کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگو در مورد سرویسهای پستی و راههای ارسال فرمهای سری اول به KCC
(2011-09-26 ساعت 12:42)ali.narooei نوشته:  دوستان خوبم سلام
من دیروز مدارک آنکارا رو با دی اچ ال فرستادم شد 67 تومن(اکسپرس)... قیمت پست عادیش هم 57 تومن بود...

علی جون چرا اینقد گرون؟. من آمریکا فرستادم شد 39500
یقیــن دارم که ما روزی پــروانه خواهیــم شد. بگذار روزگار هـــر چه میـــخواهد پیــله کنـــد.
[font=Tahoma]زندگی در شیکاگو[/font]
تشکر کنندگان: ali.narooei ، batis2010
(2011-09-29 ساعت 21:27)omidooo نوشته:  
من دیروز مدارک آنکارا رو با دی اچ ال فرستادم شد 67 تومن(اکسپرس)... قیمت پست عادیش هم 57 تومن بود...

والا منم همین سوال رو پرسیدم جواب قانع کننده ای نشنیدم ازشون... به هر حال بسته من 2 روزه رسید....

شماره کیس:2012AS700
کنسولگری:آنکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:July-27
تاریخ مصاحبه: Oct-2011 آنکارا-- دریافت برگه آبیCool
تاریخ دریافت کلیرنس: Jan-2012
جمع تقریبی هزینه ها:شش میلیون تومان(پست،ترجمه،ویزا، 2بار سفر به ترکیه، تهیه بلیط آمریکا...)
تشکر کنندگان: batis2010 ، rad_95 ، mirman ، Omidooo ، hossien_501
(2011-08-31 ساعت 13:34)Mostafa Kianoush نوشته:  آقا ممصطفی سلام من به kcc ایمل زدم و پرسیدم که میشه فرم ها و عکس رو ایمیل کرد و گفتن اوکی! اینم جواب اونا: Thank you for your inquiry.

You may correspond with KCC using email or any form of mail delivery, including DHL, FedEx, UPS, Express, and USPS.

Support Contractor-Serco
Email: KCCDV@state.gov
Phone: (606) 526-7500

Any information in this transmission pertaining to the issuance or refusal of visas or permits to enter the United States shall be considered confidential under Section 222 (f) of the Immigration and Nationality Act (INA) [8 U.S.C. Section 1202]. Access to and use of such information must be solely for the formulation, amendment, administration, or enforcement of the immigration, nationality, and other laws of the United States under INA 222(f) and as specified in FAM guidance. If you have received such information in error, do not review, retransmit, disclose, disseminate, use, or take any action in reliance upon this information, and contact the sender as soon as possible. واسه اسکن عکسم پسوند رو jpg بزارم؟ مشخصات دیگه هم باید داشته باشه؟ عکسرو جدا فرستادید یا رو فرم ها اسکن کردید(جای خالی برای عکس تو فرم 230مثلا) یعنی کلا 3 تا فایل شد ؟؟ (2 تا pdf و 1 عکس جدا؟)موقع ارسال.
صفحه 2 نامه قبولی(صفحه دارای بارکد) رو همراه با فرم ها تبدیل به pdf کردید یا جدا فرستادید؟؟؟
ممنون

سلام emrah66 عزیز. من شخصا عکسم رو بصورت jpg و جدا از فرم ها و فرم ها رو هم در دو فایل pdf فرستادم. عکسمو در فرمها نذاشتم. صفحه بارکد هم نفرستادم ولی در بالای همه ی صفحات فرم ها و در متن ایمیلم مشخصات لازم رو نوشتم (نام کامل، تاریخ کامل تولد و شماره پرونده). هیچ ایرادی هم نگرفتن و تاییدیه کامل بودن مدارکو دریافت کردم. باید توجه داشت که هدف اصلی ارسال این مدارک معرفی کامل خودتون و اطلاعات مربوطه هست بنابراین در ارسال های الکترونیکی لحاظ کردن اطلاعاتی که ذکر کردم کار بارکد رو انجام میده. موفق باشید.

[/quote]

سلام ببخشید من یه ایمیل زدم به kcc که فرم ها و عکسم(که از طریق ایمیل قبلا فرستاده بودم) رسیده و قابل قبوله؟ و اونام این جوابو دادن:Thank you for your inquiry.

Your forms have been received and are acceptable for the continuation of
your visa processing. KCC is currently scheduling visa numbers for your
region for the month of November. Please refer to the visa bulletin at
www.travel.state.gov to locate the current numbers being processed. This
bulletin is updated after the 15th day of each month.

Failure to submit the requested photos will not delay the processing of
your case. Though, the photos are required. It is acceptable to submit
the photos separately to KCC. When doing so, please remember to lightly
print the name of the subject and the case number on the back of the
photos with a felt pen to avoid mutilation of the photos. The
photograph should be attached securely to the appropriate DS-230 form
with either tape or staple.

If you are scheduled for an interview, you may also provide the photos
at the time of interview.
قسمت دوم متن به عکسم گیر دادن؟؟؟ من عکسمو فرستاده بودم همراه با (2تا pdf فرمها) کالا 3فایل جدا. منظورشونو خوب نفهمیدم باید عکسمو دوباره ایمیل کنم؟؟؟ فرمت jpg بود
2012AS00020XXX
اطلاع از قبولی: 2011 , 16 Jul
کنسولگری: آنكارا
ارسال فرمها:3 sep از طریق e mail
رسید فرمها: 3 sep تایید مدارک:27 sep
کارنت شدن: 9 oct
دریافت نامه دوم:19 DEC
مصاحبه: FEB
دریافت ویزا:یکضرب
هزینه ها:در سفرنامه اعلام کردم
بچه های مهاجرسرا خیلی مخلصیمTongue
تشکر کنندگان: batis2010 ، hossien_501
سلام

مادرم صبح زنگ زده به TNT اصفهان ، گفتن آنکارا 3-4 روز طول میکشه. بعد پرسیدن سفارت میخوی بفرستی ، وقتی گفته بله ، گفتن که نمیتونیم سفارت بفرستیم قدغن شده !!!!

میشه دوستان تهرانی ، زنگ بزنن (امروز یا فردا) بپرسن این موضوع رو !

با تشکر
تاریخ رویت قبولی در سایت: July 23 2012
کیس نامبر : ***8
ارسال فرمهای سری اول: August 2011
کنسولگری : Ankara
تاریخ کارنت شدن کیس: October 2011
تاریخ دریافت نامه دوم: Sept 2011
تاریخ مصاحبه : November 2011
تاریخ کلیر شدن : January 2012
تاریخ ورود به آمریکا : April 2012
دریافت گرین کارت : May 2012
تشکر کنندگان: batis2010
(2011-10-01 ساعت 15:10)oktay نوشته:  سلام

مادرم صبح زنگ زده به TNT اصفهان ، گفتن آنکارا 3-4 روز طول میکشه. بعد پرسیدن سفارت میخوی بفرستی ، وقتی گفته بله ، گفتن که نمیتونیم سفارت بفرستیم قدغن شده !!!!

میشه دوستان تهرانی ، زنگ بزنن (امروز یا فردا) بپرسن این موضوع رو !

با تشکر

سلام من با دی اچ ال فرستادم و هیچ مشکلی هم نبود 2 روزه هم بستم رسید.
شماره کیس:2012AS700
کنسولگری:آنکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:July-27
تاریخ مصاحبه: Oct-2011 آنکارا-- دریافت برگه آبیCool
تاریخ دریافت کلیرنس: Jan-2012
جمع تقریبی هزینه ها:شش میلیون تومان(پست،ترجمه،ویزا، 2بار سفر به ترکیه، تهیه بلیط آمریکا...)
تشکر کنندگان: oktay ، kopol ، batis2010
(2011-10-01 ساعت 01:55)emrah66 نوشته:  
(2011-08-31 ساعت 13:34)Mostafa Kianoush نوشته:  آقا ممصطفی سلام من به kcc ایمل زدم و پرسیدم که میشه فرم ها و عکس رو ایمیل کرد و گفتن اوکی! اینم جواب اونا: Thank you for your inquiry.

You may correspond with KCC using email or any form of mail delivery, including DHL, FedEx, UPS, Express, and USPS.

Support Contractor-Serco
Email: KCCDV@state.gov
Phone: (606) 526-7500

Any information in this transmission pertaining to the issuance or refusal of visas or permits to enter the United States shall be considered confidential under Section 222 (f) of the Immigration and Nationality Act (INA) [8 U.S.C. Section 1202]. Access to and use of such information must be solely for the formulation, amendment, administration, or enforcement of the immigration, nationality, and other laws of the United States under INA 222(f) and as specified in FAM guidance. If you have received such information in error, do not review, retransmit, disclose, disseminate, use, or take any action in reliance upon this information, and contact the sender as soon as possible. واسه اسکن عکسم پسوند رو jpg بزارم؟ مشخصات دیگه هم باید داشته باشه؟ عکسرو جدا فرستادید یا رو فرم ها اسکن کردید(جای خالی برای عکس تو فرم 230مثلا) یعنی کلا 3 تا فایل شد ؟؟ (2 تا pdf و 1 عکس جدا؟)موقع ارسال.
صفحه 2 نامه قبولی(صفحه دارای بارکد) رو همراه با فرم ها تبدیل به pdf کردید یا جدا فرستادید؟؟؟
ممنون

سلام emrah66 عزیز. من شخصا عکسم رو بصورت jpg و جدا از فرم ها و فرم ها رو هم در دو فایل pdf فرستادم. عکسمو در فرمها نذاشتم. صفحه بارکد هم نفرستادم ولی در بالای همه ی صفحات فرم ها و در متن ایمیلم مشخصات لازم رو نوشتم (نام کامل، تاریخ کامل تولد و شماره پرونده). هیچ ایرادی هم نگرفتن و تاییدیه کامل بودن مدارکو دریافت کردم. باید توجه داشت که هدف اصلی ارسال این مدارک معرفی کامل خودتون و اطلاعات مربوطه هست بنابراین در ارسال های الکترونیکی لحاظ کردن اطلاعاتی که ذکر کردم کار بارکد رو انجام میده. موفق باشید.

سلام ببخشید من یه ایمیل زدم به kcc که فرم ها و عکسم(که از طریق ایمیل قبلا فرستاده بودم) رسیده و قابل قبوله؟ و اونام این جوابو دادن:Thank you for your inquiry.

Your forms have been received and are acceptable for the continuation of
your visa processing. KCC is currently scheduling visa numbers for your
region for the month of November. Please refer to the visa bulletin at
www.travel.state.gov to locate the current numbers being processed. This
bulletin is updated after the 15th day of each month.

Failure to submit the requested photos will not delay the processing of
your case. Though, the photos are required. It is acceptable to submit
the photos separately to KCC. When doing so, please remember to lightly
print the name of the subject and the case number on the back of the
photos with a felt pen to avoid mutilation of the photos. The
photograph should be attached securely to the appropriate DS-230 form
with either tape or staple.

If you are scheduled for an interview, you may also provide the photos
at the time of interview.
قسمت دوم متن به عکسم گیر دادن؟؟؟ من عکسمو فرستاده بودم همراه با (2تا pdf فرمها) کالا 3فایل جدا. منظورشونو خوب نفهمیدم باید عکسمو دوباره ایمیل کنم؟؟؟ فرمت jpg بود
[/quote]

کسی جواب مارو نمیده؟؟؟؟!!!Tongue
2012AS00020XXX
اطلاع از قبولی: 2011 , 16 Jul
کنسولگری: آنكارا
ارسال فرمها:3 sep از طریق e mail
رسید فرمها: 3 sep تایید مدارک:27 sep
کارنت شدن: 9 oct
دریافت نامه دوم:19 DEC
مصاحبه: FEB
دریافت ویزا:یکضرب
هزینه ها:در سفرنامه اعلام کردم
بچه های مهاجرسرا خیلی مخلصیمTongue
تشکر کنندگان: batis2010
ba salam
case number man 2012AS00069XXX hastesh va motasefane taze emrooz fahmidam ke barande shoode boodam
lotfan be man begid aya hanoozam shansi daram ke madarek ro be kcc befrestam ia dige kar az kar gozashte?
mamnoon
تشکر کنندگان: smith
(2012-05-03 ساعت 00:35)n.molaei نوشته:  ba salam
case number man 2012AS00069XXX hastesh va motasefane taze emrooz fahmidam ke barande shoode boodam
lotfan be man begid aya hanoozam shansi daram ke madarek ro be kcc befrestam ia dige kar az kar gozashte?
mamnoon

بله شانس دارید مشکلی نیست فرمهای 122و230 را پر کن با دقت واطلاعات واقعی ودوقطعه عکس 5*5 ومدارک را با پست سریع مثل دی اچ ال ویا آرامکس به kcc ارسال کنید.

موفق باشید
2012AS19000
Ankara
یکضرب
هجرت: جولای2012

تشکر کنندگان: ghorbat ، smith
(2012-05-03 ساعت 03:36)mansour*** نوشته:  
mamnoon

بله شانس دارید مشکلی نیست فرمهای 122و230 را پر کن با دقت واطلاعات واقعی ودوقطعه عکس 5*5 ومدارک را با پست سریع مثل دی اچ ال ویا آرامکس به kcc ارسال کنید.

موفق باشید
دوست عزیز همانطور که دوست خوبمون در بالا گفته بله هنوز شانس دارید . اگه یه نگاه به امضای من بندازی میبینی که من هم مثل شما دیر متوجه شدم و خدارو شکر به من وقت مصاحبه دادن . خونسرد باش و فقط با دقت فرم ها رو پر کن و به همراه نامه قبولی و 2 قطعه عکس 5در5 برای KCC هر چه زود ارسال کن . اگر هم هر سئوالی داشتین مطرح کن که دوستان کمک کنن . همین که باز الانم متوجه شدی حتماً حکمتی توشه بخدا توکل کن انشالا موفق میشی.

کیس نامبر:AS20XXX
روئیت قبولی و ارسال فرم ها:Mar/2012
تاریخ مصاحبه ، دریافت ویزا و ورود به آمریکا:Jun/2012
دریافت سوشیال و گرین کارت Jul/2012
به پایان آمد این دفتر ، حکایت همچنان باقیست !!!

تشکر کنندگان: mansour*** ، smith
(2012-05-03 ساعت 03:36)mansour*** نوشته:  
mamnoon

موفق باشید

دوست عزیز من شنیدم (مطمئن نیستم) که این فرمها رو با ایمیل هم می شه فرستاد. مخصوصا برای شما که دیر متوجه شده اید. برای اطمینان با کی سی سی یک مکاتبه داشته باشید. شاید اینطوری پروندتون زودتر به جریان بیافته
CN:2012AS63XXX
ارسال فرمها: 21 july 2011
سفارت:آنکارا
مصاحبه:june 21
دریافت ویزا:23 June
اولین سفر : 3rd NOV
هزینه ها
سفرنامه
تشکر کنندگان: ghorbat ، smith
(2011-09-29 ساعت 23:03)ali.narooei نوشته:  

والا منم همین سوال رو پرسیدم جواب قانع کننده ای نشنیدم ازشون... به هر حال بسته من 2 روزه رسید....
منم 5 روز پیش مدارکمو با dhl فرستادم آنکارا. شما چه جوری متوجه شدید مدارکتون رسیده؟ از طریق ایمیل به سفارت؟(کدوم ایمیل آدرس) یا از طریق سایت مربوط به پست؟(آدرس سایت)؟ لطفا.

شماره کیس: 2012AS00071xxx
کنسولگری: ANKARA
تاریخ مصاحبه:25 جولای
افراد کیس :3
نتیجه مصاحبه: برگه آبی
تشکر کنندگان: 3rip
(2012-06-30 ساعت 10:54)leila20 نوشته:  
(2011-09-29 ساعت 23:03)ali.narooei نوشته:  

منم 5 روز پیش مدارکمو با dhl فرستادم آنکارا. شما چه جوری متوجه شدید مدارکتون رسیده؟ از طریق ایمیل به سفارت؟(کدوم ایمیل آدرس) یا از طریق سایت مربوط به پست؟(آدرس سایت)؟ لطفا.

من هنوز مدارکم رو نفرستادم و نمی دونم از طریق سایت انکارا می شه پرسید یا نه.ولی برو سیت dhl.comتو قسمت track your shipment شماره پیگیری رو بزنید می گه بهتون بستتون رسیده یا نه ولی 3 روزه می رسه
شماره کیس : 2012AS0007####_کنسولگری: آنکارا_کارنت شدن کیس: May 2012_مصاحبه: 8 august_کلیرنس:21 sep_دریافت ویزا:26 sep_مقصد:LA Irvine_ورود به آمریکا :20 jan _دریافت گرین کارت :

تشکر کنندگان: 3rip ، daria
Salam
case number man 2012AS00067XXX hastesh va motasefane taze emrooz fahmidam ke barande shoode boodam ! dafeye aval check kardama ama fahmidam 2bar ghore keshi shode, khode site bem mail zad ke chera statuseto check nemikoni
dustani ke ba mail in karo kardan mishe tu neveshtane mail be kcc komakam konan???
az hameye kasaei ke mitunan komak mikham ! midunam be tarze ajibi dire ama komak konid lotfan !
formaro por kardam alan shak daram ba post befrestam ya ba mail
تشکر کنندگان:
(2012-07-17 ساعت 02:04)number_one نوشته:  Salam
case number man 2012AS00067XXX hastesh va motasefane taze emrooz fahmidam ke barande shoode boodam ! dafeye aval check kardama ama fahmidam 2bar ghore keshi shode, khode site bem mail zad ke chera statuseto check nemikoni
dustani ke ba mail in karo kardan mishe tu neveshtane mail be kcc komakam konan???
az hameye kasaei ke mitunan komak mikham ! midunam be tarze ajibi dire ama komak konid lotfan !
formaro por kardam alan shak daram ba post befrestam ya ba mail

تبریک می گم با ایمیل بفرست هیچ فرقی نمی کنه ولی با ایمیل زودتر می رسه
شماره کیس : 2012AS0007####_کنسولگری: آنکارا_کارنت شدن کیس: May 2012_مصاحبه: 8 august_کلیرنس:21 sep_دریافت ویزا:26 sep_مقصد:LA Irvine_ورود به آمریکا :20 jan _دریافت گرین کارت :

تشکر کنندگان: daria ، number_one
(2012-07-17 ساعت 02:49)hadiseh.t نوشته:  تبریک می گم با ایمیل بفرست هیچ فرقی نمی کنه ولی با ایمیل زودتر می رسه

به نظر شما دیر نیست؟؟ آخه میل زدم 2 روز پیش هنوز جواب ندادن !
یهو میل بزنم و فرمامو اتچ کنم یا اول بپرسم میشه یا نه بعد میل بزنم؟؟
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان