کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ثبت نام خانوادگی و پرسشهای مرتبط
سلام و ممنون از پاسخ هاتون
اما من نه مبلغ 20 میلیون رو دارم نه اسپانسر برفرض اگه برنده بشم چی میشه؟ باید چکار کنم؟
اگر روزی دشمن پیدا کردی،بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیتت کردند،بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی،بدان قیمتت بالاست.
سفرنامه

CN: AS 51XX → FIRST LETTER: MAY 3 → DS-260: May 26 →‎ SECOND LETTER: MARCH 28 → PERSON: 1 → Embassy: ANKARA Changed to Yerevan, Armenia → CURRENT: FEBRUARY 9 → INTERVIEW: MAY 18 → VISA ISSUANCE:  MAY 18
کلیپ آشنایی با نحوه مصاحبه در آنکارا_ این کلیپ در یوتیوب آپلود شده است
کلیپ آشنایی با نحوه مصاحبه در ایروان_ این کلیپ در یوتیوب آپلود شده است
تشکر کنندگان:
(2011-10-02 ساعت 15:11)alonak نوشته:  سلام و ممنون از پاسخ هاتون
اما من نه مبلغ 20 میلیون رو دارم نه اسپانسر برفرض اگه برنده بشم چی میشه؟ باید چکار کنم؟

شما چند نفر هستید یعنی چند نفر ثبت نام خواهی کرد
تشکر کنندگان:
(2011-10-02 ساعت 17:13)majidusa01 نوشته:  

شما چند نفر هستید یعنی چند نفر ثبت نام خواهی کرد
سلام
فقط خودم رو به تنهایی

اگر روزی دشمن پیدا کردی،بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیتت کردند،بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی،بدان قیمتت بالاست.
سفرنامه

CN: AS 51XX → FIRST LETTER: MAY 3 → DS-260: May 26 →‎ SECOND LETTER: MARCH 28 → PERSON: 1 → Embassy: ANKARA Changed to Yerevan, Armenia → CURRENT: FEBRUARY 9 → INTERVIEW: MAY 18 → VISA ISSUANCE:  MAY 18
کلیپ آشنایی با نحوه مصاحبه در آنکارا_ این کلیپ در یوتیوب آپلود شده است
کلیپ آشنایی با نحوه مصاحبه در ایروان_ این کلیپ در یوتیوب آپلود شده است
تشکر کنندگان:

دوست عزیز شما هنگام مصاحبه باید بتونید با ارایه مدارک ثابت کنید که شما یا اسپانسرتان توان مالی کافی دارید ... که در غیر این صورت رد هستید ... با توجه به اینکه شما در هنگام مصاحبه هم یک سری هزینه هایی باید بدهید چه ویزا بهتون بدهند چه ندهند ....
پس توصیه من به شما اینه که کمی بیشتر در مورد ثبت نام کردن در لاتاری فکر کنید و حتما دو دو تا چهارتا کنید ببینید که آیا حد اقل شرایط لازم را دارید یا نه ...من تا زمانی که نداشتم ثبت نام نمی کردم ..چون اینکه اسمت در بیاد و نتونی بری خیلی برام سنگین بود ...
به هر حال تصمیم نهایی با شماست و امیدوارم که موفق باشید ..
در بین تمامی مردم تنها عقل است که به عدالت تقسیم شده زیرا همه فکر می‌کنند به اندازه کافی عاقلند.
چرخهای سنگین و زنگ زدۀ زندگی با دستهای نامرئی امید می چرخد
تشکر کنندگان: majidusa01 ، behzad7 ، lorecance ، alonak ، amir_ebrahimi99
سلام چند سوال به ترتیب خدمتتان عرض می شود :

1- من الان مدرک فوق دیپلم دارم. به تازگی هم لیسانس قبول شدم ( مهر 1390 ) ، حالا در فرم باید تحصیلات رو بزنم (شماره 5) تعدادی دروس دانشگاهی یا (شماره 6) مدرک دانشگاهی ؟ - با توجه به اینکه رفتم ثبت نام کردم و ترم رو عملا شروع کردم

2- در راستای سوالی که دوستمون در مورد اسپانسر نداشتن پرسیده بودند سوالم این است که من هم هیچ اسپانسری ندارم فقط یک خونه دارم با کلی وام مسکن و... که دارم قسط هاش رو میدم و طبعتا سندش در گرو بانک نازنین مسکن هست. آیا میشه همین خونه ای که در گرو هست رو به عنوان پشتوانه ی مالیم بدون اسپانسر معرفی کنم یا اینکه باید بفروشمش و پولشو بگذارم تو بانک و بعد معرفی کنم ؟

3- آیا ثبت نام لاتاری امسال با سالهای قبل از لحاظ مختوای فرم و فیلدهای موجود فرقی کرده ؟ ( چون میخوام از روی فایل های آموزشی دوستان مرحله به مرحله برم جلو و نمی خوام یهو به یک موردی بر بخورم که تا حالا نبوده و وسط کار ندونم باید چه کنم ! )

مرسی
تشکر کنندگان:
(2011-10-03 ساعت 02:24)zaza2z نوشته:  سلام چند سوال به ترتیب خدمتتان عرض می شود :

1- من الان مدرک فوق دیپلم دارم. به تازگی هم لیسانس قبول شدم ( مهر 1390 ) ، حالا در فرم باید تحصیلات رو بزنم (شماره 5) تعدادی دروس دانشگاهی یا (شماره 6) مدرک دانشگاهی ؟ - با توجه به اینکه رفتم ثبت نام کردم و ترم رو عملا شروع کردم

2- در راستای سوالی که دوستمون در مورد اسپانسر نداشتن پرسیده بودند سوالم این است که من هم هیچ اسپانسری ندارم فقط یک خونه دارم با کلی وام مسکن و... که دارم قسط هاش رو میدم و طبعتا سندش در گرو بانک نازنین مسکن هست. آیا میشه همین خونه ای که در گرو هست رو به عنوان پشتوانه ی مالیم بدون اسپانسر معرفی کنم یا اینکه باید بفروشمش و پولشو بگذارم تو بانک و بعد معرفی کنم ؟

3- آیا ثبت نام لاتاری امسال با سالهای قبل از لحاظ مختوای فرم و فیلدهای موجود فرقی کرده ؟ ( چون میخوام از روی فایل های آموزشی دوستان مرحله به مرحله برم جلو و نمی خوام یهو به یک موردی بر بخورم که تا حالا نبوده و وسط کار ندونم باید چه کنم ! )

مرسی

1-شما مدرک تحصیل رو بزن some univesity courses

2-برای ترجمه باید سند خونه رو ببرید وگرنه چی رو میخواهین ترجمه کنین.

3-نخیر فرم تغییرات خاصی نکرده.
تشکر کنندگان: storagemeter ، GreenRoad
(2011-10-01 ساعت 15:40)saied-k نوشته:  
(2011-09-29 ساعت 10:39)mitr.p نوشته:  
(2011-09-29 ساعت 00:34)tomalaki نوشته:  
(2011-09-28 ساعت 15:11)mitr.p نوشته:  
(2011-09-27 ساعت 14:02)javad_2 نوشته:  سوری چیه باید تشریف ببرن دادگاه و حکم بگیرن با دادخواست که کاری براش انجام نمیدن معمولا دادگاههای ایران برای طلاق زمانهای 3 ماهه میدن ولی برای همین هم حکمی میدن باید مدرک ببره دال بر جدایی و یا در حال جداشدن در انتظار حکم قطعی
جواب سوال دومتون هم اینکه همونجور که میشه تا 15 روز قبل از مصاحبه اعلام کرد که ازدواج کردی طلاق رو هم میتونی اعلام کنی فکر نمیکنم ایرادی داشته باشه ولی حتما باید اعلام کنید ( البته تا حالا به مورد طلاق بر نخوردم) این نظر منه Cool

دوستان ...................راهنمایی
اگه این خانوم بره دادگاه و تقاضای تلاق بده چی؟فقط تقتضا و توی اسم نویسی بزنه DIVORCE
اصلا کسی که شوهرش گم و گور شده نمیتونه ثبت نام کنه؟

با درود و سلام!
دوست عزیز، فکر میکنم طبق http://mohajersara.com/attachment.php?aid=1682 این خانم باید وضعیت را متاهل انتخاب کنه.
در اون صورت مشخصات همسر رو میخواد و اینکه روز مصاحبه این اقا باید بره
تو جواب این سوال بین علما و مفضلا اختلاف نظره
برای پرسیدن و جواب گرفتن این سوالم بهتره که ایمیل بزنم
برای این سوال به kcc ایمیل بزنم یا جای دیگه
ادرسش رو کسی بده ممنون میشم

ميترا جان !

لطفا اگر به kcc ايميلي در اين باره زديد و جوابي دريافت كرديد در ادامه اين تاپيك مطرح كنيد تا همه مطلع بشن.

سوال شما يكي از چالش برانگيز ترين سوالات درباره ثبت نام خانوادگي بوده است. ولي من هنوز هم معتقدم يا ايشون بايد با موافقت و رضايت همسر اقدام كنند و گزينه married رو بزنن و بعد از قبولي با همسرشون برن مصاحبه ! يا اگر واقعا همسر ايشون گم و گور شدن ( به قول شما ) يا نمي خوان درباره ثبت نام با ايشون همكاري كنن برن طلاق بگيرن و به گزينه divorced ادامه بدن.

در مورد طلاق سوري و ارائه درخواست طلاق هم حسابي باز نكنيد. يا رومي رومي يا زنگي زنگي!!

در مورد ثبت نام هاي خانوادگي اينطور كه از تجربيات دوستان سال بالايي بر مياد مسئله تاهل يا تجرد بسيار مهمه و بايد همونطور كه قيد شده اثبات بشه. ما در كيس هاي دوستان ديدم كه زن و شوهر با هم به سفارت رفته اند ولي يكي از اونها نتونسته ويزا بگيره ، و همسر بعد از ورود به امريكا بايد دوباره براي اون درخواست ميزا كنه كه داراي مراحل و هزينه هاي خاص خودشه !

اينم مرجع اين مورد : اقدام برای همسر برای کسانی که موفق به اخذ ویزا بدون همسر خود شدند

من به KCC ایمیل زدمو فرداش این رو برام فرستادند

The Kentucky Consular Center (KCC) has received your email dated
7/21/2011. This email address, KCCDV@state.gov is for case-specific
Diversity Visa inquires only. If you would like to check the status of
your entry, please do so at www.dvlottery.state.gov/ESC. This website
is the definitive means of determining whether or not you were selected
for possible further processing.

For inquiries about specific cases, please ensure that you have included
your case number, first and last name, and date of birth with your
inquiry. If this information is not provided or is inaccurate, KCC will
be unable to process your inquiry

For other information and to view frequently asked questions, please
visit the Department of State Website at www.travel.state.gov. Under the
Visas section, select Diversity Visa (DV) Lottery Program and then
select Instructions for the Diversity Visa lottery year you entered.
The frequently asked questions can be found at the bottom of the
instructions.

Thank you for contacting KCC.

KCCDV/Public Inquiry
Kentucky Consular Center
Support Contractor - Serco - NA
Phone: (606) 526-7500
Email: KCCDV@state.gov

Any information in this transmission pertaining to the issuance or
refusal of visas or permits to enter the United States shall be
considered confidential under Section 222 (f) of the Immigration and
Nationality Act (INA) [8 U.S.C. Section 1202]. Access to and use of such
information must be solely for the formulation, amendment,
administration, or enforcement of the immigration, nationality, and
other laws of the United States under INA 222(f) and as specified in FAM
guidance. If you have received such information in error, do not review,
retransmit, disclose, disseminate, use, or take any action in reliance
upon this information, and contact the sender as soon as possible.

This email is Sensitive but Unclassified based on the definitions
provided in 12 FAM 540.

This email is UNCLASSIFIED.
----------------------------
توی همون جایی که گفته خوندم :
SPOUSE INFORMATION – Name, Date of Birth, Gender, City/Town of Birth, Country of Birth, and
Photograph. Failure to list your eligible spouse will result in disqualification of the principal applicant
and refusal of all visas in the case at the time of the visa interview. You must list your spouse here
even if you plan to be divorced before you apply for a visa
یعنی باید مشخصات همسر قید بشه حتی اگه میخوای طلاق بگیرید
من تصمیم گرفتم برای این خانوم بزنم متاهل و مدارم همسر رو بفرستم . وقتی قبول شد بدون همسر بره
ا ببینیم چی میشه
[font=Times New Roman]صبورانه در انتظار زمان بمان ! هر چیز در زمان خودش رخ میدهد .
باغبان حتی اگر باغش را غرق اب هم کند درختان خارج از فصل خود میوه نمی دهند[/font]
تشکر کنندگان:

Nدوست عزیز من به سوالهای شما در مورد چگونگی شرکت پاسخ دادم اما بعد از کلی تایپ پاسخها دیدم اصلا دریافت پیغام خصوصی خودتون رو بستید و من نتونستم ریپلی کنم پاسخهام رو.....Cool یک کم به این موارد و وقتی که دوستان برای پاسخ به سوالات شما می گذارند دقت کنید لطفا
(2011-10-02 ساعت 19:07)sarah_xzx نوشته:  

دوست عزیز شما هنگام مصاحبه باید بتونید با ارایه مدارک ثابت کنید که شما یا اسپانسرتان توان مالی کافی دارید ... که در غیر این صورت رد هستید ... با توجه به اینکه شما در هنگام مصاحبه هم یک سری هزینه هایی باید بدهید چه ویزا بهتون بدهند چه ندهند ....
پس توصیه من به شما اینه که کمی بیشتر در مورد ثبت نام کردن در لاتاری فکر کنید و حتما دو دو تا چهارتا کنید ببینید که آیا حد اقل شرایط لازم را دارید یا نه ...من تا زمانی که نداشتم ثبت نام نمی کردم ..چون اینکه اسمت در بیاد و نتونی بری خیلی برام سنگین بود ...
به هر حال تصمیم نهایی با شماست و امیدوارم که موفق باشید ..

دقیقا دوست عزیز من جزوه برنده های 2012 هستم و الان من توی برنده های امسال می بینم که خیلی از دوستان بدون اطلاع از شرایط فقط ثبت نام کردن و برنده هم شدن اما به علت نداشتن شرایط ویزا نخواهند گرفت و فقط شانس دیگر دوستان واجد شرایط را می سوزونند.لطفا با داشتن شرایط ورود و شرکت در لاتاری اقدام کنید
شماره کیس : 2012AS00050XXX
تاریخ رویت قبولی در سایت:17 جولای
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:20 آگوست 2011
2کنسولگری: آنکارا
تاریخ کارنت شدن کیس:آپریل
تاریخ دریافت نامه دوم:اپریل
تاریخ مصاحبه:4 جون
دریافت کلیرینس :برگه آبی
تاریخ کلیر شدن : 4 جولای
مقصد: هیستون،تگزاس
تشکر کنندگان: lorecance
(2011-10-03 ساعت 16:00)mitr.p نوشته:  
(2011-10-01 ساعت 15:40)saied-k نوشته:  
(2011-09-29 ساعت 10:39)mitr.p نوشته:  
(2011-09-29 ساعت 00:34)tomalaki نوشته:  
(2011-09-28 ساعت 15:11)mitr.p نوشته:  دوستان ...................راهنمایی
اگه این خانوم بره دادگاه و تقاضای تلاق بده چی؟فقط تقتضا و توی اسم نویسی بزنه DIVORCE
اصلا کسی که شوهرش گم و گور شده نمیتونه ثبت نام کنه؟

با درود و سلام!
دوست عزیز، فکر میکنم طبق http://mohajersara.com/attachment.php?aid=1682 این خانم باید وضعیت را متاهل انتخاب کنه.
در اون صورت مشخصات همسر رو میخواد و اینکه روز مصاحبه این اقا باید بره
تو جواب این سوال بین علما و مفضلا اختلاف نظره
برای پرسیدن و جواب گرفتن این سوالم بهتره که ایمیل بزنم
برای این سوال به kcc ایمیل بزنم یا جای دیگه
ادرسش رو کسی بده ممنون میشم

ميترا جان !

لطفا اگر به kcc ايميلي در اين باره زديد و جوابي دريافت كرديد در ادامه اين تاپيك مطرح كنيد تا همه مطلع بشن.

سوال شما يكي از چالش برانگيز ترين سوالات درباره ثبت نام خانوادگي بوده است. ولي من هنوز هم معتقدم يا ايشون بايد با موافقت و رضايت همسر اقدام كنند و گزينه married رو بزنن و بعد از قبولي با همسرشون برن مصاحبه ! يا اگر واقعا همسر ايشون گم و گور شدن ( به قول شما ) يا نمي خوان درباره ثبت نام با ايشون همكاري كنن برن طلاق بگيرن و به گزينه divorced ادامه بدن.

در مورد طلاق سوري و ارائه درخواست طلاق هم حسابي باز نكنيد. يا رومي رومي يا زنگي زنگي!!

در مورد ثبت نام هاي خانوادگي اينطور كه از تجربيات دوستان سال بالايي بر مياد مسئله تاهل يا تجرد بسيار مهمه و بايد همونطور كه قيد شده اثبات بشه. ما در كيس هاي دوستان ديدم كه زن و شوهر با هم به سفارت رفته اند ولي يكي از اونها نتونسته ويزا بگيره ، و همسر بعد از ورود به امريكا بايد دوباره براي اون درخواست ميزا كنه كه داراي مراحل و هزينه هاي خاص خودشه !

اينم مرجع اين مورد : اقدام برای همسر برای کسانی که موفق به اخذ ویزا بدون همسر خود شدند

من به KCC ایمیل زدمو فرداش این رو برام فرستادند

The Kentucky Consular Center (KCC) has received your email dated
7/21/2011. This email address, KCCDV@state.gov is for case-specific
Diversity Visa inquires only. If you would like to check the status of
your entry, please do so at www.dvlottery.state.gov/ESC. This website
is the definitive means of determining whether or not you were selected
for possible further processing.

For inquiries about specific cases, please ensure that you have included
your case number, first and last name, and date of birth with your
inquiry. If this information is not provided or is inaccurate, KCC will
be unable to process your inquiry

For other information and to view frequently asked questions, please
visit the Department of State Website at www.travel.state.gov. Under the
Visas section, select Diversity Visa (DV) Lottery Program and then
select Instructions for the Diversity Visa lottery year you entered.
The frequently asked questions can be found at the bottom of the
instructions.

Thank you for contacting KCC.

KCCDV/Public Inquiry
Kentucky Consular Center
Support Contractor - Serco - NA
Phone: (606) 526-7500
Email: KCCDV@state.gov

Any information in this transmission pertaining to the issuance or
refusal of visas or permits to enter the United States shall be
considered confidential under Section 222 (f) of the Immigration and
Nationality Act (INA) [8 U.S.C. Section 1202]. Access to and use of such
information must be solely for the formulation, amendment,
administration, or enforcement of the immigration, nationality, and
other laws of the United States under INA 222(f) and as specified in FAM
guidance. If you have received such information in error, do not review,
retransmit, disclose, disseminate, use, or take any action in reliance
upon this information, and contact the sender as soon as possible.

This email is Sensitive but Unclassified based on the definitions
provided in 12 FAM 540.

This email is UNCLASSIFIED.
----------------------------
توی همون جایی که گفته خوندم :
SPOUSE INFORMATION – Name, Date of Birth, Gender, City/Town of Birth, Country of Birth, and
Photograph. Failure to list your eligible spouse will result in disqualification of the principal applicant
and refusal of all visas in the case at the time of the visa interview. You must list your spouse here
even if you plan to be divorced before you apply for a visa
یعنی باید مشخصات همسر قید بشه حتی اگه میخوای طلاق بگیرید
من تصمیم گرفتم برای این خانوم بزنم متاهل و مدارم همسر رو بفرستم . وقتی قبول شد بدون همسر بره
ا ببینیم چی میشه

سلام !

ببينيد : مشخصاً نوشته شده :
You must list your spouse even if you are currently separated from him/her, unless you are legally separated (i.e., there is a written agreement recognized by a court or a court order). If you are legally separated or divorced, you do not need to list your former spouse.

اين فقط يك معني ميده كه در پست هاي قبلي هم به اون اشاره كردم . اگر جدايي قانوني و رسمي نيست پس اين افراد هنوز زن و شوهر هستند . مثلا ايا اين خانم اگر شوهرش رو ببينه ازش رو ميگيره و ميگه چون جدا زندگي مي كنيم محرم نيستيم ؟ قطعا نه ! و تا وقتي ازدواج باطل نشده بايد به عنوان همسر اعلام بشه.

اگر هم كاري رو كه گفتيد كرديد و ايشون بدون همسر به سفارت براي مصاحبه برن فكر مي كنم بتونن اگه طلاق گرفتن مدارك لازم رو ببرن. اگر هم طلاق نگرفتن صداش رو در نيارن ! شايد اصلا اين موضوع براي افسر پرونده مهم نباشه و به ايشون شخصا ويزا بده ؟
.
.
.

تشکر کنندگان: mitr.p
از دوستان عزیز راهنمایی میخوام
اگر خانواده ای باشد که سه نفر هستند یعنی به عبارتی پدر -مادر - دختر
که دختر الان در حال خواندن دوم دبیرستان است
لطفا شرایط ثبت نام را بفرمایید که آیا دختر دو بار حق ثبت نام دارد یا یک بار فقط با مادر خواهشا راهنمایی فرمایید
اگه بعضی ها فرصت قبول شدن رو از ما نگیرن به لطف خدا 2013
تشکر کنندگان:
تا 21 ساله نشده اید: یکبار پدر ثبت نام کند اسم شما و مادر را بنویسد
و یکبار مادر ثبت نام کند اسم شما و پدر را بنویسد.
زمانی که مدرک پیش دانشگاهی گرفتید خودتان نیز میتوانید ثبت نام کنید.

(2011-10-03 ساعت 19:17)bobakk نوشته:  از دوستان عزیز راهنمایی میخوام
اگر خانواده ای باشد که سه نفر هستند یعنی به عبارتی پدر -مادر - دختر
که دختر الان در حال خواندن دوم دبیرستان است
لطفا شرایط ثبت نام را بفرمایید که آیا دختر دو بار حق ثبت نام دارد یا یک بار فقط با مادر خواهشا راهنمایی فرمایید

تشکر کنندگان: sarah_xzx
با سلام خدمت دوستان عزیز

سواله مهمی که من داشتم این بود که من در پاسپورتم به طور مثال: علی جعفری زمانی هستم و در پاسم هم به لاتین فامیلیم جدا نوشته شده

ایا هنگام ثبت نام باید قسمت فامیلیم جعفری زمانی به این صورت بنویسم<<<jafari zamani
یا خیر باید سرهم بنویسم یا jafari خالی
چون احساس می کنم موقع چک کردن مشکل داشته باشه.

لطفا راهنماییم کنید گیج شدم.
مرسی
تشکر کنندگان:
ضمن سپاس از دوست خوبم majidusa01 ، می خواستم ببینم بقیه دوستان راجع به مورد زیر چه نظری دارند ؟

- در راستای سوالی که دوستمون در مورد اسپانسر نداشتن پرسیده بودند سوالم این است که من هم هیچ اسپانسری ندارم فقط یک خونه دارم با کلی وام مسکن و... که دارم قسط هاش رو میدم و طبیعتا سندش در گرو بانک نازنین مسکن هست. آیا میشه همین خونه ای که در گرو هست رو به عنوان پشتوانه ی مالیم بدون اسپانسر معرفی کنم یا اینکه باید بفروشمش و پولشو بگذارم تو بانک و بعد معرفی کنم ؟
یعنی خونه ای که در رهن بانک مسکن هست و داره براش تا 10 سال قسط داده میشه و توی سند هم نوشته شده در گرو بانک هست میشه ازش به عنوان توانایی مالی بدون داشتن اسپانسر استفاده کرد ؟ البته سند به نام خودم هست.
(خدا کنه بشه چون 20 میلیونش رو خودم دادم با اینکه کل مسکن الان در رهن بانک هست ! )

تشکر کنندگان:
با عرض سلام /من تازه در این انجمن عضو شدم و یه سوال از اساتید محترم دارم/من علاقه خیلی زیاد و شدیدی به مهاجرت به خارج را دارم و یه چیز هایی هم راجع به گرین کارت شنیدم که میگن اگه برنده بشم به راحتی ملیت امریکا رو میدن میخواستم ببرسم تاریخ ثبت نام چه زمانی شروع میشه و تا کی فرصت ثبت نام دارم؟ سوال دومم هم اینه که امکان برنده شدن هم دارم؟ اگه برنده شدم باید چیکار کنم و چقدر باید هزینه کنم؟ من نتونستم دیبلم بگیرم و دیبلم ردی هستم 21 سال سن دارم و کارم تعمیرات تخصصی موبایل هست .با تشکر
تشکر کنندگان:
(2011-10-04 ساعت 09:23)nightgpg نوشته:  با عرض سلام /من تازه در این انجمن عضو شدم و یه سوال از اساتید محترم دارم/من علاقه خیلی زیاد و شدیدی به مهاجرت به خارج را دارم و یه چیز هایی هم راجع به گرین کارت شنیدم که میگن اگه برنده بشم به راحتی ملیت امریکا رو میدن میخواستم ببرسم تاریخ ثبت نام چه زمانی شروع میشه و تا کی فرصت ثبت نام دارم؟ سوال دومم هم اینه که امکان برنده شدن هم دارم؟ اگه برنده شدم باید چیکار کنم و چقدر باید هزینه کنم؟ من نتونستم دیبلم بگیرم و دیبلم ردی هستم 21 سال سن دارم و کارم تعمیرات تخصصی موبایل هست .با تشکر

سلام

دوست عزيز :

بهترين مرجع براي كسب اطلاعات جهت ثبت نام در لاتاري گرين كارت :

راهنمايي ثبت نام در لاتاري گرين كارت

و همچنين اين مرجع بسيار بسيار مفيد از payam_prz عزيز :

لينكدوني و بانك اطلاعات مهاجر سرا

لطفا قبل از پرسيدن سوال جديد اين تاپيك ها را مطالعه كنيد ؛ پاسخ بسياري از سوالات خود را خواهيد يافت.

همچنين مطالعه قوانين مهاجرسرا هم به شما كمك مي كنه تا در سايت به جوابهاي خود برسيد.
(2011-10-04 ساعت 04:11)zaza2z نوشته:  ضمن سپاس از دوست خوبم majidusa01 ، می خواستم ببینم بقیه دوستان راجع به مورد زیر چه نظری دارند ؟

- در راستای سوالی که دوستمون در مورد اسپانسر نداشتن پرسیده بودند سوالم این است که من هم هیچ اسپانسری ندارم فقط یک خونه دارم با کلی وام مسکن و... که دارم قسط هاش رو میدم و طبیعتا سندش در گرو بانک نازنین مسکن هست. آیا میشه همین خونه ای که در گرو هست رو به عنوان پشتوانه ی مالیم بدون اسپانسر معرفی کنم یا اینکه باید بفروشمش و پولشو بگذارم تو بانک و بعد معرفی کنم ؟
یعنی خونه ای که در رهن بانک مسکن هست و داره براش تا 10 سال قسط داده میشه و توی سند هم نوشته شده در گرو بانک هست میشه ازش به عنوان توانایی مالی بدون داشتن اسپانسر استفاده کرد ؟ البته سند به نام خودم هست.
(خدا کنه بشه چون 20 میلیونش رو خودم دادم با اینکه کل مسکن الان در رهن بانک هست ! )

سلام دوست خوبم زازاتوزي !!

بهتره شما گزينه ارائه سند ملكي رو فراموش كني ! سند در گرو امكان ترجمه رسمي و برآورد ارزش خالص رو نداره . هر زمان در لاتاري قبول شديد و كيس شما كارنت شد و جواب كليرنستون اومد و خواستيد براي مصاحبه تشريف ببريد مي تونيد با ارائه مانده حساب بانكي تمكن مالي خودتون رو نشون بديد.

حداقل موجودي به ازاي هر فرد خانواده 20 ميليون تومان است. 20000US$
شما ميتوانيد اين مبلغ را از منابع مختلف تهيه و فقط براي يكي دو روز كاري در حساب خودتون بريزيد و از مانده حساب يك پرينت انگليسي بگيريد و به سفارت نشان دهيد.
.
.
تشکر کنندگان: sarah_xzx ، dreamer60 ، GreenRoad ، ParsTrader ، alisarshar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان