کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
آيا مشكل نرسيدن نامه در ايران وجود داره ؟
سلام
توي ايران كه ما هستيم و آدرس محل سكونتمون رو مي ديم :
1- نامه اي كه بعد از قبولي مياد از چه آدرسيه ؟
2- ممكنه كه نزارن نامه به دست ما برسه ؟
3- اگر نامه نرسه به هر دليلي از كجا ميشه فهميد كه برنده شديم يا نه ؟ { چطور مي شه پيگيري كرد }
ارادتمند
حامد
خداوند این کشور را از دشمن ، از خشکسالی ، از دروغ محفوظ دارد.
*دعای داریوش کبیر در تخت جمشید *
پاسخ
تشکر کنندگان: mehrdadus ، msar
با سلام دوست عزیز

1- آمریکا
2- فکر نمیکنم چون خیلی از دوستان عضو این سایت(برنده های سالهای قبل) آدرس ایران را داده بودن و نامه به دستشون رسیده ولی برای احتیاط اگر کسی رو در خارج از کشور دارید آدرس اون رو بدید
3- اگر نامه ای به دست شما نرسه این به معنی برنده نشدن شما نیست و میتونید از طریق وب سایت وزارت امور خارجه آمریکا با اون کدی که موقع ثبت نام به شما میده چک کنید(از تاریخ اول جولای)
پاسخ
تشکر کنندگان: usa.lover ، mehrdadus ، msar
مشكل رسيدن نامه وجود نداره ولي پاكت ما را همسايه ها پاره كرده بودند و هر تكة اش روي يك پله راهرو افتاده بود.
پاسخ
تشکر کنندگان: اردوان ، msar
عجب همسایه هایی
یاد بازی Neighbors From Hell افتادم
سوالی بود در خدمتم!
پاسخ
تشکر کنندگان: pernia ، da2016 ، mehrdadus ، اردوان ، moein_sg ، mehran.bash ، msar
نگران نباشید برای DV 2010 میتونید همه چیزو از طریق اینترنت پیگیری کنید شما دیگر نیاز به هیچ نامه‌ای ندارید البته به شرطی که شماره‌ای که در زمان ثبت نام اینترنتی بهتون دادن رو داشته باشید.این حرص و جوشا مال زمان ما بود.
پاسخ
تشکر کنندگان: saralanian ، msar
salam dostan
man nameam naraside vali gabol shodam hala chekar konam

eradatmand
پاسخ
تشکر کنندگان: afshin ، mehrdadus ، msar
سلام
تبریک
یک ایمیل بزن به کی سی سی یا تلفن کنید ومشخصات شامل اسم وفامیل دقیق وتاریخ تولد به میلادی دقیق و کیس نامبرتان و موضوع قبولیتان توضیح بدهید
براتون فرمها را احتمالا ایمیل کنند شما هم پر میکنید میفرستید براشون
فقط سریعتر اینکار بکنید
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
سلام
من در لاتاری 2003 برنده شدم ولی هیچوقت مدارک مرحله دوم برام نرسید....
پاسخ
تشکر کنندگان: pernia ، msar
سلام دوستان.
چه طور می شه از طریق اینترنتی فمید که قبول شدیم یا نه چون وقتی من می خوام چک کنم می گه از اول جولای زود تر نمیشه.یعنی باید تا اون موقع صبر کنم؟
پاسخ
(2010-06-12 ساعت 20:45)arash1989 نوشته:  سلام دوستان.
چه طور می شه از طریق اینترنتی فمید که قبول شدیم یا نه چون وقتی من می خوام چک کنم می گه از اول جولای زود تر نمیشه.یعنی باید تا اون موقع صبر کنم؟

بله زودتر نمیشه فهمید مگر اینکه نامه بیاد در خونتون
The secret to a rich life is to have more beginnings than endings
پاسخ
تشکر کنندگان: mehrdadus ، msar
یکی از بستگان من قبولی 2014 هست، میخواستم بدونم نامه از طریق پست اگه نرسیده باشه یا اینکه بخوایم آدرس رو تصحیح کنیم باید چی کار کنیم؟
امکانش نیست که به صورت اینترنی فرم ها رو بفرستن؟
پاسخ
سلام،
نامه های بنده هم خیلی دیر بدستم رسیده حدودا دو الی سه ماه تاخیر داشته. گرچه کیس من لاتری نیست اما خوب فکر نکنم فرقی در رسیدن یا نریسدن نامه داشته باشه.
Done waitin' , I'm livin Wink
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان