کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گرد همایی دوستان ساکن ویرجینیا، مریلند و واشنگتن دی سی
(2013-03-11 ساعت 00:37)taha_jam_co نوشته:  ندا خانوم کجایی قهر کردی با این انجمن؟

آره.معلومه؟Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: sadeghi897 ، ASALI ، taherifar
اره به خاطر پاک شده پیغاما من هم ناراحت شدو ولی خوب چه میشه کرد اقای مدیر اینگونه سلاح دونستند متاسفانه بابا این انجمن رو خلوت نکنیدددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددد
شماره کیس:2013AS59XX رویت قبولی :1می 2012
کنسولگری:ابوظبی محل مورد نظر:ویریجینیا-ویزا یک ضربCool
كيس دو نفرو نصفي . 9/8/2013 تاریخ ورود
پاسخ
تشکر کنندگان: Neda ، taherifar
(2011-08-30 ساعت 07:00)Neda نوشته:  ممنون از دوستانی که ابراز لطف کردنو میان.
من پستهای "زندگی در واشنگتن" و ایالت ویرجینیا رو خوندم و به دوستانی که اعلام کردندر این اطراف هستن ایمیل و پیغام دادم. ولی متاسفانه تعداد خیلی کمی جواب دادن.

دیگه کسی نیست؟؟؟؟؟؟؟

انشاا.. بزودی زود ما هم خواهیم آمد! و از اینکه میبینم دوستان مهاجرسرایی اونجا هم فعال هستند خیلی خوشحال شدم.
امیدوارم زودترازوضعیت کلیرنس خارج بشیم تا بتونیم بعد از اتمام مدارس بچه ها به شما بپوندیم.Wink
کیس نامبر: **48 ،4 نفر، مصاحبه: مارچ - ابوظبی،انتظار: 36 روز، دریافت ویزا: 2 می،ورود 17 سپتامبر 2013،ساکن GAITHERSBURG MD.
سفرنامه1
سفرنامه2
پرواز اعتماد را با یکدیگر تجربه کنیم...وگرنه میشکنیم بالهای دوستی مان را !
پاسخ
تشکر کنندگان: itsmasoud ، taherifar ، pouyasanat
منم موافق این گردهمایی ایرانیای عزیز هستم .از مریلند
پاسخ
تشکر کنندگان: taherifar
سلام دوستان من هم از ویرجینیا موافق این گردهمایی و اشنایی با دوستان مهاجرسرایی عزیز هستم.
***2012As41
مصاحبه ١٢جون
كليرنس ٨ اگوست
دريافت ويزا ١٧اگوست
كلا ٢نفر
اولين ورود :27 آگوست
ایالت ویرجینیا
پاسخ
سلام دوستان، منم در حال حاضر یکی از شهرهای پنسیلوانیا هستم با دی سی 1 ساعت و نیم فاصله دارم و مریلند 20 دقیقه، منم میام Smile)
پاسخ
ما هم داریم می اییم امتحانهای پسرم تموم بشه ما انجاییییییییییییییییم
ندا خانوم ابگوشتتو بار کن دیگه یواش یواش
شماره کیس:2013AS59XX رویت قبولی :1می 2012
کنسولگری:ابوظبی محل مورد نظر:ویریجینیا-ویزا یک ضربCool
كيس دو نفرو نصفي . 9/8/2013 تاریخ ورود
پاسخ
تشکر کنندگان: Neda ، taherifar
وایییییییییی اینجا چقدر سوتو کوره ما داریم مییایم واشنگتن دی سی تورو خدا یه ذره راهنمایی کنید
شماره کیس :**2013AS000028
تاریخ رویت قبولیmay
کنسولگری:ANKARA
زمان مصاحبه:هفته ی سوم ژانویه.  نتيجه: ويزاي يه ضرب
تعداد :2  نفر  
ساكن تگزاس در حال حاضر
پاسخ
سلام بچه ها..من سیتیزن امریکا هستم و برای شوهرم اقدام کرد..شوهرم ماه پیش مصاحبش بود..ولی بهش گفتن که باید مدارک مربوط به دمسایل و سکونت من در امریکا رو تحویل بده و بعد بهش ویزا بدن..حالا من مجبورم با دختر 3ساله ام بیاو مریلند..ولی تنهایی واقعا برام مشکل هست و دنبال یک سری اطلاعات هستم...ایا از ایران میشه خانه 1 خابه ای پیدا کنم که به محض ورودمون به امریکا در اون ساکن بشیم؟شوهرم به محض دریافت مدارک دمسایل اونارو میده سفارت و ویزا میگیره و زود میتونه بیاد پیش من...ولی مشکل من لحظه ورودبه امریکاست که خیلیییییی میترسم...بچه ها من چکار کنم؟حالم بده
پاسخ
(2013-05-11 ساعت 11:23)kamela نوشته:  سلام بچه..من سیتیزن آمریکا هستم و برای شوهرم اقدام کرد..شوهرم ماه پیش مصاحبش بود..ولی بهش گفتن که باید مدارک مربوط به دمسایل و سکونت من در آمریکا رو تحویل بده و بعد بهش ویزا بدن..حالا من مجبورم با دختر 3ساله ام بیاو مریلند..ولی تنهایی واقعا برام مشکل هست و دنبال یک سری اطلاعات هستم...ایا از ایران میشه خانه 1 خابه ای پیدا کنم که به محض ورودمون به آمریکا در اون ساکن بشیم؟شوهرم به محض دریافت مدارک دمسایل اونارو میده سفارت و ویزا میگیره و زود میتونه بیاد پیش من...ولی مشکل من لحظه ورودبه آمریکاست که خیلیییییی میترسم...بچه ها من چکار کنم؟حالم بده

شما میتونید در ابتدای ورود به متل های ارزان قیمت مثل Days Inn برید و بعد اقدام به گرفتن خونه کنید. معمولا برای خونه گرفتن لازمه شما رو ببینن و یک قرارداد امضا کنید مگر اینکه یک ایرانی یا آشنا سراغ داشته باشید که قبول کنه غیابی به شما خونه بده
شماره کیس:2010AS296XX
تاریخ دریافت نامه قبولی:Aug 22
کنسولگری:ANKARA
تاریخ کارنت شدن: Aug 2010
تاریخ مصاحبه: 2 Sep
تاریخ دریافت ویزا: Sep 4
جمع هزینه ها: 3.5 میلیون برای دو نفر
ورود به آمریکاBig Grinec 10
ایالت:ویرجینیا-حومه واشینگتون دی سی

پاسخ
تشکر کنندگان: kamela ، taherifar
ممنونم از پاسخ شما...اخه میترسم نتونم زود خونه پیدا کنم....من زبانم هم اصلا خوب نیست..چطور میتونم باهاشون حرف بزنم تا بهم خونه بدن؟از کارای بانکیشون هیچ سر در نمیارم..ایا برای ادمای مثل من کسانی در مریلند نیستن که با گرفتن پولی بهم کمک کنن؟اگر خبر داشتین لطفا بهم بگین که خیلی درگیر این موضوع شدم...بازهم از محبتتون ممنونم.
پاسخ
تشکر کنندگان: پدی ، taherifar
دوستان عزیزم ما هم میخوایم به پنسیلوانیا بیایم خوشحال میشم با افرادی که اونجا یا اطراف هستن آشنا بشم

پاسخ
تشکر کنندگان: taherifar ، pouyasanat
دوستان کسی در مریلند همخونه نمیخاد؟
[font=Tahoma]خوشبختی، یعنی هماهنگی با حوادث روزگار[/font]
مصاحبه3DEC2015
نتیجه:ویزای تک ضرب
دریافت پاس با ویزا:7DEC2015
مقصد:هر جا که خدا خواست
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان کسی از توابع مریلند،الکساندریا،دی سی دنبال خونه یا همخونه نمیگرده باهم همخونه بشیم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-01-25 ساعت 17:52)Neda نوشته:  [quote='ahmadreza' pid='266590' dateline='1358813139']
سلام من احمدرضا هستم و تازه به بالتیمور آمدم   ۳۵ ساله هستم و آرشیتکت امیدوارم چند تا دوست خوب و باحال میگردم  دختر یاپسر بودن فرقی نمیکنه همین که بتوانیم به هم کمک کنیم وتجربیاتمون را در اختیار هم قرار بدیم باهم بیرون بریم و هم صحبت خوبی واسه همدیگر باشیم خیلی خوبه.اگر هم کسی اینجا گروه یا کامیونیتی مخصوص ایرانی های مقیم بالتیمور میشناسه به من معرفی کنه خیلی ممنون میشم
سلام و خیر مقدم.
من و همسرم در ویرجینیا هستیم. اگر دوستان همت کنن و یک گرد همایی بگذارن حتما بهتون اطلاع میدم. متاسفانه یکم مسافت زیادهBig Grin
موفق باشین
]salam man ham baltimore hastam vali iraniai ke mishnasam axaran maryland virginian
کیس : **44
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان