کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
دامپزشکی در اروپا چطوره؟
Wink 
درود دوستان من امسال دکترای حرفه ای دامپزشکی قبول شدم میخواستم بدونم این رشته چطوره تو اروپا خصوصا انگلستان من اگه بخونم با یک معدل بالا و مدرک زبان بالا فارغ تحصیل بشم اینده ای خوبی داره در امدش چطوره ؟ یا بشینم ساله دیگه بخونم واسه پزشکی یا داروسازی ممنون فقط فوری خواهش میکنم
پاسخ
تشکر کنندگان: f.khorasani ، Magneto
کسی نیست راهنمایی کنه!!!!!!!!
پاسخ
تشکر کنندگان: Magneto
(2011-09-19 ساعت 21:11)Mohammad-uk نوشته:  کسی نیست راهنمایی کنه!!!!!!!!
دوستان هستند ولی سوال شما غیر عادی است . اول این که دوره تحصیلی شما 6 یا 7 سال طول میکشد تا ان موقع کی زنده است کی مرده . ولی در کل جواب شما این است که انسان در هر رشته ای و تخصصی میتواند موفق باشد یا میتواند شکست بخورد . من کفش دوز میشناسم که میلیاردر شد و پزشک هم میشناسم که بیکار میچرخد .

پاسخ
ممنون ولی منظور من وضعیت فعلی این رشته بود
پاسخ
من دوستم یه چریتی واسه حیوانات وحشی داره و من بیشتر مواقع کارای حساب کتابشو می کنم.همیشه از هزینه دامپزشک می ناله چون دستمزدای بالایی می گیرن انگلیسم تا دلت بخوار چریتی واسه حیوانات هست یه جورایی توی هر خیابون یکی هستت مثلا یه خانه سالمندان خرگوش ها نزدیک ما هست!
«مردان بزرگ مانند عقاب هستند و آشیانه خود را روی قله بلند تنهائی می‌سازند.»
پاسخ
تشکر کنندگان: nora
دکتری دامپزشکی داخل کشور هم درآمد خوبی داره . چه کسانی که داروخانه دامی و طیور زدن چه کسانیکه خودشون رو درگیر مرغداری یا گاوداری کردند و چه کسانیکه در کلنیکهای شهر های بزرگ سهامدار و مشغول کارند . اگر هدف از مهاجرت فقط درآمد است باید بگم در حال حاظر هیج جای دنیا مثل ایران نمیشه پول درآورد !!! اما اگه هدف چیزهای دیگری در زندگیست و در ایران نمیتونید پیداش کنید سعی کنید تو کارتون خبره باشید که شغلتون خارج از ایران تا یک حدی تضمین بشه .
پاسخ
تشکر کنندگان:
من دکتردامپزشک هستم باتجربه بالادرتمام مواردی که توی این حرفه بایدبلدباشیدحدود5سالشم مدیرفروش وبازاریابی توی چندشرکت مطرح دارویی دامپزشکی بودم قبلش هم یه دوسالی داروخانه داشتم همه ایران روگشتم باهزینه خوداین شرکتهادرکل میدونی چیه اززبون منی که خاک این حرفه روخوردم بشنو،این رشته یک حرفه تجربیه علم هم درش دخیل هست ولی نه به اندازه ای که فکرمیکنی اگه دنباعلمی بودن توی این حرفه میگردی بایدبشینی تخصص بخونی وواردفیلددانشگاهی بشی که آخرش میبینی فاصله بین اون پول نجومی که درذهنت متصوری خیلی فاصله داری درکل بگم داداش این یک حرفه اقتصادیه ازاونجایی هم که ماشالله وضع اقتصادما بهترینه خیلی میتونی روی این رشته حساب کنی تااونجایی که من بااین همه سابقه وتجربه دارم به هردری که فکرکنی میزنم تاشایدبتونم ازاین مملکت بااین اقتصادشگرف برم میگم شایدمن نون خوراضافیم اگه برم شایداوضاع برای شماهابهتربشه ده سال پیش که مافارغ التحصیل شدیم یه استادداخلی داشتیم مخ بودا آخرش بودبعدازدفاع واخذنمره بیست ازپایان نامه توی کوریدوردانشگاه کشیدم کنارگفت،دیگه شدی آقای دکتر،نه؟ولی یه نصیحت بهت میکنم ازهمین فرداخط بین پول وعلم رودرهدفت جداکن ببین چی میخوای؟ماکه تموم بلاداندرسون واسمیت روبلعیدیم خودمون دیگه یه پاداخلی شدیم بعدازاینهمه زحمت ولگدخوردن ازاسب وگاوتازه به این نتیجه رسیدیم که پول توی بیزینس دامپزشکیه الان بعدازاینهمه سال اومدم یه بنگاه بذروعلوفه وخدماتی راه انداختم که اینقدرکه دارم ازاونجادرمیارم ماهیانه اش به اندازه کل این چندسال میارزه درمجموع بگم درحال حاضرخودت روالاف نکن واگه خواستی بیشتربدونی باایمیلم شخصی ارتباط برقرارکن من درخدمتم.
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin1350 ، Mohammad-uk

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان