کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ثبت نام خانوادگی و پرسشهای مرتبط
سوالات مربوط به ثبت نام خانوادگی را اینجا مطرح کنید.
تشکر کنندگان: ali.narooei ، mitr.p ، saied-k ، اوایی ، dreamer60 ، SH1A2R3 ، nightgpg ، amir_ebrahimi99
سلام.....برای یکی از دوستانم سوال دارم
چند سوال:
1- خانومی دارای 3 دختر هست که فقط دختر اخری زیر 21 سال هست ....اون 2 تای دیگه بالای 21 سال دارند.
تعداد فرزند بزنه 1 و یا 3؟؟؟
2- این خانوم از همسرش جدا زندگی میکنه ولی طلاق قانونی نگرفته و نمیخواهد هم بگیره.
ایا توی فرمش باید بزنه متاهل؟؟ divorced؟؟
3- اگر ایشون بزنه متاهل ،فرض کنید این خانوم انشا لله لاتاری برنده بشه : خوب به طبع شوهرش هم برنده میشه .....این خانوم میتونه خودش به تنهایی بره سفارت ؟؟؟ نمیگن شوهرت کوش؟؟
4- توی فرم ها نوشته که حداق باید دیپلم داشته باشه
دختر کوچک این خانوم که 13 سالشه میتونه شرکت کنه؟؟

مرسی به همه
[font=Times New Roman]صبورانه در انتظار زمان بمان ! هر چیز در زمان خودش رخ میدهد .
باغبان حتی اگر باغش را غرق اب هم کند درختان خارج از فصل خود میوه نمی دهند[/font]
تشکر کنندگان: اونگ ، mofid
سلام

mitr.p جان !

1 - طبق شرايط ثبت نام لاتاري شما بايد در فرم ثبت نام جاييكه تعداد فرزندان خواسته شده است ، تعداد فرزندان طبيعي ، يا به طور قانوني به فرزندي پذيرفته شده مجرد و زير 21 سال خود را بنويسيد. همچنين اگر ازدواج قبلي هم داشته باشيد و فرزندي از ان ازدواج داشته باشيد كه حتي با شما زندگي نميكند هم بايد او را قيد كنيد.

2 - تا زماني كه جدايي زن و شو هر بصورت قانوني ثبت نشده است بايد وضعيت تاهل ( Married ) انتخاب شود و اطلاعات همسر هم كامل نوشته شود.

3 - فكر مي كنم ايشون بايد تكليف زندگيشون رو در اون مقطع روشن كنن ! اگر از همسرشون طلاق قانوني بگيرند در موقع ارسال مدارك بايد درخواست كنن تا نام همسرشون حذف بشه. اگر هم بخوان مي تونن هر دو باهم برن و ويزا بگيرن و باز هم به هم كاري نداشته باشند !Big Grin
ولي در مورد اصل سوال كه فرموديد : نميگن شوهرش كو ؟؟ من اطلاع ندارم و چه خوبه دوستاني كه تجربه اين مورد رو دارن پاسخ بدن !! البته در اين تاپيك قبلا اين موضوع بحث شده كه فكر مي كنم نميشه ازش خوب نتيجه گيري كرد ، ولي به خوندنش مي ارزه !

4 - اگه منظورتون اينه كه دختر 13 ساله ايشون به تنهايي شركت كنه ؟ نه !!! چون اصلا به سن قانوني نرسيده پس بايد به همراه مادر در فرم قيد بشه و طبيعي است كه ديپلم نداره
اگر خود ايشون رو مي فرماييد كه ديپلم ندارند بايد به فكر ارائه مدرك نشان دهنده سابقه كاري حداقل دو سال در رشته هاي مورد قبول وزارت كار امريكا باشند.

البته جواب هايي كه دادم همه قبلا در مهاجر سرا بحث شده بود ولي احساس كردم شايد يافتنش براتون سخت باشه و شايد براي ديگران هم بدرد بخوره.

موفق باشيد.

تشکر کنندگان: mitr.p ، ParsTrader ، rayan.s ، mofid ، parsley ، gholami_sam ، toti
سلام
من هنوز 18سال تمام نیستم
امسال از سال سوم ریاضی به پیش دانشگاهی میرم
میخواستم بدونم من الان باید مدرک رو بزنم دیپلم؟
اگه مادرم یا پدرم هر کدوم برنده بشن من هم میتونم باهاشون برم؟
موقعه ثبت نام پدر یا مادرم تو تعداد فرزند اون برادرم که 24سالشه رو قید نکنم؟
تشکر کنندگان: mofid
(2011-09-26 ساعت 17:42)ابی22 نوشته:  
(2011-09-26 ساعت 16:46)sadafsetareh نوشته:  منم این سوال و دارم یعنی تو فرم پدر با مادر نیازی به قید فرزندان بالای 21 سال نیست؟ مرسی

فکر کنم نمیشه فرزندان بالای21 سال رو در ثبت نام پدر و مادر نوشت ...

ابي 22 جان !

شما درست فكر مي كنيد چون در ايين نامه ثبت نام دقيقا ذكر شده كه تعداد فرزندان مجرد و زير 21 سال خود را قيد نماييد.

sadafsetareh جان !

افراد بالاي 21 سال نمي تونند با استفاده از حق سرپرستي پدر و مادر در لاتاري شركت كنند بلكه خودشون فرد مستقل شناخته مي شوند.

ama-amir جان !

شما قبل از رسيدن به سن 18 سالگي تمام نمي توانيد در لاتاري به عنوان يك فرد مستقل شركت كنيد و بايد در فرم پدر يا مادرتان يا هر دو شركت كنيد كه در انجا هم مدرك تحصيلي شما پرسيده نمي شود.

تشکر کنندگان: ParsTrader ، rayan.s ، dreamer60 ، mofid ، gholami_sam
تا 3ماهه دیگه من 18سالم تموم میشه
الان نمیتونم ثبت نام کنم یعنی؟
تشکر کنندگان: mofid
بهترين مرجع براي كسب اطلاعات جهت ثبت نام در لاتاري گرين كارت :

راهنمايي ثبت نام در لاتاري گرين كارت

و همچنين اين مرجع بسيار بسيار مفيد از payam_prz عزيز :

لينكدوني و بانك اطلاعات مهاجر سرا

لطفا قبل از پرسيدن سوال جديد اين تاپيك ها را مطالعه كنيد ؛ پاسخ بسياري از سوالات خود را خواهيد يافت.
تشکر کنندگان: mitr.p ، ParsTrader ، j@vad ، dreamer60 ، amir_ebrahimi99 ، mofid ، toti
(2011-09-26 ساعت 15:05)saied-k نوشته:  سلام

mitr.p جان !

1 - طبق شرايط ثبت نام لاتاري شما بايد در فرم ثبت نام جاييكه تعداد فرزندان خواسته شده است ، تعداد فرزندان طبيعي ، يا به طور قانوني به فرزندي پذيرفته شده مجرد و زير 21 سال خود را بنويسيد. همچنين اگر ازدواج قبلي هم داشته باشيد و فرزندي از ان ازدواج داشته باشيد كه حتي با شما زندگي نميكند هم بايد او را قيد كنيد.

2 - تا زماني كه جدايي زن و شو هر بصورت قانوني ثبت نشده است بايد وضعيت تاهل ( Married ) انتخاب شود و اطلاعات همسر هم كامل نوشته شود.

3 - فكر مي كنم ايشون بايد تكليف زندگيشون رو در اون مقطع روشن كنن ! اگر از همسرشون طلاق قانوني بگيرند در موقع ارسال مدارك بايد درخواست كنن تا نام همسرشون حذف بشه. اگر هم بخوان مي تونن هر دو باهم برن و ويزا بگيرن و باز هم به هم كاري نداشته باشند !Big Grin
ولي در مورد اصل سوال كه فرموديد : نميگن شوهرش كو ؟؟ من اطلاع ندارم و چه خوبه دوستاني كه تجربه اين مورد رو دارن پاسخ بدن !! البته در اين تاپيك قبلا اين موضوع بحث شده كه فكر مي كنم نميشه ازش خوب نتيجه گيري كرد ، ولي به خوندنش مي ارزه !

.......................
ممنون دوست عزیز
اخه توی فرم نوشته :
divorced , جدایی قانونی....بین این دو تا چه تفاوتیه؟؟؟
اگه بزنه متاهل از شوهرش عکس میخواد که نداره
اما اگه بزنه divorced چی؟؟ چون گزینه طلاق قانونی رو هم داره؟؟؟
دوستان راهنمایی کنید Shy
[font=Times New Roman]صبورانه در انتظار زمان بمان ! هر چیز در زمان خودش رخ میدهد .
باغبان حتی اگر باغش را غرق اب هم کند درختان خارج از فصل خود میوه نمی دهند[/font]
تشکر کنندگان:
سلام. بنده تازه با این سایت آشنا شدم و از همه عزیزانی که میان اینجا و جواب میدن بسیار سپاسگذارم
سوالم اینه که :
1.اگه فردی دارای همسر باشه و خودش قبول بشه آیا همسر اونم میتونه گرین کارت دریافت کنه و همراهش بره یا خیر
2.حالا اگه اینجوری باشه , میشه برای هر دوشون ثبت نام کرد که شانس قبولی بیشتر شه یا خیر؟
تشکر کنندگان:
(2011-09-27 ساعت 15:44)MamaD.S نوشته:  سلام. بنده تازه با این سایت آشنا شدم و از همه عزیزانی که میان اینجا و جواب میدن بسیار سپاسگذارم
سوالم اینه که :
1.اگه فردی دارای همسر باشه و خودش قبول بشه آیا همسر اونم میتونه گرین کارت دریافت کنه و همراهش بره یا خیر
2.حالا اگه اینجوری باشه , میشه برای هر دوشون ثبت نام کرد که شانس قبولی بیشتر شه یا خیر؟

درود بر شما :
جواب هر دو سوال شما میشه بله ...
فقط باید واجد شرایط ثبت نام باشید :
مثلا حداقل مدرک مورد قبول دیپلم و اگر دیپلم ندارید 2 سال سابقه کار معتبر آموزشی مورد تایید ایالات متحده ...
موفقیت های بزرگ لازمه اراده ی قوی هستند.!
تشکر کنندگان: dreamer60 ، محمد تقی
سلام به همه
بچه مون انشاالله این ماه دنیا می اید به نظرتون تا دنیا نیامده ثبت نام کنیم یا بذاریم بیاد بعدش Smile تشکر
تشکر کنندگان:
(2011-09-27 ساعت 17:32)vahidrezam نوشته:  سلام به همه
بچه مون انشاالله این ماه دنیا می اید به نظرتون تا دنیا نیامده ثبت نام کنیم یا بذاریم بیاد بعدش Smile تشکر

ممکنه قبل از اینکه یچه تون به دنیا بیاد ثبت نام تموم بشه .. چون از 12 مهر تا یک ماه بیشتر فرصت نیست ... اگر هم بعد بچه تون به دنیا بیاد فکر نکنم مشکلی باشه ...
موفقیت های بزرگ لازمه اراده ی قوی هستند.!
تشکر کنندگان: vahidrezam ، dreamer60 ، amir_ebrahimi99
(2011-09-28 ساعت 12:07)ابی22 نوشته:  
(2011-09-27 ساعت 17:32)vahidrezam نوشته:  سلام به همه

ممکنه قبل از اینکه یچه تون به دنیا بیاد ثبت نام تموم بشه .. چون از 12 مهر تا یک ماه بیشتر فرصت نیست ... اگر هم بعد بچه تون به دنیا بیاد فکر نکنم مشکلی باشه ...

اگه تا اخر این ماه به دنیا میاد صبر کن ......اما اگه شک داری میتونی ثبت نام کنی
بر اساس گفته های خودشون : ازدواج و یا به دنیا اومدن فرزند کیس رو رد نمیکنه
پس خیالت راحت باشه
تشکر کنندگان: vahidrezam ، dreamer60 ، royalfalcon
(2011-09-27 ساعت 14:02)javad_2 نوشته:  
(2011-09-27 ساعت 13:32)mitr.p نوشته:  
(2011-09-27 ساعت 13:06)javad_2 نوشته:  
(2011-09-27 ساعت 11:10)mitr.p نوشته:  دوستان سوال خاااااااااااااااااااااااااااص:
خانومی از همسرش جدا زندگی میکنه ولی طلاق نگرفته...... ی دختر 13 ساله هم داره
وضعیت خودش رو میزنه متاهل و چون عکسی از شوهرش نداره یه عکس از ی نفر دیگه میذاره!!!!
توی لاتاری شرکت میکنه و برنده میشه.
1- ایا میتونه فقط و فقط فرم ها رو برای خودش و دخترش پر کنه؟؟ و اصلا برای شوهرش پر نکنه؟؟؟
2- یا اینکه به جای شوهرش فرم پر کنه و روز مصاحبه خانم به سفارت بگه که شوهرش نمیاد.....ویزا میدن؟کیس رد نمیشه؟؟؟؟؟؟؟

سوالم خاصه.........کمک لطفا
(2011-09-27 ساعت 01:18)parydaryai نوشته:  
این خانوم از همین الان خودشو با برگ قرمز ببینه
تو سال گذشته مشابه این بوده و همین اتفاق براش افتاده تنها کاری که میتونه انجام بده که مشکلش حل بشه بره درخواست طلاق بده و زمان مصاحبه مدارکشو ترجمه کنه ببره که داره جدا میشه وگرنه باید قید رفتن رو هم بزنه چون بدون شوهر اصلا کارشو انجام نمیدن و از همه مهمتر باید مطابق عکسش باشه Cool
مرسی دوستان
این خانوم پس موقع ثبت نام اگه بزنه divorced و بره دادگاه درخواست طلاق بده و درخواست رو بده ترجمه ولی موقع مصاحبه اگه هنوز طلاق نگرفته باشه چی؟؟
یعنی فقط سوری بره ی داد خواست بده....قبوله؟؟؟
2- مهمتر از اون اینکه تاریخ دادخواست اگه بعد از ثبت نامش بوده باشه چی؟؟
ایراد میگیرند؟؟
مرسی
سوری چیه باید تشریف ببرن دادگاه و حکم بگیرن با دادخواست که کاری براش انجام نمیدن معمولا دادگاههای ایران برای طلاق زمانهای 3 ماهه میدن ولی برای همین هم حکمی میدن باید مدرک ببره دال بر جدایی و یا در حال جداشدن در انتظار حکم قطعی
جواب سوال دومتون هم اینکه همونجور که میشه تا 15 روز قبل از مصاحبه اعلام کرد که ازدواج کردی طلاق رو هم میتونی اعلام کنی فکر نمیکنم ایرادی داشته باشه ولی حتما باید اعلام کنید ( البته تا حالا به مورد طلاق بر نخوردم) این نظر منه Cool

دوستان ...................راهنمایی
اگه این خانوم بره دادگاه و تقاضای تلاق بده چی؟فقط تقتضا و توی اسم نویسی بزنه DIVORCE
اصلا کسی که شوهرش گم و گور شده نمیتونه ثبت نام کنه؟
تشکر کنندگان:
اساتید جوابه سواله منو ندادیداSad
من 3ماه دیگه 18سالم تموم میشه
یعنی امسال نمیتونم مستقل ثبت نام کنم؟
.
.
یه سوال دیگه
من از 18سالگی تا 21 سالگی اگه هم خودم ثبت نام کنم هم پدر و مادرم شانسم سه برابر میشه یعنی؟
تشکر کنندگان: dreamer60

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان