کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شماره تایید ثبت نام (Confirmation Number)
(2011-10-06 ساعت 19:37)aminvo نوشته:  سلام دوستان من چند روز پیش توی سایت لاتاری بودم که دیدم زده فقط IE 6 و 7 قبول هست ولی الان دیگه نزده و با هر ورژن IE ثبت نام کنم مشکلی نداره؟

اشکالی نداره ... می تونید ثبت نام کنید ...
موفقیت های بزرگ لازمه اراده ی قوی هستند.!
تشکر کنندگان:
من پارسال با فایرفاکس ثبت نام کردم و خوش یمن بود و برنده شدم Big Grin
تشکر کنندگان: humsun ، farhad_vakili ، milad_fs ، Farshid22
امسال امضای دیجیتال هم تو صفحه کانفریم نامبر اضافه شده
گمون کنم چشمشون از پارسال ترسیده
اگر ملتي چيزي را بر آزادي ترجيح دهند، همه چيز را از دست خواهند داد.
حافظا ، می خور و رندی کن و خوش باش
ولی دام تزویر مکن چون دگران قـــــرآن را

تشکر کنندگان:
(2011-10-06 ساعت 21:38)حامد نوشته:  امسال امضای دیجیتال هم تو صفحه کانفریم نامبر اضافه شده

من هنوز نرفتم پر کنم می شه بگید امضای دیجیتالش چطوره؟Rolleyes
کیس:2016as1$$(برنده آقاي همسر)،تعداد:٢نفر،ارسال فرم:٢٩مي،سفارت:آنکارا،مصاحبه:٣ نوامبر،وضعيت: AP، آپديتها: ١١ژانويه،٧ مارچ و٩مارچ تبديل به or نَفَر دوم، ٢١ مارچ نَفَر اصلي و تبديل به or ٢٢مارچ،دريافت ايميل كليير ٢٢ مارچ، مديكال مجدد:٢٩مارچ ارسال٣٠،ايشود:٥ آپريل و دريافت پاسها از پست ٦آپريل، ورود به آمریکا (سیاتل):22 جولای
سفرنامه آنکارا
تشکر کنندگان:
(2011-10-06 ساعت 19:15)humsun نوشته:  
(2011-10-06 ساعت 17:23)ghasr نوشته:  دوستان چه زمانی دقیقا نتایج اعلام میشه ؟ماه و روز شمسی؟
تو اخر برگه نوشته1 may 2012 تا 30 اوریل 2013درست متوجه نشدم منظورش چیه ؟
از دوستان با تجربه خواهش میکنم توضیح کاملی بدن
ممنونم

اواسط می میلادی که میشه خرداد ما اعلام می کنند اینکه گفته از می تا آوریل 2013 یعنی تو این فاصله نامه میاد براتون و ازتون می خوان که مدارکی رو ارسال کنید. شاد و خرم باشید

دوست عزیز دیگه نامه ای ارسال میشه فقط از طریق اینترنت و با چک کردن خود طرف می تونه بفهمه که قبول شده یا نه

تشکر کنندگان:
(2011-10-06 ساعت 22:48)humsun نوشته:  
(2011-10-06 ساعت 21:38)حامد نوشته:  امسال امضای دیجیتال هم تو صفحه کانفریم نامبر اضافه شده

دوست من از یه سری عدد و حرف تشکیل شده
شماره کیس: 2013AS2xxx مصاحبه:dec(ابوظبی) دریافت ویزا:13 مارچ مقصد:LA
اموزش زبان با استفاده از Goenglish
تشکر کنندگان: j@vad
(2011-10-06 ساعت 22:48)humsun نوشته:  

به این پست من که دادم دقت کن دوست عزیز
یه نمونه فرمی که ثبت نام کردی به این صورت هستش

برای دیدن اینجا رو کلیک کن

در ضمن فکر کنم امسال هم مثل سال گذشته 1 می نتایج اعلام بشه

Tampa.Floorida.Usa
تشکر کنندگان:
نتیجه رو مثل پارسال در تاریخ 12 اردیبهشت میتونید ببینید
شماره کیس: 2013AS2xxx مصاحبه:dec(ابوظبی) دریافت ویزا:13 مارچ مقصد:LA
اموزش زبان با استفاده از Goenglish
تشکر کنندگان: Yashar1989 ، j@vad ، persian_viper
Thank you for your inquiry.

If you have lost your confirmation information, you will not be able to check your DV entry status. KCC does not have the ability to retrieve the confirmation page. We will not resend the confirmation page to you.

KCCDV/Public Inquiry

Kentucky Consular Center

Support Contractor - Serco - NA

Phone: (606) 526-7500

Email: KCCDV@state.gov
تشکر کنندگان:
(2011-10-05 ساعت 01:35)javad_2 نوشته:  
(2011-09-26 ساعت 17:31)ابی22 نوشته:  درود بر دوستان مهاجرسرا ...
دوستان گرامی طبق تجربیات سال قبل دوستان چند موارد رو متذکر می شوم و حتما عمل کنید » در مورد نگهداری کانفیرم نامبر ( یعنی همان شماره تایید در پایان ثبت نام :
دوستان گرامی ( صفحه مورد نظر یعنی قسمت پر کردن فرم اصلی - قبل از اینکه به صفحه بعد بروید ) که نام و نام خانوادگی و آدرس و مدرک تحصیلی و غیره را وارد می کنید را حتما در هارد کامپیوتر ذخیره کنید - حتما از برنامه اینترنت اکسپلورر استفاده کنید ....
وقتی که مشخصات را کامل نوشتید بر روی آن مروری کنید تا شاید در اسم و فامبل و غیره ، هیچ گونه اشتباهی پیش نیامده باشد و بعد صفحه را ذخیره کنید »»»» بدین صورت که به گزینه فایل بروید و گزینه سو را بزنید »»»» File / Save ... فراموش نشود ....
بعد از این که به صفحه کانفیرم نامبر رفتید نیز بدین صورت عمل کنید تا شماره تایید ثبت نام نیز ذخیره شود ....
حال صفحاتی را که ذخیره کرده اید بر روی یک سی دی رایت نمایید ...
دوستان گرامی اگر پرینتر دارید حتما این دو صفخه را پرینت بزنید و پرینت ها را در جای مطمئن بگذارید .... اگر کپی هم بگیرید یا چند تا پرینت اشکالی نداره ( کار از محکم کاری عیب نمی کنه )
پارسال دوستانی بودند که شماره تاییدیه را در کامپیوتر ذخیره کردند و بعد هاردشون خراب شده و شماره تاییده را از دست دادن ...
دوستان گرامی حتما این دوصفحه رو پرینت کنید و ذخیره کنید و یا به قول دوستمون از طریق برنامه Paint ذخیره و یا پرینت بگیرید ...
البته شما پیشکسوت هستین ولی جسارت میکنم و به جملات شما یک نکته رو اضافه میکنم ،صفحه را در فرمت PDF و Word ذخیره کرده و برای چند آدرس ایمیل خودتان ایمیل کنید همیشه در inbox و در sent ایمیلتون میتونین پیداش کنیدCool
یکی از بهترین راهها و شاید واقعا بهترین راه برای حفظ confirmation No اینه که از همون صفحه ای که به شما شماره تایید رو داده یه screen shot بگیرید و اون فایل رو به خودتون ایمیل بزنید و در یکی از فولدرهایی که در ایمیل هست ذخیره کنید اینطوری هر جای دنیا که باشید موقع چک کردن نتایج این شماره همراهتون هستش... این روش واسه اونهایی که میترسن یه دفعه کامپیوترشون هنگ کنه یا خیلی اتفاقات دیگه ای که احتمالش یک در چند صد هزاره از ساختن فایل pdf و word که نیاز به برنامه های جانبی دیگه داره یه خورده راحت تره...
با تشکر از بچه هایی که تجربیاتشون رو اینجا در اختیار بقیه میذارن.

تشکر کنندگان: 3rip ، ali.narooei ، Yaran
(2011-10-06 ساعت 16:27)javad_2 نوشته:  
(2011-10-06 ساعت 16:06)Hadi joon نوشته:  سلام
من ثبت نام كردم و كانفرميشن نامبر و امضاي ديجيتال هم دريافت كردم،فرم رو مي تونيد در عرض 15 دقيقه(زيادش)پر كنيد،زياد عجله نكنيد.البته فكر كنم زمان دريافت فرم تا پر كردن اطلاعات 60 دقيقه باشه(منبع ايي ندارم و از نوشته هاي دوستان ميگم) و اگه از مدت زمان نامبرده شده بيشتر طول بكشه هر چي در فرم نوشتيد پاك ميشه پس نگران نباشيد و دوباره صفحه مربوط به فرم را باز كنيد و مشخصات خودتون رو وارد كنيد.
متشكرم

سلام دوست عزیز

وقتی فرم رو باز میکنید گوشه سمت راست در زیر تاریخ این نوشته رو میبینید Estimated Burden: 30 minutes یعنی 30 دقیقه وقت دارید برای ثبت نامCool

سلام
درست ميفرماييد دوست عزيز من هم نوشته خود را اصلاح كردم و خودم پس از اين ارسال دريافتم كه 30 دقيقه هست و در جمله هم گفتم منبعي ندارم و از گفته هاي دوستان ميگم.
متشكرم
من در دنيا يك بزرگوار مي شناسم و آن حضرت بزرگوار مي باشد.

خلیج فارس و ابوموسی و تنب بزرگ و تنب کوچک دارایی همه ایرانی ها می باشد.
تشکر کنندگان:
(2011-10-06 ساعت 11:00)مرجان گلی! نوشته:  من که درست همه رو نوشتم و بعد رسیدم به اونجا که یه تصویر هست و باید شماره و عدد بنویسیم که انگار همش اشتباه می شد بعد نمی دونم دستم خورد چی شد که صفحه یهو کن نات شد.حالا می تونم دوباره ثبت نام کنم؟

براي من هم دقيقا همين مشكل پيش اومد . همه راه رو درست رفتم تا اونجايي كه بايد كد امنيتي وارد كني و كانفرميشن نامبر رو بگيري كه يهو صفحه كلا رفت . من دوباره از اول ثبت نام كردم و تا آخر رفتم و كانفرميشن نامبر رو گرفتم . اميدوارم مشكلي نباشه.
تشکر کنندگان: ali.narooei
(2011-10-06 ساعت 11:00)مرجان گلی! نوشته:  من که درست همه رو نوشتم و بعد رسیدم به اونجا که یه تصویر هست و باید شماره و عدد بنویسیم که انگار همش اشتباه می شد بعد نمی دونم دستم خورد چی شد که صفحه یهو کن نات شد.حالا می تونم دوباره ثبت نام کنم؟

دوست عزيز شما هم وقتي اين مشكل براتون پيش اومد از اول ثبت نام كردين . دوستان يعني مشكلي پيش نمياد ؟
تشکر کنندگان:
دوستان عزيز !

از اونجاييكه كانفيرميشن نامبري كه در انتهاي ثبت نام دريافت مي كنيد بسيار مهم است ، و اختلالات تماس هاي اينترنتي ضعيف مثل ‌‌DIAL UP ميتونه دردسر ساز بشه سعي كنيد از ADSL يا حتي اگه دسترسي نداريد از كافي نت استفاده كنيد.

اون دوستي كه فرمودند انتهاي ثبت نام ارطباتشون قطع شده دو حالت ميتونه براشون اتفاق افتاده باشه :

1 - در خلال پر كردن فرم اينتر نت قطع شده باشه و ايشون متوجه نشده باشن و خطايي دريافت نكرده باشند . در اينصورت در هنگام زدن دكمه ارسال چيزي رو ارسال نكرده اند و كامفيرميشن نامبري هم صادر نشده. و ميتونن از اول ثبت نام كنند.

2 - در انتهاي ثبت نام و پس از زدن دكمه ارسال و قبل از دريافت صفحه بعدي كه حاوي كامفيرميشن نامبر است ( چون مي دانيم در DIAL UP يك صفحه چند برابر حالت عادي طول مي كشد) ارتباط ايشون قطع شده باشد. در اين صورت ثبت نام كامل انجام شده ولي ايشون موفق به ديدن صفحه اخر حاوي كامفيرميشن نامبر نشده اند ؛ كه متاسفانه راهي براي بازيابي اون وجود نداره و اگر دوباره ثبت نام كنند باطل خواهد شد.
تشکر کنندگان: ابی22 ، ali.narooei
Cool
(2011-10-07 ساعت 11:06)naziii نوشته:  Thank you for your inquiry.

If you have lost your confirmation information, you will not be able to check your DV entry status. KCC does not have the ability to retrieve the confirmation page. We will not resend the confirmation page to you.

KCCDV/Public Inquiry

Kentucky Consular Center

Support Contractor - Serco - NA

Phone: (606) 526-7500

Email: KCCDV@state.gov

سلام

نوشته در اینجا بهتون تاییدیه داده نمیشه اگر کامفرمیشنتون رو گم کردید با KCC تماس بگیرید آدرس ایمیل و تلفن رو هم که بهتون داده
موفق باشید
[/quote]

کجاش نوشته؟؟ من هرچی خوندم نوشته نمیتونید چک کنید و ما نمیتونیم بنوت برگردونیم و ازین حرفا؟؟
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان