کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شماره تایید ثبت نام (Confirmation Number)
بعد از ثبت نام یک شماره تاییدیه صادر می شود که از طریق آن قادر به چک کردن نتیجه بعد از اعلام نتایج خواهید بود. شماره را یادداشت کنید و سوالات احتمالی را در این تاپیک پیگیری کنید.
سلام
دوستان توجه كنيد پس از اتمام ثبت نام سايت به شما يك شماره ميده شامل يه سري از اعداد و حروف هستش(احتمالا 16 رقمي هستش) كه شما بايد اين شماره رو يادداشت كنيد يا از صفحه مربوط به آن پرينت بگيريد يا آن صفحه را ذخيره كنيد،بنده به عنوان يك برادر كوچكتر به شما توصيه مي كنم اين شماره رو روي كاغذي بنويسيد و در يك جاي امن بگذاريد و يا از صفحه ايي كه ذخيره كرديد حتما پرينت بگيريد، زيرا شايد در اثر مشكلات احتمالي كه براي كامپيوتر يا لپ تاپتان پيش بيايد شما ديگر به كانفرميشن نامبر خودتان دسترسي نداشته باشيد(بودند دوستاني كه سال هاي قبل مشكلاتي برايشان پيش آمده بود). حالا مي پرسيد چرا اينقدر اين شماره مهم هستش مگه چي هستش؟شما براي اينكه از برنده شدن خود در لاتاري مطلع شويد بايد كانفرميشن نامبر و تاريخ تولدتان و نام و نام خانوادگي خود را داشته باشيد در هر حال شما نام و نام خانوادگي و تاريخ تولدتان را كه داريد ولي كانفرميشن نامبر را شايد از دست بديد و اين به اين معني است كه شما از برنده شدن يا برنده نشدن در لاتاري مطلع نمي شويد و يعني يك سال انتظار دوباره.
من در دنيا يك بزرگوار مي شناسم و آن حضرت بزرگوار مي باشد.

خلیج فارس و ابوموسی و تنب بزرگ و تنب کوچک دارایی همه ایرانی ها می باشد.
شما اگر پرینتر ندارید می تونید این صفحه رو روی کامپیوتر خودتون ذخیره کنید.!!!!

یکی از دوستان در تایپیک های سال قبل درباره این روش نوشته بودند که چون بلد نبودم لینکشو بذارم براتون خودم می نویسم البته این نوشته متعلق به یکی از دوستان مهاجر سراست که اسمش یادم نمیاد ولی حتماً اسم ایشون رو اینجا درج خواهم کرد و اما طریقه ذخیره رو کامپیوتر .

ابتدا در صفحه ای که شماره کانفرمیشن نامبر رو داره کلیدprint screen sysrq فشار بدید معمولاً این کلید در بلای کلید Insertقرار دارد سپس بدون اینکه صفحه رو ببندید و چیزی رو کلیپ برد ذخیره کنید برید به این آدرس start>all program<Accessories>paint و پس از باز کردن برنامه paintدر داخل صفحه ی این برنامه کلید های Ctrl+Vرا باهم بفشارید مشاهده می کنید که صفحه ای که شماره نامبر شما را دارد به این برنامه کپی شده است سپس صفحه را در جای مطمنی از هارد خود ذخیره کنید این صفحه با فرمت pngذخیره می شود که شما در موقع لزوم می توانید آن را به راحتی مشاهده کنید..

امیدوارم براتون مفید باشه دوستان>>>
درود بر دوستان مهاجرسرا ...
دوستان گرامی طبق تجربیات سال قبل دوستان چند موارد رو متذکر می شوم و حتما عمل کنید » در مورد نگهداری کانفیرم نامبر ( یعنی همان شماره تایید در پایان ثبت نام :
دوستان گرامی ( صفحه مورد نظر یعنی قسمت پر کردن فرم اصلی - قبل از اینکه به صفحه بعد بروید ) که نام و نام خانوادگی و آدرس و مدرک تحصیلی و غیره را وارد می کنید را حتما در هارد کامپیوتر ذخیره کنید - حتما از برنامه اینترنت اکسپلورر استفاده کنید ....
وقتی که مشخصات را کامل نوشتید بر روی آن مروری کنید تا شاید در اسم و فامبل و غیره ، هیچ گونه اشتباهی پیش نیامده باشد و بعد صفحه را ذخیره کنید »»»» بدین صورت که به گزینه فایل بروید و گزینه سو را بزنید »»»» File / Save ... فراموش نشود ....
بعد از این که به صفحه کانفیرم نامبر رفتید نیز بدین صورت عمل کنید تا شماره تایید ثبت نام نیز ذخیره شود ....
حال صفحاتی را که ذخیره کرده اید بر روی یک سی دی رایت نمایید ...
دوستان گرامی اگر پرینتر دارید حتما این دو صفخه را پرینت بزنید و پرینت ها را در جای مطمئن بگذارید .... اگر کپی هم بگیرید یا چند تا پرینت اشکالی نداره ( کار از محکم کاری عیب نمی کنه )
پارسال دوستانی بودند که شماره تاییدیه را در کامپیوتر ذخیره کردند و بعد هاردشون خراب شده و شماره تاییده را از دست دادن ...
دوستان گرامی حتما این دوصفحه رو پرینت کنید و ذخیره کنید و یا به قول دوستمون از طریق برنامه Paint ذخیره و یا پرینت بگیرید ...
موفقیت های بزرگ لازمه اراده ی قوی هستند.!
همگی خسته نباشید.
حالا من یه سوال دارم : اگه یه نفر این کانفرمیشن نامبر رو گم کرد چی؟ دیگه کامل باید بی خیال بشه؟
آخه همسر من گم کرده و من نمی دونم چرا تو چنین شرایطی فکر می کنم حتما طرف مثلا اسمش در اومده بوده Smile
کیس:2016as1$$(برنده آقاي همسر)،تعداد:٢نفر،ارسال فرم:٢٩مي،سفارت:آنکارا،مصاحبه:٣ نوامبر،وضعيت: AP، آپديتها: ١١ژانويه،٧ مارچ و٩مارچ تبديل به or نَفَر دوم، ٢١ مارچ نَفَر اصلي و تبديل به or ٢٢مارچ،دريافت ايميل كليير ٢٢ مارچ، مديكال مجدد:٢٩مارچ ارسال٣٠،ايشود:٥ آپريل و دريافت پاسها از پست ٦آپريل، ورود به آمریکا (سیاتل):22 جولای
سفرنامه آنکارا
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، seeker
(2011-09-28 ساعت 08:59)humsun نوشته:  همگی خسته نباشید.
حالا من یه سوال دارم : اگه یه نفر این کانفرمیشن نامبر رو گم کرد چی؟ دیگه کامل باید بی خیال بشه؟
آخه همسر من گم کرده و من نمی دونم چرا تو چنین شرایطی فکر می کنم حتما طرف مثلا اسمش در اومده بوده Smile

دوست عزیز بدون کانفرمیشن نامبر هیچ کاری نمیتونی بکنی و فکر نمیکنم KCC بهت کانفرمیشن نامبر رو بده مگر اینکه در سری اولی که نتایج باطل شد شما چک کرده باشید که در اینصورت باید یک ایمیل براتون اومده باشه که از طریق اون میتونید اطلاعاتتون رو بدست بیارید.
نتیجه: اگر در سری اول چک کردید و بعدش کانفرمیشن نامبر رو دور ریختید، میتونید دوباره بدستش بیارید و اگر نه که دیگر هیچ

شماره کیس:2012AS700
کنسولگری:آنکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:July-27
تاریخ مصاحبه: Oct-2011 آنکارا-- دریافت برگه آبیCool
تاریخ دریافت کلیرنس: Jan-2012
جمع تقریبی هزینه ها:شش میلیون تومان(پست،ترجمه،ویزا، 2بار سفر به ترکیه، تهیه بلیط آمریکا...)
تشکر کنندگان: humsun ، SH1A2R3
(2011-09-28 ساعت 10:59)ali.narooei نوشته:  
(2011-09-28 ساعت 08:59)humsun نوشته:  همگی خسته نباشید.

دوست عزیز بدون کانفرمیشن نامبر هیچ کاری نمیتونی بکنی و فکر نمیکنم KCC بهت کانفرمیشن نامبر رو بده مگر اینکه در سری اولی که نتایج باطل شد شما چک کرده باشید که در اینصورت باید یک ایمیل براتون اومده باشه که از طریق اون میتونید اطلاعاتتون رو بدست بیارید.
نتیجه: اگر در سری اول چک کردید و بعدش کانفرمیشن نامبر رو دور ریختید، میتونید دوباره بدستش بیارید و اگر نه که دیگر هیچ

مرسی از جوابتون ولی همون اولین بار متوجه شدیم که گم کرده و هیچ جایی ننوشته بود و فایل درست نکرده بود فقط یه ایمیل به خودش زده بود که اون هم دیلیت کرده بود. لطفا همگی یک جایی این شماره رو یادداشت کنید که بعدا مثل من ناراحت نشید. البته همسر من اصلا براش مهم نیست!
کیس:2016as1$$(برنده آقاي همسر)،تعداد:٢نفر،ارسال فرم:٢٩مي،سفارت:آنکارا،مصاحبه:٣ نوامبر،وضعيت: AP، آپديتها: ١١ژانويه،٧ مارچ و٩مارچ تبديل به or نَفَر دوم، ٢١ مارچ نَفَر اصلي و تبديل به or ٢٢مارچ،دريافت ايميل كليير ٢٢ مارچ، مديكال مجدد:٢٩مارچ ارسال٣٠،ايشود:٥ آپريل و دريافت پاسها از پست ٦آپريل، ورود به آمریکا (سیاتل):22 جولای
سفرنامه آنکارا
تشکر کنندگان: majidusa01 ، SH1A2R3 ، ali.narooei ، afshin sadeghi 2 ، Farshid22
دوستان! نصیحتی هم از من بشنوید! وقتی که شماره تایید رو حالا چاپ کردید، یا به عکس تبدیل کردید، چند تا نسخه از اون کپی بگیرید و در جاهای مختلف بگذارید. مثلا در پوشه Draft ایمیل هاتون و ... . بنده کانفرمیشن نامبر 4 سال پیشم رو هم دارم Big Grin
ش کیس: 2018XXXXXXXXXX
نامه قبولی:
کنسولگری:
فرمها:
کارنت شدن:
نامه دوم:
مصاحبه:
کلیرنس:
ویزا:
هزینه ها:
ورود به آمریکا:
دریافت گرین کارت:
به رویاهات فکر کن... Rolleyes
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، ali.narooei ، satrap ، mavarfan ، don.korleone ، afshin sadeghi 2 ، Farshid22 ، arezoo bj
سلام
حالا اينقدر حساس نشيد كه به بيماري وسواس دچار شيد،فقط مطمئن باشيد جايي قرار كه مي دهيد احتمال از دست دادنش خيلي ناچيز و يا حداقل امن ترين جايي باشه كه به ذهن شما ميرسه.
من در دنيا يك بزرگوار مي شناسم و آن حضرت بزرگوار مي باشد.

خلیج فارس و ابوموسی و تنب بزرگ و تنب کوچک دارایی همه ایرانی ها می باشد.
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، ali.narooei ، milad_fs ، vahid1985 ، arezoo bj
امن تر از ايميل نيست.
فقط ي متن خودتون توش بزاريد ك بعد بتونين سرچش كنيد. البنه بهتره به اسم لاتاري و گرين كارت نباشه.  
مراقب افکارت باش که گفتارت می‌شود،
مراقب گفتارت باش که رفتارت می‌شود،
مراقب رفتارت باش که عادتت می‌شود،
مراقب عادتت باش که شخصیتت می‌شود،
مراقب شخصیتت باش که سرنوشتت می‌شود.
تشکر کنندگان: afshin sadeghi 2 ، vahid1985
(2011-09-26 ساعت 17:05)majidusa01 نوشته:  شما اگر پرینتر ندارید می تونید این صفحه رو روی کامپیوتر خودتون ذخیره کنید.!!!!

یکی از دوستان در تایپیک های سال قبل درباره این روش نوشته بودند که چون بلد نبودم لینکشو بذارم براتون خودم می نویسم البته این نوشته متعلق به یکی از دوستان مهاجر سراست که اسمش یادم نمیاد ولی حتماً اسم ایشون رو اینجا درج خواهم کرد و اما طریقه ذخیره رو کامپیوتر .

ابتدا در صفحه ای که شماره کانفرمیشن نامبر رو داره کلیدprint screen sysrq فشار بدید معمولاً این کلید در بلای کلید Insertقرار دارد سپس بدون اینکه صفحه رو ببندید و چیزی رو کلیپ برد ذخیره کنید برید به این آدرس start>all program<Accessories>paint و پس از باز کردن برنامه paintدر داخل صفحه ی این برنامه کلید های Ctrl+Vرا باهم بفشارید مشاهده می کنید که صفحه ای که شماره نامبر شما را دارد به این برنامه کپی شده است سپس صفحه را در جای مطمنی از هارد خود ذخیره کنید این صفحه با فرمت pngذخیره می شود که شما در موقع لزوم می توانید آن را به راحتی مشاهده کنید..

امیدوارم براتون مفید باشه دوستان>>>
سلام به دوستان عزیز

اگر نرم افزار Adobe Acrobat که به وسیله آن می توان فایل های PDF رو مشاهده یا ویرایش نمود را بر روی سیستمتون نصب کرده اید (البته نسخه های جدید مثل 9 یا 10 این نرم افزار) شما می تونید بعد از ثبت نام و هنگامی که کانفرمیشن نامبر برای شما صادر شد در همون صفحه اینترنت اکسپلورر که هستید کلید های Ctrl+P رو بزنید و در سربرگ General در قسمت Select Printer ، پرینتری که با نام Adobe PDF هست رو انتخاب کنید و سپس کلید پرینت رو بزنید که بعد از اینکار یک فایل PDF ایجاد شده و در نرم افزار Adobe Acrobat به صورت خودکار باز می شود که شما می توانید آنرا در قالب یک فایل PDF ذخیره کنید و در یک فرصت مناسب از آن پرینت بگیرید.
به امید دیدار همتون در امریکا
اگر روزی دشمن پیدا کردی،بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیتت کردند،بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی،بدان قیمتت بالاست.
سفرنامه

CN: AS 51XX → FIRST LETTER: MAY 3 → DS-260: May 26 →‎ SECOND LETTER: MARCH 28 → PERSON: 1 → Embassy: ANKARA Changed to Yerevan, Armenia → CURRENT: FEBRUARY 9 → INTERVIEW: MAY 18 → VISA ISSUANCE:  MAY 18
کلیپ آشنایی با نحوه مصاحبه در آنکارا_ این کلیپ در یوتیوب آپلود شده است
کلیپ آشنایی با نحوه مصاحبه در ایروان_ این کلیپ در یوتیوب آپلود شده است
تشکر کنندگان: majidusa01 ، cyber.zer0 ، 3rip ، GreenRoad ، sib 24 ، afshin sadeghi 2 ، behzadb57
درود بر دوستان؛
امسال برای چهارمین بار شرکت کردم، CN: 2013XXXXXXXXXXXX
سعی کردم توی نیم ساعت شروعی باز شدن سایت (فقط برای خودم) ثبت نام کنم.
الهی به امید تو
تشکر کنندگان: Yashar1989 ، khabaloo ، vahidansari
(2011-10-04 ساعت 21:24)barsa نوشته:  درود بر دوستان؛
امسال برای چهارمین بار شرکت کردم، CN: 2013XXXXXXXXXXXX
سعی کردم توی نیم ساعت شروعی باز شدن سایت (فقط برای خودم) ثبت نام کنم.
الهی به امید تو

دوست عزیز سلام امیدوارم امسال همه دوستان قبول بشوند الان سایت هنوز باز نشده چجوری ثبت نام کردید
تشکر کنندگان: dawod14
بچه ها سلام امسال یه امضای دیجیتالی هم اضافه شده که حتما اونو یادداشت کنید احتمالا به یه دردی بخوره
تشکر کنندگان: vahidansari ، dawod14
درود دوستان .....
[font=Arial]دوستان گرامی حتما در پر کردن فرم ثبت نام دقت کنید و همچنین عکس هایی که میگذارید ....
دوستان سعی کنید از فرم مشخصات هم یک صحفه ذخیره کنید .... و هم صحفه شماره کانفیرم نامبر ...
برای ثبت نام عجله نکنید ... هنوز وقت هست و بیشتر دقت کنید که عکس های شما استاندارد ثبت نام هست .... همچنین در نوشتن مشخصات و آدرس ها و غیره ....
به امید موفقیت کسانی که جهت تغییر در زندگی و مهاجرت اقدام کردند ....پیروز و سرافراز باشید ....[/font]
موفقیت های بزرگ لازمه اراده ی قوی هستند.!
تشکر کنندگان: Farshid22 ، dawod14 ، arezoo bj

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان