کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نداشتن اسپانسر و راه حل ها
لطفا فقط گفتگوهای مربوط به استفاده از حساب بانکی یا سایر مدارک مالی مورد نیاز به دلیل نداشتن اسپانسر را در این تاپیک پیگیری کنید. ارسالهای غیر مرتبط پاک خواهند شد.
جهت مشاهده موضوع مشابه در انجمن برندگان سال 2010 اینجا را کلیک کنید.

جهت مشاهده موضوع مشابه در انجمن برندگان سال 2010 اینجا را کلیک کنید.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: mitr.p ، Farshid22 ، smith
ما که اسپانسر نداریم وبا حساب بانکی وسند خونه می خوایم بریم مصاحبه توکل به خدا ببینیم چی میشه
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، javad_2 ، mitr.p ، parisa6023 ، batis2010 ، ali234 ، smith ، امیر مهاجر ، ASALI ، amir0_0amir ، pariya2 ، shani89
(2011-09-13 ساعت 07:04)talent نوشته:  ما که اسپانسر نداریم وبا حساب بانکی وسند خونه می خوایم بریم مصاحبه توکل به خدا ببینیم چی میشه

من دوستان زیادی رو دیدم که بدون اسپانسر و فقط و فقط با یک موجودی بانکی رفتند و ویزا هم گرفتند و الان در آمریکا هستند.

جای هیچ نگرانی ای نیست.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: s_sh1355 ، outlaw ، talent ، mitr.p ، amiry ، loveusa ، parisa6023 ، batis2010 ، ghorbat ، ali234 ، smith ، j@vad ، shani89 ، ASALI ، امیر مهاجر ، amir0_0amir ، tooska68 ، mortezafox ، pariya2 ، Hedieh20 ، Rock
(2011-09-13 ساعت 10:47)javad_2 نوشته:  
(2011-09-13 ساعت 07:04)talent نوشته:  ما که اسپانسر نداریم وبا حساب بانکی وسند خونه می خوایم بریم مصاحبه توکل به خدا ببینیم چی میشه
سلام
ما هم اسپانسر نداشتیم و با یک پرینت حساب وترجمه آن خدارو شکر ویزا بهمون دادن فقط موقع گرفتن پرینت معادل دلاری آن را هم بگین بنویسن براتون یا در بانک و یا در دارالترجمه نگران نباشید

سلام
تعدادنفرات تاتیری نداره ما 4نفر هستیم
تشکر کنندگان: batis2010 ، ghorbat ، pariya2 ، shani89
دوستان سلام

یک سوال بسیار مهم.در financial documents سفارت آمریکا در آنکارا نوشته
financial documents must be prepared as one set for each family member.

و هم آن را بولد کرده هم زیرش خط کشیده.این جمله بسیار واضح است و یعنی‌ برای تک تک افراد خانواده تهیه شود!!!!این یعنی‌ چی‌؟؟من چیزی در این مورد نتوانستم در پستهای دوستان سالهای گذشته که به مصاحبه رفتند پیدا کنم.بعید میدونم که همگی‌ مجرد بوده باشند و به این موضوع توجه نکرده باشند.با عقل جور در نمیاد که من مثلا برای پسر ۴ ساله‌ام برم حساب جدا باز کنم و financial document جور کنم!!از طرفی‌ این جمله که اینقدر هم روش تاکید کردند میگه باید تک تک افراد خانواده مدارک مالی را داشته باشند.لطفا راهنمایی کنید.

.اگر یک جملهٔ دیگر را از خود سایت مد نظر قرار دهیم:
The applicant has,or will have,in the United States personal funds sufficient to provide support for the applicant and dependent family members,......

شاید یک سری مدرک کافی‌ باشد.

نظرات دوستان؟؟

من تمام فروم مربوط به ۲۰۱۱ را خواندم،بعضیها برای برنده اصلی‌ و همسر هر دو حساب مالی گرفته بودند و اکثرا فقط برای برنده اصلی‌.دوستان ۲۰۱۲ شما چه خواهید کرد؟توضیح سفارت ابهام دارد(با توجه با دو جمله
***2012AS16
تاریخ دریافت ویزا:29 March
تاریخ ورود به آمریکا :June 1
تاریخ دریافت گرین کارت : 20 June,Big Grin
تعداد افراد با این کیس:3
تشکر کنندگان: smith ، pariya2 ، mohamadir
(2011-09-13 ساعت 14:59)cmbt نوشته:  دوستان سلام

یک سوال بسیار مهم.در financial documents سفارت آمریکا در آنکارا نوشته
financial documents must be prepared as one set for each family member.

و هم آن را بولد کرده هم زیرش خط کشیده.این جمله بسیار واضح است و یعنی‌ برای تک تک افراد خانواده تهیه شود!!!!این یعنی‌ چی‌؟؟من چیزی در این مورد نتوانستم در پستهای دوستان سالهای گذشته که به مصاحبه رفتند پیدا کنم.بعید میدونم که همگی‌ مجرد بوده باشند و به این موضوع توجه نکرده باشند.با عقل جور در نمیاد که من مثلا برای پسر ۴ ساله‌ام برم حساب جدا باز کنم و financial document جور کنم!!از طرفی‌ این جمله که اینقدر هم روش تاکید کردند میگه باید تک تک افراد خانواده مدارک مالی را داشته باشند.لطفا راهنمایی کنید.

.اگر یک جملهٔ دیگر را از خود سایت مد نظر قرار دهیم:
The applicant has,or will have,in the United States personal funds sufficient to provide support for the applicant and dependent family members,......

شاید یک سری مدرک کافی‌ باشد.

نظرات دوستان؟؟

من تمام فروم مربوط به ۲۰۱۱ را خواندم،بعضیها برای برنده اصلی‌ و همسر هر دو حساب مالی گرفته بودند و اکثرا فقط برای برنده اصلی‌.دوستان ۲۰۱۲ شما چه خواهید کرد؟توضیح سفارت ابهام دارد(با توجه با دو جمله

1.یعنی اگر فرم 134 پر میشه اسم همه توش باشه.
2. اگرم حساب بانکیه به اندازه همه باشه .اگه همسرتون هم باشه باید حساب داشته باشه اما در مورد بچه به طور معقول شما باید در حساب خودتون به اندازه نگهداری از یک بچه پول داشته باشید Wink مقدار پول هم غیر معقول نباید باشه که نتیجه عکس می ده.
شماره کیس :20125xxx
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:14 Aug
کنسولگری:آنکارا
تاریخ مصاحبه: Nov
تاریخ دریافت ویزا: خدا بخواد قبل از ژانویهBig Grin و خواست Big Grin دسامبر
تاریخ دریافت گرین کارت : 1 ماه پس از ورود
2 نفر
تشکر کنندگان: cmbt ، amiry ، batis2010 ، ghorbat ، امیر مهاجر ، amir0_0amir ، مانترا ، pariya2 ، hossien_501
سلام
ما هم اسپانسر نداشتیم و با یک پرینت حساب وترجمه آن خدارو شکر ویزا بهمون دادن فقط موقع گرفتن پرینت معادل دلاری آن را هم بگین بنویسن براتون یا در بانک و یا در دارالترجمه نگران نباشید

سلام
آقا جواد شما برای هر نفر چه مقدار پول گذاشتین و اگر خاطرتون هست قیمت دلار اونموقع چه قدر بود، ممنون می شم اگه اطلاعاتتون رو در اختیار بذارین
شماره کیس: 22xxx
کنسولگری: ankara
تاریخ مصاحبه: February
تاریخ دریافت کلیرنس: 9 - may
جمع هزینه ها: ~ 5 میلیون تومن
1 نفر
تشکر کنندگان: arezou ، pariya2
دوستان عزیز
من تجربیات خودم و همچنین تجربیات دیگر دوستان به طور خلاصه اینجا میذارم
امیدوارم مورد استفاده قرار بگیره:
اون دسته از دوستانی که اسپانسر ندارند و میخواهند تمکن مالی نشون بدند:
تمکن مالی میتونه پول نقد و یا غیر نقد باشه
پول نقد:
موجودی شما نباید زیر خط فقر امریکا باشه و براساس تجربه بهتره بالای 15 میلیون تومان باشه. حال هر چه بیشتر بهتر
اتوجه داشته باشید که از بانک موجودی حساب رو بگیرید نه گردش حساب (خیلی از دوستان فکر میکنند باید گردش حساب ببرند....خیر فقط موجودی حساب لازمه)
شما میتونید مقداری پول رو در بانک خودتون بذارید و 24 ساعت باید در بانک بمونه .
فردای اون روز برید و از بانکتون بخواهید موج.ودی حسابتون رو بدند
برخی بانک ها همون جا موجودی رو به انگلیسی میده..........بعضی ها هم باید ترجمه کنید
حتما نباید نرخ پولتون به دلار باشه . چون در سفارت اونها میدونند معادل دلاری چقدر میشه
(مثلا برای خود ما ّ همسرم 32 میلیون تومن داشت و افیر گفت این پول به پول ما میشه حدود 32 هزار دلار و ....پس اونها حساب و کتاب دستشونه.....نگران نباشید)
بهتره موجودی حسابتون در زورهای اخر باشه یعنی نزدیک به زمان مصاحبه
البته باید بگم که تاریخ موجودی حساب تا 6 ماه قبل از مصاحبه هم برای سفارت قبوله ..اما هر چی تاریخش به مصاحبه نزدیک تر باشه بهتره
توجه داشته باشید که تمکن مالی برای همه اعضا باید باشه ..ولی برنده اصلی هر چه بارش بیشتر بهتر
و بهتره اگه تمکن مالی برای همه اعضای لاتاری میگیرد همه در یک روز باشه تا شبهه ای برای افیسر بوجود نیاد

پول غیر نقد

اگه سند خونه و یا ماشینی رو دارید بهتره اون رو ترجمه کنید
حتی اگه خودتون خونه ندارید و مثلا پدر و یا مادرتون صاحب خونه و ملکی هستند میتونید یک وکالت بلاعزل برای خونه بگیرید .........حتما لازم نیست که ملک و یا خونه قیمت گذاری بشه
(ما که وکالت گرفتیم و قیمت هم نذاشتیم)
البته اگه دوست دارید قیمت بذارید و محکم کاری کنید اون دیگه دست خودتونه .......ولی در کل اجباری نیست
-----------------------------
ادوستان در کل این پرسه خیلی خیلی مهمه
هر چه دارید و ندارید(منقول و غیر منقول) که قابل تبدیل به پول باشه رو ترجمه و برای سفارت بفرستید
من و همسرم اصلا اسپانسر نداشتیم و الان هم هر دو گرین کارت داریم
نداشتن اسپانس هم از جهاتی بهتره
چون علاوه بر شما ، اسپانسرتون هم اف. بی . ای چک میشند و مورد بررسی قرار میگرند
اگه اسپانسرتون مدارک مالیاتیش کامل نباشه و یا اینکه کوچکترین خلافی کرده باشه ، روی پرسه شما اثر منفی داره
پس نگران نباشید و توکل بر خدا موفق باشید
[font=Times New Roman]صبورانه در انتظار زمان بمان ! هر چیز در زمان خودش رخ میدهد .
باغبان حتی اگر باغش را غرق اب هم کند درختان خارج از فصل خود میوه نمی دهند[/font]
سلام

سلام دوست عزیز
ممکنه لطفا بگین هر حساب حداقل چه مقدار باید موجودی داشته باشه؟ و این مبلغ چقدر قبل از پرینت گرفتن باید تو حساب بمونه؟ چون من شنیدم آنکارا تو سایتش آورده که حداقل یکسال این پول باید تو حساب باشه.
شماره کیس :2012AS0004XXXX
تاریخ رویت قبولی در سایت: 16 July 2011
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 2 Aug
تاریخ کارنت شدن کیس: April
تاریخ مصاحبه:اوایل June، برگه آبی
تاریخ کلیرنس: August
تاریخ دریافت ویزا: ؟
تاریخ ورود به آمریکا :؟
تاریخ دریافت گرین کارت :؟
تعداد نفرات همراه با این کیس: 1
تشکر کنندگان: pariya2
(2011-09-14 ساعت 10:37)SallyD نوشته:  
سلام

سلام دوست عزیز
ممکنه لطفا بگین هر حساب حداقل چه مقدار باید موجودی داشته باشه؟ و این مبلغ چقدر قبل از پرینت گرفتن باید تو حساب بمونه؟ چون من شنیدم آنکارا تو سایتش آورده که حداقل یکسال این پول باید تو حساب باشه.
دوست عزیز:
واقعا شما پست بالای سرتون رو نگاه نکردید؟؟؟؟
جواب تمام سوالاتتون هست

حداقا 15 میلیون تمومان..............24 ساعت بمونه کافیه......
موفقر باشید
[font=Times New Roman]صبورانه در انتظار زمان بمان ! هر چیز در زمان خودش رخ میدهد .
باغبان حتی اگر باغش را غرق اب هم کند درختان خارج از فصل خود میوه نمی دهند[/font]
تشکر کنندگان: batis2010 ، ghorbat ، smith ، j@vad ، امیر مهاجر ، amir0_0amir ، tooska68 ، serge ، hossien_501
(2011-09-15 ساعت 09:22)mitr.p نوشته:  
(2011-09-14 ساعت 10:37)SallyD نوشته:  
سلام

سلام دوست عزیز
دوست عزیز:
واقعا شما پست بالای سرتون رو نگاه نکردید؟؟؟؟
جواب تمام سوالاتتون هست

حداقا 15 میلیون تمومان..............24 ساعت بمونه کافیه......
موفقر باشید

واقعا ممنونم دوست عزیز
الان اون اطلاعات بالای صفحه رو دیدم. ولی وقتی من اون پست رو گذاشتم همه صفحه رو خونده بودم و واقعا هیچی راجع به سوالی که پرسیده بودم نبود! فکر کنم یه کم تاخیر در بار گذاری پیغامها باعث می شه پستهایی که تقریبا همزمانی دارند بسته به سرعت اینترنت کاربر تو صفحه ظاهر بشن.
شماره کیس :2012AS0004XXXX
تاریخ رویت قبولی در سایت: 16 July 2011
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 2 Aug
تاریخ کارنت شدن کیس: April
تاریخ مصاحبه:اوایل June، برگه آبی
تاریخ کلیرنس: August
تاریخ دریافت ویزا: ؟
تاریخ ورود به آمریکا :؟
تاریخ دریافت گرین کارت :؟
تعداد نفرات همراه با این کیس: 1
تشکر کنندگان: mitr.p ، batis2010 ، ghorbat ، hossien_501
آقا سلام
من يه سؤال داشتم اونم اينکه آيا از بچه های سال های قبل کسی بوده که اسپانسر نداشته باشه و حساب بانکيه خوبی داشته باشه و سند هم داشته باشه ولی بازم به خاطره نداشتن اسپانسر رد بشه؟
تشکر کنندگان: batis2010 ، tooska68
(2011-09-17 ساعت 20:29)javad_2 نوشته:  
(2011-09-17 ساعت 16:03)@hamid2003 نوشته:  آقا سلام
من يه سؤال داشتم اونم اينکه آيا از بچه های سال های قبل کسی بوده که اسپانسر نداشته باشه و حساب بانکيه خوبی داشته باشه و سند هم داشته باشه ولی بازم به خاطره نداشتن اسپانسر رد بشه؟
دوست عزیز سلام

به خاطر نداشتن اسپانسر زمانی مردود میشن که حساب بانکی قابل قبول سفارت نباشه ،در غیر اینصورت اگر کسی حساب قابل قبول داشته و رد شده باشه اشکال جای دیگست نه اسپانسر

البته ضمن تشکر از پاسخ شما، این نکته رو تصحیح میکنم که کیس کسی رو بخاطر نداشتن اسپانسر یا عدم تمکن مالی مردود نمی کنند، بلکه کیس رو نقص مدرک میزنند. بیشترین دلیل مردود شدن کیس های لاتاری از سوی سفارت یا KCC، نداشتن حداقل مدرک دیپلم [یا سابقه کار] و یا عدم تطابق در فرم ها با اظهارات و مدارک موجوده.

خیر نقص مدرک نمیشه اگر دیپلم نداشته باشید لازمش داشتن2سال سابقه کار می باشد.
تشکر کنندگان: da2016 ، tamanna ، j@vad ، pariya2
سلام
شما گفتید موجودی حساب شخص برنده و همچنین همسر لازم هست.
خب به فرض مثال اگه از شخصی پول قرض گرفتیم مثلا 20 میلیون تومان و 20 تومانم خودمون گذاشتیم و از حساب پدر خانواده پرینت گرفتیم ، کافی نیست؟
فکر میکنم افسر بفهمه اگه همین 40میلیون تومان رو به حساب همسر واریز کنیم و پرینت بگیریم ! شک نمیکنن؟
تاریخ رویت قبولی در سایت: July 23 2012
کیس نامبر : ***8
ارسال فرمهای سری اول: August 2011
کنسولگری : Ankara
تاریخ کارنت شدن کیس: October 2011
تاریخ دریافت نامه دوم: Sept 2011
تاریخ مصاحبه : November 2011
تاریخ کلیر شدن : January 2012
تاریخ ورود به آمریکا : April 2012
دریافت گرین کارت : May 2012
تشکر کنندگان: tamanna

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان