کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شماره تایید ثبت نام (Confirmation Number)
(2011-10-05 ساعت 23:25)navid joon نوشته:  سلام
کسی می دونه اگه اشتباهی نام خانوادگی رو با نام کوچک در قسمت 1 فرم ثبت نام جا به جا بنویسی چه مشکلی ایجاد می شه.

دوست عزیز شما باید قوانین مهاجرسرا رو پاس بدارید و از ارسال یک مطلب در دو تایپیک جداً خود داری کنید شما همین سوال رو در تایپیک دیگری مطرح کردید.پس لطفاً رعایت کنید چون ضررش رو شما میبینید نه من .Big Grin
(2011-10-05 ساعت 23:44)navid joon نوشته:  ممنون
بعد پروسه قرعه کشی مشکلی پیش نمی یاد چون جای اسم و فامیلم اشتباه شده ولی ایمیلم و اسم ادرسم رو به نام خودم نوشتم
می شه درستش کرد

دقت کنید دوستان بعد از اینکه ثبت نام کردید و تموم شد به هیچ وجه نباید دوباره ثبت نام کنین چون کلاً حذف خواهید شد و در ضمن در شما نمیتونید بعد از ثبت نام فرمی که پر کردید رو اصلاح کنید.
از دوستان تازه وارد خواهش میکنم اول کاملاً با فوت و فن ثبت نام آشنا بشید و بعد ثبت نام کنید به هیچ وجه عجله نکنید چون یک تقریباً یک ماه وقت دارید.و این رو هم از ذهنتون دور کنید که هرکی زودتر ثبت نام کنه برنده میشه و هرکی دیر ثبتنام کنه برنده نمیشه باید بدونید که قرعه کشی برای کسی که اولین نفری بوده که ثبت نام کرده و برای کسی که آخرین نفر بوده کاملاً یکسان است.
تشکر کنندگان: ParsTrader ، mavarfan ، Farshid22
(2011-10-05 ساعت 21:34)javad_2 نوشته:  
(2011-10-05 ساعت 21:29)naziii نوشته:  دوستان من ثبت نام کردم
وبا ناراحتی تمام باید بگم که حواسم نبود و قبل از پرینت تمام تب هارو بستم،
حالا دارم دیووووووووونه میشم
یعنی اگه تو سایت چک نکنیم،نامه برامون پست نمیشه؟؟؟؟ ای خداااا

دوست عزیزم سلام
نکران نباش پارسال بعد از ثبت نام یک لینک باز شد که شما با زدن نام و سال تولدتون شماره کانفرمیشن نامبرتون رو از ایمیلی که دادین بردارین یعنی شماره کانفرمیشن برای همون آدرسی که دادین ایمیل میشد
اطلاعات بیشترشو میپرسم بعدا براتون میفرستم
خدا کنه اینطور باشه
(2011-10-05 ساعت 23:04)mory1977 نوشته:  

دوست عزیزم سلام
نکران نباش پارسال بعد از ثبت نام یک لینک باز شد که شما با زدن نام و سال تولدتون شماره کانفرمیشن نامبرتون رو از ایمیلی که دادین بردارین یعنی شماره کانفرمیشن برای همون آدرسی که دادین ایمیل میشد

دوست عزیز پارسال استثنا بود بود به خاطر باطل شدن قرعه کشی
ای وای نگین توروخدا
(2011-10-05 ساعت 23:05)ali.narooei نوشته:  

دوست عزیزم سلام
بله جواد عزیز شما درست میفرمایید ولی پارسال به خاطر مشکلات پیش اومده و باطل شدن نتایج این اتفاق افتاد و این دلیل نمیشه که امسال هم دوباره همون کار رو بکنن
به نظر من این دوستمون یک ایمیل بزنه و جریان رو واضح و کوتاه بهشون توضیح بده...
بله الان میخام ایمیل بزنم!
(2011-10-05 ساعت 23:05)mory1977 نوشته:  برای مشگل بالا از توی تاریخچه ویندوزت بگرد شاید پیدا کنی

من کلا تو هیستوری اکسپلوررم چیزی ثبت نمیشه!
به علاوه چندسال قبل هم که ثبت نام کردم،اصلا چیزی ازون صفحه های ثبت نام تو هیستوری ذخیره نمیشد
تشکر کنندگان:
دوستان حالا من به کجا ایمیل بزنم آخه؟؟؟؟
KCCکه نمیشه
هزار جور ایمییل هم تو سایت بود اما هیچ کدوم به درد مشکل نمیخورد که
ای خداااااااااااااا
تشکر کنندگان:
من که درست همه رو نوشتم و بعد رسیدم به اونجا که یه تصویر هست و باید شماره و عدد بنویسیم که انگار همش اشتباه می شد بعد نمی دونم دستم خورد چی شد که صفحه یهو کن نات شد.حالا می تونم دوباره ثبت نام کنم؟
وای فقط دارم فکر می کنم امضای قبلیم چقدر مزخرف و پر مدعا بود!!!
تشکر کنندگان:
با عرض معذرت
يعني من كه به اشتباه در فرم ثبت نام به جاي نام كوچك -فاميليم رو و به جاي نام خانوادگي -نام كوچيكمو نوشتم.بعد از قرعه كشي اگه يك در صد برنده شدم.نمي گن چرا و ردم كنند.
خواهش مي كنم راهنماييم كنيد.
تشکر کنندگان:
(2011-10-06 ساعت 11:01)navid joon نوشته:  با عرض معذرت
يعني من كه به اشتباه در فرم ثبت نام به جاي نام كوچك -فاميليم رو و به جاي نام خانوادگي -نام كوچيكمو نوشتم.بعد از قرعه كشي اگه يك در صد برنده شدم.نمي گن چرا و ردم كنند.
خواهش مي كنم راهنماييم كنيد.

درود بر شما ...
شاید هنگام برنده شدن و در موقع ارسال فرم ها بتوان توضیح داد که اسم و فامیل رو جابجا نوشتید ....
یه چیز دیگه : در موقع چک کردن نتایج هم باید به این صورت بنویسید که الان نوشته اید ...
موفقیت های بزرگ لازمه اراده ی قوی هستند.!
تشکر کنندگان: مرجان گلی! ، saied-k
ELECTRONIC DIVERSITY VISA ENTRY FORM OMB Control Number: 1405-0153
Form: DS-5501
Expires: 05/31/2012
Estimated Burden: 30 minutes
Unexpected Page Request
There has been an error with your entry processing. Please be sure to NOT use your browser's BACK, FORWARD and RELOAD or REFRESH buttons in order to prevent this error.

Only use the BACK buttons provided by this application.

To resume your entry from the last known state please press the "Resume Entry" button below.

Thank you.

--------------------------------------------------------------------------------
PAPERWORK REDUCTION ACT: Public reporting burden for this collection of information is estimated to average 30 minutes per response, including time required for searching existing data sources, gathering the necessary documentation, providing the information and/or documents required, and reviewing the final collection. You do not have to supply this information unless this collection displays a currently valid OMB control number. If you have comments on the accuracy of this burden estimate and/or recommendations for reducing it, please send them to: A/GIS/DIR, Room 2400 SA-22, U.S. Department of State, Washington, DC 20522-2202.

CONFIDENTIALITY STATEMENT: AUTHORITIES: The information asked for on this form is requested pursuant to Section 222 of the Immigration and Nationality Act. Section 222(f) provides that the records of the Department of State and of diplomatic and consular offices of the United States pertaining to the issuance and refusal of visas or permits to enter the United States shall be considered confidential and shall be used only for the formulation, amendment, administration, or enforcement of the immigration, nationality, and other laws of the United States. Certified copies of such records may be made available to a court provided the court certifies that the information contained in such records is needed in a case pending before the court. PURPOSE: The U.S. Department of State uses the facts you provide on this form primarily to determine your classification and eligibility for a U.S. immigrant visa. Individuals who fail to submit this form or who do not provide all the requested information may be denied a U.S. immigrant visa. Although furnishing this information is voluntary, failure to provide this information may delay or prevent the processing of your case. ROUTINE USES: If you are issued an immigrant visa and are subsequently admitted to the United States as an immigrant, the Department of Homeland Security will use the information on this form to issue you a Permanent Resident Card, and, if you so indicate, the Social Security Administration will use the information to issue a social security number. The information provided may also be released to federal agencies for law enforcement, counterterrorism and homeland security purposes; to Congress and courts within their sphere of jurisdiction; and to other federal agencies who may need the information to administer or enforce U.S. laws.

Consular Affairs Main Page | Welcome Page | Top of Page

This site is managed by the Bureau of Consular Affairs, U.S. Department of State. External links to other Internet sites should not be construed as an endorsement of the views contained therein.

این برام اومد انگار باید دوباره ثبت نام کنم؟
وای فقط دارم فکر می کنم امضای قبلیم چقدر مزخرف و پر مدعا بود!!!
تشکر کنندگان:
(2011-10-06 ساعت 11:09)مرجان گلی! نوشته:  ELECTRONIC DIVERSITY VISA ENTRY FORM OMB Control Number:
This site is managed by the Bureau of Consular Affairs, U.S. Department of State. External links to other Internet sites should not be construed as an endorsement of the views contained therein.

این برام اومد انگار باید دوباره ثبت نام کنم؟

در یک مدت زمان 30 دقیقه ای فکر کنم باید ثبت نام رو تموم کنید ...
تشکر کنندگان: saied-k ، مرجان گلی!
يعني اشتباهي كه كردم قابل اصلاح شدن هست
واقعا مي ترسم كه ردم كنند
تشکر کنندگان:
(2011-10-06 ساعت 11:41)navid joon نوشته:  يعني اشتباهي كه كردم قابل اصلاح شدن هست
واقعا مي ترسم كه ردم كنند

دوستمون ابي جان جواب شما رو دادند و 2 نفر هم تا اين لحظه اونو تاييد كردند با تكرار پرسشتون در يك صفحه از يك تاپيك در مهاجر سرا ، باعث سنگيني و ازدياد و تكرار مطالب در سايت مي شويد . لطفا رعايت كنيد و نگران نباشيد. ثبت نام شما مورد قبول است و اشتباه پيش امده را به راحتي ميشه براي سفارت توضيح داد. نگران نباشيد در عوض اميدوارم برنده باشيد !!!!!
تشکر کنندگان: ابی22 ، navid joon ، mavarfan ، persian_viper
درود بر دوستان مهاجرسرا ...
کاربران گرامی لطفا در هنگام ثبت نام دقت کنید تا از بروز و ایجاد هر گونه مشکلی جلوگیری شود .... مدت زمان ثبت نام هم فکر کنم همون 30 دقیقه باشه...
فقط وفقط وفقط دقت کنید تا هیچ گونه مشکلی پیش نیاد ....
دوستان گرامی شما می تونید صفحه فرم ثبت نام رو یکبار بدون اینکه چیزی بنویسید ذخیره کنید و بعد از دقایقی اون صفحه رو در یک برنامه ای مثل opera یا fire fox باز کنید و به صورت امتحانی اون رو پر کنید و بعد با دقت بشینید نگاهش کنید که آیا مشکلی نداره !
بعد با خیال راحت بشینید فرم ثبت نام رو پر کنید ....
البته از خود سایت و در برنامه اینترنت اکسپلورر ....
موفق باشید ...
سوالی داشتید میتونید مطرح کنید تا با مشکل مواجه نشید ...
تشکر کنندگان: saied-k ، omid7614
سلام
من ثبت نام كردم و كانفرميشن نامبر و امضاي ديجيتال هم دريافت كردم،فرم رو مي تونيد در عرض 15 دقيقه(زيادش)پر كنيد،زياد عجله نكنيد.البته فكر كنم زمان دريافت فرم تا پر كردن اطلاعات 30 دقيقه باشه(منبع ايي ندارم و از نوشته هاي دوستان ميگم) و اگه از مدت زمان نامبرده شده بيشتر طول بكشه هر چي در فرم نوشتيد پاك ميشه پس نگران نباشيد و دوباره صفحه مربوط به فرم را باز كنيد و مشخصات خودتون رو وارد كنيد.
متشكرم
من در دنيا يك بزرگوار مي شناسم و آن حضرت بزرگوار مي باشد.

خلیج فارس و ابوموسی و تنب بزرگ و تنب کوچک دارایی همه ایرانی ها می باشد.
تشکر کنندگان:
دوستان چه زمانی دقیقا نتایج اعلام میشه ؟ماه و روز شمسی؟
تو اخر برگه نوشته1 may 2012 تا 30 اوریل 2013درست متوجه نشدم منظورش چیه ؟
از دوستان با تجربه خواهش میکنم توضیح کاملی بدن
ممنونم
كسي كه مايل است خير ديگران را تامين كند، خير خود را هم تامين كرده است
تشکر کنندگان:
(2011-10-06 ساعت 17:23)ghasr نوشته:  دوستان چه زمانی دقیقا نتایج اعلام میشه ؟ماه و روز شمسی؟
تو اخر برگه نوشته1 may 2012 تا 30 اوریل 2013درست متوجه نشدم منظورش چیه ؟
از دوستان با تجربه خواهش میکنم توضیح کاملی بدن
ممنونم

اواسط می میلادی که میشه خرداد ما اعلام می کنند اینکه گفته از می تا آوریل 2013 یعنی تو این فاصله نامه میاد براتون و ازتون می خوان که مدارکی رو ارسال کنید. شاد و خرم باشید
کیس:2016as1$$(برنده آقاي همسر)،تعداد:٢نفر،ارسال فرم:٢٩مي،سفارت:آنکارا،مصاحبه:٣ نوامبر،وضعيت: AP، آپديتها: ١١ژانويه،٧ مارچ و٩مارچ تبديل به or نَفَر دوم، ٢١ مارچ نَفَر اصلي و تبديل به or ٢٢مارچ،دريافت ايميل كليير ٢٢ مارچ، مديكال مجدد:٢٩مارچ ارسال٣٠،ايشود:٥ آپريل و دريافت پاسها از پست ٦آپريل، ورود به آمریکا (سیاتل):22 جولای
سفرنامه آنکارا
تشکر کنندگان:
سلام دوستان من چند روز پیش توی سایت لاتاری بودم که دیدم زده فقط IE 6 و 7 قبول هست ولی الان دیگه نزده و با هر ورژن IE ثبت نام کنم مشکلی نداره؟
اگر می خواهید اقیانوس های جدید را کشف کنید اول باید شهامت ترک ساحل را داشته باشید.

انجمن مهندسین برق مهاجرسرا
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان