کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
توضیح قسمتهای مختلف فرم ثبت نام اینترنتی
سلام
کسی می دونه اگه اشتباهی نام خانوادگی رو با نام کوچک در قسمت 1 فرم ثبت نام جا به جا بنویسی چه مشکلی ایجاد می شه.
تشکر کنندگان: SH1A2R3
دوستان وقتی وارد صفحه اصلی میشه مینویسه
This Web site only supports Internet Explorer 6 and Internet Explorer 7.
حالا با اینترنت اکسپلور 8 هم میشه ثبت نام کرد؟
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، nedadd
(2011-10-05 ساعت 22:24)navid joon نوشته:  سلام
کسی می دونه اگه اشتباهی نام خانوادگی رو با نام کوچک در قسمت 1 فرم ثبت نام جا به جا بنویسی چه مشکلی ایجاد می شه.

دوست عزیز در سال های گذشته کسانی بودند که این مشکل رو داشتن که بعد از برنده شدن تو سفارت درستش کردند نگران نباشید.
تشکر کنندگان: navid joon ، SH1A2R3 ، arman_m
سلام دوستان راهنمایی کنید:
من به عنوان یه فرد متولد ایران ثبت نام کنم یا به عنوان یه فرد متولد سوییس!
کدام شانس مرا بیشتر میکند؟
در ضمن باید بگم من متولد سوییسم .Wink
تشکر کنندگان: fazelisaber
(2011-10-06 ساعت 11:35)amin_st68 نوشته:  سلام دوستان راهنمایی کنید:

توی شناسنامه و پاسپورت متولد هر کجا زده باید با همون محل تولد ثبت نام کنی
...
تشکر کنندگان: arman_m
(2011-10-06 ساعت 11:35)amin_st68 نوشته:  سلام دوستان راهنمایی کنید:

فكر مي كنم شما قبلا گفته بوديد نه شناسنامه و نه پاسپورت سوييس رو نداريد . برگه گواهي تولد نميتونه مدرك قابل ارائه به سفارت باشه. بهتره يا مداركتون رو كامل كنيد يا ايراني ثبت نام كنيد.

راستي اگه بتونيد شناسنامه و پاسپورت سوييسي دريافت كنيد امكانات بسيار زيادي را كسب خواهيد كرد. شايد اونطوري ديگه به لاتاري هم نياز نداشته باشيد !Big Grin
تشکر کنندگان: Ramkal
من یک سوال دارم و اینکه اگر فرزندی نداشته باشی در قیلد تعداد فرزندان عدد صفر مینویسیم یا باید فیلد را خالی بگذاریم؟
سوال دارم
تشکر کنندگان:
(2011-10-06 ساعت 12:46)dieterbohlen نوشته:  من یک سوال دارم و اینکه اگر فرزندی نداشته باشی در قیلد تعداد فرزندان عدد صفر مینویسیم یا باید فیلد را خالی بگذاریم؟
سوال دارم

میتونی عدد صفر رو بذاری یا خالی ....
موفقیت های بزرگ لازمه اراده ی قوی هستند.!
سلام به همه بچه های مهاجر سرا
و همچنین به همه مدیران ، که من همین جا از همشون تشکر می کنم

آقا ما امسال هم می خوایم ثبت نام کنیم Cool
یه سوال خیلی ساده هم دارم که از دوستان می خوام راهنماییم کننShy

اگر اول اسم تو شناسنامه " سید " داشته باشه تو گذرنامه چه جوری سید را به انگلیسی مینویسین؟
چون من گذر نامه ندارم می خوام یه موقع سید را اشتباه ننویسم

اگه کسی هم باشه که تو گذر نامش سید هست واسم بنویسه ممنون میشم

تشکر کنندگان:
(2011-10-06 ساعت 23:25)javad_2 نوشته:  
(2011-09-30 ساعت 09:40)mahdi1847 نوشته:  
(2011-09-29 ساعت 23:10)Hadi joon نوشته:  سلام
دوست عزيز ايراني ها middle name ندارند و شما بايد محمد علي رو در قسمت First name وارد كنيد،اگر پاسپورت داريد طبق پاسپورت در فيد مورد نظر بنويسيد و اگر پاسپورت نداريد همانطور كه در فيد ثبت نام مي نويسيد به همان صورت درخواست پاسپورت كنيد.
مثال: Mohammad Ali يا Mohammadali
متشكرم
بچه ها جدیدا دیگه اداره گذرنامه اسم های جدا رو سرهم میزنه مثلا mohammadali ya alireza پس شمام اگر پاس ندارید تو فرم همینو بزنید که بعد مشکلی پیش نیاد
سلام دوست عزیز

شما میدانید middle name یعنی چه؟
یعنی اسم دوم یا وسط
اگر کسی اسمش محمد رضا باشه یعنی محمد + رضا
، مخمد اسم اول و رضا اسم دوم
لطفا در صورت نداشتن اطلاعات نظر ندهید چون یک جمله اشتباه از طرف شما میتونه به قیمت از دست رفتن فرصت برای یکی از دوستانمون باشه
اصلا برای اونها مهم نیست که اداره گذرنامه تو پاس شما جدا مینویسه یا با هم برای آنها این مهمه که شما 2تا اسنم دارید پس نگویید ایرانیها middle name ندارند دقیقا اکثر ایرانیها middle name دارند ، میتونید وارد این سایتی که زدم بشید و قسمت ایران رو بخونید در زیر این سایت هم براتون نوشتم ترجمه کنید متوجه میشوید http://en.wikipedia.org/wiki/Middle_name
Iran and Syria

ranians and some Arabs, particularly Syrians, customarily place another name before the given name. While not appearing in the middle of the full name, this prefixed name serves the same function as western middle names. This name is often given as a blessing, and are names by which the person would be normally addressed. The name "Mohammad" is one such frequently used name. For example, such a person might be named Mohammad Ali, Muhammad Hadi, or Mohammed Basheer, where Ali, Hadi and Basheer are the given name.

دوست عزیز در این مورد دوستمون آقا هادی درست گفتن ما ایرانیها میدل نیم نداریم و اگه اسم کسی به صورت مثلا محمدرضا هست کلش باید در فرست نیم نوشته شود من شوهرم اسمش به همین صورت بود و در قسمت فرست نیم نوشت و کاملا هم درست بود روز مصاحبه دقیقا بر مبنای پاسپورت نگاه میکنن خارجی ها که دو تا اسم کاملا جدا از هم دارن اسم دومشون میدل نیم حساب میشه
شماره کیس: 2011AS00035xxx
کنسولگری:بخارست
تاریخ مصاحبه: 9 آگوست 2011
تاریخ دریافت کلیرنس:01 سپتامبر
تاریخ دریافت ویزا:6 سپتامبر
تاریخ ورود به آمریکا:15 فوریه 2012
تاریخ دریافت سوشیال:24 فوریه
خدایا من در کلبه فقیرانه خود چیزی را دارم که تو در عرش کبریاییت نداری من چون تویی دارم و تو چون خودی نداری
تشکر کنندگان: Yashar1989 ، usamilad ، Ramkal ، fazelisaber
دوستان من یه سوال دارم ، نمیدونستم کجا مطرح کنم! من از برندگان 2012 هستم اما چون کیس نامبرم بالاست می خواستم بدونم من حق شرکت در لاتاری 2013 رو دارم یا نه؟ همسرم چطور ؟
بزارید سوالم رو یه جور دیگه بپرسم!
شانس برنده شدن یه فرد متولد ایران بیشتره یا یه فرد متولد اروپا؟
(2011-10-07 ساعت 11:57)amin_st68 نوشته:  بزارید سوالم رو یه جور دیگه بپرسم!
شانس برنده شدن یه فرد متولد ایران بیشتره یا یه فرد متولد اروپا؟

فکر کنم شانس اروپایی ها بیشتر باشه ... اون هم 2 یا 3 درصد
موفقیت های بزرگ لازمه اراده ی قوی هستند.!
سلام دوستان
آقا یعنی هر جوری که من اسمم را واسه گذر نامه بنویسم اون ها هم همون را مینویسن؟
بیشتر منظورم کلمه " سید " هست

پس من بنویسم seyed ؟

آقا کسی هست که لیسانس زبان انگلیسی باشه و بتونه در این مورد نظر بده؟

pleaze help my firends
تشکر کنندگان:
Exclamation 
سلام به همه
من در پر کردن فرم ها قسمت eligibility را اشتباهی خیر زدم و بعد در لیست پایین ایران را انتخاب کردم .
دوباره ثبت نام بکنم؟
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان