کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نداشتن اسپانسر و راه حل ها
ممنونم آقا جواد Smile
فقط یه سوال دیگه !

All fees must be paid
before the visa interview and are non-refundable if the visa is refused.

نوشته باید قبل از مصاحبه پرداخت بشه هزینه ها !!
میشه کمی توضیح بدید این قسمت رو ؟

ممنونم
تاریخ رویت قبولی در سایت: July 23 2012
کیس نامبر : ***8
ارسال فرمهای سری اول: August 2011
کنسولگری : Ankara
تاریخ کارنت شدن کیس: October 2011
تاریخ دریافت نامه دوم: Sept 2011
تاریخ مصاحبه : November 2011
تاریخ کلیر شدن : January 2012
تاریخ ورود به آمریکا : April 2012
دریافت گرین کارت : May 2012
تشکر کنندگان: tamanna
(2011-09-23 ساعت 17:21)javad_2 نوشته:  
(2011-09-23 ساعت 16:28)oktay نوشته:  ممنونم آقا جواد Smile
فقط یه سوال دیگه !

All fees must be paid
before the visa interview and are non-refundable if the visa is refused.

نوشته باید قبل از مصاحبه پرداخت بشه هزینه ها !!
میشه کمی توضیح بدید این قسمت رو ؟

ممنونم

دوست عزیز وقتی برای مصاحبه تشریف میبرین سفارت، سفارت به اضاء هر نفر مبلغ 819$ از شما پول میگیره که اگر حتی شما موفق به گرفتن ویزا نشدید بهتون برنمیگرده این جمله همین رو میگه یعنی قبل از گرفتن مصاحبه برای ویزا باید هزینه هارو پرداخت کنیدCool

ممنونم باز هم.
انقدر استرس و اعصاب خوردی ایجاد کرده که اگه هم بدونی باز هم شک میکنیSmile
باز هم مرسی@};-
تاریخ رویت قبولی در سایت: July 23 2012
کیس نامبر : ***8
ارسال فرمهای سری اول: August 2011
کنسولگری : Ankara
تاریخ کارنت شدن کیس: October 2011
تاریخ دریافت نامه دوم: Sept 2011
تاریخ مصاحبه : November 2011
تاریخ کلیر شدن : January 2012
تاریخ ورود به آمریکا : April 2012
دریافت گرین کارت : May 2012
تشکر کنندگان: tamanna ، amiry2011
ببخشید من یه سوال داشتم .کسی که اسپانسر داره و کسی هست که می تونه ساپورتش بکنه .چه فورمهایی رو لازمه که اسپانسرش پر بکنه ؟و این فرمها رو از کجا باید تهیه کرد و کی و کجا بایید ارسال بشه ؟می شه لطفا کامل منو راهنمایی بکنید .

[/quote]

کیس نامبر :2012AS00061xxx
تاریخ ارسال فرم اولیه :2011july 24/مرداد 3
محل مصاحبه :آنکارا

تاریخ مصاحبه :4jun
تاریخ ویزا :6jun یک ضرب
تاریخ ورود به آمریکا :Cool
تعداد نفرات همراه :0
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز
لطفا به اسم تاپیک توجه کنید
نداشتن اسپانسر و راه حل ها
نه اینکه فرم های اسپانسر کجا و چه جوری پر بشه؟؟؟؟مدرک تحصیلی نقص دارید...امضاتون نا جوره و غیره
ممنون
[font=Times New Roman]صبورانه در انتظار زمان بمان ! هر چیز در زمان خودش رخ میدهد .
باغبان حتی اگر باغش را غرق اب هم کند درختان خارج از فصل خود میوه نمی دهند[/font]
تشکر کنندگان: ali.narooei ، oe163 ، tamanna ، Omidooo ، da2016 ، 3rip ، ali1981 ، amiry ، ghorbat ، smith ، امیر مهاجر ، pariya2
با سلام

می خواستم ببینم سند خونه رو کی باید تایید کنه و ارزش گذاری کنه؟ دارلترجمه خودش همه ی اینکار ها رو می کنه؟
تشکر کنندگان:
(2011-09-28 ساعت 15:21)andjustic4all نوشته:  با سلام

می خواستم ببینم سند خونه رو کی باید تایید کنه و ارزش گذاری کنه؟ دارلترجمه خودش همه ی اینکار ها رو می کنه؟

احتیاجی به ارزش گذاری نیست.....مخصوصا اگه پول نقد هم توی بانک داشته باشی که نمیخواد
دارالترجمه فقط ترجمه و به تایید دادگستری میرسونه
دیگه ارزش گذاری که نمیکنه............
اگه دوست داری ارزش گذاری بشه باید بری دادگستری و از یک کارشناس وقت بگیری که پارسال فکر کنم هزینه اش 200 هزار تومن بود
در کل ضروری نیست
[font=Times New Roman]صبورانه در انتظار زمان بمان ! هر چیز در زمان خودش رخ میدهد .
باغبان حتی اگر باغش را غرق اب هم کند درختان خارج از فصل خود میوه نمی دهند[/font]
تشکر کنندگان: tamanna ، ali.narooei ، kopol ، mamal amricaei ، ghorbat ، smith ، j@vad ، امیر مهاجر ، amir0_0amir ، pariya2
با سلام

یه سوال داشتم مربوط به ترجمه سند ماشین. من ماشینم رو بصورت نقد و اقساط خریدم . یعنی نصفش نقد (8.5 میلیون ) ونصف دیگش 2 تا چک . تو سند نوشته : سند در رهن فلان شرکت .

حالا اگه من بخوام از این ماشین به عنوان داراییم استفاده کنم ، آیا اگر فقط کارت ماشین و بیمه نامه رو ترجمه کنم کافیه یا نه ؟؟؟

ممنون میشم اگه کسی بتونه راهنماییم کنه...Cool
الان در هیوستون
شماره کیس :2012AS00014xxx
کنسولگری:آنكارا
تاریخ مصاحبه : 8 دسامبر 2011
تاریخ کلیرنس : 13 ژانویه 2012
تاریخ ویزا : 24 ژانویه 2012
تاریخ ورود به آمریکا : 19 آپریل 2012
تعداد نفرات با این کیس : 2 نفر
خدایا من فدات بشم.......

تشکر کنندگان:
خیر.شما اگر می خواهید از اتوموبیل به عنوان دارایی استفاده کنید.باید سند و شناسنامه را ترجمه کنید.خودرو شما چون دستور دارد(در رهن می باشد) نمی توانید.
تشکر کنندگان:
سلام
دوستان من مطالب سایتو خواندم و یه سوال برام پیش اومده و اون اینه که من اسپانسر ندارم و در ضمن مبلغ 12 میلیون تومان من و پدرم مشترک در یکی از مؤسسه های مالی و اعتباری داریم.
حالا من می تونم از این حساب موجودی بگیرم و ارسال کنم.(فقط هم خودم ثبت نام کرده بودم.)
اگر روزی دشمن پیدا کردی،بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیتت کردند،بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی،بدان قیمتت بالاست.
سفرنامه

CN: AS 51XX → FIRST LETTER: MAY 3 → DS-260: May 26 →‎ SECOND LETTER: MARCH 28 → PERSON: 1 → Embassy: ANKARA Changed to Yerevan, Armenia → CURRENT: FEBRUARY 9 → INTERVIEW: MAY 18 → VISA ISSUANCE:  MAY 18
کلیپ آشنایی با نحوه مصاحبه در آنکارا_ این کلیپ در یوتیوب آپلود شده است
کلیپ آشنایی با نحوه مصاحبه در ایروان_ این کلیپ در یوتیوب آپلود شده است
تشکر کنندگان: tamanna ، j@vad
(2011-09-13 ساعت 14:59)cmbt نوشته:  دوستان سلام

یک سوال بسیار مهم.در financial documents سفارت آمریکا در آنکارا نوشته
financial documents must be prepared as one set for each family member.

و هم آن را بولد کرده هم زیرش خط کشیده.این جمله بسیار واضح است و یعنی‌ برای تک تک افراد خانواده تهیه شود!!!!این یعنی‌ چی‌؟؟من چیزی در این مورد نتوانستم در پستهای دوستان سالهای گذشته که به مصاحبه رفتند پیدا کنم.بعید میدونم که همگی‌ مجرد بوده باشند و به این موضوع توجه نکرده باشند.با عقل جور در نمیاد که من مثلا برای پسر ۴ ساله‌ام برم حساب جدا باز کنم و financial document جور کنم!!از طرفی‌ این جمله که اینقدر هم روش تاکید کردند میگه باید تک تک افراد خانواده مدارک مالی را داشته باشند.لطفا راهنمایی کنید.

.اگر یک جملهٔ دیگر را از خود سایت مد نظر قرار دهیم:
The applicant has,or will have,in the United States personal funds sufficient to provide support for the applicant and dependent family members,......

شاید یک سری مدرک کافی‌ باشد.

نظرات دوستان؟؟

من تمام فروم مربوط به ۲۰۱۱ را خواندم،بعضیها برای برنده اصلی‌ و همسر هر دو حساب مالی گرفته بودند و اکثرا فقط برای برنده اصلی‌.دوستان ۲۰۱۲ شما چه خواهید کرد؟توضیح سفارت ابهام دارد(با توجه با دو جمله

این جمله به این مفهوم نیست که باید برای تک تک اعضائ خانواده پرینت حساب جداگانه برد. بلکه به این معنی است که موجودی حساب باید برای همه اعضا خانواده در نظر گرفته شود.به عبارتی یک پرینت با موجودی بالا(هر نفر 15 میلیون تومان )کافی است.
شماره کیس : ***34
کنسولگری:ankara
تاریخ کارنت شدن کیس:April 2012
تاریخ مصاحبه:May 2012
تاریخ کلیرانس:1June 2012
تاریخ دریافت ویزا:4 ,July 2012
تاریخ ورود به آمریکا :september 2012, 5
تاریخ دریافت گرین کارت :,1october 2012
تعداد نفرات همراه با این کیس:2 نفر
تشکر کنندگان: tamanna ، shadin_n ، mitr.p ، cmbt ، ali234 ، amir0_0amir ، pariya2
سلام و خسته نباشید
ما که حساب بانکی خوبی نداریم و بدون اسپانسر هستیم
وکالت بلاعزل سند خونه پدرمو افیسر تایید میکنه؟؟؟؟
متشکرم
تشکر کنندگان: smith
(2011-10-15 ساعت 23:42)n.torabi65 نوشته:  سلام و خسته نباشید
ما که حساب بانکی خوبی نداریم و بدون اسپانسر هستیم
وکالت بلاعزل سند خونه پدرمو افیسر تایید میکنه؟؟؟؟
متشکرم

نجربه نشون داده که حساب بانکی بهتر عمل میکنه
دوست عزیز:
به نظرم من حداقل مبلغ 15 تا 20 میلیون رو به مدت 24 ساعت از یک نفر قرض بگیر و در بانکت به مدت 24 ساعت بگذار بمونه. بعد یک موجودی حساب بگیر
سفارت موجودی حساب میخواد....نه گردش حساب
البته وکالت بلاعزل هم برای سفارت مورد قبوله
تشکر کنندگان: mamal amricaei ، tamanna ، ghorbat ، smith ، j@vad ، امیر مهاجر ، amir0_0amir ، pariya2
نظر دوستاني كه ميگن گردش كار حساب بانكي لازم نيست و فقط موجودي لازمه در مورد مطلب زير چيه؟
در نوشته زير به وضوح گردش كار براي 12 ماه رو خواسته؟؟؟!!!

Statement from a senior officer of a bank showing present balance of applicant’s account, date account was opened, the number and amount of deposits and withdrawals during the past 12 months, and the average balance during the year (if there have been recent unusually large deposits, an explanation should be given);
شماره کیس : 2012AS00008XXX
تاریخ رویت قبولی در سایت : اواخر جولای 2011
تاریخ ارسال فرمهای سری اول : اوايل آگوست 2011
کنسولگری: آنکارا
تاريخ كارنت: اکتبر 2011
تاریخ مصاحبه: نوامبر 2011
تاريخ كليرنس: دسامبر 2011 Smile
تاریخ دریافت ویزا: فوريه 2012
تاریخ ورود به آمریکا : April 2013
تاریخ دریافت گرین کارت : May 2013
تشکر کنندگان: smith
(2011-10-17 ساعت 10:12)shs نوشته:  نظر دوستاني كه ميگن گردش كار حساب بانكي لازم نيست و فقط موجودي لازمه در مورد مطلب زير چيه؟
در نوشته زير به وضوح گردش كار براي 12 ماه رو خواسته؟؟؟!!!

Statement from a senior officer of a bank showing present balance of applicant’s account, date account was opened, the number and amount of deposits and withdrawals during the past 12 months, and the average balance during the year (if there have been recent unusually large deposits, an explanation should be given);

والله من و همسرم که فقط موجودی بردیم و هیچ سوالی هم از ما نکردند و موجودی رو قبول کردند
فقط اینکه در نامه ای که از بانک صادرات داشتیم تاریخ افتتحاح حسابمون بود (که مربوط به چند سال قبلش بود)
همین
تشکر کنندگان: shs ، smith ، j@vad ، امیر مهاجر ، amir0_0amir ، pariya2
(2011-10-13 ساعت 03:46)Us1346 نوشته:  
(2011-09-13 ساعت 14:59)cmbt نوشته:  دوستان سلام

یک سوال بسیار مهم.در financial documents سفارت آمریکا در آنکارا نوشته
financial documents must be prepared as one set for each family member.

و هم آن را بولد کرده هم زیرش خط کشیده.این جمله بسیار واضح است و یعنی‌ برای تک تک افراد خانواده تهیه شود!!!!این یعنی‌ چی‌؟؟من چیزی در این مورد نتوانستم در پستهای دوستان سالهای گذشته که به مصاحبه رفتند پیدا کنم.بعید میدونم که همگی‌ مجرد بوده باشند و به این موضوع توجه نکرده باشند.با عقل جور در نمیاد که من مثلا برای پسر ۴ ساله‌ام برم حساب جدا باز کنم و financial document جور کنم!!از طرفی‌ این جمله که اینقدر هم روش تاکید کردند میگه باید تک تک افراد خانواده مدارک مالی را داشته باشند.لطفا راهنمایی کنید.

.اگر یک جملهٔ دیگر را از خود سایت مد نظر قرار دهیم:
The applicant has,or will have,in the United States personal funds sufficient to provide support for the applicant and dependent family members,......

شاید یک سری مدرک کافی‌ باشد.

نظرات دوستان؟؟

من تمام فروم مربوط به ۲۰۱۱ را خواندم،بعضیها برای برنده اصلی‌ و همسر هر دو حساب مالی گرفته بودند و اکثرا فقط برای برنده اصلی‌.دوستان ۲۰۱۲ شما چه خواهید کرد؟توضیح سفارت ابهام دارد(با توجه با دو جمله

این جمله به این مفهوم نیست که باید برای تک تک اعضائ خانواده پرینت حساب جداگانه برد. بلکه به این معنی است که موجودی حساب باید برای همه اعضا خانواده در نظر گرفته شود.به عبارتی یک پرینت با موجودی بالا(هر نفر 15 میلیون تومان )کافی است.

توضیحات دوستمون کاملا درست بود.اما خود من در مسافرتهای خارجی قبلی رفتم بانک و حساب رو مشترک کردم.
شماره کیس : 2012AS00057XXX
کنسولگری:Ankara
تاریخ مصاحبه:18june2012،برگه آبی
تاریخ دریافت کلیرنس-ویزا:31July-9Aug
جمع تقریبی هزینه ها3نفرتادریافت ویزا:300 هزار عکس و ترجمه وپست،990دلار سفارت،1980000هزاربلیط ترکیش،1100دلار هتل،1117لیر معاینه پزشکی بیمارستان آمریکایی استانبول
تشکر کنندگان: tamanna ، cmbt ، ghorbat ، pariya2

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان