کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات مرتبط با مدرک تحصیلی در فرم ثبت نام
(2012-10-12 ساعت 17:30)sonia.talent نوشته:  با سلام.
در ايران مدرك تحصيلي من ديپلم است ولي چون ديپلم كاردانش هستم 11 سال درس خوندم ميخواستم ببينم مدركم قبول دارن يا نه؟

اگر حداقل 2 سال سابقه کار در ارتباط با مدرکتون دارید,قبول هست.در غیر اینصورت تا وقت دارید برید یکسال پودمانی بخونید یا از محل دریافت دیپلم سئوال کنید برای ادامه تحصیل. حتی اگر وقت مصاحبه هم قبل از اتمام سال اول آمد یک گواهی تحصیل میگیرید.
موفق باشید
تشکر کنندگان:
من می خوام برای دوستم ثبت نام کنم امروز

هنرستان برق خونده و الان دانشجوی کاردانی برق
مدرک چی بزنم دیپلم 12 ساله نداره 11 ساله بوده؟؟
تشکر کنندگان:
افرادی که میخواهند در این لاتاری شرکت کنند باید حداقل دو شرط زیر (هر دو شرط را دارا باشند) را داشته باشند:

سن 18 سال به بالا داشته باشند.
مدرک دیپلم (12 ساله) یا بالاتر داشته باشند.
در صورتیکه زیر دیپلم هستند، بایستی دو سال سابقه کار تخصصی طی 5 سال اخیر داشته باشند. عنوان شغلی تخصصی شما بایستی منطبق با شرایط اداره کار ایالات متحده باشد. این شغل ها در شبکه اطلاعات شغلی آمریکا در Zone های مختلف دسته بندی شده اند و تخصص شما بایستی در Zone 4-5 باشد.

در صورتیکه دو شرط سن (18 سال) و مدرک تحصیلی حداقل دیپلم را دارید، میتوانید براحتی در این برنامه شرکت کنید.

این که دیگه واضح هست , شرایط ندارید یعنی مجاز نیستید
نیاید هی بگید عمه , دایی , دوستم شرایط نداره , می تونم واسش ثبت نام کنم

در ضمن منظور موقع ثبت نام هست و شرایط شما باید موقع ثبت نام در نظر گرفته بشه
نیاید بگید من تا 2 سال دیگه 18 سالم میشه
نیاید بگید من تا 2 سال دیگه نه تنها دیپلم میگیرم بلکه فوق دکترام هم میگیرم
تشکر کنندگان:
سنش که 23 ساله فقط نمی دونم مدرک کدوم گزینه رو باید بزنیم؟؟؟
تشکر کنندگان:
(2012-10-10 ساعت 23:38)arm1383 نوشته:  با سلام به مدیران خوش ذوق و کاربلد انجمن،
سؤالی که مدتی است برای من پیش اومده و کماکان بدون پاسخ مونده اینه که من پزشک هستم و مدرک تحصیلی من در ایران "دکترا"ست، حال باید در فرم ثبت نام لاتاری مدرکم رو "فوق لیسانس" اعلام کنم یا "دکترا"؟!
شاید دوستان بگن این که معلومه، ولی از منابعی شنیدم که مدرک دکترای پزشکی در ایران معادل "فوق لیسانس" است و منظور از عبارت "دکترا" در فرم ثبت نام "دکترای حرفه ای"ست؛ اما از طرفی عده ای هم گفتن که مدرک دکترای پزشکی ایران همان "دکترای حرفه ای"ست!
پس عاجزانه از دوستان مطلع در این زمینه تقاضامندم که با پاسخ قطعی و روشنی در این مورد بنده ی حقیر رو راهنمایی بفرمایند.
پیشاپیش سپاسگزارم.

سلام دوست عزیز. من و همسرم سال گذشته در لاتاری شرکت کردیم و همسرم برنده شدند. من هم پزشک هستم و در فرم مدرک دکترا را زدم، چون به هر حال ما مدرکمون دکترای پزشکی هست و دلیلی نداره گزینه فوق لیسانس رو انتخاب کنیم و من جایی همچین چیزی ندیدم. فقط موردی که هست اینه که چند ساله فارغ التحصیل شدید؟ چون باید مدرک دانشنامه تون رو اگه قبول شدید ببرید و برای گرفتن دانشنامه از دانشگاه باید یا حدود ۶-۵ سال کار کرده باشید یا پول تحصیل رایگان را به وزارت بهداشت(درصورت تحصیل در دانشگاه دولتی) بدید.
کیس نامبر: 2013AS00002XXX، کنسولگری : ابوظبی ، تاریخ مصاحبه: 31 ژانویه. دریافت ویزا : سوم فوریه
سفرنامه
تشکر کنندگان: reza6966 ، arm1383

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان