کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شماره تایید ثبت نام (Confirmation Number)
(2011-11-04 ساعت 16:38)viilll نوشته:  سلام
من همه فرم ها را پر کردم اما آخرین فورم که دکمه ارسال رو زدم صفحه بعدی لود نشد و نمیدانم صفحه ارسال شده یا نه. یعنی نمیدانم ثبت نام من کامل شده یا نه.
ار کجا باید بفهمم که ثبت نام انجام شده یا نه؟
میترسم دوباره ثبت نام کنم و قبلی هم ارسال شده باشه و از قرعه کشی حذف بشم.
دوستان وقتی نمانده . لطفا راهنمایی کنید.
ممنون

سلام

دوست عزیز ثبت نام شما در صورتی کامل محسوب می شود که صفحه کامفرمیشن نامبر لود شده و برای شما شماره اختصاص یابد.اگر این صفحه لود نشده باشد ثبت نام انجام نشده.امیدوارم مجدد ثبت نام کرده باشید.

(2011-11-04 ساعت 14:52)mhg777 نوشته:  سلام من همه صفحات را پر كردم ولي در مرحله اخر صفحه كانفرمشن نامبر كه اومد اينترنت قطع شد نتونستم شماره رو بگيرم بايد از اول ثبت نام كنم يا نه شماره رو چطور بگيرم

سلام.

دوست عزیز اگر شماره کافرمیشن برای شما لود شد یعنی ثبت نام شما تکمیل شده و دیگه نباید ثبت نام کنید.الان که دیگه زمان ثبت نام به پایان رسیده، اگر مجدد ثبت نام نکردید صبر کنید شاید زمان اعلام نتایج راهکاری برای بازیابی شمارتون باشه، کما اینکه 2012 هم تعدادی از دوستان تونستن این شماره رو از KCC بازیابی کنند.

راستی اگر کانکشن شما قطع بشه، قاعدتا نباید صفحه اکسپلورر بسته شه یا آفلاین بشه و روی همان صفحه خواهد ماند.حالا نمی دونم چه اتفاقی برای سیستم شما افتاده.
خودم :
2010AS20583
ويزا بی ويزا Sad
اينم جزييات قضيه

سينا :
AS20126###
كنسولگری : آنكارا
فرمهای اوليه : Aug 2011
كارنت : Oct 2011
فرمهای مصاحبه : Oct 2011
مصاحبه : 23Nov11
ويزا : 24Nov11
تشکر کنندگان:
متاسفانه اين مورد بيشتر موقعي اتفاق ميافته كه از ارتباطات سرعت پايين استفاده شده باشه و بيشترين احتمال زماني است كه پس از زدن دكمه اخر و ارسال اطلاعات سيستم قبل از دريافت صفحه جديد از اينترنت جدا شده باشه و متاسفانه من فكر مي كنم اين طور ثبت نام ها انجام شده است ولي ما نتوانسته ايم صفحه حاوي كامفيرميشن نامبر را دريافت كنيم.

قبل از ثبت نام هم در پستها اشاره شده بود كه ثبت نام از اينترنت هاي پايدار و پرسرعت استفاده شود. متاسفانه بسياري از ارتباطات اينترنتي در ايران بر خلاف ادعاي شركتهاي ارائه دهنده غير پايدار هستند و در حين استفاده شخص ، بارها IP عوض مي كنند كه حتي در حالت ارتباط كامل هم رفت و امد اطلاعات وجود نخواهد داشت.
تشکر کنندگان: khabaloo
سلام به دوستان
به من یه ایمیل اومده از us department state میگه برنده شدی راسته یا کلاه برداریه
ممنون میشم جواب بدید(Dear behrooz dehghani ,

You are one of the 50,000 winners selected by the computer random draw from the 12.1 million entries registered in the Diversity Immigrant Visa Program . The Diversity Immigrant Visa program is a United States congressionally-mandated lottery program for receiving a United States Permanent Resident Card. It is also known as the Green Card Lottery.)
تشکر کنندگان:
(2011-11-12 ساعت 18:11)ezio نوشته:  سلام به دوستان
به من یه ایمیل اومده از us department state میگه برنده شدی راسته یا کلاه برداریه

You are one of the 50,000 winners selected by the computer random draw from the 12.1 million entries registered in the Diversity Immigrant Visa Program . The Diversity Immigrant Visa program is a United States congressionally-mandated lottery program for receiving a United States Permanent Resident Card. It is also known as the Green Card Lottery.)

دوست عزیزم متن نامه قبولی این نیست و الان هم که زمان اعلام برنده ها نیست،انشالا اردیبهشت نامه قبولی واقعی رو با وارد کردن کانفیرمیشن نامبر در سایت مشاهده میکنی.
به امید موفقیت شما و بقیه دوستان
شماره کیس :2012AS10XXX
کنسولگری: ANKARA
تاریخ مصاحبه:7Dec
کلیر:25 jan

در نبرد بين روزهاي سخت و آدمهاي سخت، روزهاي سخت مي روند و آدمهاي سخت مي مانند
تشکر کنندگان:
(2011-11-12 ساعت 20:09)sima s نوشته:  
(2011-11-12 ساعت 18:11)ezio نوشته:  سلام به دوستان

دوست عزیزم متن نامه قبولی این نیست و الان هم که زمان اعلام برنده ها نیست،انشالا اردیبهشت نامه قبولی واقعی رو با وارد کردن کانفیرمیشن نامبر در سایت مشاهده میکنی.
به امید موفقیت شما و بقیه دوستان

ممنون از راهنمایی سریع شما
تشکر کنندگان:
با سلام و احترام
پیشاپیش از مدیران سایت از اینکه این خبر را اینجا مینویسم معذرت میخواهم.
دوستان امسال نزدیک 8 میلیون نفر ثبت نام کردند که بیشترین تعداد مربوط به 3 کشور نیجریه غنا و اوکراین هست.
اعلام کردند از سالهای آینده (و احتمالا سال آینده) لاتاری برای ثبت نام حداقل 30 دلار شارژ مگیرند.
منبع:وال استریت ژورنال
تشکر کنندگان: ParsTrader ، farzad-it ، yazdan
(2011-11-13 ساعت 14:26)kia_0950 نوشته:  با سلام و احترام
دوستان امسال نزدیک 8 میلیون نفر ثبت نام کردند که بیشترین تعداد مربوط به 3 کشور نیجریه غنا و اوکراین هست.
اعلام کردند از سالهای آینده (و احتمالا سال آینده) لاتاری برای ثبت نام حداقل 30 دلار شارژ مگیرند.

چطوری میخوان از ایرانیها پول و بگیرن این کار زیاد شدنی نیست !
شماره کیس : 2015AS00000
تاریخ روئت قبولی در سایت: 1may
کنسولگری: آنکارا
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت ویزا:
تشکر کنندگان:

دوست عزیز لینک این خبر وال استریت ژورنال رو لطف می کنید ؟

یا منبع مطمئن دیگه

تشکر کنندگان: saied-k

شدیدا با این کار موافقم...اگه این کارو کنن دیگه بعضی الکی واسه دایی و خاله و عموشون ثبت نام نمیکنن و اونایی که واقعا نیاز به مهاجرت دارن ثبت نام میکنن.
معجزکی در کار نیست، ما کشتی شکستگانیم، ای باد شرطه برخیز
♥ش.ن.ل.ع♥
تشکر کنندگان: yazdan ، majidusa01
(2011-11-14 ساعت 21:11)dv2013 نوشته:  

دوست عزیز لینک این خبر وال استریت ژورنال رو لطف می کنید ؟

یا منبع مطمئن دیگه
http://online.wsj.com/article/SB10001424...74672.html

تشکر کنندگان: dv2013
آقا این قضیه ی پولی شدن از سال دیگه چیه ؟؟

دوستان تایید می کنن ؟؟

یعنی از سال دیگه باید در به در بشیم واسه پیدا کردن کارت اعتباری و ... بازار سیاهش ؟! Sad
تشکر کنندگان: yazdan
(2011-11-16 ساعت 04:58)zaza2z نوشته:  آقا این قضیه ی پولی شدن از سال دیگه چیه ؟؟

دوستان تایید می کنن ؟؟

یعنی از سال دیگه باید در به در بشیم واسه پیدا کردن کارت اعتباری و ... بازار سیاهش ؟! Sad

منم حدس میزنم امسال ایران سقف رو رد کنه و برای سال آینده در لیست ثبت نام نباشه
تشکر کنندگان: ParsTrader
(2011-11-16 ساعت 08:47)3rip نوشته:  
(2011-11-16 ساعت 04:58)zaza2z نوشته:  آقا این قضیه ی پولی شدن از سال دیگه چیه ؟؟

دوستان تایید می کنن ؟؟

سلام
شما بر چه اساسی به این نتیجه رسیدید
من از دوستان خواهش می کنم از انتشار شایعه خودداری کنند و قبل از ارسال مطلب مطالعه کنند .
لطفا تاپیک احتمال حذف سهمیه بنگلادش از لاتاری 2013 و افزایش برندگان ایرانی را مطالعه کنید
در سالهای اینده هم ایرانی ها در لاتاری شرکت خواهند کرد و به این زودی ها ایرانی ها حذف نخواهند شد
با ارزوی موفقیت برای همه

آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی
معذوری اگر در طلبش میکوشی
باقی همه رایگان نیرزد هشدار
تا عمر گرانبها بدان نفروشی
تشکر کنندگان: mar308 ، tamanna ، GreenRoad ، 3rip ، mehrdad288 ، majidusa01 ، alinet
(2011-11-17 ساعت 01:51)ParsTrader نوشته:  
(2011-11-16 ساعت 08:47)3rip نوشته:  

دوستان تایید می کنن ؟؟

سلام
شما بر چه اساسی به این نتیجه رسیدید
من از دوستان خواهش می کنم از انتشار شایعه خودداری کنند و قبل از ارسال مطلب مطالعه کنند .
لطفا تاپیک احتمال حذف سهمیه بنگلادش از لاتاری 2013 و افزایش برندگان ایرانی را مطالعه کنید
در سالهای اینده هم ایرانی ها در لاتاری شرکت خواهند کرد و به این زودی ها ایرانی ها حذف نخواهند شد
با ارزوی موفقیت برای همه

درسته ، اشتباه من این بود که فکر میکردم اگر سقف برنده های یک کشور از 5000 نفر بگذره برای سال بعدش حذف میشه.

ممنون از راهنماییتShy
تشکر کنندگان: ParsTrader
دوستان لطفاً از اخباري كه 100% خاطرجمع نشدين را منتشر نكنيد هيچ چيز بدتر از شايعه براي تضعيف روحيه نيست ، به اميد خدا امسال اكثر ايرانيان پذيرفته خواهند شد و كار به سال بعد نكشه والا يك روز زودتر هم يك روزه
به اميد قبولي تمام ايرانيان
اگه يك روزي به يك ديوار بزرگ رسيدي و ديدي يك درب با قفل خيلي بزرگ داره نااميد نشو
" چون اگه قرار بود درب باز نشه بجاش حتماً ديوار مي گذاشتن "
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان