کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
ممنون از راهنماییتون
ولی من چون تهران نیستم بخاطر همین به ارسال پول اطمینانی ندارم
ولی این جوری که شما می فرمایی خیالم راحت شد
خیلی ممنون
(2011-10-22 ساعت 13:03)dr4mir نوشته:  
(2011-10-22 ساعت 12:24)AMI4SAL نوشته:  یک سوال از دوستان عزیز
به این آژانس جزیره بهشت اطمینانی هست؟؟ کسی تجربه داره باهاشون
آخه میگه واسه هتل پول 7 شب رو یک جا باید بریزی به حساب ما و بعد ما ووچر میدیم حالا اگر ریختیم به حساب و رفتیم اونجا گفتن چیزی رزرو نشده چی؟

سلام.

عزيز جان حتما اين رو می دونيد كه آژانسها چون مرتب با هتل كار می كنند قطعا قيمت مناسب تری رو می تونن براتون رزور كنن.شما چنتا آژانس رو قيمت بگير و يكی رو انتخاب كن.و اينكه می فرماييد كه اطمينان به واريز پول هست يا ؟ اين آژانسها آدم ناشناس كنار خيابون كه نيستند،سابقه كارهای قبلیيشون هست و من تا حالا نشنيدم كه آژانس معتبر پول بگيره و واچر تقلبی به كسی بده.به دفترشون حضورا مراجعه كنيد.

چون آژانس رو اسم برديد من خودم دوبار باهاشون كار كردم و مشكلی نداشتم .در كل همونطوری كه عرض كردم چند آژانس معتبر رو قيمت بگيريد بعدش اقدام كنيد.

تشکر کنندگان: tamanna
آخه میگه واسه هتل پول 7 شب رو یک جا باید بریزی به حساب ما و بعد ما ووچر میدیم حالا اگر ریختیم به حساب و رفتیم اونجا گفتن چیزی رزرو نشده چی؟

خیلی عجیب نیست اکثر آژانسها اینجوری هستند به هر حال اگه بخواهید می تونید با اداره گردشگری تماس بگیرید و اسم آژانس رو بهشون بدید و ازشون بپرسید کارش قانونیه و مجوز داره یا نه.
تاریخ ورود به آمریکا: دسامبر 2011
تشکر کنندگان: AMI4SAL ، tamanna ، Solitude
(2011-10-22 ساعت 13:27)Mehrafarin نوشته:  

خیلی عجیب نیست اکثر آژانسها اینجوری هستند به هر حال اگه بخواهید می تونید با اداره گردشگری تماس بگیرید و اسم آژانس رو بهشون بدید و ازشون بپرسید کارش قانونیه و مجوز داره یا نه.
همونجوری که دوستمون گفتن اگه بخوای تور بگیری قانونش همینه با ووچر میری هتل هیچ مشکلی هم پیش نمیاد
تشکر کنندگان: ali.narooei ، tamanna ، Solitude
(2011-10-21 ساعت 15:23)AMI4SAL نوشته:  تبریک میگم انشاالله هر چه زودتر کلیر بشید
لطفا شرائتتون رو بگید
شاغل دولتی یا خصوصی مجرد یا متاهل سربازی یا معافی و اینکه بنظر خودتون چرا یک ضرب ندادن؟
ممنون
(2011-10-21 ساعت 14:08)talent نوشته:  سلام بچه ها ما امروز مصاحبه داشتیم برگه آبی گرفتیم ازمهاجرسرا وهمه بچه ها ممنونیم
دوست عزیز شغل خصوصی / متاهل / معاف / بدون اسپانسر/ علت برگه آبی شرایط روز می باشد

شماره کیس : 2012AS2XXX
کنسولگری : ANKARA
تاریخ ارسال فرمهای سری اول : JULY 27
تاریخ کارنت شدن کیس : AUG 18
تاریخ مصاحبه : OCT
تاریخ دریافت کلیرنس : oct
تاریخ دریافت ویزا : dec
تاریخ ورود به آمریکا :march
تاریخ دریافت گرین کارت : may
تشکر کنندگان: Mehrafarin ، vroom ، cmbt ، tamanna ، Man ، hi_2011 ، SH1A2R3 ، امیر مهاجر ، amir0_0amir
(2011-10-22 ساعت 13:08)mehdi3261 نوشته:  یکی میشه تلفن جزیره بهشت رو به من بده ؟ من میخوام قیمتها رو مقایسه کنم

مرسی

با سلام به دوست عزيز

تو پيام خصوصي برات فرستادم
To Wounds From One[font=Arial][/font]
تشکر کنندگان:
(2011-10-22 ساعت 18:50)talent نوشته:  
(2011-10-21 ساعت 15:23)AMI4SAL نوشته:  تبریک میگم انشاالله هر چه زودتر کلیر بشید
لطفا شرائتتون رو بگید
شاغل دولتی یا خصوصی مجرد یا متاهل سربازی یا معافی و اینکه بنظر خودتون چرا یک ضرب ندادن؟
ممنون
(2011-10-21 ساعت 14:08)talent نوشته:  سلام بچه ها ما امروز مصاحبه داشتیم برگه آبی گرفتیم ازمهاجرسرا وهمه بچه ها ممنونیم
دوست عزیز شغل خصوصی / متاهل / معاف / بدون اسپانسر/ علت برگه آبی شرایط روز می باشد
مصاحبه چند دقیقه طول می کشه؟ حدودا چند تا سوال پرسیده می شه؟
تشکر کنندگان: SH1A2R3
دوستان عزیزی که تا کنون تشریف بردند مصاحبه تا جائی‌ که من یادم است آقایان،ali narooie,talent ,free birdمی‌شه بفرمایید که آیا کارت ملی‌ شما تاریخ اعتبارش گذشته بود و مشکلی‌ پیدا نکردید؟منم بدجوری به این کارت ملی‌ گیر دادم هاSmile
***2012AS16
تاریخ دریافت ویزا:29 March
تاریخ ورود به آمریکا :June 1
تاریخ دریافت گرین کارت : 20 June,Big Grin
تعداد افراد با این کیس:3
تشکر کنندگان: kopol ، mamal amricaei ، امیر مهاجر
(2011-10-23 ساعت 17:09)cmbt نوشته:  دوستان عزیزی که تا کنون تشریف بردند مصاحبه تا جائی‌ که من یادم است آقایان،ali narooie,talent ,free birdمی‌شه بفرمایید که آیا کارت ملی‌ شما تاریخ اعتبارش گذشته بود و مشکلی‌ پیدا نکردید؟منم بدجوری به این کارت ملی‌ گیر دادم هاSmile

cmbt عزیز من هم این مشکل رو دارم ولی دیدم به دردسرش نمیارزه که بخوام تعویضش کنم.دارالترجمه هم گفت این یه مسئله همگانیه..و بالاخره راضی شدم همونو بدم ترجمه شما اگه جوابی گرفتی خوشحال میشم منو در جریان بذاری.
شماره کیس :2012AS10XXX
کنسولگری: ANKARA
تاریخ مصاحبه:7Dec
کلیر:25 jan

در نبرد بين روزهاي سخت و آدمهاي سخت، روزهاي سخت مي روند و آدمهاي سخت مي مانند
تشکر کنندگان: arman_m ، امیر مهاجر ، Solitude
(2011-10-23 ساعت 20:52)sima s نوشته:  
(2011-10-23 ساعت 17:09)cmbt نوشته:  دوستان عزیزی که تا کنون تشریف بردند مصاحبه تا جائی‌ که من یادم است آقایان،ali narooie,talent ,free birdمی‌شه بفرمایید که آیا کارت ملی‌ شما تاریخ اعتبارش گذشته بود و مشکلی‌ پیدا نکردید؟منم بدجوری به این کارت ملی‌ گیر دادم هاSmile

cmbt عزیز من هم این مشکل رو دارم ولی دیدم به دردسرش نمیارزه که بخوام تعویضش کنم.دارالترجمه هم گفت این یه مسئله همگانیه..و بالاخره راضی شدم همونو بدم ترجمه شما اگه جوابی گرفتی خوشحال میشم منو در جریان بذاری.
حتما.راستش دارالترجمه من را مطمئن نکرد که مشکلی‌ نیست حتا درحالیکه من می‌خوام هم مهر دادگستری بخوره و هم امور خارجه.من مدارکم را دادم برای ترجمه و فقط فعلا کارت ملی‌ خودم را ندادم.همسر من برنده اصلی‌ است و کارت اون اعتبار داره چون المثنی است .من به پیشنهاد یکی‌ از دوستان ۲۰۱۱ در یکی‌ از پستها از طریق سایت ثبت احوال اقدام کردم که قرار است با پست بیاد ولی‌ هنوز که نیامده.(من از طریق تغییر کد پستی اقدام کردم چون سایت آپشن تمام شدن اعتبار نداشت).

***2012AS16
تشکر کنندگان: 3rip ، arman_m ، امیر مهاجر
من دادم ترجمه ................ هم مهر دادگستری خورد و هم مهر وزارت خارجه.................هیچ مشکلی نداره
الان در هیوستون
شماره کیس :2012AS00014xxx
کنسولگری:آنكارا
تاریخ مصاحبه : 8 دسامبر 2011
تاریخ کلیرنس : 13 ژانویه 2012
تاریخ ویزا : 24 ژانویه 2012
تاریخ ورود به آمریکا : 19 آپریل 2012
تعداد نفرات با این کیس : 2 نفر
خدایا من فدات بشم.......

تشکر کنندگان: 3rip ، arman_m ، امیر مهاجر ، amir0_0amir
(2011-10-23 ساعت 21:17)cmbt نوشته:  

حتما.راستش دارالترجمه من را مطمئن نکرد که مشکلی‌ نیست حتا درحالیکه من می‌خوام هم مهر دادگستری بخوره و هم امور خارجه.من مدارکم را دادم برای ترجمه و فقط فعلا کارت ملی‌ خودم را ندادم.همسر من برنده اصلی‌ است و کارت اون اعتبار داره چون المثنی است .من به پیشنهاد یکی‌ از دوستان ۲۰۱۱ در یکی‌ از پستها از طریق سایت ثبت احوال اقدام کردم که قرار است با پست بیاد ولی‌ هنوز که نیامده.(من از طریق تغییر کد پستی اقدام کردم چون سایت آپشن تمام شدن اعتبار نداشت).

منم میخواستم کارت ملیم رو عوض کنم. یعنی اگر به بهانه تغییر کدپستی اقدام کنیم کارت ملی جدید اعتبار دار بهمون میدن ؟

من فکر میکردم فقط آدرس رو عوض میکنند و کارت همون کارته . ممنون میشم اگه راهنمایی کنید
تشکر کنندگان:
(2011-10-23 ساعت 21:39)3rip نوشته:  
(2011-10-23 ساعت 21:17)cmbt نوشته:  

منم میخواستم کارت ملیم رو عوض کنم. یعنی اگر به بهانه تغییر کدپستی اقدام کنیم کارت ملی جدید اعتبار دار بهمون میدن ؟

من فکر میکردم فقط آدرس رو عوض میکنند و کارت همون کارته . ممنون میشم اگه راهنمایی کنید
نه،کارت را عوض میکنند.شما به این سایت مراجعه کنید همه چیز را توضیح داده است.کارت جدید با کد پستی جدید میاد در خونه و کارت قدیمی‌ را تحویل میگیرند(اینجور که خودشون توضیح دادند).با این حساب هیچ ریسکی‌ هم در کار نیست.اگر کارت جدید نیامد کارت قدیمی‌ دست خودتان است.البته حدود یک ماه گذشته و کارت من هنوز نیامده
www.sabteahval.ir

***2012AS16
تشکر کنندگان: 3rip ، sima s ، Saina ، ladanlove ، امیر مهاجر

سلام،
دوست عزیز هیچ مشکلی پیش نمیاد همین کارتو بده ترجمه بشه.موفق باشید
شماره کیس: 2012AS000023xx
کنسولگری:ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: July 23
تاریخ کارنت شدن کیس:october 2011
تاریخ مصاحبه:٢٠ October
تاریخ دریافت کلیرنس:6 ژانویه 2012
جمع تقریبی هزینه ها:
تعداد نفرات همراه این کیس: 4 نفر
تشکر کنندگان: mamal amricaei ، cmbt ، arman_m ، امیر مهاجر ، amir0_0amir ، Solitude
با سلام
کسی می دونه که توی روز مصاحبه باید شهری که توی امریکا می خواهیم سکونت داشته باشیم رو مشخص کنیم؟
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، arman_m ، امیر مهاجر
کسی می دونه فاصله هتل ددمان تا مطب دکتر اونگان چقدره؟
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، arman_m

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان