متن ایمیلتون رو هم اینجا بزارید چون من انگلیسیم زیاد خوب نیست نمیدونم چجوری براشون توضیح بدم

[/quote]

من بار اول اینجوری نوشتم براشون که (شما اول مشخصاتتو بالا سمت راست ایمیل بزن البته):

Dear Sir / Madam

Thanks & Best Regards
-------------------
First name, Last name

بعد اونا جوابمو اینجوری دادن که :

و از اونجا که من نتونسته بودم منظورمو درست حالیشون کنم، ایمیل زیر رو فرستادم که هنوز جوابی ندادن بهش:

Dear Sir / Madam
I was not trying to get KCC to make any changes or corrections to the original data; The minor correction to my DOB has already been made in my DS-230 form which has already been submitted. I was only attempting to inform you of this fact.
Thanks & Best Regards
-------------------
First name, Last name

حالا دوست عزیز خودت هر طور صلاح میدونی مطابق شرایط خودت اصلاحش کن. موفق باشی
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت ویزا:
تاریخ ورود به آمریکا :
تاریخ دریافت گرین کارت :
تشکر کنندگان: munny ، batis2010
منم یه ایمیل با این متن به Kcc زدم جوابش اومد اینجا می زارم:
Dear Sir / Madam
Unfortunately i want to inform you because of some calander problem, i registered my birthdate with the wrong month in primary registration for dv lottery. and now I'm confused that i filled out the forms DS-230 and DS-122 with which the birthdate.
جواب نامه من اومد. واقعا که این خارجی ها خیلی خنگن .برام نوشته میتونین از لاک غلط گیر استفاده کنی. اینم متنش:

It is acceptable to use correction fluid to correct mistakes made while
completing your forms. If you have detected an error on a form you have
already submitted, you can send the corrected information to KCC through
regular mail or email. If there are more than one or two minor
corrections, you may submit a corrected copy of the forms. You can use
photocopied forms or you can download them from
http://www.travel.state.gov/visa/frvi/fo..._1342.html.

Support Contractor - Serco - NA
Phone: (606) 526-7500
Email: KCCDV@state.gov

Any information in this transmission pertaining to the issuance or
refusal of visas or permits to enter the United States shall be
considered confidential under Section 222 (f) of the Immigration and
Nationality Act (INA) [8 U.S.C. Section 1202]. Access to and use of such
information must be solely for the formulation, amendment,
administration, or enforcement of the immigration, nationality, and
other laws of the United States under INA 222(f) and as specified in FAM
guidance. If you have received such information in error, do not review,
retransmit, disclose, disseminate, use, or take any action in reliance
upon this information, and contact the sender as soon as possible.

This email is Sensitive but Unclassified based on the definitions
provided in 12 FAM 540.
تشکر کنندگان:
دوستان خوبم سلام
من دیروز مدارک آنکارا رو با دی اچ ال فرستادم شد 67 تومن(اکسپرس)... قیمت پست عادیش هم 57 تومن بود...
شماره کیس:2012AS700
کنسولگری:آنکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:July-27
تاریخ مصاحبه: Oct-2011 آنکارا-- دریافت برگه آبیCool
تاریخ دریافت کلیرنس: Jan-2012
جمع تقریبی هزینه ها:شش میلیون تومان(پست،ترجمه،ویزا، 2بار سفر به ترکیه، تهیه بلیط آمریکا...)
يك سوال داشتم اگه فرم ها ايرادي داشته باشه خود كي سي سي اطلاع مي ده يا خودمون بايد پيگيري كنيم! چون من فقط ايميل زدم كه ببينم فرم رسيده يا نه ...اونا هم گفتن رسيده ... من كه ايميل زدم كه از صحت فرم ها مطلع بشم! ولي باز خواستم اطلاعات كسب كنم..ممنون
شماره کیس : 2012AS00051XXX
تاریخ رویت قبولی در سایت:15جولای
تاریخ کارنت شدن کیس:10 آوريل
تاریخ دریافت نامه دوم:19 آوريل
[/size]تاریخ مصاحبه: اواسط جون
تاریخ دریافت ویزا:-برك ابي 14 جون-کلیرنس 31 آگوست
تاریخ ورود به آمریکا 1 دسامبر
هزینه ها : 7 تومن عکس+89 تومن دی اچ ال+

KCC هیچ مشکلی در پاسخ دادن به سوالات شما نداره من هم ئضعیتم مثل شما بود یعنی ابتدا ایمیل زدم که فرم هام رسیده یا نه و جواب دادن که رسیده و بعد دوباره ایمیل زدم که قابل قبول بوده یا نه و جواب دادن که قابل قبول بوده پس هیچ مشکلی برای مکاتبه وجود نداره
(2011-09-26 ساعت 15:49)sheida.bvip نوشته:  يك سوال داشتم اگه فرم ها ايرادي داشته باشه خود كي سي سي اطلاع مي ده يا خودمون بايد پيگيري كنيم! چون من فقط ايميل زدم كه ببينم فرم رسيده يا نه ...اونا هم گفتن رسيده ... من كه ايميل زدم كه از صحت فرم ها مطلع بشم! ولي باز خواستم اطلاعات كسب كنم..ممنون

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان