کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگو در مورد سرویسهای پستی و راههای ارسال فرمهای سری اول به KCC
سوالات خود در مورد سرویسهای پستی و موارد مربوط به ارسال فرمهای تکمیل شده به KCC را در این تاپیک مطرح کنید.

جهت مشاهده موضوع مشابه در انجمن برندگان سال 2011 اینجا را کلیک کنید.
تشکر کنندگان: genix21 ، frozen mind ، ali.narooei ، ParsTrader ، batis2010 ، mahgool.o ، shani89
دوستان عزير با سلام
من فرمهام رو با پست TNT ارسال كردم توي سايت TPG.IR كه چك مي كنم نوشته Erlanger - USA Shipment delivered و Signed By:T.C .
يعني فرمها به دستشون رسيده ؟
كسي از دوستان هست كه با پست TNT مداركشو فرستاده باشه و توي سايت براش چيزي غير از اين نوشته شده باشه ؟

شماره کیس :2012AS0005XXXX - كارنت شدن كيس: June 2012 -تاريخ مصاحبه : هفته آخر June- كنسولگري :Ankara -
نتيجه مصاحبه :‌ كليرنس+ فرم 9 سوالي - تاريخ كليرنس : يه روزي تو نيمه اول سپتامبر ( 7th)

تشکر کنندگان: batis2010 ، shani89
(2011-08-14 ساعت 15:41)gulu نوشته:  دوستان عزير با سلام
من فرمهام رو با پست TNT ارسال كردم توي سايت TPG.IR كه چك مي كنم نوشته Erlanger - USA Shipment delivered و Signed By:T.C .
يعني فرمها به دستشون رسيده ؟
كسي از دوستان هست كه با پست TNT مداركشو فرستاده باشه و توي سايت براش چيزي غير از اين نوشته شده باشه ؟

دوست من برای همه ماهایی که با TNT پست کردیم همین متن نوشته شده بود. تنها تفاوت متن ها قسمت Signed by بوده که خب طبیعیه، چون هر بار یه شخص به خصوصی پاکت مارو اونجا تحویل گرفته

خیالت راحت مدارکت رسیده Cool
تشکر کنندگان: smith ، batis2010
سلام خدمت شما . ببخشید من فرمها رو پست کردم ولی‌ در سایت www.TPG.IR که پیگیری کردم میگه newyork : shipment on hold یعنی‌ ممکنه نگاهش دارن و گمرک اونجا بهش گیر بده ؟ یا در حال انتظاره پرواز بعدیه ؟ آیا اصلا سابقه داشته این جور بسته ها رو در گمرک نگه دارند ؟ ممنون از شما
تشکر کنندگان: batis2010
دوستان من تلفنی با دفتر KCC تماس گرفتم و یه بار هم ایمیل فرستادم تا مطمئن بشم و گفتن که میتونم از طریق ایمیل هم فرمها و عکسم رو ارسال کنم. منم اینکارو کردم و تاییدیش اومد و گفتن که منتظر بررسی فایلم بمونم
ما که یقین دارم روزی پروانه می شویم پس بگذار روزگار تا می تواند پیله کند.

شماره کیس: 2012AS00041XXX
کنسولگری: ANKARA
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 04 آگوست 2011، از طریق ایمیل
تاریخ کارنت شدن کیس: June 2012
تاریخ مصاحبه: 20 June
تاریخ دریافت کلیرنس: 31 July
جمع تقریبی هزینه ها: 4 میلیون تومان
تشکر کنندگان: smith
(2011-08-16 ساعت 04:15)Mostafa Kianoush نوشته:  دوستان من تلفنی با دفتر KCC تماس گرفتم و یه بار هم ایمیل فرستادم تا مطمئن بشم و گفتن که میتونم از طریق ایمیل هم فرمها و عکسم رو ارسال کنم. منم اینکارو کردم و تاییدیش اومد و گفتن که منتظر بررسی فایلم بمونم

دوست عزیز، در صورت امکان پاسخ ایمیل سفارت به درخواست شما رو در سایت قرار دهید.
تشکر کنندگان: smith ، batis2010 ، afshin sadeghi 2
من مدارکو با پست سفارشی ارسال کردم که بعد از 2 هفته به دستشون رسید
تارخ ثبت نام در سایت : October 28, 2010
شماره کیس : 2012AS0003XXXX
تاریخ رویت قبولی در سایت: 15 جولای
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: August 01, 2011
کنسولگری: آنکارا
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت ویزا:
تاریخ ورود به آمریکا :
تاریخ دریافت گرین کارت :
جمع تقریبی هزینه ها تاکنون : 16000T
تشکر کنندگان: funnybluesolea ، smith ، batis2010
(2011-08-16 ساعت 05:54)alirezagh نوشته:  
(2011-08-16 ساعت 04:15)Mostafa Kianoush نوشته:  دوستان من تلفنی با دفتر KCC تماس گرفتم و یه بار هم ایمیل فرستادم تا مطمئن بشم و گفتن که میتونم از طریق ایمیل هم فرمها و عکسم رو ارسال کنم. منم اینکارو کردم و تاییدیش اومد و گفتن که منتظر بررسی فایلم بمونم
دوست عزیز، در صورت امکان پاسخ ایمیل سفارت به درخواست شما رو در سایت قرار دهید.
بعد از ایمیل اول که سوالمو راجع به فرستادن فرمها از طریق ایمیل پرسیده بودم این جواب اومد:
Thank you for your inquiry.
You may correspond with KCC using email or any form of mail delivery, including DHL, FedEx, UPS, Express, and USPS.

KCCDV/Public Inquiry
Kentucky Consular Center
Support Contractor - Serco - NA
Phone: (606) 526-7500
Email: KCCDV@state.gov
This email is UNCLASSIFIED.
بعد از فرستادن فرم ها و عکسم با ایمیل هم این جواب اومد:
Thank you for your inquiry.
The information you provided will be included in your case file for review.
Support Contractor-Srco
Email: KCCDV@state.gov
Phone: (606) 526-7500
Any information in this transmission pertaining to the issuance or refusal of visas or permits to enter the United States shall be considered confidential under Section 222 (f) of the Immigration and Nationality Act (INA) [8 U.S.C. Section 1202]. Access to and use of such information must be solely for the formulation, amendment, administration, or enforcement of the immigration, nationality, and other laws of the United States under INA 222(f) and as specified in FAM guidance. If you have received such information in error, do not review, retransmit, disclose, disseminate, use, or take any action in reliance upon this information, and contact the sender as soon as possible.
This email is UNCLASSIFIED.

تشکر کنندگان: alirezagh ، ساری ، head of flower ، smith ، batis2010 ، shani89
این که خیلی عالیه.... نه هزینه ای داره نه زمان می بره!
یعنی پس فرمها رو با ایمیل هم میشه فرستاد.
فقط اینکه فرم رو چطور امضا کردی؟ عکس امضاتو گذاشتی؟
ورود به آمریکا: 2012
تشکر کنندگان: smith ، batis2010 ، shani89
من فرمها رو اول پر کردم بعد پرینت رنگی گرفتم امضاشون کردم و بعد اسکن کردم. فایل های اسکن شده رو تبدیل به pdf کردم و فرستادم واسشون. با نرم افزار convert jpeg to pdf اینکارو کردم. resulotion عکسارو 150 زدم تا بعد از تبدیل کیفیتشون پایین نیاد. جالبه که با رزلشون بالاتر کیفیت تبدیل پایین میومد

تشکر کنندگان: majid89 ، ساری ، head of flower ، ali.narooei ، maryam.r ، batis2010 ، smith ، shani89
سلام به همه
من با کاراپست ارسال کردم عالی بود هم قیمت هم سرعت
یکشنبه ارسال کردم سه شنبه شب دیدم رسیده
من خیلی راضیم.
(2011-08-24 ساعت 14:45)arm3756 نوشته:  سلام به همه
من با کاراپست ارسال کردم عالی بود هم قیمت هم سرعت
یکشنبه ارسال کردم سه شنبه شب دیدم رسیده
من خیلی راضیم.

دوست عزیز کارا پست عالیه،اما مشکل اینه که آدرس فرستنده رو تغییر می ده!!من با آرامکس فرستادم.41 تومن 3 روزه.
شماره کیس :20125xxx
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:14 Aug
کنسولگری:آنکارا
تاریخ مصاحبه: Nov
تاریخ دریافت ویزا: خدا بخواد قبل از ژانویهBig Grin و خواست Big Grin دسامبر
تاریخ دریافت گرین کارت : 1 ماه پس از ورود
2 نفر
تشکر کنندگان: smith ، batis2010 ، shani89
(2011-08-19 ساعت 00:43)Mostafa Kianoush نوشته:  من فرمها رو اول پر کردم بعد پرینت رنگی گرفتم امضاشون کردم و بعد اسکن کردم. فایل های اسکن شده رو تبدیل به pdf کردم و فرستادم واسشون. با نرم افزار convert jpeg to pdf اینکارو کردم. resulotion عکسارو 150 زدم تا بعد از تبدیل کیفیتشون پایین نیاد. جالبه که با رزلشون بالاتر کیفیت تبدیل پایین میومد

بعد از ارسال به وسیله ایمیل چند روز طول کشید که اطلاع دادند درجریان کار است منتظر باشید/
شماره کیس: 2012AS45××x
کنسولگری: آنکارا
تاریخ ورود به آمریکا: 2012/12/06 فرودگاه دالاس ایالت تگزاس
تعداد نفرات 2 نفر
(2011-08-24 ساعت 19:29)به گل نوشته:  
(2011-08-19 ساعت 00:43)Mostafa Kianoush نوشته:  من فرمها رو اول پر کردم بعد پرینت رنگی گرفتم امضاشون کردم و بعد اسکن کردم. فایل های اسکن شده رو تبدیل به pdf کردم و فرستادم واسشون. با نرم افزار convert jpeg to pdf اینکارو کردم. resulotion عکسارو 150 زدم تا بعد از تبدیل کیفیتشون پایین نیاد. جالبه که با رزلشون بالاتر کیفیت تبدیل پایین میومد

بعد از ارسال به وسیله ایمیل چند روز طول کشید که اطلاع دادند درجریان کار است منتظر باشید/
من 4 اگست ایمیل مدارکمو فرستادم حدود 4 روز بعد جوابشون اومد. ولی در حال حاضر ظاهرا سرشون خیلی شلوغتره و ممکنه دیرتر جواب بیاد مثلا یه ایمیل چند وقت پیش فرستادم تا از همه چی مطمئن بشم حدودا 2 هفته بعد جواب دادن. حتی ایمیل اتوماتیکشون هم واسم نیومد. بعد از 2 هفته گفتن که همه چی مرتبه و مدارکم حتما بررسی میشه. ولی خیالتون راحت باشه حتما جواب میدن و بررسی می کنن.

تشکر کنندگان: 3rip ، emrah66 ، batis2010 ، smith
Smile 
(2011-08-25 ساعت 08:48)Mostafa Kianoush نوشته:  
(2011-08-24 ساعت 19:29)به گل نوشته:  

من 4 اگست ایمیل مدارکمو فرستادم حدود 4 روز بعد جوابشون اومد. ولی در حال حاضر ظاهرا سرشون خیلی شلوغتره و ممکنه دیرتر جواب بیاد مثلا یه ایمیل چند وقت پیش فرستادم تا از همه چی مطمئن بشم حدودا 2 هفته بعد جواب دادن. حتی ایمیل اتوماتیکشون هم واسم نیومد. بعد از 2 هفته گفتن که همه چی مرتبه و مدارکم حتما بررسی میشه. ولی خیالتون راحت باشه حتما جواب میدن و بررسی می کنن.

سلام ممنون ببخشید میشه متن ایملیی که PDF مدارکتونو فرستادین و جواب KCC رو بزارین که استفاده کنیم.حتما برای تبدیل به PDFباید پرینت رنگی بگیریم؟؟(آخه من پرینت سیاه و سفید گرفتم اما کیفیتش خوبه)

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان