کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتخاب کشور مناسب برای ارشد
(2011-08-23 ساعت 11:23)shiva 124 نوشته:  سلام به همه دوستان
من لیسانس کشاورزی از سراسری دارم با معدل 12.90می خواهم تغییر رشته بدم برای بیوشیمی یا ژنتیک.الان دارم برای آیلتس آماده میشم.میشه منو راهنمایی کنید کدوم کشور برم؟فقط بجز هندوستان
ممنونم
کشور های اروپایی خوب انگلستان است که دانشگاه های متوسطش پذیرش دارن من خودم توی انگلستان درس خوندم که حرف نداشت که کیفتش خیلی بالاست. دیگه اسپانیا و لهستان است که میتونین برین .
اسیا هم فقط مالزی

(2012-10-18 ساعت 13:54)ner30 نوشته:  سلام به همگی.من دانشجو سال اخر شیمی هستم.دانشگاه سراسری تهران.میخوام واسه 1سال اینده که لیسانسمو میگیرم واسه ارشد برم به اروپا.با توجه به رشتم کدوم کشور خوبه؟و سئوال دیگه اینکه شرایط گرفتن بورسیه واسه مقطع کارشناسی ارشد چطوریه؟چون ظاهرا هزینه دانشگاه+هزینه زندگی تو اروپا زیادهSad
با توجه به رشته شما فقط المان که یه کم گرونه ولی حرف نداره و فکر بورسه رو هم از فکرت بیرون کن چون نمیدن

(2012-12-04 ساعت 15:04)mohsen.weyd نوشته:  سلام وقت همه به خیر من ترم اخر لیسانس تغذیه و رژیم درمانی از دانشگاه علوم پزشکی اهواز با معذل تقریبی 14 هستم معدل دیپلم هم 19 است قصد دارم برای ارشد صنایع غذایی از یک کشور اروپایی پذیرش بگیرم البته به قصد کسب اقامت وشغل مدرک زبان ندارم اما کامل و راحت صحبت میکنم سالیانه تا 30 میلیون تومن میتونم هزینه کنم ممنون میشم راهنماییم کنید واقعا به کمکتون نیاز دارم با تشکر

لطفا منو راهنمایی کنید
خوب با نرخ الان فکر کنم اسپانیا بتونی بری ولی لهستان و مجارستان برو که سالی 15 تا 17 میلیون جا و خورد و خوراک و هزینه دانشگاه برات میوفته بقیه پولشو هم بزار تو جیبت حال کن

(2013-04-26 ساعت 15:50)maryamafrang نوشته:  من دارم کارشناسی مدیریت بازرگانی می خونم به نظرتون به درد آمریکا یا کانادا میخوره؟
اصلا رشته ی خوبیه؟
به خدا موندم
بیا کانادا پذیرش داره خیلی زیاد ولی زیاد پول میخواد
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
سلام. من ليسانس معمارى و همسرم ليسانس مکانيکه . فعلا نظرمون روى اتريشه. ولى هنوز شک دارم. لطفا راهنمايى کنيد
پاسخ
(2013-06-27 ساعت 13:45)Hamed jojo نوشته:  
(2011-08-23 ساعت 11:23)shiva 124 نوشته:  سلام به همه دوستان
من لیسانس کشاورزی از سراسری دارم با معدل 12.90می خواهم تغییر رشته بدم برای بیوشیمی یا ژنتیک.الان دارم برای آیلتس آماده میشم.میشه منو راهنمایی کنید کدوم کشور برم؟فقط بجز هندوستان
ممنونم
کشور های اروپایی خوب انگلستان است که دانشگاه های متوسطش پذیرش دارن من خودم توی انگلستان درس خوندم که حرف نداشت که کیفتش خیلی بالاست. دیگه اسپانیا و لهستان است که میتونین برین .
اسیا هم فقط مالزی

(2012-10-18 ساعت 13:54)ner30 نوشته:  سلام به همگی.من دانشجو سال اخر شیمی هستم.دانشگاه سراسری تهران.میخوام واسه 1سال اینده که لیسانسمو میگیرم واسه ارشد برم به اروپا.با توجه به رشتم کدوم کشور خوبه؟و سئوال دیگه اینکه شرایط گرفتن بورسیه واسه مقطع کارشناسی ارشد چطوریه؟چون ظاهرا هزینه دانشگاه+هزینه زندگی تو اروپا زیادهSad
با توجه به رشته شما فقط المان که یه کم گرونه ولی حرف نداره و فکر بورسه رو هم از فکرت بیرون کن چون نمیدن

(2012-12-04 ساعت 15:04)mohsen.weyd نوشته:  سلام وقت همه به خیر من ترم اخر لیسانس تغذیه و رژیم درمانی از دانشگاه علوم پزشکی اهواز با معذل تقریبی 14 هستم معدل دیپلم هم 19 است قصد دارم برای ارشد صنایع غذایی از یک کشور اروپایی پذیرش بگیرم البته به قصد کسب اقامت وشغل مدرک زبان ندارم اما کامل و راحت صحبت میکنم سالیانه تا 30 میلیون تومن میتونم هزینه کنم ممنون میشم راهنماییم کنید واقعا به کمکتون نیاز دارم با تشکر

لطفا منو راهنمایی کنید
خوب با نرخ الان فکر کنم اسپانیا بتونی بری ولی لهستان و مجارستان برو که سالی 15 تا 17 میلیون جا و خورد و خوراک و هزینه دانشگاه برات میوفته بقیه پولشو هم بزار تو جیبت حال کن

(2013-04-26 ساعت 15:50)maryamafrang نوشته:  من دارم کارشناسی مدیریت بازرگانی می خونم به نظرتون به درد آمریکا یا کانادا میخوره؟
اصلا رشته ی خوبیه؟
به خدا موندم
بیا کانادا پذیرش داره خیلی زیاد ولی زیاد پول میخواد

ولی بیشتر میخوام امریکا باشه
پاسخ
با سلام.هزینه تحصیل در کشور هلند مقطع ارشد چه مقدار است؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
خاكروبي تاپيك...!

دوستان، كسي اطلاع داره با معدل 16.60 مهندسي ترافيك و حمل ونقل چه خاك پاك اروپايي ميشه ادامه داد و موند و زندگي كرد و برنگشت....؟
یک روز، بر گونه‌ی این خاك بوسه ميزنم، بالای سرش یک یادداشت می‌گذارم و می‌روم:
آنچنان زیبا خوابیده‌ بودی که دلم نیامد بیدارت کنم…
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام من ترم‌اخر کارشناسی معماری دانشگاه ازاد هستم میخواستم‌ برای استرالیا در مقطع ارشد پذیرش بگیرم‌ لطف میکنید شرایط شو بهم‌بگید
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-07-01 ساعت 11:22)taherifar نوشته:  خاكروبي تاپيك...!

دوستان، كسي اطلاع داره با معدل 16.60 مهندسي ترافيك و حمل ونقل چه خاك پاك اروپايي ميشه ادامه داد و موند و زندگي كرد و برنگشت....؟

خیلی از کشورهای اروپایی. بستگی به دانشگاهی داره که مدرکتون رو دریافت کردید. والبته معیارهاتون برای انتخاب کشور چیه؟ زبان؟ مقاله؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-02-27 ساعت 01:39)amir_64 نوشته:  با سلام.هزینه تحصیل در کشور هلند مقطع ارشد چه مقدار است؟

با یه سرچ ساده تو گوگل و یافتن نام دانشگاه های هلند، به سایت دانشگاه مورد نظر رفته و در قسمت پذیرش هزینه با جزئیات کامل قید شده است.
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان