کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شماره تایید ثبت نام (Confirmation Number)
سلام
لطفا ادامه صحبتها را در تاپیک انتقاد کاربران از مدیران پیگیری کنید
پستهای مربوطه به تاپیک فوق منتقل شدند
با تشکر
آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی
معذوری اگر در طلبش میکوشی
باقی همه رایگان نیرزد هشدار
تا عمر گرانبها بدان نفروشی
تشکر کنندگان: smith ، mohammadm64 ، سپیدار ، majid57 ، batis2010
(2012-03-17 ساعت 12:17)Electronic-Arts نوشته:  سلام دوستان من یه سوال داشتم
اگر من برنده شدم و مصاحبه و همه اینا گذشت و من ویزا گرفتم چه قدر طول میکشه تا گرین کارت و SSN به دستم برسه؟
چون من دانشجو هستم و میخوام اول تحصیلم تموم بشه بعد برم واسه همین شاید نهایت بتونم یک هفته آمریکا باشم
حالا سوال من اینه که من میتونم آدرس یکی از فامیل هامون که تو آمریکا هست رو برای دریافت گرین کارت و SSN بدم؟ یعنی خودم فقط وارد آمریکا بشم و کارای اداری رو انجام بدم و بعد از نهایت 7 روز برگردم و آدرس اونا رو بدم که گرین کارت و .... بره برای اونا که اونا بعدا به من بدن؟
یا حتما باید خودم تو آمریکا حضور داشته باشم؟

؟
تشکر کنندگان: batis2010
(2012-03-17 ساعت 17:39)Electronic-Arts نوشته:  
اگر من برنده شدم و مصاحبه و همه اینا گذشت و من ویزا گرفتم چه قدر طول میکشه تا گرین کارت و SSN به دستم برسه؟
چون من دانشجو هستم و میخوام اول تحصیلم تموم بشه بعد برم واسه همین شاید نهایت بتونم یک هفته آمریکا باشم
حالا سوال من اینه که من میتونم آدرس یکی از فامیل هامون که تو آمریکا هست رو برای دریافت گرین کارت و SSN بدم؟ یعنی خودم فقط وارد آمریکا بشم و کارای اداری رو انجام بدم و بعد از نهایت 7 روز برگردم و آدرس اونا رو بدم که گرین کارت و .... بره برای اونا که اونا بعدا به من بدن؟

؟
سلام دوست عزیز
اگر سوالتون رو در بحث مربوط به خودش بپرسین زودتر جواب میگیرن این بحث فعال نیست و کسی جز شرکت کنندگان 2013 سر نمیزنند ! جواب شما پیش برندگان سالهای قبل هستش !موفق باشید

تشکر کنندگان: Electronic-Arts ، majidusa01 ، batis2010
(2012-03-17 ساعت 18:03)mohammadm64 نوشته:  
(2012-03-17 ساعت 17:39)Electronic-Arts نوشته:  

؟
سلام دوست عزیز
اگر سوالتون رو در بحث مربوط به خودش بپرسین زودتر جواب میگیرن این بحث فعال نیست و کسی جز شرکت کنندگان 2013 سر نمیزنند ! جواب شما پیش برندگان سالهای قبل هستش !موفق باشید
سلام
نه من جزو برندگان پارسال نیستم ولی امیدوارم امسال قبول بشم
در مورد انجمن هم تاپیک مناسبی وجود نداشت واسه همین اینجا پرسیدم
اگر منو راهنمایی کنید ممنون میشم

سلام دوستان من یه سوال داشتم

حدودا 10 تا 30 روز طول میکشه که بیاد.بله میتونید برگردید ایران و براتون بفرستند.
کیس نامبر: 38***
رویت قبولی: 15 جولای
ارسال فرمها: 1 اگوست
مصاحبه:
ویزا:
همراهان:0
تشکر کنندگان: majidusa01 ، Electronic-Arts ، batis2010

سلام به همه دوستان. در مورد ذخیره سازی صفحه مورد نظر من فرمت پی دی اف را پیشنهاد میکنم. شما میتونید با نصب برنامه آکروبات ریدر پروفشنال یا برنامه
ABBYY PDF Transformer یا برنامه هایی از این قبیل یک پرینتر مجازی ایجاد کنید. بعد از نصب برنامه های ذکر شده از منوی فایل روی گزینه پرینت رفته و با اینکه پرینتری ندارید نام برنامه ها رو در قسمت انتخاب پرینتر ببینید و با انتخاب برنامه محل ذخیره را مشخص و نامی برای آن درج کنید. سپس یک فایل پی دی اف کاملا شبیه خود سایت اصلی ایجاد شده را روی رم یا کولدیسک کپی کرده و به اولین کافی نت مراجعه کنید تا پرینتش رو هم عینا داشته باشید. یا اصلا خود فایل رو روی یک سی دی مرغوب رایت کرده و آن را حفظ کنید.
برنامه هایی که معرفی کردم رو همه جا میتونید پیدا کنید!
وقت همه خوش به امید برآورده شدن آرزوهایتان
سامان غلامی
آقایان خبری چیزی میزی نیست. درمورد اینکه یه وقت سایت رو هک کرده باشن.
تشکر کنندگان:
با سلام دوستان میگم اگر لطف کنید! یکی که اطلاعات داره لیست کشورهای مجاز به شرکت در Dv2013 رو توی تایپیک قرار بده!
تشکر کنندگان:
کل خونه و شرکت رو 5 زیر و رو کردم
پیدا نشد که نشد
اگه کیس نامبرم پیدا نشه چی میشه؟
خیلی نگرانم
دوستان راهنمایی کنن
ممنون
تشکر کنندگان:
هیچکی نیست جواب من رو بده !
تشکر کنندگان:
سلام آقای smith عزیز
ببخشید میخواستم بدونم ایمیلی که به kcc زدید واسه قضیه لاتاری امسال جوابی اومد؟

نگفتن چرا هم کیس نامبر زیر ده هزارتاس؟ فقط یه بار دیگه قرعه کشیه؟ یا قرار چندباره، اگه اینجوری باشه که باید 10 بار اعلام کنن تا 100 هزار تا قبول بشن!!!

مرسی
تشکر کنندگان: smith
سلام
من ثبت نام کردم و شماره ۱۶ رقمی هم گرفتم ولی الان برای دیدن نتایج میرم میگه که این شماره اشتباه است
چیکار کنم؟ کسی میدونه؟ش
قرعه کشی اکتبر قطعیه سایت voa اعلام کرد اینم لینکش http://www.voanews.com/persian/news/amer...28485.html
تشکر کنندگان: RED PRINCE ، mamad_msp ، farhad_vakili ، shahyad ، mansour*** ، batis2010
سلام کسی میدونه confirmation number dv-2012 با چه حروفی آغاز میشه چون من چند تا شماره دارم ولی نمی دونم مال کدوم ساله
اونی که دارم اینه 1QVG88DSY1BG ولی نمیدونم این مال سال 2012 هست یا سالهای قبلی که اسم نوشتم
(2012-05-02 ساعت 19:40)butb0rn نوشته:  سلام
من ثبت نام کردم و شماره ۱۶ رقمی هم گرفتم ولی الان برای دیدن نتایج میرم میگه که این شماره اشتباه است
چیکار کنم؟ کسی میدونه؟ش

بله برای من هم این اتفاق افتاده من یک ایمیل زدم به ک سی سی منتظر جوابشم
تشکر کنندگان: f120yaf ، batis2010

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان