کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تحصیل و بورس در ایتالیا
(2011-09-15 ساعت 00:33)hvm نوشته:  ایتالیا تازه داره می افته سرزبونها؟؟؟
تا جائیکه میدانم ایتالیا از دیرباز سرزبونها بوده است
احتمالا شوخی فرموده اید

ولی من الان چند ساله که تو قضیه مهاجرتم ( تمام فامیلو خودم فرستادم ) البته اونا شرایطشون خیلی عالی بود نه مثل من.
این ایتالیا تازه (2005) افتاده سر زبونا و نمیشه گفت مثل امریکا - انگلیس و .....
پر طرفداره
برا همین میگم یک زره دیگه بگذره کارمون تمومه
(2011-09-15 ساعت 09:30)mohammad.maleki نوشته:  قبل از این حرف ها یکم تحقیق کنید ایتالیا با اون هم مشکلات مالی که داره اول اصلا بورس نمیده بورس براش مثل جوک میمونه تو بودجه کشور خودش مونده بیاد به شما بورس بده,لازم به ذکر هست که به دلیل همین مشکلات و گرانی بسیار زیاد این کشور ....
پیشنهاد میکنم به دنبال جایی دگه باشید

منم نگفتم مشکلات مالی نداره اما به دلیل اینکه هر ساله ایتالیا گردشگرای بسیار زیادی داره و در دروس ما به اون میگم (ثروت نامرئی) هنوز بورس میده البته من چون لیسانس میخام برم به فکر اون نیستم من دارم به isu فکر میکنم که به همه کمک هزینه میده
(2011-09-15 ساعت 10:00)mohammad.maleki نوشته:  
(2011-09-14 ساعت 20:23)brotherhood نوشته:  ولی من همه جارو دیدم حتا جستجو هم کردم ولی جایی درباره ایتالیا ندیدم که؟؟؟؟؟؟
.............................................................
کسی میدونه چطوری باید این قضیه دیپلم11 یاله رو حل کنیم
الان مسئله شما رفتن به ایتالیا یا هر کشور دیگه ای نیست بهتره اول مشکل دپلم خودتون رو حل کنید من قبلا هم به شما روش های حل این مشکل رو گفتم

درسته شما گفتی ولی توضیح ندادی من اصلا متوجه نشدم باید چیکار کنم اگر دقیق بگی ممنون میشم.
.......................................................
من برا این دارم عجله میکنم که باید یک زبون دیگه هم شروع کنم همه کشور ها لیسانس به زبون خودشونه حالا من باید مشخص کنم اگر میخام برم ایتالیا باید از همین الان زبونشونو شروع کنم یا مثلا اگر میخام برم المان باید شروع کنم
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
كسي نيست جواب بدن؟ براي تحصيل در ايتاليا توضيح بده. متشكرم
پاسخ
سلام خدمت دوستان و مديران زحمتكش سايت مهاجرسرا

يك موردي برام پيش اومده كه ديدم از هرجايي بهتر همينجا هست تا از دوستان كمك بگيرم

مدتي قبل من در پي گرفتن ويزاي شنگن ايتاليا بودم تا بتونم بعد از حدود 15 سال برادرم رو ببينم! در حين بررسي با كسي آشنا شدم كه به من گفت ميتونه دعوتنامه علمي جهت شركت در يك كنفرانس علمي در كشور ايتاليا براي من تهيه كنه و ادعا ميكنه كه با داشتن اين دعوتنامه بدون نياز به ارائه مدارك مالي مثل سند ملكي و حساب بانكي سفارت اقدام به ارائه ويزا ميكنه!

حالا سوال من اين هست كه آيا اصولاً چنين چيزي امكانپذير هست يا خير و اينكه اگر ميشه از اين روش ويزا گرفت نوع ويزا چي هست و براي مراجعه به سفارت چه مداركي نياز دارم.

با تشكر از لطف و راهنمايي دوستان
پاسخ
از دوستان کسی نمیتونه من رو راهنمایی کنه؟!
پاسخ
والا من این رو نمیدونم اما اگه خواستی از طریق یونان 3 سوت میشه اما باید پول و پاسپورت اعضا خانواده گرو بذاری که مطمئن بشوند حتماً برمیگردی
پاسخ
با سلام من قصد عزیمت به ایتالیا رو دارم
آرزوی بچگی من هست و دوست دارم بهش برسم
متوجه شدم میشه از طریق اقامت تحصیلی رفت ایتالیا
من شغل اینترنتی هم دارم و میتونم درامد هم داشته باشم
برای رفتن به ایتالیا بازم میگم فقط برای رفتن به اونجا 30 میلیون هم دارم
الان سوالم اینه آیا الانم برای رفتن باید 4000 یورو استیتمنت مالی هست که بعد هم قابل برداشته؟
من دوست دارم رشته هایی مثل کامپیوتر ، موسیقی یا رقص و آواز بخونم آیا شدنیه؟
بعد آیا با بچه دار شدن در ایتالیا میشه اقامت گرفت؟
یعنی بچه رو مهدکودک ایتالیایی ثبت نام کرد و .... البته اگر سوالم خنده دار نبود؟
پاسخ
سلام من مهندس برق و الکترونیک و دانشجوی سال اخر کامیپوتر از دانشگاه خواجه نصیر هستم ، می خواستم بورس بگیرم آیا مقدار هزینه ای کشور ایتالیا می دهد امکان زندگی دارد در اون کشور و ایا امکان کار کردن داریم ما
با تشکر از همه دوستان
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-07-27 ساعت 11:12)turajarmin نوشته:  سلام من مهندس برق و الکترونیک و دانشجوی سال اخر کامیپوتر از دانشگاه خواجه نصیر هستم ، می خواستم بورس بگیرم آیا مقدار هزینه ای کشور ایتالیا می دهد امکان زندگی دارد در اون کشور و ایا امکان کار کردن داریم ما
با تشکر از همه دوستان

هفته ای 20 ساعت اجازه کار دارید
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان